Makšķerēšana jūrā

Pie Ventspils Cirpstenee liela straume un daudz zales. Ovisos zales praktiski nav, straume minimala. Gaidu zivi.
31.oktobris 2021, 10:08 | links
 
dzoniks [30.10.21]: Ziemupe, viss ka istenā butes copè. Vilnis straume nedaudz zāles, 11-18 nedaudz pari normai, butes lielas, daudz plaukstas tika laistas atpakaļ. Vejs diezgan specigs brazmas 6 pirmaidu ta tik vareja iemest. Koleğis 8 piramidu plivinaja vinjam rokas likas bet rezultats vel labaks, 8 piramida + tripletu pavilkt diezgan. Pasam daudzi tripleti dupleti, norautas sistemas. Copes esma man pasham varita garnele. Diena izdevusies.
A kas tās par 8 piramīdām? Dzīvē redzētas 5 max. Pēc gramiem tām jābūt 200+
31.oktobris 2021, 09:48 | links
 
Bijām vakar Lūžņās.Straume un zāle,kā maz neliekas.Ēzeļastes vilkām vienu pēc otras.Viss krasts ar brūno ūdenszāli.Pa vidu arī butes samedījām....lielas un biezas.Tauta ļoti daudz...pieturā 17 autiņi.
31.oktobris 2021, 09:15 | links
 
lapsa5 [31.10.21]: Vakar Lūžņās copes apstākļi tuvu ideālam. Arī butes tika noķertas gana. Ne spainis protams. Izmērs gan varētu būt rupjāks. Vietu bija atrast grūti-daudzi, nez kapēc, iedomājās ka starp divām makšķerēm 20 metri ir ok...
Nevar saprast par ko pārdzīvojums!?
Kāds pielīda par tuvu, “apurba” un nolika makšķeri 20m no tavas?
Vai arī tas, ka citi liek savas makšķeres ar 20m atstarpi tev liekas par daudz? Kur problēma? Noteikumi atļauj pirmo un pēdējo makšķeri likt 50m attālumā. Es arī tà lieku, lai vismaz kāda vieta ir kur strādāt, un neviens nelien virsū.
31.oktobris 2021, 08:40 | links
 
Vakar Lūžņās copes apstākļi tuvu ideālam. Arī butes tika noķertas gana. Ne spainis protams. Izmērs gan varētu būt rupjāks. Vietu bija atrast grūti-daudzi, nez kapēc, iedomājās ka starp divām makšķerēm 20 metri ir ok...
31.oktobris 2021, 07:09 | links
 
4,3kg.Neizdodas bildi ielikt.
30.oktobris 2021, 22:54 | links
 
Šovakar 2stundās.
30.oktobris 2021, 22:51 | links
 
Šodien cope virs Ventspils. Švaki. Paturētas, gribot negribot, 12 butes, tikai viena zolīda, pārējās plaukstas izmērā. Divas kaķa tiesai, divas atlaistas. Četros, beidzot copi, protams, divi dupleti. Zāles, tāpat kā butes, te bija, te pazuda periodiski. Jāžvidzina, cik dūšas kātam, vai jābrien.
30.oktobris 2021, 22:06 | links
 
user1962 [30.10.21]: Labrags. Atskaite par šodienu. Cope superīga, zāle arī praktiski nebija. Butes lielas, daudz mazās tika laistas atpakaļ.

MadarsJ, 30.oktobris 2021, 20:22

Cik butes ?
Gribēju bildi ielikt, bet kaut kas man neizdodas. Butes kādas 70 uz diviem makšķerniekiem. Cik varēju tik laidu arī atpakaļ.
30.oktobris 2021, 20:34 | links
 
Labrags. Atskaite par šodienu. Cope superīga, zāle arī praktiski nebija. Butes lielas, daudz mazās tika laistas atpakaļ.

MadarsJ, 30.oktobris 2021, 20:22


Cik butes ?
30.oktobris 2021, 20:30 | links
 
Labrags. Atskaite par šodienu. Cope superīga, zāle arī praktiski nebija. Butes lielas, daudz mazās tika laistas atpakaļ.
30.oktobris 2021, 20:22 | links
 
Ziemupe, viss ka istenā butes copè. Vilnis straume nedaudz zāles, 11-18 nedaudz pari normai, butes lielas, daudz plaukstas tika laistas atpakaļ. Vejs diezgan specigs brazmas 6 pirmaidu ta tik vareja iemest. Koleğis 8 piramidu plivinaja vinjam rokas likas bet rezultats vel labaks, 8 piramida + tripletu pavilkt diezgan. Pasam daudzi tripleti dupleti, norautas sistemas. Copes esma man pasham varita garnele. Diena izdevusies.
30.oktobris 2021, 19:15 | links
 
Hecs7 paldies par info.
30.oktobris 2021, 18:52 | links
 
Aivarsdac [30.10.21]: Hecs7 tu domäji pretï hiiumaa salai?
Ja bet vairāk uz rietumiem uz tiem ragiem kas jūrā kā pussalas. Vislabākais bija uz pašu rietumu malu pussala bet tur rezervāts un baigi tālu jāiet līdz tam nevar tuvumā ar mašīnu piebraukt .
Ja sanāk pie kuģu būvētava piebraukt tur baigi sekls visur riņķi. Bet pēc vētras visādi brīnumi mēdz būt.
30.oktobris 2021, 18:30 | links
 

Kaut ko salasīt varēja, bet izmērs divas trešdaļas atpakaļ metamās, kuras nebija ierijušas. Cope uzplūdiem visas dienas garumā. Labākās un lielākās no rīta ap desmitiem.
30.oktobris 2021, 18:03 | links
 
Hecs7 tu domäji pretï hiiumaa salai?
30.oktobris 2021, 18:00 | links
 
Aivarsdac [30.10.21]: Kāds ir makšķerējis SĀREMÄ no krasta(butes,asarus utt)?
Ja ir ķerts. Tik jābrauc augstāk virs Kuresāres. Apetīte krastu ir labi dziļumu smukas butes vilktas arī akmennieces
30.oktobris 2021, 16:59 | links
 
[quote=661017]Aivarsdac [14:33]: Kāds ir makšķerējis SĀREMÄ no krasta(butes,asarus utt)?Mēs tur atpūšoties noķērām diezgan daudz karūsu, bet lielās nebija. Tādas līdz 500g.un 2 mini butes. Bet nu tas tā, bez nopietnas pieejas

nu, vecīt, izlepis esi:):):) ja es zinu, ka ķeras karūsas līdz puskilo, tad es tajā vietā esmu ar mieru sutkām sēdēt un copēt:):):)
Tu no krasta Sāremā viņas copēji ? Kur tās zaļu pļavas tipa un govis bradā?
30.oktobris 2021, 16:57 | links
 
Vajadzētu tur būt pietiekošā daudzumā butēm,skatoties pēc krasta gan smilšains krasts gan ziemeļu pusē akmeņi.zinu ka spiningo līdakas,asarus,bet par butēm neko neesmu dzirdējis
30.oktobris 2021, 16:42 | links
 
Aivarsdac [30.10.21]: Kāds ir makšķerējis SĀREMÄ no krasta(butes,asarus utt)?
Mēs tur atpūšoties noķērām diezgan daudz karūsu, bet lielās nebija. Tādas līdz 500g.un 2 mini butes. Bet nu tas tā, bez nopietnas pieejas
30.oktobris 2021, 16:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager