Makšķerēšana jūrā

Protams,Diametr,tas ir Kolkas pusē.Pirms gadiem 10,ja ne vairāk,esmu bijis uz jūras ledus.Kautkā gribās dzīvot,sievu mīlēt,bērnus,mazbērnus,redzēt izaugam.

leonids, 10.janvāris 2016, 21:08

Liekas, ka 2014.g. rudenī Ovīšos bija zāles, pārbraucu uz Jaunciemu, krasts sasalis un gar krastu trinās ledus gabali.
Nu ar dzīvību nevajag riskēt, es ar tā netaisos darīt :)
10.janvāris 2016, 21:34 | links
 
Protams,Diametr,tas ir Kolkas pusē.Pirms gadiem 10,ja ne vairāk,esmu bijis uz jūras ledus.Kautkā gribās dzīvot,sievu mīlēt,bērnus,mazbērnus,redzēt izaugam.

leonids, 10.janvāris 2016, 21:08

Liekas, ka 2014.g. rudenī Ovīšos bija zāles, pārbraucu uz Jaunciemu, krasts sasalis un gar krastu trinās ledus gabali.
Nu ar dzīvību nevajag riskēt, es ar tā netaisos darīt :)
10.janvāris 2016, 21:34 | links
 
Protams,Diametr,tas ir Kolkas pusē.Pirms gadiem 10,ja ne vairāk,esmu bijis uz jūras ledus.Kautkā gribās dzīvot,sievu mīlēt,bērnus,mazbērnus,redzēt izaugam.
10.janvāris 2016, 21:08 | links
 
vakar braucu n Pērnavas. Jūra ir auzrauta ciet. tikai biezais baltais ledus ir atkāpies no krasta, kādu kilometru. ja piesals ajunā ledus kārta tad varēs i ar Močiem slaaniit pa saulkrastiem.

makais, 10.janvāris 2016, 13:28



Man kaut kā vairāk interesē jūra, nevis līcis ...
10.janvāris 2016, 16:35 | links
 
un ja kas Pie zirgiem viss notiek, tikai vajag maacēt atrast, nevis vis skriem kaa aitām , kur silta aliņa.
10.janvāris 2016, 13:29 | links
 
vakar braucu n Pērnavas. Jūra ir auzrauta ciet. tikai biezais baltais ledus ir atkāpies no krasta, kādu kilometru. ja piesals ajunā ledus kārta tad varēs i ar Močiem slaaniit pa saulkrastiem.
10.janvāris 2016, 13:28 | links
 
Saučos nekādas pazīmes par to neliecina.
10.janvāris 2016, 13:23 | links
 
Spriežot pēc info un prognozēm izskatās ka pēc nedēļas varēs ganīt luci ainažu pusē...

http://www.smhi.se/oceanografi/istjanst/produkter/sstcolor.pdf

ir kādi no tās puses? kā tur izskatās?
10.janvāris 2016, 12:57 | links
 
Malas piesalušas,kāda tur vairs bušu ķeršana?Ledus nav ejams,aiz tā sadzīta soga līdz 50m,viss apledo.

leonids, 9.janvāris 2016, 23:08


Tas varbūt tikai Kolkas pusē vai arī, piemēram, Ovīšos ?
10.janvāris 2016, 12:09 | links
 
Malas piesalušas,kāda tur vairs bušu ķeršana?Ledus nav ejams,aiz tā sadzīta soga līdz 50m,viss apledo.
9.janvāris 2016, 23:08 | links
 
Sveiciens! Kā pie jūras izskatās? Copēt ir iespējams,Ventspils-Kolka?
9.janvāris 2016, 15:49 | links
 
sveiki viesiem!!!

gribēju pajautāt vai liepājā ir kanālā ir ledus un vai stintes ķeras??

ritvarsturks, 8.janvāris 2016, 22:17


Par stintēm ir atsevišķa sadaļa
9.janvāris 2016, 14:41 | links
 
sveiki viesiem!!!

gribēju pajautāt vai liepājā ir kanālā ir ledus un vai stintes ķeras??
8.janvāris 2016, 22:17 | links
 
kā reiz Miķeļbākas tuvumā, esmu manījis nesaprotamus personāžus kas pārvietojas pa kāpu zonas uzkalniņu. nu kārklu u.c. apaugumu.
Tad viņš pasēž tad paiet savus 200metru tad pazūd mežā tad parādās atkal....
nu nez - man vesalais prāts saka ka normālam cilvēkam nav tā jāuzvedās.
dabas mīļotājs būtu staigājis pa Jūras krastu, sēņotājs pa meža sākumu, copmans , būtu pienācis pačalojis.
A jamais bija ar plastmasas kulīti un dīvainu fizianomiju... kautkāds vietējais alkāns vēl nodomāju....
7.janvāris 2016, 18:03 | links
 
Gribētu pakomentēt, lai nerastos liekas diskusijas, ka inventārs, kas tika nozagts, korekti tika novietots drošā attālumā no jūras. Pilnībā izslēdzot MN noteikumu pārkāpumu un iespējamo inventāra ieskalošanu ūdenī. Laimīgu un lomiem bagātu Jauno gadu, cienījamie kungi!!!
31.decembris 2015, 09:43 | links
 
Svetku galdam salasījām. Pie jūras -7 visu dienu. Atpakalbraucot visaukstaka temperatura bija uz Kandavas pagrieziena Statoil. -17. Jūrai pateicamies par sezonu, nu tiksimies Jaunajā gadā tuvāk rudenim, ir jakoncentrejas ziemas copei. Visiem laimi , veiksmi Jaunajā gadā!!! Ne asakas.
31.decembris 2015, 00:47 | links
 
Arī paspēju šo to svētku galdam noķert, bijām no 15-22. Izmērs dažāds, nesaskaitīju, bet kādi 8kg varētu būt. Cope bija uzreiz un turpinājās arī pa tumsu. Jūra un laika apstākļi ļoti mierīgi, debesis, zvaigznes fantastiskas, laiks pavadīts perfekti.
30.decembris 2015, 12:52 | links
 
Vakar ar čomu Užava nosledzam sezonu. No rita -8gradi cope laba. No 9-16 man 81gb. Izmers labs. Čomam vareja but tikpat. Labak stradaja bretliņas fileja. Zivis aiz pirma sekļa.
30.decembris 2015, 09:30 | links
 
Tik Neguli Seedoo, aPzaKs...! :D Protams - AplauSt! Un pie tam vēl ar Lielo Zē...! ;) Saprastu, ja lapsas maukojas, bet te pushumāni rādījumi ar veselām ekstremitātēm... Kā Hecs saka, tie nav inspektori - inspektors sagaidītu, jo viņiem tik Kāpostu Norubīt. Tātad tas ir GarNagu apzināts "darbs", ja vien kātus ar visām trubām nav pajēmus jūr'j (ibiuš' gadījum', ka knapi paspēj noķert un izvilkt). JA ir Pēdas, tātad Pus-cilvēks to darījis, līdz ar to automātiski stājas spēkā privātīpašuma (pat ja tavs kolekcijas sērkociņš pazudis) neaizskaramības princips, jeb KL sadaļas "Sevišķi smagi noziegumi" (Pret īpašumu, simt70-desmit-kurie tur panti - "Zādzība") klasifikācija. Protams - ja inventārs mīļš un ir iesniegums. Un vairs Nav svarīgi - kāts dārgs, vai nē, iemērkts vai nē, makšķernieks piedzēries guļ vai krūmos kārtojas (par to ir (var būt) paredzēta atseviškā administratīvā atbildība). Īpašuma neaizskaramības likums ir primārāks par citu savtīgām interesēm (tāpēc iekļauts KL Sevišķā Klasifikācijā). Un tas ir principa un pat goda jautājums - nosargāt vai atgūt nenosargātu (pat nepieskatītu) Īpašumu. Neaizslēgts vai nepieskatīts nav bezsaimnieka manta. Ļaundari to vnk. izmanto kā vieglāko iedzīvošanās veidu, ar iespējami mazāku terniņu, no sērijas, "stāvēja, iepatikās - paņēmu". Man savulaik pēc zādzības konstatēšanas, izsaukto pārstāvju ātras ierašanās, iesniegumu, ar max.precīzu mantu aprakstu, ko bez ierunām pieņēma (kā par brīnumu) un laimīgu sagadīšanos (lieciniekiem) izdevās atgūt gandrīz visu no aizslēgtas pagrabtelpas (!) nofenderētu copes inventāru. Vainīgie izrādījās Zaļumus pīpājošā vietējo pusaugu daļa... Daļa no daļas, par veiksmīgi savāktām vairākām Epizodēm jau ilgāku laiku V mestah ne V Stoļ Otdaļonnix.
Es sauktu policiju arī krastā, kat vai ir ķēpa uz kādām 2 liekām stundām, jo nav nozīmes, kur tas izdarīts. Pēdas saglabājušās, ir mantu apraksts, daži liecinieki, ar to pietiek un Fakt na Ļico - lai meklē. Gan jau zina, kuri vietējie naski uz TO un atbilst aprakstam, noteikti ka daļu arī izdotos atgūt.
Ieteikums visiem copmaņiem - neesat lētticīgi un esat modri: sargājat savas un kaimiņu mantas no zvēriem, negodīgu līdzcilvēku iespējamām nākotnes darbībām un zudības aiz neuzmanības! Ja esat apjāti modrībā - nekautrējaties un vēršaties Orgānos, informācija par faktu noteikti palīdzēs mantas meklēšanā, gan tieši, gan pēc laika (a ja nu "izpeld"?!) Un vismaz zinās, ka tadā un tādā iecirknī notiek tāda un tāda šaize! Un vēl - lapsai lieku gaļas gabalu nometīšu, a šitādiem Atsaldeņiem - ar pirmo smago priekšmetu, pa jau tā nekam nederīgiem nagiem, lai ir mācība, ka elementārus baušļus un likumu pārkāpt nedrīkst...
Laikam jau visiem jānovēl bez ekscesiem pavadīt Veco gadu un cerīgāk nodzīvot Nākamo - starp citu - apsviedīgā ugunīgā Pērtiķa gadu!
29.decembris 2015, 22:17 | links
 
Rītu brauks pateikties jūrai par lielisko sezonu. Būs auksti, bet tas tikai priecē. Ne asakas.
Pizdjītājiem rokas aplaust!!!
29.decembris 2015, 13:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager