Makšķerēšana jūrā

Saraiķi- viens bullītis un tas arī viss! Jūra mierīga, zāle nav, un arī bute diemžēl nav! Ne asakas!

lildainix22, 2.oktobris 2016, 18:46


paldies! Mums pirmā bute:-) Ne asakas!
2.oktobris 2016, 19:15 | links
 
Saraiķi- viens bullītis un tas arī viss! Jūra mierīga, zāle nav, un arī bute diemžēl nav! Ne asakas!
2.oktobris 2016, 18:46 | links
 
Varbut kads ir ovisu puse?
2.oktobris 2016, 18:41 | links
 
Sveiki copmaņi! Esmu Saraiķos, tikko sametu makšķeres! Atskaite vakarā. Ne asakas!

lildainix22, 2.oktobris 2016, 16:06


Kā ir Saraiķos?Ziemupē 2h pāris copītes un no butēm ne vēsts.
2.oktobris 2016, 18:33 | links
 
Kads stavoklis sodien ar copiti jura un zalem?
2.oktobris 2016, 18:26 | links
 
Ttoms uz kurieni?
2.oktobris 2016, 17:24 | links
 
Uz kurieni?
2.oktobris 2016, 17:23 | links
 
No 13.00 sēžu. Zāle nav. Vilnis mazs. Bute maz un maza, bet bija kamēr bija apmācies. Tgd saule. Nogrieza kā ar nazi. Jabrien līdz 1.sēklim un jamet cik var. Vrb vakarā kkas mainīsies. Ne asakas!
2.oktobris 2016, 17:23 | links
 
Sveiki es arī uz copi drīz izbraukšu, došu ziņu , vakar pa dienu bija sausajā , cerams ,ka jūra rāmāka daudzmaz. Vakar jūra pie kāpām gandrīz bija. Šovakar jūtu kad daudz jābūt butītēm :D priekšnojauta tāda..
2.oktobris 2016, 17:13 | links
 
Sveiki copmaņi! Esmu Saraiķos, tikko sametu makšķeres! Atskaite vakarā. Ne asakas!
2.oktobris 2016, 16:06 | links
 
Seedoo,še pieci!
2.oktobris 2016, 15:26 | links
 
Domātāj,es arī to kafijas duļķi,bet ar nosacījumu,ka tas ir duļķis ne zāle.Kā jau iepriekš esmu minējis,katram sava saprašana,kas ir tā vērtīgākā.Manis pateiktais nav jāuztver par kautko negrozāmu.Vienu es zinu noteikti:ja cilvēks šaubās vai darīt vai nē,tad viņam īsti negribās.Laižam copēt uz izvēlētajām vietām,baudiet procesu,ierakstiet atskaites,tad arī viens otru paslavēsim vai pazobosim.Ne asakas!
2.oktobris 2016, 15:15 | links
 
Nu re seedoo,tu jau runa ka eksperts,ka 44 tas nav nekas,bet es jura esmu tikai sesto reizi,ka saka pilnigs amatieris,labi ,lai paliek,tiesi ne tu,brt bija citi ,kas te gudri par vejiem teica,un pat pasmejas,ka kads sadomajis bij maukt cope.

edzons36, 2.oktobris 2016, 14:25

Braucam rit ,paradišu savu piredzi?! Redzi ka ir, ka teica Silinja kungs ,,iepazisti kadu vietejo tad ta ari buus visprecizaka informacija,,.Ko gribu teikt man ši bus kada 250 reuze un kopigi ar vietejiem juras lavam esam iemacijušies, ka cinities ar musu lielako biedu taj pat laika cerigāko zakes kungu , ka ari parejiem knifiem ka ko kas. Neesmu eksperts un taja bara nerakstos, bet vienmer atbildu laudim kas jauta visu cik varu. Tev ieteikums nelieto hi hi hi . Tas nav pieklajigi pret tiem, kas uztur šo forumu. Ak un jaa divu vienadu reižu nav ! vakar Dr bija devīgs, bet šodien viņš pacela zali. Manas acis vienigais eksperts esi pats un tas kas muus uzrauga no augšas. Ne asakas! Mans iet krauties.
2.oktobris 2016, 15:05 | links
 
Es vēl drusku nogaidīšu. Neiešu jau šļakatas rīt. Ūs ari smukākas dienas. :)
2.oktobris 2016, 14:54 | links
 
Nu re seedoo,tu jau runa ka eksperts,ka 44 tas nav nekas,bet es jura esmu tikai sesto reizi,ka saka pilnigs amatieris,labi ,lai paliek,tiesi ne tu,brt bija citi ,kas te gudri par vejiem teica,un pat pasmejas,ka kads sadomajis bij maukt cope.
2.oktobris 2016, 14:25 | links
 
Sveiki!Tatad vakarnakts pie Sikraga ir ok. 44.gab uz diviem,pasikas plaukstinieki,bet 6 ok.Straume bija lidz 2.00 nakti,pec tam ar vien mazaka. Keras lidz kadiem 8.00.Taka cope bija ok,tikai jastrada,talie metieni.Un ka tad tur paliek ar vejiem,puta no dienvidiem un bija ok.Eksperti he-he

edzons36, 2.oktobris 2016, 13:58


Kur Tu redzi ekspertus? Nospideja ka zaļā ļarga guļ hui zin kur!!! Un jaa Tavas 44 uz diviem pa visu nakti tas ir Nekas! D/DR ir vienmer labs , tikai retais to var panemt jo gruž ar zali. Śonakt starts. Ak jaa man ir info ka ruļļa nav, vo i šušira knibina. Ne asakas!
2.oktobris 2016, 14:12 | links
 
Sveiki!Tatad vakarnakts pie Sikraga ir ok. 44.gab uz diviem,pasikas plaukstinieki,bet 6 ok.Straume bija lidz 2.00 nakti,pec tam ar vien mazaka. Keras lidz kadiem 8.00.Taka cope bija ok,tikai jastrada,talie metieni.Un ka tad tur paliek ar vejiem,puta no dienvidiem un bija ok.Eksperti he-he
2.oktobris 2016, 13:58 | links
 
Bet šovakar būtu vērts mēģināt.
2.oktobris 2016, 12:59 | links
 
Domātāj,atvainojos,bet duļķainā jūrā viennozīmīgi ķeras labāk.Iepriekšējo nedēļu bija dzidrs ūdens,cope neīpaši aktīva.Dažu vakaru šķiet,ka visas gudrībasvar nolikt malā,nav jēgas.Šovakar mēģināšu.

leonids, 2.oktobris 2016, 12:11


Es biju domājis to duļķi, kas atgādina kafiju.
2.oktobris 2016, 12:58 | links
 
Domātāj,atvainojos,bet duļķainā jūrā viennozīmīgi ķeras labāk.Iepriekšējo nedēļu bija dzidrs ūdens,cope neīpaši aktīva.Dažu vakaru šķiet,ka visas gudrībasvar nolikt malā,nav jēgas.Šovakar mēģināšu.
2.oktobris 2016, 12:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager