Makšķerēšana jūrā

Jūrmalnieks, tas ir tas, kas dzīvo Jūrmalā, ja ?:)

Liepājas webkamerā uz paša krasta šodien bija redzama paliela ledus strīpa.
Pēc straumju kartes vismaz rīt tāds puslīdz mierīgs,par brīvdienām prognozes vēl nav, bet jādomā, ka nekas traks nebūs.
Vēl ķer PM
12.janvāris 2017, 22:05 | links
 
Labvakar! Saprotu, ka visiem Peipis prātā, bet man brīvdienās uz Kurzemes pusi jābrauc. Uz Usmu slīcināties negrasos, tādēļ lūdzu informāciju jūrmalniekiem. Kā tur Ovīšu pusē? Visu klāj soga vai var mēģināt kādu 2017.g. buti piemānīt? Laiku sola puslīdz ciešamu...
12.janvāris 2017, 21:54 | links
 
Nu tad jau Tev karogs rokā ;)))
Esmu slinks rakstītājs, vēl jau arī YouTube ir, ja kas...
12.janvāris 2017, 21:28 | links
 
Kā var nesaprast krievu mēli, ja 3 gadus un divus mēnešus lauzis krievu zaldātos?

Paldies par padomu, iešu skatīties.

Jā, grūti man būs visu te salikt pa plauktiņiem. Bez precīzas saprašanas, ko meklēt, interneta veikals neko arī neizdos. Liepājā šogad atvērās jauns copes lietu veikals, kurā visu manis nosaukto arsenālu var iegādāties, bet ja saproti krievu mēli - iesit mātē Googlē:
флешер для троллинга

планер для троллинга
12.janvāris 2017, 21:11 | links
 
Jā, grūti man būs visu te salikt pa plauktiņiem. Bez precīzas saprašanas, ko meklēt, interneta veikals neko arī neizdos. Liepājā šogad atvērās jauns copes lietu veikals, kurā visu manis nosaukto arsenālu var iegādāties, bet ja saproti krievu mēli - iesit mātē Googlē:
флешер для троллинга

планер для троллинга

Vizuļi kā jau vizuļi, tikai izmērs dūšīgāks - viena puse krāsaina (uzlīme), otra vienkrāsaina - zelts, sudrabs, kapars. Kārtīgiem veikalniekiem vajadzētu zināt. Neesmu pārliecināts, bet šķiet, ka Liepājas veikalā tirgojas copmanis no Ribak.lv ar niku Tabacoman. Kautkur krievu saitā man izleca tāda informācija. Uzraksti viņam un būs Tev pilna informācija.
12.janvāris 2017, 20:52 | links
 
skiperis
Kaļiņingradieši diezgan daudz ķer no krasta, bet pie mums gan, cik zinu, vairāk uz velci. Pagājušajā nedēļā liepājnieki 10-nieku izcēla. Īsti gan nezinu kur viņi bija atraduši spraugu vējos, lai varētu iziet jūrā. Esmu vienu maziņu noķēris uz pilkeri, bet tas neskaitās. Visus pārējos ķeram ar ''planieriem'' un lieliem lašu vizuļiem. Izmantojam arī downrigerus ar ''flešeriem''. Pavasarī, kā tikko teica mini_Me, arī mēs velcējam tuvu krastam, tur vairāk taimiņš tusē.
27.decembris 2016, 23:20

Esmu vienu maziņu noķēris uz pilkeri, bet tas neskaitās. Visus pārējos ķeram ar ''planieriem'' un lieliem lašu vizuļiem. Izmantojam arī downrigerus ar ''flešeriem''.

1. pilkeri
2. ''planieri''
3. lieli lašu vizuļi
4. downrigerus ar ''flešeriem''
5. ''flešeri''

Pēc šādiem nosaukumiem neviens interneta veikals neko nerāda.
Varbūt kāds var paskaidrot, kas šie par /pričeņdāļiem/ tādi un vai varētu kādu bildīti ielikt?
12.janvāris 2017, 19:26 | links
 
8.janvāris 2017, 13:35 | links
 
Bet vismaz pa nullēm nav.
4.janvāris 2017, 10:32 | links
 
nu pasākums neizdevās...buttes mūs ignorēja...četru vīru kompānija ...četras buttes...trīsas Kolkā...viena Miķeļbākā...gaidīsim siltāku laiku...
4.janvāris 2017, 08:29 | links
 
Kāds solīja atklāt 2017.gada bušu ķeršanas sezonu, bet iestājies klusums......
3.janvāris 2017, 23:28 | links
 
3. janvārī mēģināsim jūras copi...sezonas atklāšana Gaiļa gadā...
1.janvāris 2017, 21:52 | links
 
Baltijas jūrai sāļumu, lai mencas un akmeņbutes un vēl kas tur ir, var normāli vairoties un augt.
1.janvāris 2017, 14:59 | links
 
Bušotājiem pilnus spaiņus jaunajā gadā, lai pietiktu pašam, vecākiem, kaimiņam un draugiem.....Butēm novēlu labu ēstgribu, labi augt un vairoties....
1.janvāris 2017, 12:17 | links
 
Sveiciens svētkos.
31.decembris 2016, 22:00 | links
 
kāds liepājā nevar notirgot renģes,bretliņas ? uz ritdienu.
31.decembris 2016, 22:00 | links
 
Nāk Jaunais gads ar jaunu laimi
Un jaunus sapņus nes sev līdz,
Lai jaunā gadā pietiek spēka,
Šos skaistos sapņus piepildīt.

Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc!

Jaunā gadā medus tauri,
Rukša ģīmi, lielu ausi,
Možu garu, duci draugu,
Un vēl simtlatnieku lieku.

Vislabākos vēlējumus BUŠOTĀJIEM un lai lieli lomi nākošajā gadā...

Sirsnīgi sveicu savus vidzemniekus-līdzbracējus...
31.decembris 2016, 18:55 | links
 
Jaunā gadā mirdzumu acīs un siltumu dvēselē, veselību pašam un veselus mīļos.
Laiku zvaigžņu skaitīšanai un laiku rīta bučai, iedvesmu darbā un aizmiršanu par Zemes pievilkšanas spēku,
Apņēmību izpildīt pašam dotos solījumus un drosmi sev noticēt, enģeli uz pleca un mīļu cilvēku cieši sev blakus,
Mīlestību pret sevi pašu un mīlestību pret pasauli aiz loga!
Lai veicas un lai izdodas!
31.decembris 2016, 16:52 | links
 
Nu ,redziet,Sirmaiss visu paskaidroja un noskaidroja.Parasti vērā ņemama straume ir pāri raga sēklim,neatkarīgi no vēja virziena.Vēl,Sirmajam bija pārsteigums par attālumu,kur mēs parasti copējam.Man aizbraucot uz citu jūrmalu,ir pārsteigums,kāpēc tādā seklumā nav.Visiem copes piekritējiem un noliedzējiem veiksmīgu un laimīgu Jauno gadu!
31.decembris 2016, 16:01 | links
 
Tad skaidrs.
31.decembris 2016, 13:56 | links
 
Viss jau skaidrs...līča pusē ūdens līmenis bij augsts un jau naktī ūdens atsēdās un dienā turpināja kristies neļaujot straumei veidoties...
31.decembris 2016, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager