Makšķerēšana jūrā

skiperis [16.07.17]: Pāris vārdos par labāko ūdenskrātuvi copei ;). Vakar no 7.00 līdz 13.30 pabūts jūriņā Pāvilostā. Divatā savilkām 16 mencas, kādas 10 vēl ''noslīcinājām'' mazā izmēra dēļ. Trīs, laba izmēra, pazaudējām pie laivas savas neizdarības dēļ (aizmirsu uztveramo tīkliņu). Izmēri dažādi: no knapmēra līdz 2kg - 50 litrīgais spainis bija aizpildīts par 2/3. Laiks jauks, cope forša visiem - Ne asakas!
Cik talu no krasta bijat . Loti labs loms .
16.jūlijs 2017, 11:22 | links
 
Pāris vārdos par labāko ūdenskrātuvi copei ;). Vakar no 7.00 līdz 13.30 pabūts jūriņā Pāvilostā. Divatā savilkām 16 mencas, kādas 10 vēl ''noslīcinājām'' mazā izmēra dēļ. Trīs, laba izmēra, pazaudējām pie laivas savas neizdarības dēļ (aizmirsu uztveramo tīkliņu). Izmēri dažādi: no knapmēra līdz 2kg - 50 litrīgais spainis bija aizpildīts par 2/3. Laiks jauks, cope forša visiem - Ne asakas!
16.jūlijs 2017, 09:47 | links
 
Normāli priekš to izmēru

kazimirs, 15.jūlijs 2017, 00:17


Vakar tīrot butes likās, ka pa nedēļu palikušas drusku biezākas
15.jūlijs 2017, 10:48 | links
 
Normāli priekš to izmēru
15.jūlijs 2017, 00:17 | links
 
Tika pamēģināt Ventspilī mols sāku jūras pusē pēc pusstundas pieteicās laba vimba vai sīga viņa pieveica mani. Saka pūst stiprs vējš un pārcēlos Ventas pusē rezultātā 3.buts zem plaukstas lieluma. Copes bija tikai uz nevārītu garneli. Reņģi brētliņas pats apēdu

kazimirs, 14.jūlijs 2017, 23:33


Butes nebija plānas ?
14.jūlijs 2017, 23:53 | links
 
Tika pamēģināt Ventspilī mols sāku jūras pusē pēc pusstundas pieteicās laba vimba vai sīga viņa pieveica mani. Saka pūst stiprs vējš un pārcēlos Ventas pusē rezultātā 3.buts zem plaukstas lieluma. Copes bija tikai uz nevārītu garneli. Reņģi brētliņas pats apēdu
14.jūlijs 2017, 23:33 | links
 
Ovīšos kāds būs, kad vairāk cope aizies. Starp citu, manā profila bildē butes ķertas aizpagājušā gada 27.jūlijā pēcpusdienā Ovīšos
14.jūlijs 2017, 23:32 | links
 
Man arī patīk Ovīšos, bet patālu jāiet. Nu man vēl iecienīta vieta ir arī Pāvilosta, gados kādreiz Jūrkalnē pie buras, Užavā. Užavā man kaut kā īpaši neveicas. Pirms pāris gadiem rudenī braucu tikai uz Jaunciemu. Jaunciemā tur sastumdīts ar buldozeru, tā ka var nesanākt mašīnu nolikt. Jaunciems ir vienīgā vieta, kur esmu redzējis vilku (jaunuli). Tas ka pēdējā laikā copēju Kolkā, pie vainas ir Leonīds.
Nu esmu bijis šad un tad tukšā, bet ko lai dara :)
Pirmā reize pēc ilgiem laikiem, ka tik pacietīgi plūktas zāles no auklas. Divreiz griezu auklu nost un novēru virteni nost
14.jūlijs 2017, 23:30 | links
 
Nu atkal no copes. Kolka 20.40 13.07.2017 līdz 05.00 14.07.2017. Meterologi drusku samelojuši. Solītā stabilā ZR vietā bija pārsvarā stabils rietums. Vakarā vajadzēja padaudz mākoņiem būt, izklīst ap saulrietu. Tā nebija. Copes biedrs piekāsa, ēda cemumus laicīgi mājās, nebija pat sazvanāms. Braucu viens. Prieks bija satikt Leonīdu, kuru nebiju redzējis no rudens laikam. Paldies viņam par sauju brētliņām un pāris butēm. Norunājām, ka nebaidīsimies no zālēm, kas bija līdz pat rītam (Leonīds mājās brauca ap pusnakti, jo darbs no rīta). Līdz pusnaktij pāris butes, pēc tam vairāk. Aktīvākais bija pēc pusvieniem naktī, tad no 03.00 līdz 04.00. Pēdējās butes saullēktā pirms izlīda saule. Butes dažāda izmēra, pārsvarā ierijušas āķi. Rīta pusē labāk uz tīģereni kopā ar slieku, pārējā laikā brētliņa vai tīģerene. Reņģi pārsvarā ignorēja, man drusku bija ar ķiplokiem, uz dažām filejām paņēma. Ļoti daudz tukšās copes. Rezultātā 22 butes + pāris Leonīda dotas + dažas atlaistas.
Skaists vakars, jauka nakts, skaists saullēkts. Nebija ne negaisu, ne vētru, ne kā cita. Vējelis vakarā un nakts sākumā papūta, naktī un no rīta kūrorts.

diametrs, 14.jūlijs 2017, 13:47


Labvakar, Diametr,

Kā es noprotu tava iecienītākā vieta ir Irbes šaurums augšā līdz Kolkai . Mana iecienītāka vieta ir no Liepenes līdz Lužņai. Jūrkalnē ļoti bieži zāles, laikam tāpēc, ka līcis. Spriežot no taviem komentāriem no 10 reizēm varbūt tikai 1 reizi esi bešā. Vienkārši izcili. Kolkā esmu copējis reizes trīs, vienmēr kaut kas ir bijis , tomēr stipri viduvēji. Labāk ir veicies Ovišos un Lužņā, kaut gan esmu bijis tukšeniekos arī. Interesanti, kas tur tagad notiek, neviens neraksta. Kāda tev ir informācija.
14.jūlijs 2017, 23:14 | links
 
Nu atkal no copes. Kolka 20.40 13.07.2017 līdz 05.00 14.07.2017. Meterologi drusku samelojuši. Solītā stabilā ZR vietā bija pārsvarā stabils rietums. Vakarā vajadzēja padaudz mākoņiem būt, izklīst ap saulrietu. Tā nebija. Copes biedrs piekāsa, ēda cemumus laicīgi mājās, nebija pat sazvanāms. Braucu viens. Prieks bija satikt Leonīdu, kuru nebiju redzējis no rudens laikam. Paldies viņam par sauju brētliņām un pāris butēm. Norunājām, ka nebaidīsimies no zālēm, kas bija līdz pat rītam (Leonīds mājās brauca ap pusnakti, jo darbs no rīta). Līdz pusnaktij pāris butes, pēc tam vairāk. Aktīvākais bija pēc pusvieniem naktī, tad no 03.00 līdz 04.00. Pēdējās butes saullēktā pirms izlīda saule. Butes dažāda izmēra, pārsvarā ierijušas āķi. Rīta pusē labāk uz tīģereni kopā ar slieku, pārējā laikā brētliņa vai tīģerene. Reņģi pārsvarā ignorēja, man drusku bija ar ķiplokiem, uz dažām filejām paņēma. Ļoti daudz tukšās copes. Rezultātā 22 butes + pāris Leonīda dotas + dažas atlaistas.
Skaists vakars, jauka nakts, skaists saullēkts. Nebija ne negaisu, ne vētru, ne kā cita. Vējelis vakarā un nakts sākumā papūta, naktī un no rīta kūrorts.
14.jūlijs 2017, 13:47 | links
 
Cope Norvēģijā okeānā augustā uz 7 dienām. Viss iekļauts - Laiva, dzīvošana, transports - 500 eur/cilv
Ja ir kādam interese t. 26148454
11.jūlijs 2017, 11:38 | links
 
Šodien Jūrkalnē veicu šīssezonas pirmos divus iemetienus. Trešo neveicu - zāle. Šīsdienas virsuzdevums bija aizvest kādu sauļoties.
10.jūlijs 2017, 19:52 | links
 
Labi nodošu Jānim sveicienu no Tevis.Pirms gadiem 6-7 siltajā laikā ,arī oktobra sākumā breksis un rauda strādāja labāk par brēču.
10.jūlijs 2017, 12:30 | links
 
Vakar pa vakara cēlienu aizjozu līdz jūrai. Mazirbē tikai beigts ronis krastā un siena pļava jūrā. Nu tad no kādiem 22:00 līdz pusnaktij Kolkas ragā. Mazjūrā izskatījās ļoti sekls, bet kopā 5 butes un 40 cm bonuss, kas izskatījās nu ļoti līdzīgs vimbai. Praktiski cope tieši ragā un uz Lieljūras pusi. Cope faktiski bija ap vienpadsmitiem vakarā.
Leonīd, sveiciens vīram no saldētavas, brētliņas viņš man uzdāvināja, bet tās šoreiz nepalīdzēja.
Vispār šķiet, ka brekša fileja zivīm šķita interesantāka, bet nu ņemot vērā zivju daudzumu, to apgalvot īsti nevar.
10.jūlijs 2017, 10:24 | links
 
Jā, pilnmēness, bet mēģināt var. Reizēm gadās arī pilnmēnesī laba cope.
9.jūlijs 2017, 15:49 | links
 
Vējš ir minimāls,jūra ir ar vilni,vai tas ir labi copei,nezinu.Visu dziesmu gramatu jauc mēness.
9.jūlijs 2017, 14:37 | links
 
Kad es biju, smuks vējelis pūta, tas laikam palīdzēja, beigās gan mantas naktī pa gaisu gandrīz gāja, bet makšķeres izceļot, uz visām bija butes
8.jūlijs 2017, 23:36 | links
 
Skatījos gan, ka vakaros mazliet vējš pieceļas, bet vilnis tad laikam nebūs.
8.jūlijs 2017, 23:33 | links
 
Jūrā un krastā bezvējš.Stadionā tūlīt ies vaļā balle par godu jūrassvētkiem.Brīžiem lietus uzpidžina,tā nedaudz.Vakar arī bija bezvējš,bute nebija,visādā gadījumā no11vakarā līdz 1naktī tikai 2gab,tikai 2,tās pašas maziņas.Bija vakar arī kompānija pretī skatu tornim,tie uzstellējās uz sēkļa,brida līdz Sāmsalai un meta tai pāri,par rezultātiem nezinu,laikam vēl nav dabūjuši aizmesto atpakaļ.Ja nopietni,tad jāskatās biku vēsāks ūdens un nemierīgāks.Pāris dienas sola praktisku bezvēju.
8.jūlijs 2017, 23:05 | links
 
Leonīd, ahoi! Kas notiek Kolkā? Zīmē, ka nedaudz straume šovakar esot.
8.jūlijs 2017, 22:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager