Makšķerēšana jūrā

Copēt vajag braukt, tad, kad gribas, kad nemiers sirdī :D . Vakar Leonīds ierakstīja forumā, ka ies copēt un tas mani sakārdināja, pat ilgi nedomājot paskatījos, Rīgā esot, kāds laiks būs Kolkā un braucu.
Aiz steigas un priekiem par copēšanu aizmirsu mājas maku ar visiem dokumentiem, naudu utt :D
Liiguci - tev vismaz 21.10 uz sacensībām Kolkā jābūt ;)
19.septembris 2017, 12:40 | links
 
Neskatieties taisoties uz jūru Rīgas laika apstākļus.Kolka navRīga.Atveriet Kolkas mājaslapu,laika apstākļus,redzēsiet faktisko vēja virzienu un stiprumu,windguru prognoze Kolkai ir ar 95% ticamību.Tas ir pārbaudīts uz savas ādas,cits man oponēs ,un lai.
19.septembris 2017, 12:22 | links
 
Truksi, apsveicu! Pilnīgi siekala tek! :D Mani tik pagaidām nemiers dīda, bet uz jūru tikt pagaidām nesanāk... Bet nekas, gan jau arī pienāks mana laimes stunda :) Pārējiem ar' ne asakas!
19.septembris 2017, 11:25 | links
 
Apsveicams loms Truksi :)
Izmērs pat ļooti labs izskatās.
Eghh....sakacināji tik tautu :D
19.septembris 2017, 10:54 | links
 

Cope Kolka noslegusies. Nakti 3h smuki paguleju, biku lietutinjs nakti izbaudits, bet ir ok. Bute keras vakara un nakti paris metru attaluma no krasta. No rita taluma. Zale minimala nakti. Vejs mierigs. Eda bretlinu, rengi, tad garneli. Kopa 25 butes, 22 uz majam. Kopa 5.5 kg.
Ne asakas.
19.septembris 2017, 08:00 | links
 
Leonids cope sapnu valstiba. Sobrid paradijas minimali zale, bute pec 1h pauzes saka atkal naskoties. Daudz tuksas copes, bet bute saka pamazam atkal nakt. 12 sobrid man, kaimini ari velk.
19.septembris 2017, 00:58 | links
 
Uz plkst20 vējš norimās,līča pusē apstākļi copei ideāli,10gab spainī+salaka.Tās bija ,kas plucināja ēsmas no āķiem.Nevienas tāda izmēra kā Trukša bildē butes nebija,tomēr tuvu tam.Tomēr arī tai foršajā rullī bija jākacina,savādāk neviena nepieteicās.Kolkā,līča pusē pirmais joms vidēja auguma vīram līdz zvaniem,meičām līdz vāverei,tas noskatīts no pirtī gājējiem.Dziļums butei pietiekošs,esam copējuši ar labiem panākumiem seklākā ūdenī.Turpmākās prognozes liecina,ka vējš nebūs nikns,virzienam nav īpaša nozīmes,kautko sagrabināt varēs.

leonids, 19.septembris 2017, 00:10


Tu vēl pie jūras ?
19.septembris 2017, 00:36 | links
 
Uz plkst20 vējš norimās,līča pusē apstākļi copei ideāli,10gab spainī+salaka.Tās bija ,kas plucināja ēsmas no āķiem.Nevienas tāda izmēra kā Trukša bildē butes nebija,tomēr tuvu tam.Tomēr arī tai foršajā rullī bija jākacina,savādāk neviena nepieteicās.Kolkā,līča pusē pirmais joms vidēja auguma vīram līdz zvaniem,meičām līdz vāverei,tas noskatīts no pirtī gājējiem.Dziļums butei pietiekošs,esam copējuši ar labiem panākumiem seklākā ūdenī.Turpmākās prognozes liecina,ka vējš nebūs nikns,virzienam nav īpaša nozīmes,kautko sagrabināt varēs.
19.septembris 2017, 00:10 | links
 

Tisrims, tiesi ta. Laiks ideals. Pirmas 6 butes jau maisinja
18.septembris 2017, 21:45 | links
 
Dragon [18.09.17]: truksis [20:30]: Pirmais duplets Kolka ir, izmers smuks, zale minimali, straume ciesami. Ne asakasSpriezhot peec Rigas laikapstaakljiem, Tu esi vienkaarshi ekstreemists!;) Ne asakas:)
Ja kāds sēdētu Rīgā pie Daugavas, tad tas būtu ekstrēmi. Spriežot pēc laika ziņām Kolkā šobrīd ir copei ideāli laika apstākļi. Jūras vējš 5m/s, padsmit grādi un nelīst. Vai tā?
18.septembris 2017, 21:38 | links
 
truksis [18.09.17]: Pirmais duplets Kolka ir, izmers smuks, zale minimali, straume ciesami. Ne asakas
Spriezhot peec Rigas laikapstaakljiem, Tu esi vienkaarshi ekstreemists!;) Ne asakas:)
18.septembris 2017, 20:51 | links
 
Pirmais duplets Kolka ir, izmers smuks, zale minimali, straume ciesami. Ne asakas
18.septembris 2017, 20:30 | links
 
truksis [19:13]: AndrisP tulit busu KolkaKurā precīzi vietā, biju Vaidē.
Vējš nereāls pie jūras.
Doma bija vēl zemāk pabraukt, bet ja kāds ziņos, kad kaut kas notiks augšā, tad jāmaina lokācija vēlreiz :D

AndrisP, 18.septembris 2017, 19:16


Zemāk pabraukt! Nu čaļi Jūs dodat:) Patīk Jūsu optimisms, arī esmu no galvuraujnost sugas;) Paskatījos meteo- izskatās labi varēsiet galvas izvēdināt. Jebkura gasīkuma respekt un močijiet neko nenoźėlojot. Ne asakas.
P.S. Mans ieteikums zemāk par Mazirbi nebraukt. Tomēr Saaremaa bik pietur.
18.septembris 2017, 20:23 | links
 
Škiet, ka Mazjūra šovakar paliek kā vienīgais variants Extreme fishing cienītājiem. Un arī tiem, kuri neapzinās laika apstākļus. :))
Zemāk tāpat nebūs ko darīt.
18.septembris 2017, 19:59 | links
 
Es domāju, ka es esmu traks, bet tomēr ir vēl trakāki :D
Veixmi Truksi :)) Varētu būt interesanti šobrīd pie jūras.
18.septembris 2017, 19:33 | links
 
Andris P vestules palasi :D
18.septembris 2017, 19:23 | links
 
truksis [18.09.17]: AndrisP tulit busu Kolka
Kurā precīzi vietā, biju Vaidē.
Vējš nereāls pie jūras.
Doma bija vēl zemāk pabraukt, bet ja kāds ziņos, kad kaut kas notiks augšā, tad jāmaina lokācija vēlreiz :D
18.septembris 2017, 19:16 | links
 
AndrisP [18.09.17]: Tad nu tā, atbraucām uz Vaidi, tur ūdens diezgan sekls likās, braucām uz leju, noparkojāmies Miķeļbākā, protams neviens šādā laikā nav pie jūras. Sēžam, bet nekā. Varbūt kāds tagad sēž kaut kur vai grasās kur ķert butes? Esam 250km nobraukuši uz vienu galu, kaut kā bešā negribētos palikt :D nebūs pirmā reize :
Vaide, ne kolka, bet netālu
18.septembris 2017, 19:15 | links
 
AndrisP tulit busu Kolka
18.septembris 2017, 19:13 | links
 
Tad nu tā, atbraucām uz Kolku, tur ūdens diezgan sekls likās, braucām uz leju, noparkojāmies Miķeļbākā, protams neviens šādā laikā nav pie jūras. Sēžam, bet nekā. Varbūt kāds tagad sēž kaut kur vai grasās kur ķert butes? Esam 250km nobraukuši uz vienu galu, kaut kā bešā negribētos palikt :D nebūs pirmā reize :D
18.septembris 2017, 19:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager