Makšķerēšana jūrā

Sveiki!cik saprotu šovakar Ovīšu akārtnē nav ko dsrīt?!
Varbūt kāds šorīt ir mēģinājis?!
6.oktobris 2016, 10:41 | links
 
No šodienas skatoties prognozēs,nedēļas nogalē Kolkas pusē jūras cope būs ļoti ekstrēma.Vakar pamēģināju,pēc pusstundas tinos mājās.Nordosts paliek Nordosts,Kolkā aizvēja nav.
6.oktobris 2016, 09:57 | links
 
Dažas dienas atpakaļ dzirdēju,ka veči pie Ainažiem velkot.Bet tā nav personīgi pārbaudīta informācija.
5.oktobris 2016, 19:22 | links
 
Protams, ķēris butes Ainažu pusē neesmu, bet viedoklis man par tēmu ir :))
Ja jau reiz ir noķertas butes pat Lielupē, netālu no ietekas jūrās līcī pie Baltās kāpas, tātad viņām jābūt arī Ainažu jūrmalā.
Speči zinās noteikti :))
5.oktobris 2016, 18:50 | links
 
Sveiciens visiem !!
Jautājums: tātad vai kāds nav mēģinājis vilināt butes Ainažu pusē ????

skorpions, 5.oktobris 2016, 16:44


Pamēģini, tad noziņo.
5.oktobris 2016, 18:47 | links
 
Sveiciens visiem !!
Jautājums: tātad vai kāds nav mēģinājis vilināt butes Ainažu pusē ????
5.oktobris 2016, 16:44 | links
 
Šodien izprovēta Kurzemes jūrmala, ja būtu tīrs austrums, tad varētu sēdēt, bet tā kā tā but negrib, tad sēdēt tādā vējā un smilt spļaut nav patīkam, tā ka veči uz nedēļas nogali pie austrum vēja būs ok.
5.oktobris 2016, 15:49 | links
 
Nu tā no copes atpakaļ. Pāvilostā ap 21.00 pāris iemetieni, saprotot, ka zāle un straume neļaus sistēmai uzkavēties un buti pagaidīt. Laidām uz Užavas bāku. Straume mazāka, zāles mazāk, vienīgi pāris atlaižamas butītes uz tīģereni. Nesa malā, lietus nesmuki lija (lai runātu pa telefonu), tā jau kaut cik paciešami, bet īsti patīkami gan ne. Smuks aizvējš, bet straume un zāles ne tik smukas. Nu kādas 3 stundas paņēmāmies, apskatījām arī brīžam zvaigžņotās debesis, no kurām nezin kāpēc tecēja lietus. Aizbaidīju vienu kūmiņu, kas aizjoza slaidu līkumu. Svaigs gaiss saelpots, patrenējušies makšķerēt arī esam.
5.oktobris 2016, 05:16 | links
 
Vnk smiekli naak...cik no iekshzemes lidz ventspilij tik no iekshzemnms liidz sarema vai hijuma... un butes tur to4 ir un pat lielakas un pat tik tàl var nebraukt...
5.oktobris 2016, 00:48 | links
 
Šodien pēc darba taisāmies laist uz Pāvilostu. Būsim ap 21.00. Laiks atpūtnieku ziņā nav labs, bet uz butēm labāks nekā bezvējš

diametrs, 4.oktobris 2016, 16:39
Kā tad tur tev veicas,nēesat vēl aizpūsti?

Asais72, 4.oktobris 2016, 21:59


Nostučīšu - aizpūties pret vēju uz Užavu, tur straume esot mazāka, bet norit cīņa ar zālēm un diezgan stipri līstot lietus. Kārtīgs Ekšens!
4.oktobris 2016, 23:16 | links
 
Šobrīd pēc kartes Irbes šaurumā straumes ātrums var sasniegt 60 cm/s. Tas no Kolkas līdz Ovīšiem. Starp Ovīšiem un Ventspili 25-35 cm/s. Zemāk viņi nerāda, vai arī neesmu vēl atradis.

http://www.ilmateenistus.ee/meri/mereprognoosid/merevee-hoovused/?lang=en
4.oktobris 2016, 23:13 | links
 
mlin, laikam bez polša to kurzemnieku mēli nesapratīs. Kāds varētu izstāstīst kāds ir bušu kāta optimālais garums? Pasītīju 4.50 m, sāku raustīties vai nevajadzēja tomēr īsāku. Un vēl par auklu - ja lieto ar šoklīderi, kādam vajadzētu būt pamatauklas un kāds šoklīdera diametrs?

guntisp, 4.oktobris 2016, 20:34
Man abi kāti ir 4,5m ar iespēju, izņemot vienu
posmu, negriežot nost auklu, saīsināt līdz 4m. Pamataukla 1,2 sea bass pītā. Galā sistēma i viss.

urmaas, 4.oktobris 2016, 22:17

Nekāds VISS, Ir jābūt knifinjam:)) Tur i tas sāls. Pag reiz mēs braucām piecu vīru kompānijā un sanāca tā, ka man prasa kādu sistēmu es lietoju , un smejoties turpinot jautā- tu man par sistēmu nestāsti ,sāc ar savu knifinju:)) . Ak jaa viens močīja ar parasto Daugavas divāķu grunteni bez visādām liekām pojebotinām un rezultāti bija lieliski, pat pārāk. Ne asakas.
4.oktobris 2016, 23:07 | links
 
mlin, laikam bez polša to kurzemnieku mēli nesapratīs. Kāds varētu izstāstīst kāds ir bušu kāta optimālais garums? Pasītīju 4.50 m, sāku raustīties vai nevajadzēja tomēr īsāku. Un vēl par auklu - ja lieto ar šoklīderi, kādam vajadzētu būt pamatauklas un kāds šoklīdera diametrs?

guntisp, 4.oktobris 2016, 20:34


ir tādi veči, kas ar spininga kātiem ķer ar labiem panākumiem. Bet nu kādi 4 - 5 metri būs labi.
4.oktobris 2016, 22:18 | links
 
mlin, laikam bez polša to kurzemnieku mēli nesapratīs. Kāds varētu izstāstīst kāds ir bušu kāta optimālais garums? Pasītīju 4.50 m, sāku raustīties vai nevajadzēja tomēr īsāku. Un vēl par auklu - ja lieto ar šoklīderi, kādam vajadzētu būt pamatauklas un kāds šoklīdera diametrs?

guntisp, 4.oktobris 2016, 20:34

Man abi kāti ir 4,5m ar iespēju, izņemot vienu posmu, negriežot nost auklu, saīsināt līdz 4m. Pamataukla 1,2 sea bass pītā. Galā sistēma i viss.
4.oktobris 2016, 22:17 | links
 
Nedēļas nogalē būs tik jābrauc,bet stipri jāpadomā par vietas izvēli.Pūtiens jau nepajokam būs visu nedēļu.Tik uz svētdienu solās palikt bik mierīgāks.Tādā laikā,katra atskaite ir zelta vērtē.Ne asakas=)
4.oktobris 2016, 22:04 | links
 
Šodien pēc darba taisāmies laist uz Pāvilostu. Būsim ap 21.00. Laiks atpūtnieku ziņā nav labs, bet uz butēm labāks nekā bezvējš

diametrs, 4.oktobris 2016, 16:39

Kā tad tur tev veicas,nēesat vēl aizpūsti?
4.oktobris 2016, 21:59 | links
 
Vai kāds ir bijis Ziemupē? Kā ar copi? Ir vērts braukt uz nedēļas beigām?
4.oktobris 2016, 20:50 | links
 
sveiks guntisp.man personiigi ir 2 kaati, 4,5un 5 metri.piecinieks patiik labaak ,,,jo taalak varu iezvidzinaat,,,lai tev veicas.
4.oktobris 2016, 20:47 | links
 
mlin, laikam bez polša to kurzemnieku mēli nesapratīs. Kāds varētu izstāstīst kāds ir bušu kāta optimālais garums? Pasītīju 4.50 m, sāku raustīties vai nevajadzēja tomēr īsāku. Un vēl par auklu - ja lieto ar šoklīderi, kādam vajadzētu būt pamatauklas un kāds šoklīdera diametrs?
4.oktobris 2016, 20:34 | links
 
Sveiciens visiem butotājiem/ām...
Man ir baigā velme piedalīties Kolkas jūras makšķerēšanas sacensībās,bet nav pārinieka....varbūt ir kāds kurš grib piedalīties,bet arī ir bez komandas biedra...ja tā-tad nevilcinies un zvani man! 29425659
Esmu no Saunaga...
4.oktobris 2016, 20:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager