Makšķerēšana jūrā

Pareizi ir, ka mazās plaukstiņas un lapiņas mēra litros, viņas labi sagulst un viegli izmērīt. Lielās var mērīt kg. un skaitot....
Ko spečuki teiks par ceturtdienas austrumu vēju. Cik esmu pārliecinājies nav tas labākais.........

Pravietis, 18.septembris 2017, 12:28


Ķeras, ja īsto bedri atrod. Mazjūrā gan iespējams, ka pie A vēja ūdens pie Kolkas raga būtu augstāks. Ko Leonīds par to varētu teikt kā vietējais?
Tāds īsti pastāvīgas tas vējš šobrīd neizskatās, mazliet griežas.
18.septembris 2017, 19:09 | links
 
Leonid, tad jau tiekamies;)
18.septembris 2017, 16:52 | links
 
Vēja virzienam nav ne vainas,paša komforta sajūtas ir noteicošās,protams saprāta robežās.Šovakar ap20-tiem būšu nodomātajā vietā.Truksis ir mani tur saticis.Pirms 2 nedēļām Mazirbē,ļoti ,,kafijotā,,ūdenī,mērenā zālē saķēru labi,kas mūsu lokālajās sacensībās deva 1.vietu.Ne asakas!
18.septembris 2017, 16:33 | links
 
vakar jūrkalnē bijam galīgi nekas . veejsh mazliet bet zaalee baigā meti ka grib zaale visur udens ari ka kafija :/ mazliet japaciešas lai tas lietus norimstās ;D
18.septembris 2017, 15:57 | links
 
Taisnība Leonīdam par butes kaitināšanu. Pagājušo gad sacensības blakus sektorā ievēroju, ka džeki to dara. Pie sevis nodomāju - neko sev - atbrauc butēs un džigo. :D Bet redzo,t ka viņi velk butes, bet es nē - sapratu ka k-kas tur naw kārtībā.
Pa 6dienas vakaru un vakar rītu/dienu Lielirbē uz trijiem 35 plaukstiņas. Liel;akas zuves nesagaidījām.
Ēsmā tika piedāvāta vārītā garnele, reņģe, līdakas fileja, mīdijas, garnele ķiplokā.
Visas butes bija 10-15m no krasta. Ar garo makšķeri pat grūti iemest tik tuvu. :D
18.septembris 2017, 14:02 | links
 
Es pat mājās-Kolkā necenšos brist ,nav vajadzības.Pēc 22 butes ir pie kājām,tālāk par 15m necenšos mest.Nav pilnu spaiņu bet ap 20gab pa vakaru var salasīt.Nomainīsies Mēness un dabūšu mest cik spēka.Šobrīd vējš ir vairāk kā jautrs,vakarpusē būs rāmāks,tad ar štukošu kurā pusē copēšu.Noskatos uz atbraucējiem,nevaru ieskaidrot,ka bute jākaitina,arī nelielā rullī.Tad jau spiningojot iemet vizuli,lai guļ uz grunts,gan jau kas būs...

leonids, 18.septembris 2017, 12:09

Leonid, doma sovakar pie ziemelisa kaut kas kersies?
18.septembris 2017, 12:57 | links
 
Pareizi ir, ka mazās plaukstiņas un lapiņas mēra litros, viņas labi sagulst un viegli izmērīt. Lielās var mērīt kg. un skaitot....
Ko spečuki teiks par ceturtdienas austrumu vēju. Cik esmu pārliecinājies nav tas labākais.........
18.septembris 2017, 12:28 | links
 
Es pat mājās-Kolkā necenšos brist ,nav vajadzības.Pēc 22 butes ir pie kājām,tālāk par 15m necenšos mest.Nav pilnu spaiņu bet ap 20gab pa vakaru var salasīt.Nomainīsies Mēness un dabūšu mest cik spēka.Šobrīd vējš ir vairāk kā jautrs,vakarpusē būs rāmāks,tad ar štukošu kurā pusē copēšu.Noskatos uz atbraucējiem,nevaru ieskaidrot,ka bute jākaitina,arī nelielā rullī.Tad jau spiningojot iemet vizuli,lai guļ uz grunts,gan jau kas būs...
18.septembris 2017, 12:09 | links
 
Jā, kad zvanīji bija 1%
Nu jā bija ap 6-7 litri :D svari nebija tapec skatījos spainī litrus :D

rzelts, 18.septembris 2017, 00:32


Tu butes kā es gailenes - mērām litros
18.septembris 2017, 08:35 | links
 
Jā, kad zvanīji bija 1%
Nu jā bija ap 6-7 litri :D svari nebija tapec skatījos spainī litrus :D
18.septembris 2017, 00:32 | links
 
17.09. Lūžņa
No 16.30-21:00
Bute ņēmā gan pie kājām gan brienot(tālāk pa 25 soļiem iebrist nevarēja)
Ņēma reņģi un vārīto garneli vienādi.... Cita nekā nebija...
Izmērs super...
Kopā ap 40 uz diviem, man ap 30 kolēģim ap 10(pirmo reizi butēs un 8 gadus copeni rokās nebija turējis)
Beidzām tikai tādēļ ka ēsma beidzās, ļoti daudz tukšo copju un kā velk tā āķi tukši, reti kad tā ir bijis, ka šitā knibina nost...
Nu cope jūrā super....

Paldies diametrs par ieteikumiem attiecībā uz vietas izvēli....

rzelts, 17.septembris 2017, 23:22


Prieks, ka ķērās, žēl ka ar tukšu telefona bateriju aizbrauci. Steigā pateici, ka 6 litrus pieķēris :)
17.septembris 2017, 23:39 | links
 
Izmērs smuks...
17.septembris 2017, 23:28 | links
 

17.09. Lūžņa
No 16.30-21:00
Bute ņēmā gan pie kājām gan brienot(tālāk pa 25 soļiem iebrist nevarēja)
Ņēma reņģi un vārīto garneli vienādi.... Cita nekā nebija...
Izmērs super...
Kopā ap 40 uz diviem, man ap 30 kolēģim ap 10(pirmo reizi butēs un 8 gadus copeni rokās nebija turējis)
Beidzām tikai tādēļ ka ēsma beidzās, ļoti daudz tukšo copju un kā velk tā āķi tukši, reti kad tā ir bijis, ka šitā knibina nost...
Nu cope jūrā super....

Paldies diametrs par ieteikumiem attiecībā uz vietas izvēli....
17.septembris 2017, 23:22 | links
 
Jā, bute bija tiešām liela, apskatījām:)
Blakus kompānijai 3 cilv., kopā ap 40 ņemamām + atlaistās

diametrs [4:49]: Arī Lūžņa 17.30 - 01.00
Nu nezinu, kā tur ar tām pārāk lielām 30 zivīm, kad visi sēdēja, reti un reti kurš kaut ko izvilka.
Mums trijiem - man 10gab, vienam viena, uzvarētājs ir ar padsmit. Tika piedāvāta tīģerene, parastā garnele, sliekas, naktstārpi, reņģes, brētliņas. Mēģināts brist un mest patālu, bet rezultāts švaksNu nebija jau arii mums nekas spīdošs - nepārdzīvo:) bijām 4 cilvēku kompānijā, līdz ar to - sadalot rezultātu, katram ir mazliet. Bet jā - mājās nosvēram lielāko - apaļi 700 gr! Priekš manis tā ir liela - aizskrēju uzreiz arī pie apkārtējajiem makšķerniekiem priekā padalīties:)

Laurens, 17.septembris 2017, 12:00
17.septembris 2017, 22:24 | links
 
Nupat tak bija pūtiens, kādu kara laika palieku vai nogremdētu PSRS mantojumu atrāva vaļā un viss, kas bija tuvumā atmeta spuras.
17.septembris 2017, 20:36 | links
 
sebastian!
17.septembris 2017, 20:35 | links
 
seedoo [17.09.17]: Kungi SOS- Valērijs no Mazirbes zinjo , ka pilns krasts ar beigtiem grunduļiem un lućiem, viss liedags smird!!! Kas, ko ir redzejis vai zinams?
ZAPAD!
17.septembris 2017, 20:23 | links
 
Arī Lūžņa 17.30 - 01.00
Nu nezinu, kā tur ar tām pārāk lielām 30 zivīm, kad visi sēdēja, reti un reti kurš kaut ko izvilka.
Mums trijiem - man 10gab, vienam viena, uzvarētājs ir ar padsmit. Tika piedāvāta tīģerene, parastā garnele, sliekas, naktstārpi, reņģes, brētliņas. Mēģināts brist un mest patālu, bet rezultāts švaks

diametrs, 17.septembris 2017, 04:49

Izskatās ka tev skauž, jeb tev liekas , ka pa tevi neviens vairāk nevar noķert? Eksperts atradies.

Janisardiviems, 17.septembris 2017, 10:14


Neskauž. Tas - kuram vajadzēja visvairāk būt pēc manas vēlēšanās, nebija. Man bija cik bija. Un uzbraucienu nesapratu. Kasķi netaisos meklēt
17.septembris 2017, 17:22 | links
 
seedoo [13:03]: Kungi SOS- Valērijs no Mazirbes zinjo , ka pilns krasts ar beigtiem grunduļiem un lućiem, viss liedags smird!!! Kas, ko ir redzejis vai zinams?Vakar copējot ar kaut kafas zivs paliekas gadījās izvilkt...

rzelts, 17.septembris 2017, 13:48


Es arī izvilku beigtu grunduli
17.septembris 2017, 17:19 | links
 
diametrs [4:49]: Arī Lūžņa 17.30 - 01.00
Nu nezinu, kā tur ar tām pārāk lielām 30 zivīm, kad visi sēdēja, reti un reti kurš kaut ko izvilka.
Mums trijiem - man 10gab, vienam viena, uzvarētājs ir ar padsmit. Tika piedāvāta tīģerene, parastā garnele, sliekas, naktstārpi, reņģes, brētliņas. Mēģināts brist un mest patālu, bet rezultāts švaksEs arī pabiju Lužņa no 17:00-0:30. Rezultāts 10gb. Arī visādas ēsmas, sistēmas, distances un pašvaki. Viena tāda tiešām liela bute arī trāpijās! Diametr, tevi arī redzēju! Dabuji paieties gabaliņu! :)

Nauris0404, 17.septembris 2017, 07:51


Staigāt veselīgi :) Nākamajā dienā pinu grozu ar baravikām un apšubekām. Ņēma uz slieku
17.septembris 2017, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager