Makšķerēšana jūrā

izskatās ka šodien,
konkrēti šobrīd,
ir pēdējā iespēja šonedēļ, kaut ko mēģināt izdarīt pie Jūrjas...
tālāk 9-15m/s vēju sola... no sāniem...
draņķīgi, iepriekš prognoze uz nedēļas beigām bija daudzkārt labvēlīgāka :(
3.oktobris 2016, 17:10 | links
 
Šodien no 11līdz 14 bija labi tad sākās zālē vējš. Pie Ventspils nato ceļš. 15 smukas atbrauca mājas. Ņēma tikai brētliņu.
3.oktobris 2016, 16:45 | links
 
Sveiki viri...varbut kads sobrid cope posma venspils-kolka un var padalities ar info par si briza situaciju.....jurkalne copet sobrit pagruti loti daudz zales ((((
3.oktobris 2016, 16:36 | links
 
Minkabob
Paskaties tepat šajā lapā ir sadaļa "SACENSĪBAS", tur ir par :)
3.oktobris 2016, 16:31 | links
 
Kad un kur notiks Jūras mači?
3.oktobris 2016, 16:19 | links
 
Tāatad ir doma pirmo reiz braukt butees ,pa lielam viss buutu skaidrs ,bet vai kads jau zinošaks cilveeks vareetu pateikt kurā vieta nebutu jamet tik talu no krasta ,jo nu saubos ka ,kaa iesacejam buus pa speekam aizmezst tos 70-80m ,50m buutu ok veel :D nu kartee skatijos nu no raga liidz pavilostai kkur tur pa vidu kur tas otrsis seeklis buutu tuvaak tam krastam??
3.oktobris 2016, 15:56 | links
 
Kā ar copi Ziemupē? Kāds nav bijis vai arī kādas prognozes?
3.oktobris 2016, 13:33 | links
 
Arc1ks
man it kā nav problēmu ar komandas biedriem :)
Es no Dobeles puses, parasti braucam 4 - 6 cilvēki.
Veiksmi Tev atrast komandas biedru! ;)
3.oktobris 2016, 13:28 | links
 
Leonīd.Kā tu domā, vai būtu vērs šovakar copēt posmā Vaide Saunags?Paldies.


.
3.oktobris 2016, 13:26 | links
 
Liiguci nevar zināt,bet vilkt garumā nevar...:)
Man tā problēma tā,ka es vietējais kurš nedaudz ārpus Kolkas,nav neviena kurš no pazīstamajiem var tikt...līdz ar to jameklē te kādu drosminieku ar ko kopā startēt :)
3.oktobris 2016, 13:09 | links
 
:)
Gan jau tas pats kūmiņš, kurš pagājušoruden aizstiepa manu tīkliņu patālāk un izēda kotletes (maize un gurķis palika) un vēl mugursomu bija sācis stiept prom, kamēr es makšķeres pārbaudīju un citi turpat 2 m attālumā krēslos gulēja. Kūmiņš, kurš gulošam kolēģim gandrīz no rokas vistas stilbiņu izķēra :) (bilde manā albumā)
Domāju, ka ne vien jaunajiem makšķerniekiem jāmācās sēkļi skaitīt, bet ikvienam jāzina, kādi kolēģi arī no meža puses izsalkuma signālus raida :)
Esiet vērīgi!
3.oktobris 2016, 13:07 | links
 
Uz Kolku līdz 17.okt.jāpiesakās. Vai tad tādas masas brauc, ka varētu netikt? Tad tik jākomplektē komandas un jāpiesakās!
Vēl jau 5.nov. ir Jūrkalnē pasākums.
3.oktobris 2016, 13:06 | links
 
Sveiciens visiem butotājiem/ām...
Man ir baigā velme piedalīties Kolkas jūras makšķerēšanas sacensībās,bet nav pārinieka....varbūt ir kāds kurš grib piedalīties,bet arī ir bez komandas biedra...ja tā-tad nevilcinies un zvani man! 29425659
Esmu no Saunaga...
3.oktobris 2016, 13:00 | links
 
Liiguci,iespaidi labi,ka tik neesi nokavējusi pieteikšanos.Pagājušajā gadā dzirdēju sarunu,ka cilvēki pieteicās uz atteikušos rēķina.Tie laikam sazinājās personīgi.Tava doma ir apsveicama.
3.oktobris 2016, 12:57 | links
 
Nu re,kas par skaistām atskaitēm.Pie kolkas blandās bailīgs kūmiņš,nebūs mežā kormiņš,nāks liedagā.Vakar copēja tumsā,pēc 10 vakarā ķērās aktīvi un lielas.Līdz pusnaktij spainī saliku 30 gab.ZA vējš gan bija nejauks.
3.oktobris 2016, 12:53 | links
 
Gan jau te kādsir piedalījies bušu mačos. Kādi iespaidi? Doma, ka šogad varētu pamēģināt...Uz balvām gan galīgi neceru, drīzāk jācer, ka neviens par mani nesmies :D Bet pasākumu kā tādu gribētos pamēģināt.
3.oktobris 2016, 12:15 | links
 
Izkatās, ka sarunas tēma jāmaina uz "makšķerēšana jūrā kopā ar vilkiem" :D

Liigucis, 3.oktobris 2016, 10:41


Iepriekšējo gadu Ovīšu pusē pelēko pēdas bija manītas
3.oktobris 2016, 10:48 | links
 
Sveiki.
Esmu iesācējs jūras makšķerēšanā, vai kāds no zinošākiem copmaņiem var man izskaidrot, kā orientēties jūras krastā. Kā es varu saprast kur ir 1. sēklis, 2. sēklis utt.? un kā saprast kur ir bedres, kur līdzena grunts? Paldies.

kutuzov2, 2.oktobris 2016, 23:55

bedres ir tur , kur tumšāks ūdens. sēkļi ir tur, kur plīst vilnis, jeb gaiša strīpa paralēli krastam. Vislabāk to redzēt vietās kur ir stavkrasts, ja skatās no augšas. Attālumi dažādi tai strīpai, kā kurā vietā. Nu teiksim, metri 70-80.Bet var būt arī kādi 50 vai 120.
Karoč, jāvēro un jāķer sapratne. Un kādu praktiķi aptaujāt uz vietas. Reku bildē var labi redzēt.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-74473.htm
3.oktobris 2016, 10:47 | links
 
Izkatās, ka sarunas tēma jāmaina uz "makšķerēšana jūrā kopā ar vilkiem" :D
3.oktobris 2016, 10:41 | links
 
Pagājušajā gadā oktobra vidū Plienciemā pie kapiem no 6-10 gab pa vakaru. Lapsas gan daudz bija
3.oktobris 2016, 10:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager