Makšķerēšana jūrā

Kurā vietā biji ?


j-kalnē
25.februāris 2016, 18:30 | links
 
Kopenhāgenā labi var redzēt kā ziemeļūras paisums/bēgums Orezundā straumi rada
25.februāris 2016, 15:48 | links
 
Baltijas jūrā tiešām gandrīz nav manāms ne paisums, ne bēgums. Bet ja dikti interesē, tad pilnmēnesī un jaunā mēnesi ir lielākā starpība (sizigija) un augošā un dilstošā - mazākā (kvadratūra). Tas no stūrmaņu kursa.
25.februāris 2016, 15:31 | links
 
Paisums un begums notiek ar apmeram sesju stundu intervaalu.Arii baltijas juuraa.Meness ietekmee tikai intensitaati vai lielumu.Gan jau,ka netaa var atrast kaadu kas rekina baltijas vilnjoshanos

Kirsis6666, 25.februāris 2016, 14:44


palsi, ko zviedri raksta http://www.smhi.se/en/theme/tides-1.11272

Baltijas jūrā paisums/bēgums ir vien daži centimetri, jo jūriņa ta maza :) Jūras vai krasta vējš daudz lielāku ūdens staigāšanu rada.
25.februāris 2016, 14:52 | links
 
Paisums un begums notiek ar apmeram sesju stundu intervaalu.Arii baltijas juuraa.Meness ietekmee tikai intensitaati vai lielumu.Gan jau,ka netaa var atrast kaadu kas rekina baltijas vilnjoshanos
25.februāris 2016, 14:44 | links
 
Tikko no copes , pabiju no plkst . 13:00 -18:00 Užavas pusē , bija pārāk lieli viļņi, un baigais paisums. 2vas butes izcēlu , viena vidēja , otra plaukstiņa . Garnelei klāt vispār nelīda , abas uz renģi dabūju. Laiks bija normāls , nedaudz pačurāja pāris reizes ,un vakaram nākot saulīte sāka sildīt.:D Labi kad vēl alus bija līdzi un suns , citādi būtu no garlaicības nomiris ..

ttoms1122, 23.februāris 2016, 20:03

Man liekas, ka bija bēgums nevis paisums

diametrs, 23.februāris 2016, 23:15

Nezinu, nezinu jūra bija bangās , likās gan kad bija paisums, jo bēgums gan nevarēja būt , tomēr atpazīstu paisumu no bēguma.

ttoms1122, 25.februāris 2016, 13:46

Baltijas jūrā , jau grūti noteikt vai paisums, bēgums atkarīgs no mēneša stāvokļa , ja bija pilnmēness tad laikam bija bēgums ja dilst tad paisums, kkā tā sapratu no internāta..:D
25.februāris 2016, 13:59 | links
 
Tikko no copes , pabiju no plkst . 13:00 -18:00 Užavas pusē , bija pārāk lieli viļņi, un baigais paisums. 2vas butes izcēlu , viena vidēja , otra plaukstiņa . Garnelei klāt vispār nelīda , abas uz renģi dabūju. Laiks bija normāls , nedaudz pačurāja pāris reizes ,un vakaram nākot saulīte sāka sildīt.:D Labi kad vēl alus bija līdzi un suns , citādi būtu no garlaicības nomiris ..

ttoms1122, 23.februāris 2016, 20:03

Man liekas, ka bija bēgums nevis paisums

diametrs, 23.februāris 2016, 23:15


Nezinu, nezinu jūra bija bangās , likās gan kad bija paisums, jo bēgums gan nevarēja būt , tomēr atpazīstu paisumu no bēguma.
25.februāris 2016, 13:46 | links
 
Neklausi visām muļķībām ko te raksta. Ja ņem vērā to ka vakardien pa dienu bija necope un maniem biedriem pavisam knapi rezultāti, tad man padsmit butes. Izmērs cešams un ņēma tuvajā distancē ~25m. Visi tālšāvienieni bija tukši. Trešā numura piramīdu nedaudz nesa sāņus, tad ceturtais turējās kā enkurs.

Odekoleonids, 25.februāris 2016, 12:02


Kurā vietā biji ?
25.februāris 2016, 12:48 | links
 
Neklausi visām muļķībām ko te raksta. Ja ņem vērā to ka vakardien pa dienu bija necope un maniem biedriem pavisam knapi rezultāti, tad man padsmit butes. Izmērs cešams un ņēma tuvajā distancē ~25m. Visi tālšāvienieni bija tukši. Trešā numura piramīdu nedaudz nesa sāņus, tad ceturtais turējās kā enkurs.
25.februāris 2016, 12:02 | links
 
Es neļaunojos :)
Visi kaut ko ieraksta, bet daudzi prasa - kā ir cope, nepalasot nemaz iepriekšējos komentus
25.februāris 2016, 10:27 | links
 
Sveiki visiem,
Es tāds jaunpienācējs šeit.
Lasot komentārus, saprotu, ka šonedēļ jau daži ir bijuši uz copi jūrā.
Gribētos zināt kā ir veicies ar lomiem, pašam rodas vēlme sestdien aizbraukt.

SpoleJA, 25.februāris 2016, 09:48

Te tepat iepriekš ir komentāri. Vai tagad visiem jāraksta vēlreiz speciāli Tev ?
Jūrā pie krasta auksts ūdens, butes diez vai īpaši, var gadīties kāds bonuss vietās, kas nav seklas. Jāmet pēc iespējas tālāk, ja zāles un straume, tad būs pagrūti ko darīt

diametrs, 25.februāris 2016, 09:55


Nevajag jau ļaunoties :)
Bez tevis jau es saprotu citi arī ir braukuši.
Un komentāri jau nav jāatkārto.
25.februāris 2016, 10:12 | links
 
Sveiki visiem,
Es tāds jaunpienācējs šeit.
Lasot komentārus, saprotu, ka šonedēļ jau daži ir bijuši uz copi jūrā.
Gribētos zināt kā ir veicies ar lomiem, pašam rodas vēlme sestdien aizbraukt.

SpoleJA, 25.februāris 2016, 09:48


Te tepat iepriekš ir komentāri. Vai tagad visiem jāraksta vēlreiz speciāli Tev ?
Jūrā pie krasta auksts ūdens, butes diez vai īpaši, var gadīties kāds bonuss vietās, kas nav seklas. Jāmet pēc iespējas tālāk, ja zāles un straume, tad būs pagrūti ko darīt
25.februāris 2016, 09:55 | links
 
Sveiki visiem,
Es tāds jaunpienācējs šeit.
Lasot komentārus, saprotu, ka šonedēļ jau daži ir bijuši uz copi jūrā.
Gribētos zināt kā ir veicies ar lomiem, pašam rodas vēlme sestdien aizbraukt.
25.februāris 2016, 09:48 | links
 
Bijām 12.30 līdz 19.30 Pāvilostā. Liekas, ka jūra bija nedaudz atkāpusies. Kaut kas grābstīja naktstārpu, citu ko parasti neaiztika, dažreiz garneli, dažreiz tīģereni. Tumsai iestājoties nekas īpaši nemainījās. Tumsā drusku sāka nākt zāles. Palieli viļņi, bet copes apstākļi ciešami
23.februāris 2016, 23:18 | links
 
Tikko no copes , pabiju no plkst . 13:00 -18:00 Užavas pusē , bija pārāk lieli viļņi, un baigais paisums. 2vas butes izcēlu , viena vidēja , otra plaukstiņa . Garnelei klāt vispār nelīda , abas uz renģi dabūju. Laiks bija normāls , nedaudz pačurāja pāris reizes ,un vakaram nākot saulīte sāka sildīt.:D Labi kad vēl alus bija līdzi un suns , citādi būtu no garlaicības nomiris ..

ttoms1122, 23.februāris 2016, 20:03


Man liekas, ka bija bēgums nevis paisums
23.februāris 2016, 23:15 | links
 
Tikko no copes , pabiju no plkst . 13:00 -18:00 Užavas pusē , bija pārāk lieli viļņi, un baigais paisums. 2vas butes izcēlu , viena vidēja , otra plaukstiņa . Garnelei klāt vispār nelīda , abas uz renģi dabūju. Laiks bija normāls , nedaudz pačurāja pāris reizes ,un vakaram nākot saulīte sāka sildīt.:D Labi kad vēl alus bija līdzi un suns , citādi būtu no garlaicības nomiris ..
23.februāris 2016, 20:03 | links
 
brīva vieta ir uz rītdienas braucienu uz jūrkalni ar cerību buti patramdīt.. planoju no Rīgas izbraukt ap 7:00(vajadzības gadījumā laiku var mainīt).
23.februāris 2016, 13:32 | links
 
Šobrīd stunda pie jūras Jūrkalnes pusē, klusums. Ēsma garnele un rauda, vějš kārtīgi iepūš un viļņi kā gleznās.

Shimps, 23.februāris 2016, 11:32

un ka ar pašu copi?

doshelis, 23.februāris 2016, 13:11


sorr, lidz galam neizlasīju... :D
23.februāris 2016, 13:12 | links
 
Šobrīd stunda pie jūras Jūrkalnes pusē, klusums. Ēsma garnele un rauda, vějš kārtīgi iepūš un viļņi kā gleznās.

Shimps, 23.februāris 2016, 11:32


un ka ar pašu copi?
23.februāris 2016, 13:11 | links
 
Šobrīd stunda pie jūras Jūrkalnes pusē, klusums. Ēsma garnele un rauda, vějš kārtīgi iepūš un viļņi kā gleznās.
23.februāris 2016, 11:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager