Makšķerēšana jūrā

Neko nepieplusoju...:) Šodien sacepām un visu pat neapēdām.... Bet saku, šī bija pirmā reize, kad kas tāds notika līcī. Jā un vēl blakus mājām, nevis 120-150km attālumā.

kirzaks, 2.oktobris 2016, 23:50


Arī pagājušoruden Ovīšu kāpā no rīta redzētās pēdas liecināja, ka pelēči pa nakti makšķerēšanas procesu vērojuši.
3.oktobris 2016, 07:44 | links
 
Mazirbe cope ari pasiva var teikt viena bute stunda bet normals izmers un biezums.
3.oktobris 2016, 03:02 | links
 
Par copi apsciema tas nav nekads izpuskojums.
Pats meginaju Ragaciema met kur gribi cik talu vai tuvu bet nem vienigais nosacijums mazaki aki un mazaka esma.
Domaju japamegina Klapkalnciema tur dzilaka jura un sen atpakal aceros veci brida un stuteja katus udeni.
3.oktobris 2016, 03:01 | links
 
Omulīgi jau nav.....
3.oktobris 2016, 00:15 | links
 
Domāju kad ir , suns jau nebaidīsies no suņa , un pēdas arī jau otro reizi redzu tik lielas . nu cilvēkam jau itkā jau neko nedarīs suni gan var apēst
3.oktobris 2016, 00:11 | links
 
ttoms112
Domā tiešām vilki?
Mājas suņi ar mēdz savākties baros un kopā klaiņot, noplēst pa kādam buķelim...
Bet nu, ja tiešām vilki... Jūrkalne viena no manām iecienītākajām vietām, tagad bailbūs tur. Vai arī jāņem vīrs mednieks līdzi :)
3.oktobris 2016, 00:06 | links
 
Sveiki.
Esmu iesācējs jūras makšķerēšanā, vai kāds no zinošākiem copmaņiem var man izskaidrot, kā orientēties jūras krastā. Kā es varu saprast kur ir 1. sēklis, 2. sēklis utt.? un kā saprast kur ir bedres, kur līdzena grunts? Paldies.
2.oktobris 2016, 23:55 | links
 
Cope tiešām slinka , man tukšums no plkst 19:00 - 22:00 . Itkā kkas bija galā ,bet pusceļā velkot nokrita laikam .. Aaam un jā no Jūrkalne līdz Burai parādījušies vilki baros , pagājušo nedēļu suns iekaucās un pa stāvkrastu nonesās lejā pārbijies , uzspīdinājām bija četras acis , un šonakt arī redzējām 4 gab vai vairāk, domāju pieiet tuvāk , maitas nebaidās , met ar akmeni stāv un blisinās , tuvāk negāju .. pēc tam pēdas tādas pašas redzēju smiltiņās, neomulīgi jau paliek, man bail par savu suni paliek , itkā mednieks asinīs viņš skaitās , bet nu tā nekad dzīvē nav baidījies, nez no stirnām nedz briežiem , vienmēr taisnā vīlē gājis pakaļ vienalga kas meža zvēru . Tā kā mednieki pie darba :) pats neesmu mednieks:D
2.oktobris 2016, 23:52 | links
 
Neko nepieplusoju...:) Šodien sacepām un visu pat neapēdām.... Bet saku, šī bija pirmā reize, kad kas tāds notika līcī. Jā un vēl blakus mājām, nevis 120-150km attālumā.
2.oktobris 2016, 23:50 | links
 
Interesanti dzivoju 13 km no Apsuciema, bet braukaju visu laiku 120 km uz atklato. Paslaik izskatas, ka lici nem labak neka atklataja. Vai ari kirzaks kko piepusko?
2.oktobris 2016, 23:40 | links
 
Tā, sāka ņemt ar tumsas iestāšanos. Jābrien nebija, jo ņēma gan pie krasta, gan arī cik tālu varēja iemest. Ņēma garneli. Un copes labi redzamas. Zāle te uznāca, te pazuda pēc 15 min. Debesīs dūmaka, zvaignes neredzēja.
Var jau būt ka baiga "cūcene" panesās, jo mēģinājis biju daudzkārt, bet bez rezultāta. Varbūt diena un laiks bija ne tas īstais.
2.oktobris 2016, 23:27 | links
 
Ļ.cien. KIRZAKS kngs!
Lūdzu mazliet vairāk par copīti Apšuciemā!
Jābrien vai var kaut ko nocopēt ar spēcīgu iemetienu utt.
Vienmēr esmu savējiem teicis, ka ir jāmēģina līcī,atbilde, tur nav ko darīt!
Man Apšuciems 62 km, bet, kā uz Liepāju vau Irbi, tā 160 un vairāk, tas uz vienu galu . . .
Nu neticu, ka rudenī tā zivs nav pie krasta arī līcī :))
2.oktobris 2016, 23:18 | links
 
Pašlaik tas pats man pie užavas.. pa vienai biezai lielai stundā
2.oktobris 2016, 23:13 | links
 
Vakar Apšuciemā. Ūdens mierīgs, neliels vilnītis. Sākot ar tumsu interesanta cope - nepārtraukti knibinās mazie un vidēji 1h pa divām, biezām butēm. Svars no 300-400 gr. Biezums ļoti labs. Kopā 8 gab. Nav daudz, bet priekš līča copes, rezultāts liekas labs. Pie tam šī man ir pirmā reize, kad cope notiekas šajā vietā.
2.oktobris 2016, 22:41 | links
 
Šodien no 15:00 līdz 21:00 Vaide.
Pašam divas butes, Kolēģim piecas!
zāles nebija, vilnītis gan patīkam priekš butēm!
copīte šodien slinka.
2.oktobris 2016, 22:00 | links
 
Tikko div reiz pa divām videja izmēra pieteicās..
2.oktobris 2016, 21:59 | links
 
Pie užavas bākas metu tuvu ir viena smuka pannas lielumā un viena vidēja.. cope tada slinka , viena bute stundā. Zāles nav
2.oktobris 2016, 21:29 | links
 
Sveiki!Tatad vakarnakts pie Sikraga ir ok. 44.gab uz diviem,pasikas plaukstinieki,bet 6 ok.Straume bija lidz 2.00 nakti,pec tam ar vien mazaka. Keras lidz kadiem 8.00.Taka cope bija ok,tikai jastrada,talie metieni.Un ka tad tur paliek ar vejiem,puta no dienvidiem un bija ok.Eksperti he-he

edzons36, 2.oktobris 2016, 13:58


Sīkragā D ir jau iesāņus no muguras.
2.oktobris 2016, 20:16 | links
 
Domātāj,es arī to kafijas duļķi,bet ar nosacījumu,ka tas ir duļķis ne zāle.Kā jau iepriekš esmu minējis,katram sava saprašana,kas ir tā vērtīgākā.Manis pateiktais nav jāuztver par kautko negrozāmu.Vienu es zinu noteikti:ja cilvēks šaubās vai darīt vai nē,tad viņam īsti negribās.Laižam copēt uz izvēlētajām vietām,baudiet procesu,ierakstiet atskaites,tad arī viens otru paslavēsim vai pazobosim.Ne asakas!

leonids, 2.oktobris 2016, 15:15


Viss kārtībā. Cepšanās nav, tikai filozofija no pieredzes. Ne asakas
2.oktobris 2016, 20:14 | links
 
Doma pec dazam h no Jurmalas braukt butes.
Ir kadam interese?
2.oktobris 2016, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager