Makšķerēšana jūrā

Atvainojos 25 butes, jo 5 atlaidu.
6.jūlijs 2017, 11:45 | links
 
Nu Tavu iecerēto biezumu butes sasniegs 2 gados, ar noteikumu, ka nenārstos. Un neesmu redzējis uzbarojušos apaļu buti.
Patiesībā butes nemaz nebija plānas. Man laikam ir 8 vai 10 litru spainis. 30 butes bija 3/4 spaiņa.
6.jūlijs 2017, 11:44 | links
 
Pravieti,Tu tāds ,,neticīgais Toms,,.Es dzīvoju pie jūras Kolkā,uz šo brīdi pie krasta ir pienākušas butes ar mērķi uzbaroties,biezums ir vairāk kā feins.Nezinu kādas butes ir no Irbes uz Ventspils pusi un tālāk.Katru gadu uz Jūrkalnes mačiem ir mazs izmērs,salīdzinot arKolkas butēm-plānas.Būs arī pie mums brīdis,kad pienāks badmiras,tās aizies,vietā nāks normālas.Šovakar nebija tik daudz cik Diametram,tikai 10gab,pirmā bija plānāka,pārējās smukas.Ko nu es te kladzinu,katrs dzīvo pēc savas saprašanas.

leonids, 6.jūlijs 2017, 00:29


Sveiks, tās plānās badakāses ir tās veselīgās plekstes, kas ir bijušas uz nārstu un tagad atgriezušās. Par tām relatīvi biezajām, šobrīd runājot, mana saprašana ir tāda, ka viņas nav bijušas pieaugušas un veselīgas, lai dotos 90 km tālā ceļojumā uz nārsta vietām. Es saprotu, ka šobrīd nav copes saldūdeņos, tādēļ gribas pavadīt feini laiku, taču Rīga ir diezgan patālu, lai tā uz dullo brauktu. Gribas taču to minimumu , pusi no 10.litru spaiņa (nevis no bērnu rotaļlietu spainīša ) atvest.
6.jūlijs 2017, 11:02 | links
 
Visgrudrāk runā tie, kas uz jūru nebrauc

diametrs, 5.jūlijs 2017, 23:34


Sveiks, uz jūru braucu gan sākot ar septembri, bet visi nevar tik bieži, kā Tu, kas dzīvo turpat vai jūrai blakus (60 km ), atļauties braukt no Rīgas uz Kurzemes jūrmalu sauļoties.....
6.jūlijs 2017, 10:50 | links
 
Ps. Ventspils rajons
6.jūlijs 2017, 10:17 | links
 
Satiku vienu piekrastes zvejnieku prasīju kā zivis! Mani atbilde ļoti priecēja! No maija neesot likti tīkli vēja dēļ.
6.jūlijs 2017, 10:17 | links
 
Pravieti,Tu tāds ,,neticīgais Toms,,.Es dzīvoju pie jūras Kolkā,uz šo brīdi pie krasta ir pienākušas butes ar mērķi uzbaroties,biezums ir vairāk kā feins.Nezinu kādas butes ir no Irbes uz Ventspils pusi un tālāk.Katru gadu uz Jūrkalnes mačiem ir mazs izmērs,salīdzinot arKolkas butēm-plānas.Būs arī pie mums brīdis,kad pienāks badmiras,tās aizies,vietā nāks normālas.Šovakar nebija tik daudz cik Diametram,tikai 10gab,pirmā bija plānāka,pārējās smukas.Ko nu es te kladzinu,katrs dzīvo pēc savas saprašanas.
6.jūlijs 2017, 00:29 | links
 
Visgrudrāk runā tie, kas uz jūru nebrauc

diametrs, 5.jūlijs 2017, 23:34

Nu ja. Kādu nedēļu jau neesmu bijis. Līdz brīvdienām jāaizlaiž vēl kādu reizīt. :)
5.jūlijs 2017, 23:44 | links
 
Sveiks! Kas varetu pateikt kas daras Ovisos ir kada bute?Paldies un neasakas:)

bumerangs83, 5.jūlijs 2017, 23:07


Aizbrauc un apskaties, tad visiem pastāstīsi
5.jūlijs 2017, 23:35 | links
 
Visgrudrāk runā tie, kas uz jūru nebrauc
5.jūlijs 2017, 23:34 | links
 
Priekš jūlija sākuma - pārsteidzoši, bet sapratu, ka sacepot paliks tik asaciņa ko pasūjāt.....

Pravietis, 5.jūlijs 2017, 23:20


Nebija asaciņa, biezums uzlabojies gan, nav kompaktdisks
5.jūlijs 2017, 23:34 | links
 
Priekš jūlija sākuma - pārsteidzoši, bet sapratu, ka sacepot paliks tik asaciņa ko pasūjāt.....
5.jūlijs 2017, 23:20 | links
 
Neesot daudz, bet ir. No laivas vairāk var "piesmelt".
5.jūlijs 2017, 23:19 | links
 
Sveiks! Kas varetu pateikt kas daras Ovisos ir kada bute?Paldies un neasakas:)

bumerangs83, 5.jūlijs 2017, 23:07

Ir, bildes redzēju.
5.jūlijs 2017, 23:13 | links
 
Sveiks! Kas varetu pateikt kas daras Ovisos ir kada bute?Paldies un neasakas:)
5.jūlijs 2017, 23:07 | links
 
Jā un kolēģim bija krietni vairāk butes. Nebiju sistēmas mājās sagatavojis, nedomāju, ka tāda cope būs, ilgu laiku tikai ar vienu makšķeri.
5.jūlijs 2017, 11:17 | links
 
Nu sezona atklāta. Ieradāmies Kolkas pašā ragā (negribējās brist) ap 21.00, pēc iemetiena pēc dažām minūtēm pirmā bute. Ņēma pa gaismu līdz kādiem 23.00 ļoti labi, bija dupleti, tripleti. Man drusku mazāk, kolēģim vairāk./ Man ņēma uz tīģereni, kolēģim uz reņģi. Metām bez brišanas.
Kad iestājās riktīga tumsa, cope krietni vājāka palika, ap 2.30 braucām mājās. Copējās arī līča pusē. Pēc pusnakts sāka nākt zāle, pārcēlāmies līča pusē. Man 30 butes, no kurām 5 atlaistas, 5 plaukstiņas, pārējās samērā laba izmēra. Biezums vidējs. Vējš sākumā ziemeļrietums, vēlāk vairāk rietums, naktī bija diezgan stiprs. Nepatīkami, bet kad ķeras, tad vēju neievēro.
5.jūlijs 2017, 11:16 | links
 
diametr ,
Ne asakas, kaut nevienu buti neredzētu ))))))

sevalods, 4.jūlijs 2017, 15:27


Pie velna :) Tirgū šodien redzēju :)
4.jūlijs 2017, 16:27 | links
 
Diametr,paķer līdzi zibensnovedēju.Pirmīt drusku uzrūca,iespējams,ka dusmosies atkal.Man doma par upi.Uz jūru piektdienas vakaru.

leonids, 4.jūlijs 2017, 15:39


Mēs būsim ap 21.00, cerams, ka vairs nerūks
4.jūlijs 2017, 16:27 | links
 
Diametr,paķer līdzi zibensnovedēju.Pirmīt drusku uzrūca,iespējams,ka dusmosies atkal.Man doma par upi.Uz jūru piektdienas vakaru.
4.jūlijs 2017, 15:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager