Makšķerēšana jūrā

Sveiki kolegi!Doma sovakar aizlaist uz jurin.sakiet ir jega meginat jurkalne-uzava?gribas tomer ar kaut ko atvest majas!Jau ieprieks paldies.

kudoss22, 19.augusts 2016, 08:08


Bute pie krasta ir! Ir arī pills ar zaļo ļargu!!! Skaties vēja virzinu! Tevis pierminētajās vietās izskatās, ka šovakar varētu būt sānu vējš un straume, kas visu to zampu stumda. Virs Ventspils krasta vējš, kas iespējams zāli necels augšā, līdz ar to varēs makšķerēt. Protams pie pareizā vilnīša cerība uz lomu ir daudz lielāka. Vēl jau AGRS priekš lieliem lomiem, un izteiktāk būs uz pašu vakaru un tumsu. Ja nēsi iesācējs un zini kas lācītim vēderā noteikti kaut ko uz mājām no zivtel atvedīsi:))) Ne asakas.
19.augusts 2016, 11:21 | links
 
Sveiki kolegi!Doma sovakar aizlaist uz jurin.sakiet ir jega meginat jurkalne-uzava?gribas tomer ar kaut ko atvest majas!Jau ieprieks paldies.

kudoss22, 19.augusts 2016, 08:08


mēģināt var visur. Ja šodien ir zivs,tas nenozīmē, ka arī rīt tā tur būs.
19.augusts 2016, 11:11 | links
 
Sestdien braukšu uz Kolku, pēc tam dam ziņu.
19.augusts 2016, 09:37 | links
 
Sveiki kolegi!Doma sovakar aizlaist uz jurin.sakiet ir jega meginat jurkalne-uzava?gribas tomer ar kaut ko atvest majas!Jau ieprieks paldies.
19.augusts 2016, 08:08 | links
 
Interesanti , kur tu to izlasīji .....
19.augusts 2016, 07:43 | links
 
interesanti , vai tad jūra līdz Kandavai atnākusi ....
18.augusts 2016, 20:12 | links
 
Paldies!
Vienkārši Kandavā runā ka esot saliktas aizlieguma zīmes tur!
Ozola lapiņas tur jau ir sen kā arī daudzviet citur.
Pavaicāšu googlei vai arī kad braukšu tad redzēšu.
Visiem kaut ne plekstes ))))!
18.augusts 2016, 13:55 | links
 
Urmaas,pie mums taškentas nebūs,pats zini.Vakar vējš apmetās par 180 grādiem,bija izteikta tumsas cope.
18.augusts 2016, 12:46 | links
 
sevalodam. Zīme - balta ozollapa uz zaļa fona informē par dabas liegumu. Tas pa lielam neaizliedz braukt pa ceļu, bet jāskatās konkrētās vietas noteikumi. Skati googlē "Ovīšu dabas liegums". Shēmas tur sazīmētas, bet saprast grūti. Braucu pirms mēneša - zīmītes ir parādījušās, kur iepriekš to nebija.
18.augusts 2016, 12:44 | links
 
"Nospraušanās" ir laba metode, bet es labāk dodu priekšroku "iesēšanās" vai "atspiešanās"....Redzēs kā sanāks....:)
18.augusts 2016, 12:27 | links
 
Tieši par Ovīšiem nemācēšu Tev atbildēt, jo biju ja brauc no V-pils puses tad aiz Ovīšiem uz Lielirbes pusi un tur mežā nevienas zīmes nebija!
Bet varbūt kāds cits var pateikt kas un kā ir Ovīšos!
18.augusts 2016, 11:59 | links
 
To edzuss2
Ovišos esot saliktas zīmes ka ne pa labi ne pa kreisi vairs pa mežu nedrīkstot braukt!
Kā ir patiesībā?
18.augusts 2016, 08:53 | links
 
Aga. Tur savadak nika. Rezume man ap 30 gb. Ar kreslu saka palikt aktivak. Zales loti dadz. Manuprat labak uz centralkas renges nema. Katra zinja pacopet var tiri nako. Par lieliem spainiem pagaidam vel par agru. Izmirku gan lidz kaulam. Vilni aizleja. Ne asakas.

seedoo, 17.augusts 2016, 23:08


Nu man sestdien laikam būs mierīgāks. Vai pietiekami labs, tad jau redzēs
17.augusts 2016, 23:14 | links
 
Aga. Tur savadak nika. Rezume man ap 30 gb. Ar kreslu saka palikt aktivak. Zales loti dadz. Manuprat labak uz centralkas renges nema. Katra zinja pacopet var tiri nako. Par lieliem spainiem pagaidam vel par agru. Izmirku gan lidz kaulam. Vilni aizleja. Ne asakas.
17.augusts 2016, 23:08 | links
 
Vakar - vakars/nakts atklāta sezona. Zeme griezās ar debesīm un pūtiens bija labs :)
Bute parādījās, kad ārā satumsa. Smukas biezas un izmērs labs! Kolēģim ši gada pirmais duplets, bet pašam tikai pa vienai nāca ārā.
Sākumā cope tikai uz sliekas, velāk garnele.
Tas viss netālu no Ovīšiem.
Ne asakas visiem.... :)
17.augusts 2016, 22:42 | links
 
Nospraužoties!!!

seedoo, 17.augusts 2016, 22:30


Uz sēkļa ?
17.augusts 2016, 22:39 | links
 
Nospraužoties!!!
17.augusts 2016, 22:30 | links
 
Viss notiek. Zales dahrena bet butt ar i. Jacinas. Ar manu metodi var turet. Krastiniekiem atsoss!

seedoo, 17.augusts 2016, 14:12


Kāda ir Tava metode ?
17.augusts 2016, 22:05 | links
 
Urmaas,es esmu sezonu sācis nopietni.Vakar un aizvakar katru vakaru pa 2stundām,noķēru vairāk par 20gab.Rītū mainās mēness fāze,būs švakāk.Un vēl ,Tu jau zini,ka esmu nopietns,blēņas nerakstu.Ragā pūta nopietni,zāle darīja savu,bija tā vērts.

leonids, 17.augusts 2016, 12:37

Vasals. :)
Gribējās pie tevīm brīvdienās aizbraukt plakan,as paķert. Bet taškentu sola.
17.augusts 2016, 21:34 | links
 
sveiki.
kas labs keras pavilosta ?
vai uz mola nav sakusies remontdarbi?
17.augusts 2016, 16:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager