Makšķerēšana jūrā

Kut tad nu visi lielie copētāji ar savu nedēļas izskaņas informāciju. Varbūt copes bija nekādas un negrib to parādīt? Dikti jau liels klusums. Negatīva informācija par copi arī tak ir uzmanības vērta. Nav jau jāraksta tikai tad kad iet labi.

valis1970, 11.oktobris 2021, 18:48


Kautrējas rakstīt, ka nav spaiņi. Labi tas, ka vismaz nemelo ...
11.oktobris 2021, 19:51 | links
 
Kut tad nu visi lielie copētāji ar savu nedēļas izskaņas informāciju. Varbūt copes bija nekādas un negrib to parādīt? Dikti jau liels klusums. Negatīva informācija par copi arī tak ir uzmanības vērta. Nav jau jāraksta tikai tad kad iet labi.
11.oktobris 2021, 18:48 | links
 
Ir pieejama viena vieta komandai (divam personam), Jurkalnes bushu festivala 16. oktobri. Sazinaties PM, ja ir interese!

SandysVentin, 10.oktobris 2021, 20:30


Vairs nav aktuali.
10.oktobris 2021, 20:48 | links
 
Ir pieejama viena vieta komandai (divam personam), Jurkalnes bushu festivala 16. oktobri. Sazinaties PM, ja ir interese!
10.oktobris 2021, 20:30 | links
 
nelietotaajs [10.10.21]: Estrella [6:58]: Sveiki!Vai lūdzu var kāds ielikt linku kur var pievienoties whatsapp grupiņai!https://chat.whatsapp.com/Gn5kM5sbyyd6oQ98iHa304
Grupa pilna.
10.oktobris 2021, 16:52 | links
 
Vakar Užavā. Kaut kāda cope sākās uz tumsiņu, bet ar ne visai labi. Šoreiz bija spēcīga straume. Copēt varēja tālumā līdz metriem 20-25,varbut ar tā cope nebija laba. Ja meta tālāk, apmēram uz metriem 40 un vairāk, straume nesa 200 g svinu krastā minūtes laikā. Varēja reāli redzēt, kā aukla no vidus kustās uz krasta pusi. Šoreiz Užavā slikti viss.
10.oktobris 2021, 13:26 | links
 
Estrella [10.10.21]: Sveiki!Vai lūdzu var kāds ielikt linku kur var pievienoties whatsapp grupiņai!
https://chat.whatsapp.com/Gn5kM5sbyyd6oQ98iHa304
10.oktobris 2021, 12:02 | links
 
Vakar ziemupe sakam ap16.00 daudzu sejas bija izmisums, bet neko meğinajam, zale bija kadu bridi un tad viena bridi ap19.00 bija ljoti cieshami, copej tik uz varitu nelobitu garnel, iemetiens kaut kur virs 80m, cope izcila ar dubletiem pat vienu tripletu. Ja ņemtu plaukstiņas tad norma butu bet tā 8,4kg brauc kupinaties.
10.oktobris 2021, 08:58 | links
 
nelietotaajs [09.10.21]: Pravietis [Vakar]: edzuss2 [13:38]: Pravietis [37m]: edzuss2 [7.okt]: Cope ļoti laba :))Piekrītu..... :).Pa nakti zivs pie kājām bija cik sapratu ja?
Apsveicu ar lomu!Nepareizi saprati, ja nejoko. Zivs bija tik tālu, ka knapi 120 m pietika. Es taču rakstīju, ka lagūnā dzilums bija līdz puscelim. Vilnītis meta kūleni ap 40 m no krasta."Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti."
Tu laikam apvainojies, ja?
Starp citu tais Watsap grupās ir 10x vairāk noderīgas info kā nereti šeit lasāmajos palagos, kuri, kā pierādās, pat to autoram nenes rezultātu! Teorija un prakse bieži vien ir ļoti atšķirīgas.
Veiksmi praktiskajā copē!
Sveiki!Vai lūdzu var kāds ielikt linku kur var pievienoties whatsapp grupiņai!
10.oktobris 2021, 06:58 | links
 
Arī Liepājas pusē, 14-23, 18 butes, 2 no tām plaukstiņas, viena ap 900g. Līdz 18iem vislabāk nāca, pēc tam klusums, no 21-22 trīs gab., pēc tam nekā. Kopā 4,4kg. Ņēma gan garneli, gan brētliņu.
10.oktobris 2021, 01:15 | links
 
Liepājas puse parādījās baiga zāle un cope ka ar nazi nogriezta. Pa lielam mērs smuks, daži īpaši eksemplāri, cope bija laba
10.oktobris 2021, 01:08 | links
 
Ziemupe viss notiek, cope lena, spainis pildas, izmers videjs, tikai uz garnel, iemteieni max talu, tumsa neredz cik.
9.oktobris 2021, 22:31 | links
 
Pravietis [12:17]: Njaa. Palasot watsap atskaites par vakardienas copi, nākas secināt, ka arī profiņiem jāmāk tikt pie zivs. Gan vienā gan otrā watsap forumā atsevišķiem copmaņiem labi lomi. Tas jau n-to reizi apliecina to, ka, zivis jāķer tur, kur viņas ir, jāmāk lasīt laika prognozes un secīgi tam izvēlēties pareizu copes vietu, bet vis tas gudrais bla bla bla par 20 sistēmām, 7 esmām utt ir piektajā vietā.
Čaļiem ir gan 12 kg lomi ga arī vairāk.
Svētdien mana kārta. Redzēs kā iesācējam veiksies!:)

nelietotaajs, 8.oktobris 2021, 20:30

Esi pamanījis, ka daudzi pēdējā laikā nenorāda vietas kurās copē, uz kādu ēsmu copē un daudzus citus, manuprāt, svarīgus apstākļus. Viens no iemesliem varētu būt, ka daudzi ēsmas izvēlei, pričandāļiem un daudzām citām svarīgām lietām pieškir pēdējo vietu un tā aizsegā (slinkuma, nevērīga attieksme pret maksķerēšanu jūrā, haļavšķiki un tml.) vēlas saņemt gatavu meteo prognozi ar copei nepieciešamajiem parametriem ar precīzu koordinātu punktu. Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti. Vakar copēju vietā, kur pārskatāmā attālumā skaidrā laikā uz abām krasta pusēm nebija neviena makšķernieka 16 stundu garumā. Es apmaldījos navigācijā un veltīgi nosoļoju vairāk kā 1 km līdz nezināmai copes vietai, Sabēru ledusskapī esošo barību un no 7 produktiem pāris nostrādāja kā ēsma, vēl kļūdaini paņēmu mailīšu makšķeri, barotavu ar kuras palīdzību dullumā noķēru 2/3 no visa loma. Man ļoti paveicās un es noķēru pavisam nedaudz mazāk gabalu nekā zvejnieki ar 250 metru garu tīklu. Lielā zivs mūs bija pametusi. Vienmēr tā negadās un citreiz centīšos izvairīties ar tādām aplamībām. Jā , un vēl nobridos. Labi, ka labi ļaudis apskaidroja, ka naktī nav jābrien un zivtiņa ķerama ar bambusa kātu 10 m attālumā no krasta. Galvenais, lai Tev tā negadās, bet vēl labāk nepievērs manām regulārajam šaizēm tādu uzmanību, jo cope man ir tumša bilde. Jūra ir mūžīga un kā izrādās apstākļi krastā nemainīgi. :). Kas mani saprata, lai veicās.....

Pravietis, 9.oktobris 2021, 12:06

Spriežot no šī brīža dalībnieku atskaitēm CL, tad atļaujos izdarīt secinājumu, ka situācija ar lomiem posmā Oviši - Kolka, ir bijusi ļoti līdzīga. CL ir salasījušies laikam neveiksminieki. Tev šet ir par seklu....Ar tavim Watsapa copes guru un 12 kg lomiem es personīgi nevaru līdzināties.Bet kāpēc nevari līdzināties ar tiem, kas prot saķert vairāk? Esi izdarījis kādus secinājumus, kas bija par iemeslu neveiksmīgai copei?
Esmu kaut kur dzirdējis teicienu, ka vilku kājas baro!
Kamdēļ paliki un copēji tadā vietā? Vajadzēja pārbraukt citur, kur nav tādas lagūnas un 200 m tīkls priekšā!
Un neapvainojies tak! Žults te nav ne grama. Es tik biju pārliecināts, ka tev būs teicami rezultāti, ņemot vērā tavu lielo pieredzi gan praksē gan teorijā.
Ne asakas!

nelietotaajs, 9.oktobris 2021, 19:56

Nekritizē! Savādāk nebūs par ko turpmāk paņirgt, nerakstīs :)
9.oktobris 2021, 21:49 | links
 
Pravietis [09.10.21]: edzuss2 [13:38]: Pravietis [37m]: edzuss2 [7.okt]: Cope ļoti laba :))Piekrītu..... :).Pa nakti zivs pie kājām bija cik sapratu ja?
Apsveicu ar lomu!Nepareizi saprati, ja nejoko. Zivs bija tik tālu, ka knapi 120 m pietika. Es taču rakstīju, ka lagūnā dzilums bija līdz puscelim. Vilnītis meta kūleni ap 40 m no krasta.
"Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti."
Tu laikam apvainojies, ja?
Starp citu tais Watsap grupās ir 10x vairāk noderīgas info kā nereti šeit lasāmajos palagos, kuri, kā pierādās, pat to autoram nenes rezultātu! Teorija un prakse bieži vien ir ļoti atšķirīgas.
Veiksmi praktiskajā copē!
9.oktobris 2021, 21:27 | links
 
Pravietis [09.10.21]: Njaa. Palasot watsap atskaites par vakardienas copi, nākas secināt, ka arī profiņiem jāmāk tikt pie zivs. Gan vienā gan otrā watsap forumā atsevišķiem copmaņiem labi lomi. Tas jau n-to reizi apliecina to, ka, zivis jāķer tur, kur viņas ir, jāmāk lasīt laika prognozes un secīgi tam izvēlēties pareizu copes vietu, bet vis tas gudrais bla bla bla par 20 sistēmām, 7 esmām utt ir piektajā vietā.
Čaļiem ir gan 12 kg lomi ga arī vairāk.
Svētdien mana kārta. Redzēs kā iesācējam veiksies!:)

nelietotaajs, 8.oktobris 2021, 20:30

Esi pamanījis, ka daudzi pēdējā laikā nenorāda vietas kurās copē, uz kādu ēsmu copē un daudzus citus, manuprāt, svarīgus apstākļus. Viens no iemesliem varētu būt, ka daudzi ēsmas izvēlei, pričandāļiem un daudzām citām svarīgām lietām pieškir pēdējo vietu un tā aizsegā (slinkuma, nevērīga attieksme pret maksķerēšanu jūrā, haļavšķiki un tml.) vēlas saņemt gatavu meteo prognozi ar copei nepieciešamajiem parametriem ar precīzu koordinātu punktu. Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti. Vakar copēju vietā, kur pārskatāmā attālumā skaidrā laikā uz abām krasta pusēm nebija neviena makšķernieka 16 stundu garumā. Es apmaldījos navigācijā un veltīgi nosoļoju vairāk kā 1 km līdz nezināmai copes vietai, Sabēru ledusskapī esošo barību un no 7 produktiem pāris nostrādāja kā ēsma, vēl kļūdaini paņēmu mailīšu makšķeri, barotavu ar kuras palīdzību dullumā noķēru 2/3 no visa loma. Man ļoti paveicās un es noķēru pavisam nedaudz mazāk gabalu nekā zvejnieki ar 250 metru garu tīklu. Lielā zivs mūs bija pametusi. Vienmēr tā negadās un citreiz centīšos izvairīties ar tādām aplamībām. Jā , un vēl nobridos. Labi, ka labi ļaudis apskaidroja, ka naktī nav jābrien un zivtiņa ķerama ar bambusa kātu 10 m attālumā no krasta. Galvenais, lai Tev tā negadās, bet vēl labāk nepievērs manām regulārajam šaizēm tādu uzmanību, jo cope man ir tumša bilde. Jūra ir mūžīga un kā izrādās apstākļi krastā nemainīgi. :). Kas mani saprata, lai veicās.....

Pravietis, 9.oktobris 2021, 12:06

Spriežot no šī brīža dalībnieku atskaitēm CL, tad atļaujos izdarīt secinājumu, ka situācija ar lomiem posmā Oviši - Kolka, ir bijusi ļoti līdzīga. CL ir salasījušies laikam neveiksminieki. Tev šet ir par seklu....Ar tavim Watsapa copes guru un 12 kg lomiem es personīgi nevaru līdzināties.
Bet kāpēc nevari līdzināties ar tiem, kas prot saķert vairāk? Esi izdarījis kādus secinājumus, kas bija par iemeslu neveiksmīgai copei?
Esmu kaut kur dzirdējis teicienu, ka vilku kājas baro!
Kamdēļ paliki un copēji tadā vietā? Vajadzēja pārbraukt citur, kur nav tādas lagūnas un 200 m tīkls priekšā!
Un neapvainojies tak! Žults te nav ne grama. Es tik biju pārliecināts, ka tev būs teicami rezultāti, ņemot vērā tavu lielo pieredzi gan praksē gan teorijā.
Ne asakas!
9.oktobris 2021, 19:56 | links
 
Terauds [09.10.21]: Maarkx, ir vietas, bet palēnām aizpildas
OK! Paldies.
9.oktobris 2021, 15:22 | links
 
Maarkx, ir vietas, bet palēnām aizpildas
9.oktobris 2021, 15:16 | links
 
Cilvēku daudz? Brīvu vietu vēl ir?
9.oktobris 2021, 14:35 | links
 
Ak jā-paprovēju arī ar spini uz atvadu. Veselu vienu buti noķēru!
9.oktobris 2021, 14:33 | links
 
Terauds [09.10.21]: Šobrīd Ovīšos copes nav, bet arī zāles nav.
Cilvēku daudz? Brīvu vietu vēl ir?
9.oktobris 2021, 14:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager