Makšķerēšana jūrā

Ar tiem pirkstiem - kā kuram. Manos jūras radista laikos bija kolēģis, kurš pie pirmās vētras apēda visu ko varēja ēst. Es nevarēju ēdienu iekšā dabūt, bet viņš teica, ka vajagot aizpildīt tukšās vietas, lai nešvankojas. Tā ka katram savs...
1.augusts 2016, 22:24 | links
 
Lidotājiem tak veselības komisija ir prasīgāka kā jūrniekiem! Bračiņ, tad jau Tu neesi lidotājs bet gan sauszames žurka. :)

urmaas, 1.augusts 2016, 22:10



Maldies Urmās :) Visu jaunības lecīgumu instruktori pirmajos lidojumos izvemdināja :) Citam pēc pirmajām minūtēm ,citam pēc pirmajām desmit minūtēm :) Tikai tad saprati kur esi nokļuvis :) Tad atlika tikai treniņš uz lopinga .Lopings ir šūpoles kas griežas 2 plaknēs . Kad varēji to izturēt ,tad sekoja treniņš bumbā -tā griežas 3 plaknēs -precīzi kā gaisā . Ja to 10 minūtes vari izturēt -tad skaiti ka jau esi uztrenējis vestibulāro. Domāju ka bumbu tu varētu Urmās izturēt augstākais 1 minūti :))
1.augusts 2016, 22:19 | links
 
Lidotājiem tak veselības komisija ir prasīgāka kā jūrniekiem! Bračiņ, tad jau Tu neesi lidotājs bet gan sauszames žurka. :)
1.augusts 2016, 22:10 | links
 
Labāk ir divus pirkstus rīklē ,viss sliktums uzreiz ārā ,tad padzerties aukstu ūdeni , tad var vai nu apsēsties vai apgulties . Lai nereibtu galva jādara kā Skipers teica -jāskatās uz horizontu. Neviens nav piedzimis ar jūrnieka vai pilota vestibulāro aparātu - to var tikai uztrenēt. Šūpoles ir vislabākais treniņš . Tāpēc ļaujiet bērniem jo vairāk jo labāk. Vislabāk ir netēlot varoni un ja zini ka rauj uz korķi ieraut pāris tabletītes pret jūrasslimību . Esmu profesionāls vēmējs - zinu ko saku,ilgi mocījos un trenējos lai tam tiktu pāri :) Man gāja smagi :)
1.augusts 2016, 22:04 | links
 
Cope jūrā ir forša. :) Ja iekšas netur, tad copējiet dīķī. :)
1.augusts 2016, 22:01 | links
 
Jā, tā ir, kā skiperis saka: pusmetrs ir vēl copējams. Un tādu vilnīti var radīt dažāda stipruma vējš pie dažādiem tā virzieniem. Noteikti jāpēta vairāku avotu prognozes ilgtermiņā un jāplāno došanās jūrj’ā pie krastenieka, vai arī gadījumā, kad vējš strauji maina virzienu uz pretējo, jo tad tiek slāpēts iepriekš uzrautais rullis. Mēs gan mencu vienmēr esam džigojuši ar noenkurotu laivu, pie tam vraku rajonos. Ja ir lielāks vilnis par pusmetru, tad viļņu galotnes sāk šļākties laivā un ar da_jebkādu enkuru laiva tiek nesta nost no “točkas”, kamēr enkurs ieķeras vraka atlūzās… Ja jūti, ka varētu palikt slikta dūša, tad labākā izeja ir skatu ilgu laiku pievērst apvārsnim. Protams, vislabāk palīdz smuka menčuka ņēmiens katrā metienā!
1.augusts 2016, 21:52 | links
 
Viss vienkāršākais līdzeklis no jūras slimības ir ieņemt horizontālu ķermeņa stāvokli un pagulēt kamēr pāriet sliktā dūša. Kam tāds švakāks vestibilārais aparāts tam ar to jārēķinās ka jūra var izšūpot ar viņu ļaunu joku.
1.augusts 2016, 21:35 | links
 
Ir tak tablets,lai mazinatu vemsjanas veelmi.
1.augusts 2016, 21:29 | links
 
Domāju no 0,5 līdz metram vēl var copēt, bet tad jau sāk parādīties diezgan liels dreifs un jāliek pilkeri ap 200gr. Ar to ''dūšu'' - tas jau nu kā kuram. Man un ''kepam'' nav nekādu problēmu, bet līdzbraucēji ir barojuši mencu ar doktordesu... Ir vienkārš paņēmiens, ja esi laivā - ik pa brīdim uzmet acis horizontam. Ja turēsi degunu uz leju un pētīsi savus zābakus - mencas būs uz ''barošanu'' kā likts:)))
1.augusts 2016, 21:24 | links
 
Piektdien pēc darba biju iepēries jūrā, tipa, mencas mačkeret. Necik tālu nebiju aiz ostas vārtiem izbraucis, kad vestibulārais vai kāds tur aparāts man paziņoja, ka, ja nemainīsu uzņemto kursu, būs jātīra laiva. Jums pārējiem nepaliek slikta dūša viļņos šūpojoties? cik vispar lieli viļņi un vējš skaitās normāli, lai var jūrā braukt?
1.augusts 2016, 18:16 | links
 
Naktī uz sestdienu Ovīšos DR vējš rezultātā zāles un ne piesitiena
31.jūlijs 2016, 17:48 | links
 
Ne piesitiena.
31.jūlijs 2016, 10:44 | links
 
šovakar aizstaigāju līdz Z-molam reņģes paskatīt...-0,itkā no rītiem labi velkot,toties vējenes gan večiem diezgan intensīvi ņēma visu laiku...
30.jūlijs 2016, 23:06 | links
 
šovakar aizstaigāju līdz Z-molam reņģes paskatīt...-0,itkā no rītiem labi velkot,toties vējenes gan večiem diezgan intensīvi ņēma visu laiku...
30.jūlijs 2016, 23:06 | links
 
Pēc pusstundas būšu pie vietas.Atrakstīšos no rīta.
30.jūlijs 2016, 21:52 | links
 
diez vai vakarā būs savādāk, Kuolkā DR-R. pēc patreizējam prognozēm vismaz nedēļu.
Ja nu pa nakti kādas pienāk tuvāk krastam.
30.jūlijs 2016, 14:45 | links
 
Man vislētākā ir brēča:0,5E par kg.Ļoti silts ūdens,nu redzēs,līdz vakaram vēl tālu.
30.jūlijs 2016, 13:57 | links
 
Paldies,vīri,man rezervē ir tīģerenes.Necenšos iegādāties akcijas preci,tai klibo kvalitāte,kā pārtikas,tā rūpniecības precēm.Uz pusaugustu cehs atsāks darbu,būs pieejama brēča.No šodienas laikapstākļiem skatoties,šajās brīvdienās pie jūras nebūšu,kas zin....

leonids, 27.jūlijs 2016, 23:16


Sorry, ka neizsekoju līdzi, paklīdu pa Sāremā.
Tīģerenes sanāk lētāk nekā parastās garneles. Un Rimi ņem cik vajag, nevis iepakojumu ar nezināmu saturu
29.jūlijs 2016, 23:47 | links
 
Nav tik traki, esmu saticis copmani 5-cos km ar 5hp motoru (kautkāda krievu laiva ar salauztu beņķi), bet neko jau, tikai lamājās matj perematj, ka sūdīgi beņķi no plāna finiera un, atsitoties pret vilni, salūza. Cepuri nost tādiem vīriem, vilnis bija labs. Tikai cope todien nebija nekāda, arī tas vīrs teica, ka: bil na 50 sjat metrovoj glubiņe i ņičego. Kutis un urmaas jau Tev visu apstāstīja, atliek tikai krāt pieredzi un viss notiksies. Diemžēl vakar arī pieredze nelīdzēja - doršai mute bija ciet - tikai sešas gb.
28.jūlijs 2016, 20:07 | links
 
Neaizmirsti, ka jūrā tālāk par 3km drīkst iet tikai ar speishl tiesībām. Iekšējo ūdeņu neder. Doršu, ja nezini vietas, vajag meklēt. Reizēm ari zināmajās nekas nenotiek. Pārējais, jig, pilkeris, uc bleķi ir brīva izvēle.

urmaas, 28.jūlijs 2016, 12:11


man ir 5 hp motors un vispār nekādu kuģošanas tiesību nav un baigi tālu no krasta nemaz nav plānots pērties.
plānoju nākošgad apgreidoties ar tiesībām un lielāku motoru, jo baigo pacietību vajag, lai ar to mazo perdaļotu kaut kur aizbraultu ;)
28.jūlijs 2016, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager