Makšķerēšana jūrā

Es parasti pie jūras necopes brīdī naktī neguļu. Nēsāju makšķeres, utt. Ir bijis, kad ieraugu - gulošajiem gar kājām pastaigājas lapsa un osta zeķes, pārbauda, vai kaut kas nav nočiepjams

diametrs, 15.septembris 2017, 10:02



Liepenē ir profesionāla lapsa zagle ar visu savu ģimeni. Pagājušo gadu pa nakti vairākas reizes dzinu prom, vienalga apzaga, izvilka daļu paikas ārā no somas. Labi ka bija galdiņš, savādāk būtu palicis bez ēsmas butei, būtu bijis jābrauc mājās. Lapsas fantastiski zog un nekaunība bezmēra.
15.septembris 2017, 12:39 | links
 
Kur var dabūt brētliņas šajā laikā? Tukuma tirgū nav? Varbūt kkur pa ceļam no Tukuma uz jūru var dabūt? Kā izskatās rīt, biku bùs vējš pierimis. Jāmēģina būs kādu buti piemānīt?
15.septembris 2017, 12:37 | links
 
Visi savvaļas dzīvnieki izvairās no tikšanās ar cilvēku,ar noteikumu,ka nav nokaitināts vai pārsteigts.Jaunie kucēni nesaprot,ka no cilvēka jāizvairās,tie ir droši.Vakar drusku lija lietus,drusku pūta vējš,drusku nāca zāle,drusku butes ķerās-17gab spainī.Tas no21 līdz 24. Iepriekš izskanēja vaicājums par aprīkojuma cenu,tad nu tā,nokomplektēju 2 copenes par 100E.Kāti ar testu 200gr,spoles 7000,sistēmas un turētāji jau bija.
15.septembris 2017, 12:15 | links
 
Pa kreisi garenā vilka pēda, pa labi apaļā- suns


jopciks, 15.septembris 2017, 11:42


Un Jaunciemā ir daudz tās pa kreisi. Mēdz būt drusku mazākas - jaunāki vilcēni
15.septembris 2017, 12:00 | links
 
Pa kreisi garenā vilka pēda, pa labi apaļā- suns
15.septembris 2017, 11:42 | links
 
Nu Jaunciemā visdrīzāk suņi. Vienam zvejniekam 2gab regulāri brauc līdz, vietējiem ar vienreiz 3gab bij uz jūru līdz. Bet iespējams ka kādreiz kāds vilks ieklīst pludmalē. Ances purvi un meži nav tālu, un tur viņi daudz. Pagājušo rudeni uz vēdzelēm sēžot , brīžiem 3 barus vienlaicīgi varēja dzirdēt gaudojam. Domāju joka pēc ar uzgaudošu. Pēc kādām ~15min jau viens bars pavisam tuvu bija. Tad gan nedaudz neomulīga palika. Dabūju samest visu malku ugunskurā

JurgisB, 15.septembris 2017, 10:53


Suņu pēdas var atšķirt no vilka pēdām
15.septembris 2017, 11:33 | links
 
Nu Jaunciemā visdrīzāk suņi. Vienam zvejniekam 2gab regulāri brauc līdz, vietējiem ar vienreiz 3gab bij uz jūru līdz. Bet iespējams ka kādreiz kāds vilks ieklīst pludmalē. Ances purvi un meži nav tālu, un tur viņi daudz. Pagājušo rudeni uz vēdzelēm sēžot , brīžiem 3 barus vienlaicīgi varēja dzirdēt gaudojam. Domāju joka pēc ar uzgaudošu. Pēc kādām ~15min jau viens bars pavisam tuvu bija. Tad gan nedaudz neomulīga palika. Dabūju samest visu malku ugunskurā
15.septembris 2017, 10:53 | links
 
Es parasti pie jūras necopes brīdī naktī neguļu. Nēsāju makšķeres, utt. Ir bijis, kad ieraugu - gulošajiem gar kājām pastaigājas lapsa un osta zeķes, pārbauda, vai kaut kas nav nočiepjams
15.septembris 2017, 10:02 | links
 
Pie mums nav īsti neviena savvaļas zvēra, kas aiz laba prāta cilvēkam bruktu virsū :)
neliela auguma, žigls, un diezgan apaļīgs izklausās pēc jenotsuņa.
Manuprāt, visi tie lopiņi nāk piekrastē kādu izskalotu gardumu palūkot. ēst ta visiem gribas.

Parasti uz jūru braucu viens un diezgan bieži ir kāds spīdīgs acu pāris, kas mani pa laikam pieskata.
vienreiz lapsēnu izdevās pielaist ~3 m attālumā. ap 3:00 naktī piefiksēju, ka spīdīgais acu pāris gar ūdens malu tuvojas. nostājos nekustīgi ar ieslēgtu pieres lukturīti un skatījos nācējam virsū. dēļ ieslēgtās gaismas tas lopiņš neredz un nesaprot, kas ir aiz gaismas.
tajā brīdī, kad lapsēns bija pavisam tuvu un ieraudzīja garneļu paku, izskatījās, ka viņam seja atplauka smaidā. tādu skatu nebiju redzējis, bet tā kā man tās garneles tur tikai kāda 1/3 no paciņas, izdomāju, ka jāmēģina lapsu noķert, lai neapēd. plāns nerealizējās dēļ garajiem zābakiem- sapinās kājas un novilku uz acīm. lapsa prom, garneles izglābtas, butes, man lieks, toreiz īpaši neķērās, bet šitāds piedzīvojums bija laba kompensācija necopei :)
15.septembris 2017, 09:38 | links
 
Pirmā dzirdēšana par vilkiem piekrastē. Bet, kad pirms divām nedēļām bijām, ejot 23.00 uz mašīnu, sāka sekot kāds zvērs, neliela auguma, žigls, un diezgan apaļīgs bija aizdomas ka suns, bet neizdvesa ne skaņu. Muka no lukturīša gaismas

Girtuks, 15.septembris 2017, 00:25


Paskaties pēdas Jaunciemā un citur. Ir redzēts vilks Lūžņā, kaut kur esot dzirdēti gaudojam. Ovīšos esot daudz.
15.septembris 2017, 00:38 | links
 
aapshu jenotu un lapsu arij pilns, neviens tuvaak par 10m nenaak, tik vieteejo sunji meedz atnaakt garneles padiedeleet, un 2x esmu redzeejis kaa lapsa zivis ar visu spaini viiriem aizstiep
15.septembris 2017, 00:29 | links
 
vilki no cilveekiem varaas, kaa lielaakaa dalja zveeru, Tu esi peedeejais kas vinjiem vajadziigs
15.septembris 2017, 00:27 | links
 
Pirmā dzirdēšana par vilkiem piekrastē. Bet, kad pirms divām nedēļām bijām, ejot 23.00 uz mašīnu, sāka sekot kāds zvērs, neliela auguma, žigls, un diezgan apaļīgs bija aizdomas ka suns, bet neizdvesa ne skaņu. Muka no lukturīša gaismas
15.septembris 2017, 00:25 | links
 
Pirmā dzirdēšana par vilkiem piekrastē. Bet, kad pirms divām nedēļām bijām, ejot 23.00 uz mašīnu, sāka sekot kāds zvērs, neliela auguma, žigls, un diezgan apaļīgs bija aizdomas ka suns, bet neizdvesa ne skaņu.
15.septembris 2017, 00:16 | links
 
Ovīšos agrāk viens pats naktī sēdēju, krastā neviena. Bet kad uzzināju par tiem diviem vilku bariem ... Kaut gan - Janciemā arī ir vilki, esmu redzējis. Un pēdas ir. Jaunciemā esmu sēdējis viens.
14.septembris 2017, 23:32 | links
 
Žēl, ka neiznāca sazināties ... Steigšus komplektēju savu kompāniju, negribējās vienam tumsā sēdēt



es jav pieradis vienatnee, 3 gadu laikaa 2x tik kaads kompanjons bijis
14.septembris 2017, 23:08 | links
 
Uz cikiem plāno atpakaļ ?

skatoies kaa cope buus, liidz 22 noteikti seedeeshu, bet ilgaak par 2 noteikti ka nee.

sailing, 11.septembris 2017, 22:52


Žēl, ka neiznāca sazināties ... Steigšus komplektēju savu kompāniju, negribējās vienam tumsā sēdēt
14.septembris 2017, 15:08 | links
 
Cuncins [14.09.17]: Sveicināti copmaņi ! Ir brīva vieta rītdienas braucienam uz Kolkas pusi (Miķeļbāka , mazirbe utt) ķert butes . Ja atrastos vel kāds ar tiesībām un nebūtu pašam viss ceļš jābrauc , vispār būtu ideāli . Degvielai metam un braucam ar manu auto - PEUGEOT hechbeks dīzelis . Varam ari ar citu mašīnu braukt , ja pastāv ari tāda iespēja . Braucēji esam divi , es no Rīgas , otrs no Tukuma , varbūt bus ari trešais no Tukuma . Ap 16:00 izbrauksu no Rīgas . Ap 17:00 no Tukuma
Vieta aizņemta . Ja kas pa šodienu mainīsies , rakstīšu šeit .
14.septembris 2017, 13:53 | links
 
Sveicināti copmaņi ! Ir brīva vieta rītdienas braucienam uz Kolkas pusi (Miķeļbāka , mazirbe utt) ķert butes . Ja atrastos vel kāds ar tiesībām un nebūtu pašam viss ceļš jābrauc , vispār būtu ideāli . Degvielai metam un braucam ar manu auto - PEUGEOT hechbeks dīzelis . Varam ari ar citu mašīnu braukt , ja pastāv ari tāda iespēja . Braucēji esam divi , es no Rīgas , otrs no Tukuma , varbūt bus ari trešais no Tukuma . Ap 16:00 izbrauksu no Rīgas . Ap 17:00 no Tukuma .
14.septembris 2017, 12:58 | links
 
Aizbraukšu uzmest aci. Tajau redzēs kas un kā
14.septembris 2017, 12:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager