Makšķerēšana jūrā

edzuss2 [09.10.21]: Pravietis [37m]: edzuss2 [7.okt]: Cope ļoti laba :))Piekrītu..... :).Pa nakti zivs pie kājām bija cik sapratu ja?
Apsveicu ar lomu!
Nepareizi saprati, ja nejoko. Zivs bija tik tālu, ka knapi 120 m pietika. Es taču rakstīju, ka lagūnā dzilums bija līdz puscelim. Vilnītis meta kūleni ap 40 m no krasta.
9.oktobris 2021, 14:18 | links
 
Sakasīju 4,5 kg uz mājām, vēl bij arī padsmit mazās, tās aizbrauca citur zupai, it kā beigās tīri labi, ar saullēktu cope beidzās, vārito garneli ignorēja.
9.oktobris 2021, 13:59 | links
 
Šobrīd Ovīšos copes nav, bet arī zāles nav.
9.oktobris 2021, 13:54 | links
 
Pravietis [09.10.21]: edzuss2 [7.okt]: Cope ļoti laba :))Piekrītu..... :).
Pa nakti zivs pie kājām bija cik sapratu ja?
Apsveicu ar lomu!
9.oktobris 2021, 13:38 | links
 
edzuss2 [07.10.21]: Cope ļoti laba :))

Piekrītu..... :).
9.oktobris 2021, 13:34 | links
 
Njaa. Palasot watsap atskaites par vakardienas copi, nākas secināt, ka arī profiņiem jāmāk tikt pie zivs. Gan vienā gan otrā watsap forumā atsevišķiem copmaņiem labi lomi. Tas jau n-to reizi apliecina to, ka, zivis jāķer tur, kur viņas ir, jāmāk lasīt laika prognozes un secīgi tam izvēlēties pareizu copes vietu, bet vis tas gudrais bla bla bla par 20 sistēmām, 7 esmām utt ir piektajā vietā.
Čaļiem ir gan 12 kg lomi ga arī vairāk.
Svētdien mana kārta. Redzēs kā iesācējam veiksies!:)

nelietotaajs, 8.oktobris 2021, 20:30

Esi pamanījis, ka daudzi pēdējā laikā nenorāda vietas kurās copē, uz kādu ēsmu copē un daudzus citus, manuprāt, svarīgus apstākļus. Viens no iemesliem varētu būt, ka daudzi ēsmas izvēlei, pričandāļiem un daudzām citām svarīgām lietām pieškir pēdējo vietu un tā aizsegā (slinkuma, nevērīga attieksme pret maksķerēšanu jūrā, haļavšķiki un tml.) vēlas saņemt gatavu meteo prognozi ar copei nepieciešamajiem parametriem ar precīzu koordinātu punktu. Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti. Vakar copēju vietā, kur pārskatāmā attālumā skaidrā laikā uz abām krasta pusēm nebija neviena makšķernieka 16 stundu garumā. Es apmaldījos navigācijā un veltīgi nosoļoju vairāk kā 1 km līdz nezināmai copes vietai, Sabēru ledusskapī esošo barību un no 7 produktiem pāris nostrādāja kā ēsma, vēl kļūdaini paņēmu mailīšu makšķeri, barotavu ar kuras palīdzību dullumā noķēru 2/3 no visa loma. Man ļoti paveicās un es noķēru pavisam nedaudz mazāk gabalu nekā zvejnieki ar 250 metru garu tīklu. Lielā zivs mūs bija pametusi. Vienmēr tā negadās un citreiz centīšos izvairīties ar tādām aplamībām. Jā , un vēl nobridos. Labi, ka labi ļaudis apskaidroja, ka naktī nav jābrien un zivtiņa ķerama ar bambusa kātu 10 m attālumā no krasta. Galvenais, lai Tev tā negadās, bet vēl labāk nepievērs manām regulārajam šaizēm tādu uzmanību, jo cope man ir tumša bilde. Jūra ir mūžīga un kā izrādās apstākļi krastā nemainīgi. :). Kas mani saprata, lai veicās.....

Pravietis, 9.oktobris 2021, 12:06


Spriežot no šī brīža dalībnieku atskaitēm CL, tad atļaujos izdarīt secinājumu, ka situācija ar lomiem posmā Oviši - Kolka, ir bijusi ļoti līdzīga. CL ir salasījušies laikam neveiksminieki. Tev šet ir par seklu....Ar tavim Watsapa copes guru un 12 kg lomiem es personīgi nevaru līdzināties.
9.oktobris 2021, 12:17 | links
 
Njaa. Palasot watsap atskaites par vakardienas copi, nākas secināt, ka arī profiņiem jāmāk tikt pie zivs. Gan vienā gan otrā watsap forumā atsevišķiem copmaņiem labi lomi. Tas jau n-to reizi apliecina to, ka, zivis jāķer tur, kur viņas ir, jāmāk lasīt laika prognozes un secīgi tam izvēlēties pareizu copes vietu, bet vis tas gudrais bla bla bla par 20 sistēmām, 7 esmām utt ir piektajā vietā.
Čaļiem ir gan 12 kg lomi ga arī vairāk.
Svētdien mana kārta. Redzēs kā iesācējam veiksies!:)

nelietotaajs, 8.oktobris 2021, 20:30

Esi pamanījis, ka daudzi pēdējā laikā nenorāda vietas kurās copē, uz kādu ēsmu copē un daudzus citus, manuprāt, svarīgus apstākļus. Viens no iemesliem varētu būt, ka daudzi ēsmas izvēlei, pričandāļiem un daudzām citām svarīgām lietām pieškir pēdējo vietu un tā aizsegā (slinkuma, nevērīga attieksme pret maksķerēšanu jūrā, haļavšķiki un tml.) vēlas saņemt gatavu meteo prognozi ar copei nepieciešamajiem parametriem ar precīzu koordinātu punktu. Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti. Vakar copēju vietā, kur pārskatāmā attālumā skaidrā laikā uz abām krasta pusēm nebija neviena makšķernieka 16 stundu garumā. Es apmaldījos navigācijā un veltīgi nosoļoju vairāk kā 1 km līdz nezināmai copes vietai, Sabēru ledusskapī esošo barību un no 7 produktiem pāris nostrādāja kā ēsma, vēl kļūdaini paņēmu mailīšu makšķeri, barotavu ar kuras palīdzību dullumā noķēru 2/3 no visa loma. Man ļoti paveicās un es noķēru pavisam nedaudz mazāk gabalu nekā zvejnieki ar 250 metru garu tīklu. Lielā zivs mūs bija pametusi. Vienmēr tā negadās un citreiz centīšos izvairīties ar tādām aplamībām. Jā , un vēl nobridos. Labi, ka labi ļaudis apskaidroja, ka naktī nav jābrien un zivtiņa ķerama ar bambusa kātu 10 m attālumā no krasta. Galvenais, lai Tev tā negadās, bet vēl labāk nepievērs manām regulārajam šaizēm tādu uzmanību, jo cope man ir tumša bilde. Jūra ir mūžīga un kā izrādās apstākļi krastā nemainīgi. :). Kas mani saprata, lai veicās.....

Pravietis, 9.oktobris 2021, 12:06
9.oktobris 2021, 12:10 | links
 
Njaa. Palasot watsap atskaites par vakardienas copi, nākas secināt, ka arī profiņiem jāmāk tikt pie zivs. Gan vienā gan otrā watsap forumā atsevišķiem copmaņiem labi lomi. Tas jau n-to reizi apliecina to, ka, zivis jāķer tur, kur viņas ir, jāmāk lasīt laika prognozes un secīgi tam izvēlēties pareizu copes vietu, bet vis tas gudrais bla bla bla par 20 sistēmām, 7 esmām utt ir piektajā vietā.
Čaļiem ir gan 12 kg lomi ga arī vairāk.
Svētdien mana kārta. Redzēs kā iesācējam veiksies!:)

nelietotaajs, 8.oktobris 2021, 20:30


Esi pamanījis, ka daudzi pēdējā laikā nenorāda vietas kurās copē, uz kādu ēsmu copē un daudzus citus, manuprāt, svarīgus apstākļus. Viens no iemesliem varētu būt, ka daudzi ēsmas izvēlei, pričandāļiem un daudzām citām svarīgām lietām pieškir pēdējo vietu un tā aizsegā (slinkuma, nevērīga attieksme pret maksķerēšanu jūrā, haļavšķiki un tml.) vēlas saņemt gatavu meteo prognozi ar copei nepieciešamajiem parametriem ar precīzu koordinātu punktu. Spieto savās Watsapa grupās pie copes korifejiem un tur šo info saņemsi, nelaisti te žulti. Vakar copēju vietā, kur pārskatāmā attālumā skaidrā laikā uz abām krasta pusēm nebija neviena makšķernieka 16 stundu garumā. Es apmaldījos navigācijā un veltīgi nosoļoju vairāk kā 1 km līdz nezināmai copes vietai, Sabēru ledusskapī esošo barību un no 7 produktiem pāris nostrādāja kā ēsma, vēl kļūdaini paņēmu mailīšu makšķeri, barotavu ar kuras palīdzību dullumā noķēru 2/3 no visa loma. Man ļoti paveicās un es noķēru pavisam nedaudz mazāk gabalu nekā zvejnieki ar 250 metru garu tīklu. Lielā zivs mūs bija pametusi. Vienmēr tā negadās un citreiz centīšos izvairīties ar tādām aplamībām. Jā , un vēl nobridos. Labi, ka labi ļaudis apskaidroja, ka naktī nav jābrien un zivtiņa ķerama ar bambusa kātu 10 m attālumā no krasta. Galvenais, lai Tev tā negadās, bet vēl labāk nepievērs manām regulārajam šaizēm tādu uzmanību, jo cope man ir tumša bilde. Jūra ir mūžīga un kā izrādās apstākļi krastā nemainīgi. :). Kas mani saprata, lai veicās.....
9.oktobris 2021, 12:06 | links
 
Vakar lielirbe no 18:00 līdz 00:30 savilku 23gb butes bet izmērs tāds švaks, bet labi ka vizmaz biezas.
Ēda tikai vārīto garneli, uz rengi pat virsū neskatījās
9.oktobris 2021, 10:45 | links
 
Ticu, ka šoreiz lomu nospēlēja vietas izvēle. Tautas daudz-vietas maz. Iznākot pludmalē, es devos tuvākajā "kabatā" pa labi bet mans kolēģis-pa kreisi. Rezultātā-kolēģim labāks loms. Blakām man cilvēkam no 10 rīta līdz 22:00 tik viena bute.
9.oktobris 2021, 08:38 | links
 
Vakar Lūžņā bridēji vilka. Pārējie-nu tā...Ar tumsu nekas nemainījās. Vismaz man-švaka cope. 22:00 tinos prom.
9.oktobris 2021, 08:30 | links
 
xctaps [08.10.21]: Ir kāds šovakar kolkas galā? Kādi rezultāti?
Žopa
8.oktobris 2021, 23:27 | links
 
Ir kāds šovakar kolkas galā? Kādi rezultāti?
8.oktobris 2021, 21:17 | links
 
Njaa. Palasot watsap atskaites par vakardienas copi, nākas secināt, ka arī profiņiem jāmāk tikt pie zivs. Gan vienā gan otrā watsap forumā atsevišķiem copmaņiem labi lomi. Tas jau n-to reizi apliecina to, ka, zivis jāķer tur, kur viņas ir, jāmāk lasīt laika prognozes un secīgi tam izvēlēties pareizu copes vietu, bet vis tas gudrais bla bla bla par 20 sistēmām, 7 esmām utt ir piektajā vietā.
Čaļiem ir gan 12 kg lomi ga arī vairāk.
Svētdien mana kārta. Redzēs kā iesācējam veiksies!:)
8.oktobris 2021, 20:30 | links
 
Es spini esmu izmantojis jaunībā tikai galējās necopes gadījumā, lai uztaustītu butes koncentācijas vietu, un arī tad mānekli kopā ar ēsmu. Krievijas internets pilns ar šādu izklaides paņēmienu (spinošana ar mānekli). Neesmu dzirdējis, lai kāds paziņa pie Baltijas jūras šādā veidā makšķerējot būtu ģimeni pabarojis.......
8.oktobris 2021, 19:35 | links
 
Butkuss,vai tiešām neko nesajēdz no pasaules?
8.oktobris 2021, 17:09 | links
 
Tas ir interesants pasākums - ar džigu vai atvadu. Var arī uztaisīt sistēmu ar diviem āķiem. Bute labi uzsit pa kātu.
Es tikai bez brišanas esmu to darījis, bet ņemot vērā pašreizējo situāciju pie jūras tad varbūt ir jābrien. Labāki rezultāti ir pa nakti, protams.
Galā garnele, slieku pušķis, vai kāda vēžveidīga gumija.
Noteikti iesaku pamēģināt.
8.oktobris 2021, 15:04 | links
 
Sveiki,kas šodien ar vējiem? Jurkalnē būtu jēga šodien sēdēt?
8.oktobris 2021, 14:36 | links
 
Ko ķibināt galā mēģinot paspiningot butes no mola?

ali, 8.oktobris 2021, 13:43


Ir gadījies noķert ar atvadu sistēmu uz Lucky John Hogy Shrimp.
Tas Ventspilī no promenādes.
8.oktobris 2021, 14:26 | links
 
Biju no ceturtdienas vakara līdz šīsdienas rītam plkst. 8.00. Ap 7.00 no rīta visa cope beidzās.Copēju blakus tīkliem. No vakara nāca kārnās plaukstiņas, naktī biezākas un lielākas. Kūpiņam derīgas kādas piecas. No 7 piedāvātām ēsmām izvēlējas 1,5. Jēlai garnelei vispār nepieskārās. Uz varīto varbūt trīs butes bija. Lapiņas bija tikai 2 gab. Ūdens līmenis ļoti zems. Gar krastu izveidojusies 30 - 40 m. plata lagūnai līdzīga strēle ar līdzenu dibenu, kur dziļums ir 20 cm - 30 cm. Aiz tā vajadzēja nogadāt sistēmas ar brišanu. Fatāls darbs līdz spēku izsīkumam visu nakti. Kopā tikai 5 kg.
Otrs pāsteigums bija zvejnieku loms. 250 m. garā tīklā ieķērās aptuveni 30 butes + taimiņš. Pēc izmēra butes man un zvejniekiem butes pilnīgi vienādas.
8.oktobris 2021, 14:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager