Makšķerēšana jūrā

Ko jūs domājat par šo nedēļas nogali bušu copei!
Ventspils pusē sola vēju ZA 9/16m brāzmās!
It kā vēja virziens labs, bet vai nav par stipru?

Chest, 4.oktobris 2016, 13:14
4.oktobris 2016, 13:21 | links
 
Ko jūs domājat par šo nedēļas nogali bušu copei!
Ventspils pusē sola vēju ZA 9/16m brāzmās!
It kā vēja virziens labs, bet vai nav par stipru?
4.oktobris 2016, 13:14 | links
 
Sveiki, kas notiek šodien Lielūra ir jēga doties uz vakara copi?
Līcis mums ārdās arā!
Doma ir vakara par Vaidi!
4.oktobris 2016, 13:13 | links
 
piekrītu, ka primārā nozīme ir vietai un tikai pēc tam visam pārejam. Vajag pastrādāt gar krastu, taču bieži redzams, ka kolēģi ir tā nopakojušies, ka grūti to izdarīt.
Arī ēsmai nav īpašas nozīmes, ja ņem tad ņem, ja nē tad jāmeklē un atkal jāstaigā gar krastu.
Var likt da jebko, bet pāri visam ar lielu atrāvienu stāv brēča.
šogad vienreiz nevarēju dabūt svaigu brēču un nopirku reņģi un mazsālito piparoto brēču, nu to ko taisa tantes uz tirgus. Butēm garšoja pat labāk nekā svaigā reņģe
4.oktobris 2016, 12:55 | links
 
Klau, Domaataajs, varbūt vēlies iedziļināties rezultātu apkopojumu analīzē par Jūrkalnes sacensību 5 gadu protokoliem? Ne tikai pa sektoriem, bet arī ņemot vērā komandu vai vismaz viena konsekventa dalībnieka veikumu? Būtu incanti.
Bet tavi iepriekš nesen paustie uzskati par šī brīža aktuālo procesu jūrjā ir balstīti tikai uz iekšzemnieka iedomām un priekšstatiem: realitāte var būt pavisam atšķirīga.

mini_Me, 3.oktobris 2016, 23:45


Godātais kolēģi, kā iekšzemes žurka es maču rezultātiem esmu pievērsis uzmanību, tiesa gan, ne jau 5 gadu garumā. Skatīt linkus teksta beigās.
Attiecībā uz realitāti - es savu labāko lomu pilna spaiņa izskatā līdz šim esmu dabūjis bezvējā un skaidrā ūdenī bez mākoņiem gaišā diennakts laikā bez viļņiem. Tā kā par realitātes atšķirībām man nav vajadzīgs skaidrot.
Tā kā ir pierādīts, ka nevar noķert zivi tur kur viņas nav, tāpat ir pierādījies, ka butes gastronomiskā interese ir mainīga pat pēc dažiem metriem, un tāpat godātais mini_Me kungs šī foruma 83. lapā ir atzinis vēlmi ielozēties sacensībās tādā sektorā....
Tā kā sektora izlozei makšķerēšanas sacensībās jūrā ir nozīme tāpat kā karpu aplokā.
Visu cieņu!
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-76382.htm
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-68080.htm
4.oktobris 2016, 12:03 | links
 
Tad kad ir "razdāčijs", tad ēsma nav noteicošā. Tad kad jau jāsāk "lasīt" pa kādai, tad gan ēsmai ir liela nozīme. Ja gar jūru vazājās "petrovič" ar brālēnu "ablomoviču", tad spraud ko gribi. Lielāka nozīme ir vietas izvēlei.
4.oktobris 2016, 09:47 | links
 
vakar stavkrastos- vējš , zāle, straume-butes labas lielas.
Paldies seedo, kas sniedza konsultāciju, kas un kā ! ;)
4.oktobris 2016, 09:43 | links
 
Klau, mini_Me, gudrinieks atradies. Ja ir ko teikt, tad saki, nevis augstprātīgi komentē.
4.oktobris 2016, 09:35 | links
 
Centralka ir kas? Vai reņģe no centrāltirgus? Padaudz kodētu terminu, Seedoo...
4.oktobris 2016, 09:14 | links
 
Nu es i apakal. Labaka si gafa cope. Visi savilkam. Rukajam ar centralku. Bik saule trauceja, vejš csuper , ripinaja. Mociju ar davu metodi. Ka iestajas tumsa atrava maisam galu. Butu apmakusies diena pieravetu ka neiznestu! Vieta Irbes pratoks. Ne asakas.
4.oktobris 2016, 01:05 | links
 
Biju noskrējis līdz jūrai.No astoņiem vakarā l;īdz pusvienpatsmitiem noķēru 18 vidēja izmēra butes.Tas Saunagā.Jūra panākusi pretiim un tāpēc pa to seklumu baigā bradāšana.Ķēru uz brēču Vējš tāds palielāks bet viļņi nedaudz.Ak jā, zāle nebija un ūdens afigetj dzidrs.Tagadējā pirmajā vannā kur dziļums tā starp celi un kuli bute nav.Tākā pirms rītdienas vējiem kautko paspēju noķert.
3.oktobris 2016, 23:59 | links
 
Klau, Domaataajs, varbūt vēlies iedziļināties rezultātu apkopojumu analīzē par Jūrkalnes sacensību 5 gadu protokoliem? Ne tikai pa sektoriem, bet arī ņemot vērā komandu vai vismaz viena konsekventa dalībnieka veikumu? Būtu incanti.
Bet tavi iepriekš nesen paustie uzskati par šī brīža aktuālo procesu jūrjā ir balstīti tikai uz iekšzemnieka iedomām un priekšstatiem: realitāte var būt pavisam atšķirīga.
3.oktobris 2016, 23:45 | links
 
Domāatāaj,
tad jācer, ka veiksies ar vietas izlozi :)

Liigucis, 3.oktobris 2016, 22:34


Veicas parasti iesācējiem :)
3.oktobris 2016, 23:30 | links
 
liigo, liigo
3.oktobris 2016, 22:42 | links
 
Domāatāaj,
tad jācer, ka veiksies ar vietas izlozi :)
3.oktobris 2016, 22:34 | links
 
izskatās ka šodien,
konkrēti šobrīd,
ir pēdējā iespēja šonedēļ, kaut ko mēģināt izdarīt pie Jūrjas...
tālāk 9-15m/s vēju sola... no sāniem...
draņķīgi, iepriekš prognoze uz nedēļas beigām bija daudzkārt labvēlīgāka :(

ruukiitis, 3.oktobris 2016, 17:10


no sāniem, ja runa iet virs Ovīšiem. Zemāk vairāk no muguras pūš.
3.oktobris 2016, 20:50 | links
 
Gan jau te kādsir piedalījies bušu mačos. Kādi iespaidi? Doma, ka šogad varētu pamēģināt...Uz balvām gan galīgi neceru, drīzāk jācer, ka neviens par mani nesmies :D Bet pasākumu kā tādu gribētos pamēģināt.

Liigucis, 3.oktobris 2016, 12:15


Ļoti daudz kas ir atkarīgs no vietas izlozes.
3.oktobris 2016, 20:48 | links
 
Tāatad ir doma pirmo reiz braukt butees ,pa lielam viss buutu skaidrs ,bet vai kads jau zinošaks cilveeks vareetu pateikt kurā vieta nebutu jamet tik talu no krasta ,jo nu saubos ka ,kaa iesacejam buus pa speekam aizmezst tos 70-80m ,50m buutu ok veel :D nu kartee skatijos nu no raga liidz pavilostai kkur tur pa vidu kur tas otrsis seeklis buutu tuvaak tam krastam??

odijs, 3.oktobris 2016, 15:56


sēkļa attālumi mēdz mainīties, ir jāmeklē vietas, jāskatās no augšas, Ja nevar aizmest tālu, tad meklēt bedres pirms sēkļa.
3.oktobris 2016, 20:47 | links
 
Paldies par ieteikumu, Leonīd!
Rīt būs jāuzzvana. Bet man pat šķiet, ka vairāk uz Kolku gribas, jo tur neesmu bijusi, jauna vieta, jauna pieredze. Neesmu arī nekāda rūdītā makšķerniece, ir vēl kur tiekties :)
3.oktobris 2016, 19:40 | links
 
Valen,mierígi.Neaizmirsti par auksto véju.Liiguci,es biju domájis Júrkalni,ka tur ar pieteik'sanos ká ir tá ir.
3.oktobris 2016, 19:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager