Makšķerēšana jūrā

Leonids gaidisu atskaiti, gribas rit ari paprovet smiltis cepumus pagrauzt!
6.oktobris 2016, 18:35 | links
 
Paldies par ieteikumiem!:)
6.oktobris 2016, 17:28 | links
 
Leonīd un pārējie - šitais noderēs.
http://www.ilmateenistus.ee/meri/mereprognoosid/merevee-hoovused/?lang=en
6.oktobris 2016, 16:42 | links
 
Eu,visi paziņas nestrādā,bet čato internetā.Man savādāk,esmu atvaļinājumā.
6.oktobris 2016, 16:17 | links
 
Garsj kaats,lidz5iem metriem ir domaats lai aukla tiek pari pirmajam seeklim un vilnim.Ja tas ir liels un ar zaleem pills.Diezgan neeerti ir ja 5metrigais kaats ir sno stiklskiedras.Ja siikie skrubina nost un visllaik japarmet,tad peec paris stundaam neko nevelkot ir zb iestajies.fideris+ kanalizacijas trubas ir labaks salikums,neertibas sagadaa tikai kata iznemsana no trubas.tas gan uz vilnjiem attiecas.Ja jurja ir mieriiga,tad ari 5metrigo katu ir labaak kaa gru nteni izmantot.Fizika ,, vo
6.oktobris 2016, 16:02 | links
 
Novēliet man lidojumam nelabvēlīgu laiku,vējš par pāris m/s lēnāks,par pāris grādiem mainījis virzienu.Ceru,ka nebūs kā vakar,ja reiz jūrmalā esmu ,tad jāprovē.

leonids, 6.oktobris 2016, 15:47


Ne asakas :)
6.oktobris 2016, 15:51 | links
 
Novēliet man lidojumam nelabvēlīgu laiku,vējš par pāris m/s lēnāks,par pāris grādiem mainījis virzienu.Ceru,ka nebūs kā vakar,ja reiz jūrmalā esmu ,tad jāprovē.
6.oktobris 2016, 15:47 | links
 
Vai kāds ir bijis aiz Liepājas bušot, piem., Jūrmalciemā? Varbūt kādam šis jautājums šķitīs smieklīgs, bet es neesmu bijusi zemāk par Jūrkalni, tāpēc jautāju.
Ziemupe un Saraiķi arī laikam ok bušu vietas?

Liigucis, 6.oktobris 2016, 12:33

Ziemupe un Saraiķi ir ok. Tikai nedaudz vēlāk. Pašlaik bute meklējama augstāk.
6.oktobris 2016, 15:40 | links
 
tikai mazliet ne pa tēmu :)
Vai kāds nezin kādu sakarīgu onkuli kurš ķer un tirgo SVAIGAS butes un citas mūsu jūras zivis?, rajonā no Pāvilostas līdz Ventspilij? nav laika galīgi pašam sedēt un izskatās ka rudens būs makten vējains, bet zivīti ta gribās, tāpēc meklēju kādu kas taj rajonā būtu gatavs notirgot kādus 10-20kg ik pa laikam.

juris.r, 6.oktobris 2016, 15:00


Užavā ir Toļiks, kas ķer, esmu runājis, bet telefonu neesmu pajautājis, varbūt kāds cits zina.
Var jautāt Pāvilostas zivju tirgū,
6.oktobris 2016, 15:13 | links
 
tikai mazliet ne pa tēmu :)
Vai kāds nezin kādu sakarīgu onkuli kurš ķer un tirgo SVAIGAS butes un citas mūsu jūras zivis?, rajonā no Pāvilostas līdz Ventspilij? nav laika galīgi pašam sedēt un izskatās ka rudens būs makten vējains, bet zivīti ta gribās, tāpēc meklēju kādu kas taj rajonā būtu gatavs notirgot kādus 10-20kg ik pa laikam.
6.oktobris 2016, 15:00 | links
 
Ainažos maz vietas kur varētu mēģināt,pārsvarā dziļums ,sēkļu kantes tālu no krasta,a tā rudenī plakanās ir .esmu uz āķiem ķēris labi,ēsma reņģes gabali,tas gan kādos 1,5-2,5 metros,tas no krasta gandrīz km
6.oktobris 2016, 14:59 | links
 
mlin, laikam bez polša to kurzemnieku mēli nesapratīs. Kāds varētu izstāstīst kāds ir bušu kāta optimālais garums? Pasītīju 4.50 m, sāku raustīties vai nevajadzēja tomēr īsāku. Un vēl par auklu - ja lieto ar šoklīderi, kādam vajadzētu būt pamatauklas un kāds šoklīdera diametrs?

guntisp, 4.oktobris 2016, 20:34


man ir 3 vienādi ir Karpu kāti, teleskopi, 4,6. un viens feeders 4,2 neteleskops. tars pa 2 āķi.

necopes (bez butes), bez zāles, bez straumes utt laikā ir mēģināts ar visiem darboties - feeders nerullē.
Copes, vai zāles, vai straumes laikā vairāk par 2 kāti nemaz nav iespējams jēdzīgi apkalpot.
6.oktobris 2016, 14:39 | links
 
Vai kāds ir bijis aiz Liepājas bušot, piem., Jūrmalciemā? Varbūt kādam šis jautājums šķitīs smieklīgs, bet es neesmu bijusi zemāk par Jūrkalni, tāpēc jautāju.
Ziemupe un Saraiķi arī laikam ok bušu vietas?

Liigucis, 6.oktobris 2016, 12:33


Ir ķertas butes nedaudz zem Liepājas (kādus 9 km), bet uz nopietniem lomiem neesmu ticis, kaut zivtiņa ir.
6.oktobris 2016, 14:23 | links
 
vēl jau laikam menčukiem ūdens par siltu
6.oktobris 2016, 14:05 | links
 
Katra vieta ir ok, kur mūs nav, tur lielākas iespējas kādu menčuku dabūt...
6.oktobris 2016, 12:51 | links
 
Vai kāds ir bijis aiz Liepājas bušot, piem., Jūrmalciemā? Varbūt kādam šis jautājums šķitīs smieklīgs, bet es neesmu bijusi zemāk par Jūrkalni, tāpēc jautāju.
Ziemupe un Saraiķi arī laikam ok bušu vietas?
6.oktobris 2016, 12:33 | links
 
Izlasi 5 oktobrī ko rakstīja Diametrs un ja tad nav skaidrs, aizbrauc pats.
6.oktobris 2016, 11:57 | links
 
Sveiki! Vai kāds var pateikt kas darās Pāvelostā?
6.oktobris 2016, 11:41 | links
 
līdz svētdienai toč nav ko darīt, un tad vēl vai bute būs tiktuvu pēc ģorgas.Bet ja cepumus ar smiltīm gribās, tad uz priekšu.....Cope jūrā vienmēr forša!
6.oktobris 2016, 10:46 | links
 
No šodienas skatoties prognozēs,nedēļas nogalē Kolkas pusē jūras cope būs ļoti ekstrēma.Vakar pamēģināju,pēc pusstundas tinos mājās.Nordosts paliek Nordosts,Kolkā aizvēja nav.

leonids, 6.oktobris 2016, 09:57

Bez slēpotāju brillēm vispār var acis pakāst. Ir pabūts tādā smilšu djorgā, ka līdz ūdenim viss pa gaisu iet! Parasti tas ir pie paralēlā, kur dabūn ieskrieties. Ne asakas.
6.oktobris 2016, 10:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager