Makšķerēšana jūrā

Domaataajs [15:14]: Vai par Jūrkalne nav nekādas informācijas? Iesprūdusi jums tā mačete. Kā jau cilvēks teica, tjipa kā piemiņa sanāk, tāpēc ādā līdzi un no vilkiem kā ņenciem labi atkauties.

valis1970, 17.oktobris 2021, 14:31
Kaut kāds te ir, bet vai tas ir šīgada vai kāds iepriekšējais, nav īsti poņas.
http://www.jurkalnesstavkrasts.lv/index/jurkalnes-festivals-juras-maksIr īstais. Watsap grupā ar šis ir ielikts.
1. Vieta ar 3.34 kg.!
Izskatās, ka smagi ir gājis.

nelietotaajs, 17.oktobris 2021, 15:28

Par spīti visam, šajā gadalaika nogrieznī kaut ko salasīt var arī tādā laikā.
17.oktobris 2021, 19:37 | links
 
Tikko ar sievenieku runāju- jautāja, kāpēc neesmu papildporciju prasījis(da nemāku es ņuņņāt) a man no krieveļu laikiem bail- a vdrug man čurbans ar čuguna kastroli pa čaiņiku?...
17.oktobris 2021, 18:41 | links
 
Pašu galveno aizmirsu- paldies organizatoriem, visai tiesnešu komandai, (tos tur izpūta vējš ne pa jokam) foršajām meitenēm kas mums ņammu vakarā sariktēja (bija garšīgi), nu un arī maniem kolēģiem makšķerniekiem! Tiekamies Kolkā!
17.oktobris 2021, 18:17 | links
 
Nu ko es te gari un plaši vāvuļošu- ja kas, visu pastāstīšu Kolkas gonkās, tur tiksimies un visu izrunāsim
17.oktobris 2021, 18:13 | links
 
Pēc pusdienas laika sākās riktīgais rullis- tādos viļņos copējis vēl nebiju- naturāls raganu katls!Lai zāles neķertu, metu īsajā distancē- nu mazās jau ķērās, citādi pat nav vērts šo gonku posmu pieminēt(cīņa ar stihiju- bla bla bla)
17.oktobris 2021, 18:09 | links
 
Pravieti, pastāsti mums kādas iedarbīgās metodes tu liki lietā, ka tīkli jūras vārtos Daugavas grīvā tik aši pazuda?!
Bet labāk pastāsti, kāpēc par to visu mums sameloji!?Vēlējies pievērst sev uzmanību? Neveiksmīgi!
Nav brīnums, ka tev tevi te neciena un pavelk uz zoba, ja esi tāds muldoņa!:)
17.oktobris 2021, 18:06 | links
 
Par pašu copi jāsaka tā- nu kaut kas jau ņem, bet nenopietni- ļoti daudz nācās atlaist sprīža garuma bērneļus, ēsmu likvidēja ar ppārsteidzošu enrtuziasmu, bet ja kaut kas nopietnāks paņ
ēma , tad pārliecinoši- cope uzreiz lokā
17.oktobris 2021, 18:04 | links
 
Es tur ar enkursviniem darbojos- šito kalēju laktu kā iemet jūrjā, tā makšķere stāv kā piesieta, bet tas tikai līdz brīdim, kamēr nav zāļu lauks atnācis ciemos, nu pēc 12 tas arī notika, bija brīdis, ka vajadzēja pacīnīties lai makšķeri izvilktu
17.oktobris 2021, 18:00 | links
 
Pa labi man darbojās divas feinas meitenes, būtu jaunāks, padomātu, ka cenšās pievērst sev uzmanību, piemēram- palaižot copi manā sektorā, bet apzinoties savus gadus, vien saprotoši pasmīnēju... Bet ne jau par meitenēm stāsts- atkal no tēmas novirzījos...
17.oktobris 2021, 17:55 | links
 
Vējš normāls- tik viļņu rullis tāds nopietns. Izpakojām copes un sākām darboties, pats starts mani iedzina izmisumā- šķiet, ka mūsu sektorā butes pretī nebija, tikai kādu gabalu pa kreisi kaut ko vīri vilka , bet mums tikai mazās- lapiņas izmērs
17.oktobris 2021, 17:51 | links
 
No rīta atbraucām sabaidīti ar WINDY prognozi- nu nebija tik traki, vējš ciešams, tik viļņu rullis bija visai stiprs... Mūsu banda trāpījās aptuveni pa vidu, sektori tajā vietā, kur parasti neviens copēt neiet. Nu bet izmainīt jau neko nevar, savelkam cepures uz acīm un dodamies cīņā ar stihiju
17.oktobris 2021, 17:46 | links
 
Tātad- sāksim ar tradicionālo- reiz bija:)
17.oktobris 2021, 17:40 | links
 
Laikam jau jāuzraksta atskaite par sacensībām, citādi izskatās, ka skaudrie copes vīri guļ uz kausiem un netaisās pat segas maliņu pacelt uz šiem notikumiem
17.oktobris 2021, 17:38 | links
 
Nu jā, bija šitajā copes gonkā pasmagi.... |Bija gan feini viļņi, gan citas ekstras
17.oktobris 2021, 17:30 | links
 
Gatavot brekšus un butes kūpināšanai ar mačetes un cirvja palīdzību, tā noteikti ir pieredzes augstākais līmenis!:)))
Es gan, pa vienkāršo. Pa muguru ar asu nazi breksim iegriežu un tad ar dārznieka šķērēm pārgriežu visā garumā, arī galvu. Butei vispar tikai iekšas iztīru un viss. Ne kādas galvas nost necērtu, lai zivs sulīgāka/garšīgāka!
Bet katram jau savs!:)
17.oktobris 2021, 17:29 | links
 
Vispār es sēņot ar kādreiz eju ar mačeti. Garākos copes izbraucienos neatņemams , universāls rīks
.
17.oktobris 2021, 15:29 | links
 
Domaataajs [17.10.21]: Vai par Jūrkalne nav nekādas informācijas? Iesprūdusi jums tā mačete. Kā jau cilvēks teica, tjipa kā piemiņa sanāk, tāpēc ādā līdzi un no vilkiem kā ņenciem labi atkauties.

valis1970, 17.oktobris 2021, 14:31
Kaut kāds te ir, bet vai tas ir šīgada vai kāds iepriekšējais, nav īsti poņas.
http://www.jurkalnesstavkrasts.lv/index/jurkalnes-festivals-juras-maks
Ir īstais. Watsap grupā ar šis ir ielikts.
1. Vieta ar 3.34 kg.!
Izskatās, ka smagi ir gājis.
17.oktobris 2021, 15:28 | links
 
Zivs apstrādei.... ar mačeti!
Labais!:)))
17.oktobris 2021, 15:16 | links
 
Vai par Jūrkalne nav nekādas informācijas? Iesprūdusi jums tā mačete. Kā jau cilvēks teica, tjipa kā piemiņa sanāk, tāpēc ādā līdzi un no vilkiem kā ņenciem labi atkauties.

valis1970, 17.oktobris 2021, 14:31

Kaut kāds te ir, bet vai tas ir šīgada vai kāds iepriekšējais, nav īsti poņas.
http://www.jurkalnesstavkrasts.lv/index/jurkalnes-festivals-juras-maks
17.oktobris 2021, 15:14 | links
 
abrakadabra [17.10.21]: Zvejniekciema galā, piemēram, ir pat vesela ugunskuru NAKTS. Tajā naktī nav pat jautājums- vai drīkst aizsargjoslā? Tur ir jāiet un jākurina, savādāk necieni apkārtējos un tradīcijas. :)
Tā jau kā svētku nakts. Šķiet par to bija arī kāds atsevišķš punkts, bet varbūt kļūds.
17.oktobris 2021, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager