Makšķerēšana jūrā

Par vēju vairs sūdzēties nevar,iepūta uz vakaru labi!
8.septembris 2016, 20:41 | links
 
var kāds iedot padomu kur nopirkt normālu makšķeru somu 3 makšķerēm pa saprātīgu nekosmisku ciparu.paldies
8.septembris 2016, 19:52 | links
 
Njaa prognoze plakainai nav īpaši iepriecinoša, saulains un silts paliek, kaut arī ir augošs mēnesis liekas, ka visa cope būs pa tumsu(kaut kāda- nekāda), ja vēl vēja nebūs tad .....
8.septembris 2016, 18:13 | links
 
Nezinu kā pēc windity...bet Lūžņā pašlaik ir saule ,mēnes,silts ūdens jūrā!
Nav butes,vēja gandrīz ,arī zāles nav!
Gaidam tumsu.

MULTIVAN, 8.septembris 2016, 17:52


Butes necik nav? Esmu pie akmensraga bākas. No 15:00 2 gb pieteicās. Lielas nav, bet biezas gan.
8.septembris 2016, 18:11 | links
 
Nezinu kā pēc windity...bet Lūžņā pašlaik ir saule ,mēnes,silts ūdens jūrā!
Nav butes,vēja gandrīz ,arī zāles nav!
Gaidam tumsu.
8.septembris 2016, 17:52 | links
 
Šodien uz mazirbi :) pēc windity.com vējš viss pareizākais :)) tad jau atskaitīšos kas un kā!
8.septembris 2016, 15:57 | links
 
Vakar ragā smilšu vētra,bija tā vērts.Butes ķērās labi,bonusā skaists dzintars.
8.septembris 2016, 12:41 | links
 
Leonids, paldies par info
7.septembris 2016, 18:54 | links
 
Tas, lai necopes gadījumā būtu uz ko novelt vainu.
7.septembris 2016, 17:13 | links
 
Jurčik,no rīta lēns D vējš,vēlāk nezinu,priekš ģimenes atpūtas kā radīts.Par copi nezinu,to var noskaidrot tikai pārbaudot.
7.septembris 2016, 16:58 | links
 
sveiki, sveiki. gribetos ar gimeni sestdien aizbraukt uz kolkas pusi atpusties,pamakskeret pa dienu. ko iesakat jus par laiku, prognozi? paldies jums
7.septembris 2016, 15:08 | links
 
Vējš rauj cepuri no galvas nost.Noteikti sadzīs zaļo.Solās ap plkst21 rimties,tad arī pārbaudīšu,ko sadarījis.Vakar 15 gab dažāda izmēra,bet forša biezuma butes.
7.septembris 2016, 12:34 | links
 
Es tik brien. Bilde a i. Ne asakas. Pa sauli a viss notiek. Rudens ir klat. Galvenais vejs pienemas speka. Ad tik paraus:))

seedoo, 6.septembris 2016, 16:31


Nu kā tad gāja?
7.septembris 2016, 12:23 | links
 
Es tik brien. Bilde a i. Ne asakas. Pa sauli a viss notiek. Rudens ir klat. Galvenais vejs pienemas speka. Ad tik paraus:))
6.septembris 2016, 16:31 | links
 
man arīi bij lapsa ciemos atnaakusi, bet neko neaiznesa, laikus pamanīju, laikam šī ieraugot spīgulīšus saprot, ka paika atbraukusi ....
6.septembris 2016, 16:17 | links
 
biju būtēs - Starp Venspili un Kolku , 13 normālaas un divas palielas dabūju, cope, kad iestājaas tumsa, uz tiģereni un uz renģi, ...... :)
6.septembris 2016, 16:15 | links
 
Pirms gada Kolkā lapsa panašķojās ar garnelēm. Nospēra maisiņu. Nedaudz tālāk atradu kad pamanīju ka spīd divas acis. Ne asakas!
6.septembris 2016, 15:23 | links
 
Ja tiek uzdots jautājums vai braukt vai nebraukt,skaidrs cilvēkam nav iekāriena braukt.Ar saulrietu viss notiek:sāk ņemt butes,pagaidām bailīgs kūmiņš izložņā savas takas.Tā kā sargājiet savas mantas jo rudā palaistuve jūs vaktē.
6.septembris 2016, 12:38 | links
 
Briivdienaas izskataas nebuus tas labaakais veejs! Bet es taa pat 5dien braucu uz Irbes pusi!
Jaameegina kaada plakanaa piemaaniit un jaapaarbauda passietaas sisteemas!
Pie juuras vienmeer ir forsi ja ir zivis tad ir veel forsaak
6.septembris 2016, 12:10 | links
 
Sveiki!
Laikam jau pēc https://www.windyty.com/ datiem
šonedēļ brīvdienās piekrastē nebūs ko darīt :(
Cerīgākais laiks izskatās ceturtdien.
Kā Jūs domājat?
6.septembris 2016, 10:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager