Makšķerēšana jūrā

Kolkai pirmā vieta. Nu tagad līdzīgi kā pag.gad Lūžņu apkaimē musura šņaga vilksies tuvāk Leonīdam. Cienījamie copmaņi un copmanes cieniet Latvijas dabu -savāciet aiz sevīm!!! Nelidojiet ar mašīnām gar mājām, tur skraida arī dažādi mazāki radījumi, nedod dievs kāds paskries zem riepām. Ne asakas!!!
22.augusts 2016, 10:14 | links
 
vakar tā pati vieta no 19:00 līdz 23:00 7 butes uz renģi!
22.augusts 2016, 08:26 | links
 
19.08.no19.30-20.08.pl.10.00.Ovīšos.3 nelielas butītes,bet atpūta un laiks,superigs!Viss vēl tik priekšā.Asinam āķus.
21.augusts 2016, 21:59 | links
 
Kolka, sestdien no 6.00-18.00 uz diviem 40 butes. No rita uz renģi, pēc tam uz garneli.
21.augusts 2016, 21:43 | links
 
Kolka. Piektdienas vakars 20.30-1.00 20 gab. vidēja izmēra, sestdiena vieta tā pati 19.30-2.00 tikai 9 gab. Ņēma izteikti tikai garneli.
21.augusts 2016, 15:49 | links
 
Vakar Pāvilostā pie pasakainiem laika apstākļiem pārākā necope - uz trijiem vīriem sešas mencas, no kurām divas tika ''noslīcinātas'' mazā izmēra dēļ, +viens grundulis, +viena reņģe. Kolēģi bija Lūžņā butēs no vakara līdz vēlai naktij - arī nekā - kam viena, kam četras maziņas.
21.augusts 2016, 14:48 | links
 
Pāvilosta vakar no 17.00 līdz šodienas 8.00 5gab.+piezvejā 1bullītis . Cope beidzās pat kārtīgi nesākusies ar tumsas iestāšanos. ,,Čigānu saule'' un jūras bēgums darīja savas ,,štellītes'' !
21.augusts 2016, 12:31 | links
 
vakar no 20:00 - 1:00 zem Užavas 4 butes. bija vēl dažas tukšas copes. Ņēma tikai uz naktstārpu.
21.augusts 2016, 11:00 | links
 
Ir labs laiks butēm un labs laiks atpūtai. Jebkurā gadījumā paliek process. Laika apstākļi ir krasi mainījušies un plakanās visticamāk atpūšas:)) ir tāds teiciens,, ja cilvēkam nepatīk, zivij pretēji- tas par laika apstākļiem,, Ne asakas.
21.augusts 2016, 07:34 | links
 
No pl 20.00 liidz 1.00 man divas , vecajam nulle. Tas užavā.
21.augusts 2016, 03:43 | links
 
20.08.2016 18.35 - 00.20 Ovīši. Dažāda ēsma. Man nulle, Liamam 1 gab 20.35 uz reņģes fileju laikam. Pāris makšķerēm visu laiku kaut kas knibināja nost...
21.augusts 2016, 03:30 | links
 
JJani,arī variants.Strādā tā sistēma,kurai pats stipri tici.Pirms vairākiem gadiem vienā upmalā dzirdēju ap mēram šāda satura teikumu:Jāuzliek garantijas bleķis,kotad es te pusi dienas patukšo nomētājos.
19.augusts 2016, 22:56 | links
 
Pie "buras" - no tankštelles kādi 6km pa labi.

juliuss, 19.augusts 2016, 15:44


tas, ja brauc no Alsungas puses, piebraukt var pie pašas jūras, bet stāvkrasta tur nav. Stāvkrasts ir pa kreisi, var uzreiz aiz kapiem griezt pa labi, bet var pabraukt vēl uz priekšu un nogriezt pa grantēto pa labi uz paša stāvkrasta var palikt vai stāvlaukumā.
19.augusts 2016, 21:39 | links
 
Leonid, dažreiz tās bumbiņas uzspraužu uz āķa un stumju līdz auklai.
19.augusts 2016, 19:05 | links
 
Sovakar uz Jurkalnes stavkrastu. Nakti padalisos ar atskaiti. Ceru, ka nebus baigaas zaales. Par so temu jautajums, kur ir labak... stavkrast rajona via labak braukt mazliet talak, kur tur vel iespejams piebraukt pie juras?

Moriartijs, 19.augusts 2016, 15:19


pa piekrastes kempingiem vari paceļot, pāris eiro atstāt, pie reizes mašīna drošā vietā.
19.augusts 2016, 15:56 | links
 
Pie "buras" - no tankštelles kādi 6km pa labi.
19.augusts 2016, 15:44 | links
 
Sovakar uz Jurkalnes stavkrastu. Nakti padalisos ar atskaiti. Ceru, ka nebus baigaas zaales. Par so temu jautajums, kur ir labak... stavkrast rajona via labak braukt mazliet talak, kur tur vel iespejams piebraukt pie juras?
19.augusts 2016, 15:19 | links
 
Turbo,met mieru mormiškām.Butei maujamais liels kā sunim,ja netaisa vaļā,tad neko.Sistēmas sienu pats,šobrīd lietoju 4.nr.,,cobra,,āķus,tie ir pietiekoši masīvi,nelūzt.Vēlāk,tas ir oktobra beigās,novembrī 2. vai pat 1.nr.Var izlīdzēties ar pirktajām,tās ir ar pērlītēm,kas strādā labāk par mormišku.Es uzveru uz dažām pavadiņām fosforizējošas pērlītes,neko vairāk.Tās sistēmas ar sintētiskiemvai metāla pleciņiem gan nevajag,priekš kam mest jūrā grābekli.

leonids, 19.augusts 2016, 12:33


Sistēmas man pašam sasietas, un pavadas arī ar 4. nr cobra āķiem, bet bija 4 pavadas ar mormiškām kas bija palikušas no vimbu copes, tās arī iemēģināju pēc "diametrs" ieteikuma, uz tām ņēma labāk, bet uz 4 butēm visas 4 mormiškas tika salauztas :)
19.augusts 2016, 12:59 | links
 
Turbo,met mieru mormiškām.Butei maujamais liels kā sunim,ja netaisa vaļā,tad neko.Sistēmas sienu pats,šobrīd lietoju 4.nr.,,cobra,,āķus,tie ir pietiekoši masīvi,nelūzt.Vēlāk,tas ir oktobra beigās,novembrī 2. vai pat 1.nr.Var izlīdzēties ar pirktajām,tās ir ar pērlītēm,kas strādā labāk par mormišku.Es uzveru uz dažām pavadiņām fosforizējošas pērlītes,neko vairāk.Tās sistēmas ar sintētiskiemvai metāla pleciņiem gan nevajag,priekš kam mest jūrā grābekli.
19.augusts 2016, 12:33 | links
 
Biju Vaidē no trešdienas uz ceturtdienu. Nu kopumā gāja labāk kā cerēts...nekas spīdošs, bet pāris pannām pietiek. Sāku ap 17:00 , pirmās butes ap 21:30 kad sāka tumst. Pirmās bija galīgas lapiņas,bet dupletā :) ap 22:00 ņēma bišiņ aktīvāk un pēc tam vienmērīgi, bez uznācieniem ik pa 30 min kādu izvilku, puse lapiņas, puse normālas. Mājās aizbrauca 12 butes. No sākuma ņēma slieku, tad brētliņu,tad garneli, bet izteikta līdera ēsmā nebija. Visas mormiškas kas man bija visas tika nolauztas mēģinot dabūt ārā no butēm :D Un protams nebeidzamā cīņa ar zālēm...kad sāku mest cik tālu varēju tad mazāk zāles bija. Par copju signalizātoriem runājot - man bija tie kas mirgo sarkani un kad cope tad mirgo zaļi. Uz jūras kāta strādāja ļoti labi, vienīgi kad uznāca vēja brāzmas, tad vējā kāts kratījās un signalizators ik pa laikam rādīja copi, kau gan tās nebija. Uz fīdera - apmierinoši, jo fīdera lokanā spice laikam nedaudz absorbē to vibrāciju pēc kuras signalizātors rāda copi.
Kaut kā tā :)
19.augusts 2016, 11:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager