Makšķerēšana jūrā

Diametr,ar to arī apsveicu!Uz kādu laiku jūra jāliek mierā,visu nedēļu vējš un sals.
6.februāris 2017, 12:04 | links
 
Tu taisies iet pāri jūrai? Barometrs uz kuģa, protams, ir, bet viņš ir tikai informatīvs. Barometrs ir vajadzīgs daudzdienu kuģošanai, lai prognozētu laika apstākļus. Uz copi piekrastē var iet tikai tad, kad atļauj vēji un viļņi konkrētā dienā. Ko tajā dienā rāda barometrs - ''do lampočki''.
6.februāris 2017, 09:28 | links
 
Vai te ir arī kāds, tāds nopietnās, makšķernieks, jūrā braucējs, kuram mēdz būt klāt arī barometrs?
6.februāris 2017, 00:18 | links
 
Šodien trijatā bijām Pāvilostā ap 10.30 - 17.30, man divpadsmit butes, citiem drusku vairāk. Pārsvarā palielas plaukstas, bet ne pārāk biezas. Plānas arī nē. Ņēma uz brētliņām, reņģēm, mazāk uz garnelēm. Vējš laikam bija kaut kāds austrumpuses, kuru īsti nejutām, jo aizvējš bija. Distance pārsvarā vidēja. Bija pāris cilvēki, kas bija uz mola, bet īsti neredzējām, vai kaut ko izvilka. Viens pirms tam esot noķēris laikam četras gab no mola.
5.februāris 2017, 21:37 | links
 
Vēl viens solītis tuvāk jūrai, jo šodien saņēmu no AliExpress riņķuguns lukturīti.
Ja nu jūrā dodas, tad tomēr jābūt klāt kaut minimālam apgaismojumam, jo diez zin kā vēl var gadīties...
30.janvāris 2017, 19:31 | links
 
cemmers
Līcī mencu nav ko ķert,tik uz atklāto jūru braucu.
29.janvāris 2017, 20:58 | citēt | ziņot | links

Vai atļauto mencu skaitu kādreiz izdodas sasniegt?

dictiobacter, 29.janvāris 2017, 21:55


Laivinieki škiet, ka dabū pat vairāk, ja trāpās uz copi.
29.janvāris 2017, 22:49 | links
 
cemmers
Līcī mencu nav ko ķert,tik uz atklāto jūru braucu.
29.janvāris 2017, 20:58 | citēt | ziņot | links

Vai atļauto mencu skaitu kādreiz izdodas sasniegt?
29.janvāris 2017, 21:55 | links
 
Līcī mencu nav ko ķert,tik uz atklāto jūru braucu.
29.janvāris 2017, 20:58 | links
 
Domaataajs

Labvakar! Mani robiņi pāris reizes apturēja ap 8 jūdzēm no krasta,gāju ar pūsli un mazo hondiņu. Kautkā atmuldējos un šie tikai pirkstu pakratīja Tagad jautājums speciem---vai būtu vērts tagad braukt mencu pameklēt vai kādu raibo? Pēc manām muļķa domām,ja stinte nāk pie krasta---tad ganiem vajadzētu nākt līdzi.

cemmers, 29.janvāris 2017, 20:08

Tas laikam bija Liepājas pusē, kur robeža netālu, bet Vidzemes jūrmalā vēl Īgauņu ES robeža priekšā un ļoti tālu?

dictiobacter, 29.janvāris 2017, 20:43


Mani tur lūdzu iekšā nepīt :)
29.janvāris 2017, 20:45 | links
 
Domaataajs

Labvakar! Mani robiņi pāris reizes apturēja ap 8 jūdzēm no krasta,gāju ar pūsli un mazo hondiņu. Kautkā atmuldējos un šie tikai pirkstu pakratīja Tagad jautājums speciem---vai būtu vērts tagad braukt mencu pameklēt vai kādu raibo? Pēc manām muļķa domām,ja stinte nāk pie krasta---tad ganiem vajadzētu nākt līdzi.

cemmers, 29.janvāris 2017, 20:08

Tas laikam bija Liepājas pusē, kur robeža netālu, bet Vidzemes jūrmalā vēl Īgauņu ES robeža priekšā un ļoti tālu?
29.janvāris 2017, 20:43 | links
 
Jaunnedēļ windguru sola normālu vēju un somi nekādu vilni---laikam būs jāpamēģina

cemmers, 29.janvāris 2017, 20:38


menca tjipa no saulrieta līdz kādiem 9 vakarā, var arī kāda būt pa dienu, bet vēlams apmēram R vējš, lai ūdens paceļas, tad tuvāk pie krasta. Spožie un raibie pa dienu.
Pagaidām pēc W-guru piektdiena cerīgāka, bet labāk interesēties pie aborigēniem, kas tīklos.
29.janvāris 2017, 20:43 | links
 
Jaunnedēļ windguru sola normālu vēju un somi nekādu vilni---laikam būs jāpamēģina
29.janvāris 2017, 20:38 | links
 
Labvakar! Mani robiņi pāris reizes apturēja ap 8 jūdzēm no krasta,gāju ar pūsli un mazo hondiņu. Kautkā atmuldējos un šie tikai pirkstu pakratīja Tagad jautājums speciem---vai būtu vērts tagad braukt mencu pameklēt vai kādu raibo? Pēc manām muļķa domām,ja stinte nāk pie krasta---tad ganiem vajadzētu nākt līdzi.

cemmers, 29.janvāris 2017, 20:08


Vietējie aborigēni saka, ka tā ir. Vienreiz biju, bet neuztrāpiju uz īsto dienu.
29.janvāris 2017, 20:33 | links
 
Labvakar! Mani robiņi pāris reizes apturēja ap 8 jūdzēm no krasta,gāju ar pūsli un mazo hondiņu. Kautkā atmuldējos un šie tikai pirkstu pakratīja Tagad jautājums speciem---vai būtu vērts tagad braukt mencu pameklēt vai kādu raibo? Pēc manām muļķa domām,ja stinte nāk pie krasta---tad ganiem vajadzētu nākt līdzi.
29.janvāris 2017, 20:08 | links
 
Bet nekur taču nav teikts par aizliegumu, ka ar ,,airu laivu'' nedrīkstētu braukt tālāk.
Kas nav aizliegts, tas ir atļauts.
29.janvāris 2017, 18:05 | links
 
Tā gan ir. Kaut savulaik vēlējāmies panākt, lai 3000m vietā drīkstētu iet 5 jūras jūdzes. Birokrātija ari āfrikā ir birokrātija. Bet tas man pašlaik netraucē noķert ari garšīgās zivis.
29.janvāris 2017, 12:10 | links
 
Nu, laikam, jau es mazliet pārspīlēju, bet tie 3000 mani tracina, kaut arī mani tas maz iespaido. Man ir piekrastes tiesības, bet arī tajās ne viss ir sakārtots. Maniem draugiem un copes biedriem ir CSDD tiesības un,ejot tālāk jūrā, vienmēr ir nedaudz stresaina situācija.
29.janvāris 2017, 12:01 | links
 
tevocis. Arī ūdeņu sakarā izpaužas mūsu satiksmes ministrijas nekompetence - iekšējie ūdeņi ir līdz 3000 metriem no krasta līnijas. Ja pieiet šim punktam no makšķerēšanas noteikumu skata punkta, tad trīs kātus ar 9-iem āķiem var lietot tikai aiz 3000 metru līnijas, jo no krasta tu copē iekšējos ūdeņos, kuros var izmantot tikai 2-us kātus. Ko darīsim? Labi būtu pielietot dienvidu kaimiņu pieredzi. Viņiem jūra ir jūra - līdz teritoriālo ūdeņu robežai un var izmantot iekšzemes vadītāja apliecību.
29.janvāris 2017, 11:34 | links
 
Dictiobacter
Tam jau ari domāti dažādi saiti, pat CL, lai dalītos zināšanās. Ir ļoti daudz informācijas ari citos saitos un youtube ari ir dāsna ar informāciju. Bet kā jau te ir pieņemts-dažiem vajag visu ar karotīti salikt mutē, jo paši ir slinki pameklēt. :)
29.janvāris 2017, 08:41 | links
 
Urmas! Padomā ko raksti! Kāds sakars iekšējiem ūdeņiem ar jūru, kur varētu būt runa tikai par teritoriālajiem ūdeņiem.

tevocis, 28.janvāris 2017, 22:33

Ja ir vēlēšanās doties tālāk par piekrastes ūdeņiem, tad vajadzēs kārtot "stingrākus papīrus". Tas nebūs tik lēti. Jo paši kursi maksā un vēl jāmeklē kāds ar savu jahtu, kurš tev varēs būt kā "darbaudzinātājs" praktiskajā braukšanā. Ja nav čomaka kurš var izlīdzēt, tad jahtas īre ari maksā naudiņu! :)
29.janvāris 2017, 08:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager