Makšķerēšana jūrā

leonids [24.10.21]: Edžus prasīja sakarīgi rakstīja personīgi.Cilvēks no cilvēka atšķiras.Visu var labot,neuzbraucam.
Paldies, Leonīdam, par padomiem un daudz ko citu. Tai skaitā par brēču kad nekur nevar dabut.
Labs cilvēks kuru satikt var gan Jūrkalnes machos, gan Kolkas machos, gan ikdienas copē Kolkas pusē. !!!!
24.oktobris 2021, 21:08 | links
 
copeetaaja [24.10.21]: Man arī doma šonedēļ aizšaut.. Manas mīļās vietas pārsvarā ir Jūrkalnes,Ziemupes rajonā. Kaut kā visus gadus tur esmu braukusi un kko jau vienmēr var sagrabināt. Lai gan,gatavojos vienmēr. Šobrīd pētu viļņu karti un šī nedēļa visa izskatās sānu vēji, straume.. khmm.. ko lai dara? Prognoze ne visai, bet dikti gribas jūru apciemot! Priecāšos, ja tie,kas nebaidās copēt, padalīsies ar situāciju pie jūras un rezultātiem! Paldies!
Brauc uz šaurumu…pamēģini jaunas vietas, jaunu piekrasti!
24.oktobris 2021, 21:06 | links
 
Man arī doma šonedēļ aizšaut.. Manas mīļās vietas pārsvarā ir Jūrkalnes,Ziemupes rajonā. Kaut kā visus gadus tur esmu braukusi un kko jau vienmēr var sagrabināt. Lai gan,gatavojos vienmēr. Šobrīd pētu viļņu karti un šī nedēļa visa izskatās sānu vēji, straume.. khmm.. ko lai dara? Prognoze ne visai, bet dikti gribas jūru apciemot! Priecāšos, ja tie,kas nebaidās copēt, padalīsies ar situāciju pie jūras un rezultātiem! Paldies!
24.oktobris 2021, 20:49 | links
 
Edžus prasīja sakarīgi rakstīja personīgi.Cilvēks no cilvēka atšķiras.Visu var labot,neuzbraucam.
24.oktobris 2021, 20:08 | links
 
Pirmajā gadā braucu līdzi tiem kas prot. Ir bijis, ka
Nepareizā laikā aizbraucam. Ķērām uz garnelēm un reņģu gabaliņiem. Vēlāk noskatījos, ka uz reņģu filejām ķeras labāk.
24.oktobris 2021, 19:21 | links
 
Es vienkārši nesaprotu - tiešām ir tāds slinkums izpētīt visas prognozes, lai saprastu kas sagaidāms! Tak pētiet laiku vairākas dienas pirms copes un viss būs skaidrs. Vai tiešām viss mutē jāielej?
Kad pats apguvu šo copes veidu ar prasīju…mācījos un sapratu! Bet šeit personāži ik pa pāris nedēļām vienu un to pašu jautā!!! Jūs nopietni!?
24.oktobris 2021, 18:57 | links
 
Cik zinu zāle nāk uz Kolkas pusi.Ja vakar nebija,šodien paliek vairāk.
24.oktobris 2021, 18:27 | links
 
leonids [24.10.21]: Cenšos nepiedalīties mobingā.Palūgšu nevazāt manu vārdu.
Leonīd. Rīt plānojam braukt uz jūru. Lejasgalā, Ziemupe, Saraiķi, arī Sārnate baida sanvējš. Izskatās ka augšā viņš ir ieslīpi no muguras. Doma ir braukt uz Sīkragu. Nebūs diez zāļu kaudzes?
24.oktobris 2021, 17:50 | links
 
Cenšos nepiedalīties mobingā.Palūgšu nevazāt manu vārdu.
24.oktobris 2021, 17:47 | links
 
Saraiķi!Pa nullēm.Tagad sākās daudz zāles.Braucam mājās.Bijām no13-16:00
24.oktobris 2021, 16:24 | links
 
Breksis21 [24.10.21]: Pēc prognozēm, kur rīt pēcpusdienā labāk braukt? Oviši, lūžņa, sīkrags?

BAigars, 23.oktobris 2021, 21:05

Ap 17.00 Lūžņa - vējš 3m/s no muguras, līmenis ap 0,5m virs 0, straumi nesola. Visur citur vējš no sāniem...
Paldies!
24.oktobris 2021, 11:27 | links
 
Pēc prognozēm, kur rīt pēcpusdienā labāk braukt? Oviši, lūžņa, sīkrags?

BAigars, 23.oktobris 2021, 21:05


Ap 17.00 Lūžņa - vējš 3m/s no muguras, līmenis ap 0,5m virs 0, straumi nesola. Visur citur vējš no sāniem...
24.oktobris 2021, 10:45 | links
 
Vakar biju pie Užavas bākas no 8:00 - 17:00, mājās aizbrauca 35 butes, svars 8kg, ēsma - vārītā garnele. Bet nu lapiņas visu laiku dīrāja nost ēsmu.

tehnadzor, 20.oktobris 2021, 10:58
Pievienojos Brex.

valis1970, 20.oktobris 2021, 10:43

Rezultāts vairāk nekā labs, pie kam sasniegts gaišajā laikā, Kāpēc domā, ka lapiņas dīrā ēsmu. Jūrā ir daudz citu sīkzivju. Cik tad lapiņas izvilki? Piekrītu, ka reizēm nav citu variantu, kā lapiņas. Rakstu tāpēc, ka pēc saviem novērojumiem pie Užavas tās bērnudārza grupiņas ir mazākas un retākas.

Pravietis, 20.oktobris 2021, 11:39

1.Vispār rezultāts saniegts ar darbu - ik pēc 7 min. pārmetiens.
2. Kā vienmēr man darbojās garās sistēmas, kolēgis blakus man noķēra padsmit
3. 8-10 lapiņas atlaidu, 4 paņēmu, jo bija ierijušas, tēvs pirms 2 ned. noķēra 26 tajā pašā vietā, bet lapiņu problēma identiska

tehnadzor, 20.oktobris 2021, 12:38

Piedomā vēl klāt, kā man pie katra pārmetiena ik pēc 15 minūtēm vajadzēja nobrist ūdeni līdz 40 m. Tā bija nupat Kolkā. Atpakaļ jākāto vismaz 1 km. un vairāk. Jā, jā zivs nāk ar lielu darbu.....

Pravietis, 20.oktobris 2021, 13:21

Es jau 14 gadus braucu tur un tikai tur 9citur neesmu bijis), patīk tā vieta, esmu septembrī(pirms bušu sezonas, pēdējos 3 gadus gan nē) izbridis un izvērtējis bedres un visu pārējo

tehnadzor, 20.oktobris 2021, 16:49
Es vados pēc principa, ka jābūt vismaz trijām labi izpētītām vietām dažādās vietās Lieljūras piekrastē, sākot ar Kolku beidzot ar Ziemupi. Tad var veiksmīgi izvēlēties kādu no vietām atkarībā no Meteo apstāķļiem, vēja virziena, straumes un tt. Gadalaikam arī ir liela nozīme. Labi, ka vari savas iespējas vienmēr samērot ar meteo, tad tukšeniekos palikt ir grūti.

Pravietis, 20.oktobris 2021, 18:32


Ģirt Lāci,
neticīgie,

Es Užavu un zemāk uzskatu par riskantu vietu, jo tur man un paziņām ar visu meteo, ir bijuši bieži straumes, vēja un zāļu pārsteigumi.....Pagājušo sezonu gaidīju 5-6 st., kamēr zāli straume aiznesa...., beigās attaisnojās cerība.

20.oktobris 2021, 13:27 | citēt | ziņot | links
Pagāja divas dienas un varat pārliecināties par maniem viediem vārdiem sakarā ar copes neprognozējamību Užavas piekrastē. Piemērs, Vita, kas (+, -) vienā laikā ar Leonīdu pie Užavas bākas noķēra vienu lapiņu, bet Loenīds tajā pašā laikā Kolkā savilka turpat spaini ar butēm. Esmu pārliecināts, ka Vita, kas reģistrējusies 2014. gadā, nav sākusi iet pirmajā klasītē un labi zināt, ka nav pirmo reizi jūras krastā ar makšķeri. Tāpat palieku pie viedokļa, ka svarīgi kurā laikā sezonā un kurā vietā copē. Veiksmi Vita copē turpmāk....
24.oktobris 2021, 10:42 | links
 

Uztaisīju šitādu iesmu no alumīnija.
23.oktobris 2021, 22:11 | links
 
Pēc prognozēm, kur rīt pēcpusdienā labāk braukt? Oviši, lūžņa, sīkrags?

BAigars, 23.oktobris 2021, 21:05

Atkarīgs cikos ir pēcpusdiena un cik ilgi sēdēs, kaut gan pieņemu, ka mājsēdes prasības tiek ņemtas vērā.
Nu ja grūti noorientēties meteo portālu prognozēs, tad principā vienalga, bet Ovīšos uz vakarpusi tādi mazliet asāki apstākļi prognozēti, vismaz attiecībā uz straumi.
23.oktobris 2021, 22:06 | links
 
Pēc prognozēm, kur rīt pēcpusdienā labāk braukt? Oviši, lūžņa, sīkrags?
23.oktobris 2021, 21:05 | links
 
Kolka rullēja.9,1kg.Trīsarpus līdz četrām stundām.Ēda labprātāk brēču,reņģi ēda lielākās garneli grabažas.
23.oktobris 2021, 20:57 | links
 

Šodien viena lapiņa pa 4stundām Užavas bākā! Viļņi palika arvien lielāki! Vējš, saule, lietus, varavīksne! Pie jūras vienmēr jauki!
23.oktobris 2021, 19:54 | links
 

Sveiki visiem. Nemaku īsti ielikt sludinājumu sadaļā tāpēc ielikšu šeit. Ceru ,ka nav iebildumu. Slimodams esmu uzsejis čupiņu ar sistēmām. Luminiscejosas, atstarojošās, atvadiem gali nav kauseti, bet gan ar urbumiem abos galos (brīvi riņķo ,nepinas) var uzsiet katram individuāli (bumbiņas,furnitūra,āķi,aukla)cena atkarīga no komplektācijas. Konkrēti šīs bildē ir 3eur/gb .
23.oktobris 2021, 07:35 | links
 
armisb [22.10.21]: Ventspilī 3h nepilni 3kg spannī.
Ēda gan pamīkstu brēteliņu, gan garnēli.
tādā nemierīgā jūrā?
23.oktobris 2021, 00:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager