Makšķerēšana jūrā

Kāds Lūžņā šodien nebija uz copi? Rīt no rīta dodamies patrnkāt kādu buti. Var būt kāds zin, tur baigā razdāča? Cik spaiņus ņemt līdzi?

Fishmens, 19.oktobris 2016, 19:54


Ņemiet gultas maisu
19.oktobris 2016, 20:15 | links
 
Ar metramēru nemaz nevajag rāpot:
1 normāls cilvēka solis, kādā parasti ejam, ir puse no paša auguma, jeb 1 pārsolis ir pilns paša cilvēka augums. Skaitot pārsoļos un zinot savu augumu, var visai precīzi aprēķināt attālumu (piemēram, 38 Papagaiļi, mertru astoņdesmit gari, ir 68,4m garš pitons).
19.oktobris 2016, 19:58 | links
 
Kāds Lūžņā šodien nebija uz copi? Rīt no rīta dodamies patrnkāt kādu buti. Var būt kāds zin, tur baigā razdāča? Cik spaiņus ņemt līdzi?
19.oktobris 2016, 19:54 | links
 
Puiks.Man ir jasmejas par jums.Kārtig metej met tris četr dien.

valens, 19.oktobris 2016, 16:54


Un kamēr lido, akal met... Tā jau 3-4 nedēļ ar sanāk :)
19.oktobris 2016, 19:48 | links
 
Reku ir http://argus.lv/shop/productinfo/A012798

Lētāk man nekur neizdevās atrast.
19.oktobris 2016, 18:45 | links
 
atliek tad tikai eksperimentēt uz vietas
19.oktobris 2016, 18:45 | links
 
Man tas balons ir jau kādus 8-9 gadus,to izmantoju elektronikā,kā arī tas palīdz mašīnai atskrūvēt bremžu trubas,noņemt košļājamo gumiju no apģērba ttt....
Ja to izpūš ļoti lēnām caur salmiņu,-tas kalpo ļoti ilgi.
Ja kaut nedaudz uzpūš uz rokas,-paliek kaut kas līdzīgs apdegumam.
19.oktobris 2016, 18:35 | links
 
Puiks.Man ir jasmejas par jums.Kārtig metej met tris četr dien.

valens, 19.oktobris 2016, 16:54


Tu laikam gribēji teikt - trīs četr nedēļ!
Vismaz.
19.oktobris 2016, 18:34 | links
 
Ar pliku auklu, tik svins galā, 100 m aizmest nav problēma. Līdz ko pieliek sistēmu un ēsmu, attālums samazinās par 1/3. Man ir nomērīts attālums pļavā un esmu eksperimentējis neskaitāmas reizes.Uzlabot metiena attālumu var neizmantojot pirktās sistēmas, bet gan sienot pašam un visādu plastmasas un metāla pretsavērpēju vietā uzpīt vienkāršu pīnīti no auklas. Lielākā problēma ir panākt, lai ēsma turas uz āķa. Tikko iedomājos,vajadzētu paeksperimentēt, ēsmu uzsaldēt uz āķa ar visu pavadiņu un pie jūras tik aši nomainīt. Vienīgā problēma, pus spaini āķu vajag. :D

grus, 19.oktobris 2016, 15:47


Jūtubā reizēm var manīt, ka copmaņi ēsmu ir iesaldējuši ledus gabaliņā un tur termosā. Nu āķus tad protams vajadzētu tā pavairāk, bet ne jau visas ēsmas tā būtu jāsaldē, piemēram, varētu saldēt brētliņu.
19.oktobris 2016, 18:32 | links
 
Tikko iedomājos,vajadzētu paeksperimentēt, ēsmu uzsaldēt uz āķa ar visu pavadiņu un pie jūras tik aši nomainīt. Vienīgā problēma, pus spaini āķu vajag. :D

grus, 19.oktobris 2016, 15:47

Diezgan interesanta ideja.
Domāju ka to bez problēmām to var izdarīt uz vietas pēc ēsmas uzlikšanas uz āķiem.

Man mājās ir 200ml šķidrā slāpekļa baloniņš "FREEZE 75" kas spēj strauji sasaldēt līdz -49 celsija grādiem
Šobrīd Rīgā Argussā (Ūnijas ielā)tas maksā10.50Eur



Zs_Nabagi, 19.oktobris 2016, 18:20


Cik porcijām tur sanāktu? Nemaz tik lēts neizskatās. Bet kramā sasaldēt arī tā kā nav vajadzības.
19.oktobris 2016, 18:29 | links
 
Mans kāts ir ja nemaldos 4.2m, kkāds karpinieks, ko lietotu nopirku latgalītē, moš i esmu nopircis ko krutu :D Ar citiem kātiem (fīderi, jūras bomji) man ne tuvu tik tālu nesanāk. Bet tikšu līdz jūrai un krastā noteikti paprovēšu izmest ar 2 āķu sistēmu un ar soļiem noskaitīt.

arvis_an, 19.oktobris 2016, 15:54


un ja vēl paliek laiks un vēlme, tad ar dažādas formas sviniem pamēģini.
Jā, un ne vienmēr 1 solis = 1 metrs
Ne asakas!
19.oktobris 2016, 18:27 | links
 
Tikko iedomājos,vajadzētu paeksperimentēt, ēsmu uzsaldēt uz āķa ar visu pavadiņu un pie jūras tik aši nomainīt. Vienīgā problēma, pus spaini āķu vajag. :D

grus, 19.oktobris 2016, 15:47


Diezgan interesanta ideja.
Domāju ka to bez problēmām to var izdarīt uz vietas pēc ēsmas uzlikšanas uz āķiem.

Man mājās ir 200ml šķidrā slāpekļa baloniņš "FREEZE 75" kas spēj strauji sasaldēt līdz -49 celsija grādiem
Šobrīd Rīgā Argussā (Ūnijas ielā)tas maksā10.50Eur

19.oktobris 2016, 18:20 | links
 
Es ari kadreiz domaju, ka bute ir tuvak zviedrijas krastiem:) bet biezi vien taa ir pie kajam!

KU-KU, 19.oktobris 2016, 17:54


Ja stāv zviedrijas krastā :))
19.oktobris 2016, 18:02 | links
 
Es ari kadreiz domaju, ka bute ir tuvak zviedrijas krastiem:) bet biezi vien taa ir pie kajam!
19.oktobris 2016, 17:54 | links
 
Puiks.Man ir jasmejas par jums.Kārtig metej met tris četr dien.
19.oktobris 2016, 16:54 | links
 
aukla nelido kā lode, bet pa parabolu, un ne vienmēr, ja esi izmetis 150 m auklas, tas nenozīmē, ka esi aizmetis 150:)
Es esmu pļavā mērijis, 60-70 m sanāk, es gan lietoju inerces spoles, jo ciest nevaru bezinercenes (nejūtu&nesaprotos ar viņām), bet pie jūras es vajadzības gadījumā brienu līdz pusotram sēklim, un jautājums nepatstāv.
19.oktobris 2016, 16:53 | links
 
Kamēr viņi metīs tālumā,man būs spainis pilns metot aptuveni metrus 40-50 :))) Gribat dziļāk iebraucat ar laivu un nekur vairs nevajadzēs mest :))
19.oktobris 2016, 16:18 | links
 
Mans kāts ir ja nemaldos 4.2m, kkāds karpinieks, ko lietotu nopirku latgalītē, moš i esmu nopircis ko krutu :D Ar citiem kātiem (fīderi, jūras bomji) man ne tuvu tik tālu nesanāk. Bet tikšu līdz jūrai un krastā noteikti paprovēšu izmest ar 2 āķu sistēmu un ar soļiem noskaitīt.

arvis_an, 19.oktobris 2016, 15:54


Ja labs kāts+liela spole+smalka pītā+ļoti labvēlīgi laikapstākļi, tad šādas distances ar labu metiena tehniku protams ir sasniedzamas. Tik ļoti silti iesaku tālos metienus nemest ar pliku pirkstu, it īpaši ja ir pītā aukla vai pītais šoklīderis, šaize var sanākt liela.
19.oktobris 2016, 16:09 | links
 
Mans kāts ir ja nemaldos 4.2m, kkāds karpinieks, ko lietotu nopirku latgalītē, moš i esmu nopircis ko krutu :D Ar citiem kātiem (fīderi, jūras bomji) man ne tuvu tik tālu nesanāk. Bet tikšu līdz jūrai un krastā noteikti paprovēšu izmest ar 2 āķu sistēmu un ar soļiem noskaitīt.
19.oktobris 2016, 15:54 | links
 
Pie supertāliem metieniem ēsmu ļoti vienkārši var nostiprināt izmantojot PVA diegu vai lenti, kura šķīst ūdenī. Vienīgi ēsmai jābūt izmērcētai diezgan stiprā sālsūdenī, jo šāds ūdens PVA materiālu nešķīdina.
19.oktobris 2016, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager