Makšķerēšana jūrā

Kur var apskatīt Kolkas maču rezultātus?
24.oktobris 2016, 11:30 | links
 
Vakar divatā pirmo reizi bijām Ovīšos. Ierodamies 9 , aizejam līdz jūrai, noskatām vietu, pārdomājam, ejam uz otru pusi, sākām tīt makšķeres. Aiz mums atnāk vēl 3 vīru kompānija un iekārtojās mūsu sākotnēji noskatītajā vietā. Sākām ķert, pa laikam kāda bute piesakās, bet tā švaki. Skatāmies uz tiem trīs un redzam, ka šie velk pārsvīduši. Jau 12:00, mums 6 butes, kaimiņi velk. Čoms iet izlūkos, sistēmas tādas pašas, tā paša garnele, reņģe, tikai metot kādus metrus 20 no krasta. Lomā pus mais jau katram un šie dodas mājup. Kad šie aiziet, mēs dodamies uz to vietu ar pēc lielā loma, bet nekā, viena lielā un vēl dažas vidējas. Tā 15:00 devāmies mājās ar 11 butēm spainī!
24.oktobris 2016, 11:00 | links
 
Atkal jāizsaka līdzjūtība mājās palicējiem! Vienmēr jau žēl, ka bojā iet cilvēki. Bet, lūdzu, ieslēdziet smadzenes, kad ejat jūrā. Lai arī Baltijas jūru saukā par ''peļķi'', bet jūra paliek jūra un jokus nesaprot.
24.oktobris 2016, 10:54 | links
 
Tā neforši sanāk pret savu dzimto vietu,bet vakar atkal aizbraucu uz Irbi,50gab spainī,tikai 7kg.Par izmēru spriediet paši.Biju vēlā pēcpusdienā un lidz pusnaktij.Viens vīrs uz to laiku,kad ierados tinās nost,viņam 2stundās 15gab,skaists izmērs.

leonids, 24.oktobris 2016, 10:50

Tad jau šodien kūpiņu kurbulēsi? :)
24.oktobris 2016, 10:52 | links
 
Tā neforši sanāk pret savu dzimto vietu,bet vakar atkal aizbraucu uz Irbi,50gab spainī,tikai 7kg.Par izmēru spriediet paši.Biju vēlā pēcpusdienā un lidz pusnaktij.Viens vīrs uz to laiku,kad ierados tinās nost,viņam 2stundās 15gab,skaists izmērs.
24.oktobris 2016, 10:50 | links
 
Lai neparmestu,ka Liepaja noznaudz informaciju.pec diezgan ilgas pauzes(pedeja reize maija sakuma -bullu cinas) aizvakar no 15.30 lidz 18.00 testeju Ziemelu molu.butes kluseja ka baltkrievu partizani.uz 2 makskerem neviena cope. paraleli darbojos ar stintem.izdevas piemeklet distanci un horizontu un ta lieta aizgaja.rezultats 42 gab.vakar nolemu turpinat.no 10.00 lidz 15.00. ta ka stintes medit sada stila ir interesantak (sanak praktiski dzigosana) neka but statistam pie butem, busu makskeres nemaz nenemu lidzi.soreiz stintes keras svakas.daudz tukso piesitienu.tomer 50 gab. salasiju.cope bija ari mans kolegis,ja ar stintem bija ka bija -ap 20 gab,tad ap plkst.14 uz to pasu stinsu makskeri pec kartas nokera 3 butes.viena no tam tiesam skaista -liela un bieza. kolegis nosedeja lidz 18.00.teica.ka pec manas aiziesanas praktiski nekas nav bijis -paris stintes. vel pienaca viens dzeks un teica ka no rita nokeris 1 buti.pa abam dienam es neredzeju ka kads butu vel kadu buti nokeris un nelielijas ari. dala tuvako kaiminu,redzot,ka mes velkam stintes,ari pargaja uz stintem un pa kadai ari vilka.tada luk situacija.
24.oktobris 2016, 09:10 | links
 
He...visi par liepāju klusē, kā tā? Kātus mana, bet biedri klusē. Nu vata man žēl - šodien čābīgi gāja, izmēģinājos dažādi- visādā veidā zuves kabinaju uz āķi, garnelēm nedodu priekšroku ne cenas ,ne rezultātu dēļ, arī tās uz akciju ir skaidrs, ka tā ir slikta produkta realizācija un galu galā- braucu atpūsties, ne strādāt. Rezultāts bēdīgs ,jūra nedeva daudz, šodien 7 vidēja izmēra butes. Fērēju cik tālu manas īsās rokas ļāvās. Īsi pirms beigām bija viena vareni spēcīga cope, galā-abloms. Nepdodos un parīt došos vēlreiz. Cope jūrā ir ideāla lieta.
24.oktobris 2016, 00:06 | links
 
to Ronijs
Ņem tikai un vienīgi pašu smagāko galu no fīderiem - vismaz 210gr. Tās pseido jūras radībiņas, kuras te figurē - iekšzemē pļavā iemetiens šķiet nedaudz savādāks, nekā tajā brīdī, kad jūrja demonstrē savu spēku.
23.oktobris 2016, 22:10 | links
 
tad tīrītas tās ir, ja- jā, tad tādas jau lieto tikai kulinārijā:)

Juurasbullis, 23.oktobris 2016, 21:50


Nē, tās NAV tīrītās! Pieļauju domu, ka akcija dēļ termiņa drīzas beigšanās, bet nepārbaudīju, jo nekad vēl nebiju tā iegrābusies.
23.oktobris 2016, 22:09 | links
 
tad tīrītas tās ir, ja- jā, tad tādas jau lieto tikai kulinārijā:)

Juurasbullis, 23.oktobris 2016, 21:50
Ar kulināriju nenodarbojos, tikai nemizotas.....
23.oktobris 2016, 22:08 | links
 
Sveiki vīri, gatavojoties copei uz jūru, gribu iepirkt pāris bušu rīkus, tā kā uz jūru butēs braukšu tikai 3.reizi , tad gribetu Jūsu (pieredzējušaku) copmaņu padomus. Meklējot internetā atradu gatavus bušu ķeršanas komplektus:
http://fishingdiscount.lv/product-category/makskeresanas-komplekti/
http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskerkati-un-aprikojums/makskeresanas-komplekti/komplekts-butem-lineaeffe-adriatic-kats-ar-vigor-spoli.html
http://www.electrostore.lv/makseru-komplekti/1235-komplekts-butm-colmic-corsara-kts-vigor-sx-line-50-spole.html

Kuru un kāpēc ieteiktu? Varbūt tomēr labāk pašam komplektēt?
Paldies jau iepriekš, ņemšu vērā katru padomu.

Ronijs, 23.oktobris 2016, 21:41

Man ir Adriatic no Neoshop, 4.2m, tests 250 gr. esmu apmierināts. Bet būtībā jāskatās ir pašam kā pa rokai utt. Viennozīmīgas atbildes nav. Man patīk cietāki kāti, citi fano par fīderiem, vēl kādi izmanto karpu kātus. Ir arī tādi, kas mauc bez kāta. Ar spininga kātiem arī ir redzēti.

Domaataajs, 23.oktobris 2016, 21:51
Man ar 250 gr. no sākuma likās diezgan bomīgs, bet tagad kad piešauta roka pēc pāris copēm saprotu ka vējainā laikā būs pašā laikā, jo citreiz vēzienam jābūt labam, ja esi čībinieks...Mierīgā laikā izskatās ka mazāku par nr.4 ar nav vērts likt, jo kāts tad tik normāli sāk pildīt savu funkciju....Labi ka ir lieli riņķi ieskrējienam, lai kārtīgs pavadonis satur to visu kopā, tik nevaru izdomāt cik likt vai x2 vai x3...
23.oktobris 2016, 22:06 | links
 
Sveiki vīri, gatavojoties copei uz jūru, gribu iepirkt pāris bušu rīkus, tā kā uz jūru butēs braukšu tikai 3.reizi , tad gribetu Jūsu (pieredzējušaku) copmaņu padomus. Meklējot internetā atradu gatavus bušu ķeršanas komplektus:
http://fishingdiscount.lv/product-category/makskeresanas-komplekti/
http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskerkati-un-aprikojums/makskeresanas-komplekti/komplekts-butem-lineaeffe-adriatic-kats-ar-vigor-spoli.html
http://www.electrostore.lv/makseru-komplekti/1235-komplekts-butm-colmic-corsara-kts-vigor-sx-line-50-spole.html

Kuru un kāpēc ieteiktu? Varbūt tomēr labāk pašam komplektēt?
Paldies jau iepriekš, ņemšu vērā katru padomu.

Ronijs, 23.oktobris 2016, 21:41


Man ir Adriatic no Neoshop, 4.2m, tests 250 gr. esmu apmierināts. Bet būtībā jāskatās ir pašam kā pa rokai utt. Viennozīmīgas atbildes nav. Man patīk cietāki kāti, citi fano par fīderiem, vēl kādi izmanto karpu kātus. Ir arī tādi, kas mauc bez kāta. Ar spininga kātiem arī ir redzēti.
23.oktobris 2016, 21:51 | links
 
tad tīrītas tās ir, ja- jā, tad tādas jau lieto tikai kulinārijā:)
23.oktobris 2016, 21:50 | links
 
Jā, es arī gribēju pabrīdināt - Rimi Viking akcijas garneles ir pilnīgs sū.., rokās jau šķīst ārā, kur nu vēl sapņot, lai pēc metiena uz āķa noturas :@

Liigucis, 23.oktobris 2016, 20:45
Nenocietos....,nevaru nepiekrist.....tādas vēl jāpameklē....
23.oktobris 2016, 21:41 | links
 
Sveiki vīri, gatavojoties copei uz jūru, gribu iepirkt pāris bušu rīkus, tā kā uz jūru butēs braukšu tikai 3.reizi , tad gribetu Jūsu (pieredzējušaku) copmaņu padomus. Meklējot internetā atradu gatavus bušu ķeršanas komplektus:
http://fishingdiscount.lv/product-category/makskeresanas-komplekti/
http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskerkati-un-aprikojums/makskeresanas-komplekti/komplekts-butem-lineaeffe-adriatic-kats-ar-vigor-spoli.html
http://www.electrostore.lv/makseru-komplekti/1235-komplekts-butm-colmic-corsara-kts-vigor-sx-line-50-spole.html

Kuru un kāpēc ieteiktu? Varbūt tomēr labāk pašam komplektēt?
Paldies jau iepriekš, ņemšu vērā katru padomu.
23.oktobris 2016, 21:41 | links
 
Skaistie kungi, cienītās dāmas! Vēlētos padalīties ar pārdomām pēc jūrjas copes, vo. Pēc Kolkas mačiem šķita, ka ļaunie austrumslāvu dēmoni Ablamovičs un Atsasovičs naktī no 5dienas uz 6dienu ir nolaupījuši visas manas iemaņas, izpratni un augstākā plaukta kvalifikāciju plakano ihtiofaunas pārstāvju ķeršanā. Tomēr nē.
7dienas pēcpusdienā, pieņemot skarbo vēju appūsto jūrjas vilku no Goldingenas nepārredzamajām ārēm piedāvājumu „aizkratīties viņiem līdz un varbūt arī kaut ko noķert”, jutos pa īstam uzrunāts, vo. Jo 7dien Ventā netaisos darboties (jenoti un londonieši nedēļas nogalē ar savu masu sāk nomākt visu dzīvo vietējo faunu un floru), bet jūrja mani saista vienmēr.
Karoč – sistēmas un ēsma tās pašas, kas Kolka_COOL pasākumā, bet kā sāka maukt dupleti, tā arī turpinājās. Neieslīgšu sistēmu, to pavadiņu un ēsmu analīzē, jo vēl ir priekšā Jūrkalne. Bet jumsim takš par tādiem nenozīmīgiem sīkumiem „po” – glancētajā žurnāliņā vietējā Neda Flandersa reinkarnācija takš gadu no gada norāda – tikai un vienīgi garnele ir pareizā ēsma.
Nobeigumam – vienmēr esmu gatavs atgriezties pie draugiem Kolkā – bet copes vieta tur ir izcili draņķīga. Kaut gan to kompensē neaprakstāmi gardā zupiņa.
P.S. Akceptējis V.Bukšs – ja ir vēlēšanās uzzināt pašus briesmīgākos laika apstākļus noteiktā mēnesī, noteikti painteresējieties, kad KMK plāno rīkot sacensības – tur nav variantu kļūdīties!
23.oktobris 2016, 21:33 | links
 
Drīzāk tās apstrādes procesā ir pārvārītas. Tās, kuras atkūst un atkal sasalst uzvedas savādāk.
23.oktobris 2016, 21:27 | links
 
Jūs par tīrītām vai netīrītām garnelēm cepaties?
23.oktobris 2016, 21:08 | links
 
Jā, es arī gribēju pabrīdināt - Rimi Viking akcijas garneles ir pilnīgs sū.., rokās jau šķīst ārā, kur nu vēl sapņot, lai pēc metiena uz āķa noturas :@
23.oktobris 2016, 20:45 | links
 
ā un mēs bez brišanas. Iemetiens starp pirmo un otro sēkli ~ 50m
23.oktobris 2016, 19:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager