Makšķerēšana jūrā

tas gan bija jau sen, bet Neoshopā paņēmu kātu komplektā ar spoli un auklu 25 eur toreiz bija akcija un ne vainas. kāts 4.20 m. ja interesē kas tagad tur ir tad skatās paši.

http://www.neoshop.lv/atputai-un-hobijam/makskerkati-un-aprikojums/makskeres.html
4.augusts 2016, 16:16 | links
 
Tur pat ārā arī ir, ja iet iekšā sanāk tā kā pa vidu tirgum, no zinātņu akadēmijas puses, tad kreisajā pusē tur kādi 5-6 tirgoņu kioski ar copes lietām bija, nu vismaz pag gad vēl bija, nedomāju ka kaut kas mainījies.

arvis_an, 4.augusts 2016, 15:58


Nu tad jābrauc lūkoties. Paldies!
4.augusts 2016, 16:08 | links
 
Tur pat ārā arī ir, ja iet iekšā sanāk tā kā pa vidu tirgum, no zinātņu akadēmijas puses, tad kreisajā pusē tur kādi 5-6 tirgoņu kioski ar copes lietām bija, nu vismaz pag gad vēl bija, nedomāju ka kaut kas mainījies.
4.augusts 2016, 15:58 | links
 
turbo
šim mērķim aizbraucu uz centrāltirgu, paņēmu garāko fīderi ar lielāku testu. Naudiņas smieklīgas, bet savu darbu veic godam. Jau 3 sezonas aiz muguras.

arvis_an, 4.augusts 2016, 15:28


Vot pastāsti man lūdzu aklam cilvēkam kur tā bode! Izvazājos līks pa centrāltirgu i nekur nemanīju kur copes mantas pārdotu. Tas gan bija pāris mēneši atpakaļ. Atceros gadus 5 atpakaļ tā visa padarīšana bija ārā. Pie pirātisko kasešu tirgoņiem :D
4.augusts 2016, 15:47 | links
 
turbo
šim mērķim aizbraucu uz centrāltirgu, paņēmu garāko fīderi ar lielāku testu. Naudiņas smieklīgas, bet savu darbu veic godam. Jau 3 sezonas aiz muguras.
4.augusts 2016, 15:28 | links
 
Paskatījos, kātiņš interesants un smuks, bet skiperis pareizi saka, žēl būtu tādu viļāt pa jūru.
4.augusts 2016, 15:09 | links
 
Andri, zinu, zinu... A tas tāds feins kātiņs kā alternatīva fīderim un gadījumiem, kad bomji jau apnikuši.
4.augusts 2016, 14:51 | links
 
Juri, ja Tu piedāvātu savā bodē, es Tevi saprastu, bet tā butēm pa smiltīm... Butēm pašu lētāko 100-150g kātu 4,5- 5m, lai var auklu nostiept virs sēkļa un nav žēl ja ieskalo jūrā un smiltīs kāmēr kod ''cepumā'' ;)))
4.augusts 2016, 14:31 | links
 
Iegooglē "tubertini android" - interesants kātiņš (ap 70eur)
4.augusts 2016, 13:23 | links
 
Sveiki. Pirms ko meklēt, apvaicāšos šeit.
Gribu piepirkt vēl vienu kātu butēm. Pagājušo sezonu nomakšķerēju ar fīderi 120g 3.6m. Otru gribētos pāri 4m un ap 150g testu. Varbūt kādam ir ieteikumi/piedāvājumi. Tā kā kāts tiks izmantots tikai jūras copei, tad vēlams budžeta klasē. Paldies jau iepriekš.
4.augusts 2016, 13:12 | links
 
Pilkerim ir sava spēle,mazā dziļumā smags pilkeris nepaspēj izspēlēt un nonāk līdz gruntij kā svara bumba.
2.augusts 2016, 16:35 | links
 
[...]
Pamatā pilkeri izvēlas atkarībā no dziļumiem, vidēji 5-10gr uz metru dziļuma. Es lietoju pilkerus kam āķi virspusē uz muguras ja tā varētu teikt jo ar tiem daudz mazāk zacepu. Tehnika līdzīgi kā strādā ar džigu.


saprotu, ka liela dziļumā vieglu pilkeri būs grūti dabūt līdz gruntij, bet kāpēc seklākās vietās smags pilkeris būs nepiemērots?




Edgar,pāris tabletes Vertirosan pusstundu pirms došanās jūrā un būs ok ... pajocīga sajūta gan būs,bet pūst nepūtīsi ... vienīgais pēc izkapšanas krastā jocīga sajūta faktiski ir visu dienu ...
DsKs, 2.augusts 2016, 14:28


nav jau tik traki man ar to zivju barošanu. tik šoreiz kaut kā viļņi uz visām pusēm vinlaicīgi švankājās.
vienreiz vēja zivis mačkerējot arī bija palielāki viļņi- nekāda vaina tik pēc tam mājās tās vējazivis ķidājot izlietne nedaudz šūpojās :)
2.augusts 2016, 16:28 | links
 
pilkerus ari pats var uzražot, no nolietota mašīnas amortizatora, piemēram. Vai kā cita nerūsējoša metāla.
2.augusts 2016, 14:33 | links
 
Edgar,pāris tabletes Vertirosan pusstundu pirms došanās jūrā un būs ok ... pajocīga sajūta gan būs,bet pūst nepūtīsi ... vienīgais pēc izkapšanas krastā jocīga sajūta faktiski ir visu dienu ...
2.augusts 2016, 14:28 | links
 
Lai nav jātērējās pilkeros, vari iesākt ar jig šamās mānīt. Zacepu daudz, bet ar laivu pretējā virzienā pabraucot, vieglāk atkabinās .
2.augusts 2016, 13:45 | links
 
Paldies, vīri, par uzmundrinājumu! :)


Domāju no 0,5 līdz metram vēl var copēt, bet tad jau sāk parādīties diezgan liels dreifs un jāliek pilkeri ap 200gr. [...])

skiperis, 1.augusts 2016, 21:24

šitais, gan jau arī kādam šķitīs dumjš jautājums, bet pēc kādiem kritērijiem izvēlas cik smagu pilkeri karināt galā un ko ar to pilkeri pēc tam dara - dauza pa zemi?



Pamatā pilkeri izvēlas atkarībā no dziļumiem, vidēji 5-10gr uz metru dziļuma. Es lietoju pilkerus kam āķi virspusē uz muguras ja tā varētu teikt jo ar tiem daudz mazāk zacepu. Tehnika līdzīgi kā strādā ar džigu.

EdgarsB, 2.augusts 2016, 10:32

Paldies, vīri, par uzmundrinājumu! :)


Domāju no 0,5 līdz metram vēl var copēt, bet tad jau sāk parādīties diezgan liels dreifs un jāliek pilkeri ap 200gr. [...])

skiperis, 1.augusts 2016, 21:24

šitais, gan jau arī k






















ādam šķitīs dumjš jautājums, bet pēc kādiem kritērijiem izvēlas cik smagu pilkeri karināt galā un ko ar to pilkeri pēc tam dara - dauza pa zemi?

EdgarsB, 2.augusts 2016, 10:32
2.augusts 2016, 13:31 | links
 
pilkeri izvēlas no tā cik stipra ir straume, un pamatā cik zinu pie grunts arī ar to darbojas.
Vēl zivju iebarošanas intensitāte vismaz dažiem indivīdiem ir atkarīga no tā kas un cik pirms tam ir ēsts un dzerts.
Starp citu - līdzīga liksta var gadīties automašīnā atkarībā no auto un blīves starp stūri un sēdekli. Arī pieredzējušiem šoferiem, ja viņš pēkšņi ir kļuvis par pasažieri.
2.augusts 2016, 12:31 | links
 
Paldies, vīri, par uzmundrinājumu! :)


Domāju no 0,5 līdz metram vēl var copēt, bet tad jau sāk parādīties diezgan liels dreifs un jāliek pilkeri ap 200gr. [...])

skiperis, 1.augusts 2016, 21:24


šitais, gan jau arī kādam šķitīs dumjš jautājums, bet pēc kādiem kritērijiem izvēlas cik smagu pilkeri karināt galā un ko ar to pilkeri pēc tam dara - dauza pa zemi?
2.augusts 2016, 10:32 | links
 
Tak kamēr nepierod, laikam nekas nepalīdz, ja iekšas īstās nav dotas no dabas. Kā tagad atceros, kā es pūtu, kaut arī nebija ko pūst vairāk. Un kapteiņa tiešām līdzjūtīgais uzsitiens uz pleca....
1.augusts 2016, 22:39 | links
 
Bračiņ. :) Neesmu es ne lidotājs nedz arīdzan jūrnieks. Tik vien kā dažas reizes graždankā ar lidmašīnu lidojis kā pasažieris un armijā pāris reizes ar "annušku" kā "gaļas gabals". Ar kuģiem gandrīz tāpat-pāris reizes no Tallinas uz Helsinkiem un vairākas reizes no Rīgas uz Stokholmu. :) Priekš copes mani mana veselība apmierina. :)
1.augusts 2016, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager