Makšķerēšana jūrā

Reku mums te tāds Malikis 2011 ir, sadaļā makšķerēšanas noteikumi, šķiet, ka inspicēšana viņam nav sveša. Jūra gan viņam laikam nav ikdienas darbalauks. Tur varbūt var uzjautāt.
10.marts 2017, 10:40 | links
 
Nu ja!! Bet bet kinietis ari arr liekacim neko daudz nemaksa!! Tik vnk negribas sakerties ar varas iestadem!!
10.marts 2017, 10:08 | links
 
Ja jau acs izmērs ir, tad it kā problēmām teorētiski nevajadzētu būt. Jājautā konkurentiem, bet manuprāt dēļ roņiem liek lētākos variantus.
10.marts 2017, 09:27 | links
 
Licenze tik rakstits kadas acs izmers var but. Un kad izsniedza tad kka prata nienaca uzprasit!!
Cereju ka te mosk ir kads inspektors
9.marts 2017, 23:16 | links
 
Sveiki!! Taka tiko esmu ieguvis licenzi jura uz tiklu,radas jautájums vai var likt tîklu ar liekacim?? Noteikumos nekur neatradu neko???'. Paldies jau ieprieksh!!

Skorb, 9.marts 2017, 21:03


Tas ir jautājums inspektoriem, kaut gan ja nav noteikts, tad tikai laikam acu lielums varētu būt noteicošais.
Vai tad pie licences iegūšanas informācijas nav?
9.marts 2017, 22:43 | links
 
Sveiki!! Taka tiko esmu ieguvis licenzi jura uz tiklu,radas jautájums vai var likt tîklu ar liekacim?? Noteikumos nekur neatradu neko???'. Paldies jau ieprieksh!!

Skorb, 9.marts 2017, 21:03

Gruti ir dabut liceznzi un cik tads prieks maksa
9.marts 2017, 22:32 | links
 
Sveiki!! Taka tiko esmu ieguvis licenzi jura uz tiklu,radas jautájums vai var likt tîklu ar liekacim?? Noteikumos nekur neatradu neko???'. Paldies jau ieprieksh!!
9.marts 2017, 21:03 | links
 
Tādam, kuram makšķerēšana ir saistīta vienīgi ar zivju spaiņu vākšanu un (vai) "cepumu" graušanu, nemūžam nesaprast makšķerēšanas kā procesa burvību.
Ne par velti daudz veči brauc uz Peipusu, dēļ procesa. Skraida pa krūmiem dzenājot foreles, lien uz plāna ledus. Utt.
Katram savs.
8.marts 2017, 09:59 | links
 
Nē, ir ok'ei šādas atskaites. Jo, tās izlasot, var pieņemt lēmumu - braukt uz jūru vai nebraukt. Nebūtu Leonīda, Diametra u.c. atskaišu, varētu sēdēt mājās, ar pirkstu bakstīt debesīs un svaidīt kapeiku gaisā. Mini me, varbūt meteo prognozes arī ir nevajadzīgas un vispār varbūt forumu klapējam ciet? Ak, nē, kur tad citur Mini Me ievietos savas nekļūdīgās pārdomas...
8.marts 2017, 09:07 | links
 
Mani izbrīna šis teksts no Jūsu puses.
Nekādus butēm pilnus spaiņus negaidīju. Vienkārši gribējās atpūsties. Nevis bradāt pa pilsētas parku, bet pie jūras ar makšķeri. Nu kāda lielāka un citāda zivs būtu apsveicama. Bet tās dažas zivis arī iepriecināja. Labs laiks, smuka jūra, aizvējš. Jebkurā gadījumā labāk nekā darbā :)
8.marts 2017, 08:17 | links
 
Mani laiku pa laikam izbrīna jūr'jas copes atskaites, ko raksta iekšzemieši_korifeji - sākot no Ogres Orākula, turpinot ar Lielpupes Apdomātāju un beidzot ar Tukuma Viedo_Krīviu: a ko tad jūs labāku šinī sezonā gaidījāt?
Cūkdelfīnu iznācienus? Ālavnieču uzbrukumu? Vai ka Leonīds, kas nekur citur normāli netiek makšķerēt ieliks ackaitīti, ka pie mājām sajutis pāris pieskārienus pie sistēmas?

mini_Me, 8.marts 2017, 00:48

+++++
8.marts 2017, 00:52 | links
 
Mani laiku pa laikam izbrīna jūr'jas copes atskaites, ko raksta iekšzemieši_korifeji - sākot no Ogres Orākula, turpinot ar Lielpupes Apdomātāju un beidzot ar Tukuma Viedo_Krīviu: a ko tad jūs labāku šinī sezonā gaidījāt?
Cūkdelfīnu iznācienus? Ālavnieču uzbrukumu? Vai ka Leonīds, kas nekur citur normāli netiek makšķerēt ieliks ackaitīti, ka pie mājām sajutis pāris pieskārienus pie sistēmas?
8.marts 2017, 00:48 | links
 
Nu šodien arī es aizvizinājos uz jūru - uz Pāvilostu. Neesmu radis bieži vietu mainīt, bet varbūt derēja pamēģināt. Makšķerēju no 10.00 līdz 18.30. Pa visu dienu četras butes. Trešā smukāka, sk. bildi. Pirmā bija uzreiz, tad vienai sistēmai pazuda mormiška, domāju, ka lasis nokodis. Trešai butei mutē bija. Skaists laiks, aizvējš, kārtējo reizi pierādījās, ka butēm nepatīk sniegs. Kad sniga, vispār nekā, pat neknābāja no āķiem nost. Krasta vējš. Brētliņa, reņģi un tīģereni ignorēja. Jūra atkāpusies. Lielākā bija kādi 5 - 10m no ūdens malas
7.marts 2017, 23:28 | links
 
Šodien apmēram 10:30-13:30 Jūrkalnē pludmalē nulle. Copmaņu gan vairāk par 10 saradās. Pēc tam apmēram 14:00 - 18:00 pie Buras 1 butīte vidēji bieza, plaukstas lieluma atlaista paaugties. Tautas mazāk kā Jūrkalnes pludmalē.
Vietējo aborigēnu informācija:
Copētāji pensionāri ziņoja, ka šogad neko Jūrkalnē vēl nav izvilkuši, kaut gan copēt mēģina kad var.
Tīklu vīrs pie Buras iestiepa pēcpusdienā divus rūtainos.Ziņoja, ka kaut kas pa druskai nākot. Butes gan ļoti maz un pārējie arī švakāk kā iepriekšējo gadu.
Tā kā noķert kaut ko var, ja darbojas un paveicas.
Vēl Jūrkalnē varētu pamētāt mānekli pie krasta, pie Buras gan sarežģītāk.
Šodienas ēsmas pamata populārākas, izņemot brētliņu.
Kad sanāks, jāmēģina atkal.
Bet laiciņš šodien brīnišķigs pie jūras.
Tā, vo!
4.marts 2017, 22:36 | links
 
Taimini
4.marts 2017, 20:42 | links
 
Sodien liepaja no mola pie udensslideem (uz ta saucama sarkana mola) bijam divata katram pa vienam. Taka vis notiek atliek tikaj mejdinat. Svestmajzes garsigas.

dzosua, 4.marts 2017, 19:44

Butes vai taimiņi?
4.marts 2017, 19:51 | links
 
Sodien liepaja no mola pie udensslideem (uz ta saucama sarkana mola) bijam divata katram pa vienam. Taka vis notiek atliek tikaj mejdinat. Svestmajzes garsigas.
4.marts 2017, 19:44 | links
 
Kas jūrā notiek ? Bute ķeras ?

Egils.V, 3.marts 2017, 19:13


Kas to lai zina, jābrauc, jāčamda :)
Vakar ķērās, šodien neķeras, rīt atkal ķersies ... varbūt.
Tīklos redz, pa kādai esot.
3.marts 2017, 22:57 | links
 
atlaujas breciem jura nevajaga
3.marts 2017, 20:19 | links
 
Ar spiningu esmu mēģinājis tikai uz vējenēm,neizdevās piecirst.Spožos uz brēču.Nav jau graujošu rezultātu,toties droši,bez bailēm,atšķirībā no upēm,kur sods var sasniegt neliela īpašuma vērtību.3m plats tīkls izstiepjas līdz gruntij,butes,kad viņas ir,saķeras visos līmeņos,vimbas no pusūdens līdz virsai,spožie pārsvarā tīkla augšā.Pats ar tīklu zveju nenodarbojos.Zvejniekciemā turpat 60 gadus dzīvodams,šo un to esmu sapratis.

leonids, 3.marts 2017, 17:53
3.marts 2017, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager