Makšķerēšana jūrā

Kāds tad ir tas pareizais vējš butes ķeršanai pēc speciālistu vērtējuma!? Posmā no Ovīšiem līdz Kolkai!

erzelis5, 1.oktobris 2016, 10:41


NW-N
1.oktobris 2016, 11:00 | links
 
Kāds tad ir tas pareizais vējš butes ķeršanai pēc speciālistu vērtējuma!? Posmā no Ovīšiem līdz Kolkai!
1.oktobris 2016, 10:41 | links
 
Braukt uz jūru neņemot vērā laika ziņas, var tikai LV copmanis. :D

urmaas, 1.oktobris 2016, 10:17


Kā Tu to domā - ņem vērā un nebrauc vai neņem vērā un brauc? Nezinu pie kuriem sevi pieskaitīt :D
1.oktobris 2016, 10:36 | links
 
Braukt uz jūru neņemot vērā laika ziņas, var tikai LV copmanis. :D
1.oktobris 2016, 10:17 | links
 
Braucam mājās no Ovīšiem.Pilnīgs tukšums bute nulle.Saelpojāmies jūras gaisu,un labi izgulējāmies kāpās :)

Tommy, 1.oktobris 2016, 08:48

Oho pie cieta D/DR bijāt vakar Ovīšos ķert butes:))) Malači! Vismaz ozons plaušas patiirija;) Pilligi Jus saprotu planoto sen gaidito braucienu nekas nevar izjaukt. Personigi ari esmu visus vejus parbaudijis ieskaitot 28m un jaa ka reiz Ovišraga. Strjomna bija par pieet pie juras kur nu vel ko citu!
Es pat bildi redzu kada straume biJa Irbes šauruma. Padomajiet caur to trubu tiek dzirdits viss Rīgas jūras līcis no lielas juras , ka reiz pie šīvēja virziena. Ka jaymineju vienifa vieta bija kur pagrauzt klusaka gaisotne cepumu bija aiz Kolkas raga. Bet ka sact jasaka,, kamer pats neapsvilinasies - neticu,,. Niko tur nevar darit! Agstak par savam olam neuzleksi , bet ja jau lienat pue juras tad laikam olas vieta:)) Tas ta ar humoru pie rita kafijas. Ne asakas.
1.oktobris 2016, 10:14 | links
 
Braukšu pēcpusdienā uz Sīkragu,skatīsies kā būs. Vēju itkā sola mazāku,bet mainīsies. Cik vēja virziena maiņa ietekmē copi,un kuri tie labākie vēji?
1.oktobris 2016, 09:41 | links
 
Braucam mājās no Ovīšiem.Pilnīgs tukšums bute nulle.Saelpojāmies jūras gaisu,un labi izgulējāmies kāpās :)
1.oktobris 2016, 08:48 | links
 
Sveiki veči! Doma šodien laist uz jūru, varbūt kāds varētu ieteikt kur labāk braukt, kur būs iespējams pacopēt un varbūt arī kaut ko noķert? Paldies!
1.oktobris 2016, 08:30 | links
 
kamēr nepamēģināsi, nezināsi;)
1.oktobris 2016, 08:15 | links
 
ko nu mums jaupienācejiem, tik no punduriem neesam veel padomus uzklausījuši ....:)
1.oktobris 2016, 03:55 | links
 
Mani katru gadu fascinē iekšzemes jaunpienācēju dabiskais entuziasms, izmēģinot jūrjas copi ašpadsmit metros pie R/DR vēja.
Un taču atrodas profesionālie praktiķi un teorētiķi, kas tādu pasākumu atbalsta... Vienkārši prātam neaptverami.
30.septembris 2016, 23:52 | links
 
Vējš sāk griezties rietumos,jūra kāpj krastā. Braucu mekl3t siltāku vietu,varbūt uz raga pusi. Spainis tukš

baigais88, 30.septembris 2016, 23:01

Es a stihiju piekritejs. Respect! Lien aiz Kolkas raga ! Vismaz bus klusaks. Ne asakas!
30.septembris 2016, 23:23 | links
 
Vējš sāk griezties rietumos,jūra kāpj krastā. Braucu mekl3t siltāku vietu,varbūt uz raga pusi. Spainis tukš
30.septembris 2016, 23:01 | links
 
baigais88
Gaidu vēl ziņas.Plāns ir braukt no Rīgas arā ap5 no rīta! Ceru ka līdz tam laikam kaut kādu atskaiti iemetīsi-par vēju,par vilni,par straumi,par zāli un ZIVI!!! Ne asakas
30.septembris 2016, 21:53 | links
 
Vilnis ir,pagaidām jūra vietā,nav ne zāles,ne straumes,zivju arī nav. Esmu uz vietas tik 45 min. 6 piramīda kā akmens nekust. Užavas bāka

baigais88, 30.septembris 2016, 21:23


Užavā R vējš ir pierē. Tad straumei nav no kā veidoties. Bet dēļ pūtiena zivs pie krasta varētu nebūt.
Toties virs Ventspils gan patreiz varētu būt straume īpaši jau no Ovīšiem līdz Kolkai.
Un vēl Jūrkalnē ir iespējama straume šobrīd.
Tāds ir mans subjektīvais, teorētiskais pieņēmums.
30.septembris 2016, 21:51 | links
 
baigais88 gaidu vel zinjas no tewis, ne asakas ;)
30.septembris 2016, 21:45 | links
 
Vilnis ir,pagaidām jūra vietā,nav ne zāles,ne straumes,zivju arī nav. Esmu uz vietas tik 45 min. 6 piramīda kā akmens nekust. Užavas bāka
30.septembris 2016, 21:23 | links
 
rit uz juru,pec butes
30.septembris 2016, 21:15 | links
 
Šodien zāli trimmerējot vējš širmi rāva nost. Tas Zemgales viducī. Kas tad pie jūras tādā brīdī varētu notikt? Padomājiet, jūrasbraucēji. Ne asakas.
Pēc Windguru šībrīža prognozes piekrītu KU-KU viedoklim. Ne ātrāk par svētdienas pēcpusdienu, jo sestdien naktī griežas vējš, no R uz A, ūdens krītīsies, un būs jāmeklē bedres, kuras sakultā kafijā, nav viegli atrast. Pēc viļņiem izzīlēt bedres vietu, protams, ka arī var, bet ja vējš no muguras, tad tas vilnis arī kāds ir tāds ir.
30.septembris 2016, 20:28 | links
 
baigais88
Šovakar braukšu no Kuldīgas uz Butēm! Ir brīvas vietas.
30.septembris 2016, 12:58 | citēt | ziņot | links
Gaidīsim no Tevis ziņu,kā tur jūra uzvedās un kā ar zivīm!!! Jo ir plāns rīt no rīta braukt un mēģināt noķert kādu buti un paelpot jūras gaisu!!!
30.septembris 2016, 17:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager