Makšķerēšana jūrā

lai vismaz nedaudz mainītu ēdienkarti , metāmies uz plekstes copi un agri šodien no rīta. Esam pie jūras ap 9 iem nedaudz virs Ventspils. Viļņi uz 1.5 m migla un piramīda tur auklu. pēc 1 st pribambasi un aukla jau ir ar zāli un visa uzparikte ar ēsmu krastmalā. Krastā viļņi akmeņus ripināja tā, ka likās , ka darbojas kādas dzirnavas! Pusdienlaikā tinam makšķeres , jo no butēm = 0. Nobraucam ap 40 km un aiz raga un ir pavisam cita lieta - liekas pat kārtīgu viļņu nav. Parādās pa retai butei. Te forumā "trose" fleitē, jo mēs bijām vienīgie krastā un 1 kungs kaut ko kādu 0.5h mēģināja mētāt, bet lai noķertu šajā laikā normu, tad tikai ar rūtaino.......... Rezultātā, mēs saķērām ap kādām 20 lapiņām, nu varbūt plaukstiņām. Ņēma visu, bet ne visās vietās, t.i. ne uz visiem kātiem. Metot aiz bangām uz auklu sēdās zāle un nekā ievērības cienīga neķērās, bet sistēmu skaloja uz malu gan. Metām mieru ap 19:tiem un tad pēkšņi sāka parādīties dupleti!. Bet tas bērnudārzs nekādi neiedvesmoja tupēt krastā tālāk.........

zeps, 10.decembris 2015, 00:04


Miķelī ir jau arī vieta piebraucama mežā un varbūt tad no vietas pie bākas nevar tos redzēt. Bet tas, ka kādi fleitē, tas nav retums
10.decembris 2015, 08:27 | links
 
lai vismaz nedaudz mainītu ēdienkarti , metāmies uz plekstes copi un agri šodien no rīta. Esam pie jūras ap 9 iem nedaudz virs Ventspils. Viļņi uz 1.5 m migla un piramīda tur auklu. pēc 1 st pribambasi un aukla jau ir ar zāli un visa uzparikte ar ēsmu krastmalā. Krastā viļņi akmeņus ripināja tā, ka likās , ka darbojas kādas dzirnavas! Pusdienlaikā tinam makšķeres , jo no butēm = 0. Nobraucam ap 40 km un aiz raga un ir pavisam cita lieta - liekas pat kārtīgu viļņu nav. Parādās pa retai butei. Te forumā "trose" fleitē, jo mēs bijām vienīgie krastā un 1 kungs kaut ko kādu 0.5h mēģināja mētāt, bet lai noķertu šajā laikā normu, tad tikai ar rūtaino.......... Rezultātā, mēs saķērām ap kādām 20 lapiņām, nu varbūt plaukstiņām. Ņēma visu, bet ne visās vietās, t.i. ne uz visiem kātiem. Metot aiz bangām uz auklu sēdās zāle un nekā ievērības cienīga neķērās, bet sistēmu skaloja uz malu gan. Metām mieru ap 19:tiem un tad pēkšņi sāka parādīties dupleti!. Bet tas bērnudārzs nekādi neiedvesmoja tupēt krastā tālāk.........
10.decembris 2015, 00:04 | links
 
Diametr!tie slinkie makšķerēja līdz 13.30un aizbrauca mājās ar 21 buti

slinkie2, 9.decembris 2015, 18:31


Pag, tie nebijāt Jūs. Tie bija kas aizbrauca ar četrām.
Bet ja sevi pie slinkajiem pieskaitāt :)
9.decembris 2015, 18:51 | links
 
Diametr!tie slinkie makšķerēja līdz 13.30un aizbrauca mājās ar 21 buti
9.decembris 2015, 18:31 | links
 
Miķeli arī labi nāk. Dažādi izmēri. Vispār norma ir jātinās prom.
9.decembris 2015, 17:24 | links
 
Ir jau labi. :)))
Meklējam stāvākus sēkļus. Te priekšrocība tiem kas brauc uz jūru arī vasarā, jo tad pēc pavasara lediem ir izmainījusies piekraste. Ja atmiņa ir laba, tad viss OK.
Bute nāk, un labi nāk. Protams, skatāmies uz laika apstākļiem.
Būtībā nav vairs ko piebilst.
Ne asakas!
9.decembris 2015, 16:21 | links
 
Vakar, zem Papes, krasts noseets ar buteem un juuras bullisiem, protams atseviskaas vietaas tikai. Laika apstaaklji gan lutinaaj. :)
9.decembris 2015, 14:32 | links
 
Daudz ko nozīmē attālums no stāvvietas līdz jūrai.Sīkrags,Mazirbe,Jaunciems,daļēji Kolka.Vakar no pusseptiņiem līdz vienpadsmitiem vakarā-21 spainī,pamatēsma brēča,pamēģināju arī garneles,derēja arī tās.Izmērs butēm plaukstas un uz augšu.

leonids, 9.decembris 2015, 12:48


Ovīšos neatkarīgi no lielā attāluma uz jūru brīvdienās daudz copmaņu
9.decembris 2015, 14:31 | links
 
Daudz ko nozīmē attālums no stāvvietas līdz jūrai.Sīkrags,Mazirbe,Jaunciems,daļēji Kolka.Vakar no pusseptiņiem līdz vienpadsmitiem vakarā-21 spainī,pamatēsma brēča,pamēģināju arī garneles,derēja arī tās.Izmērs butēm plaukstas un uz augšu.
9.decembris 2015, 12:48 | links
 
Un kāpēc Sīkragā ? Pati labākā vieta ? Vai arī gaidāma zivju pulcēšanās pie krasta ?

diametrs, 7.decembris 2015, 16:08

Nesaku,ka Sīkrags ir labākā vieta,jeb SIkragam ir kādas priekšrocības. Man līdz jūrai vairāk par 250 km un diemžēl nav laika izlūkbraucieniem. Parasti braucu uz Miķeļtorni,vienkārši nolēmu paplašināt "redzesloku",pamainīt vietu.Katrā ziņā-paldies par info.
Sīkrags 8.12 no 8-21Copes apstākļi ideāli..Dienā tikai lapiņas,plaukstiņas ar retiem izņēmumiem.Pirms satumsa pauze apmēram1.5 h.Ar tumsas iestāšanos izmērs labs un ļoti labs.Cope bez pauzēm,met 10-15 min,velc,reti pa vienai.Tikai uz vienu makšķeri,uz abām pārējām stundā pa vienai,lai cik cieši neliktu blakus.Reņģe,garnele.Labāk ņēma uz garneli,lielākie eksemplāri uz reņģi un zemāko pavadiņu.
9.decembris 2015, 08:20 | links
 
Mans galds gan bija pieticīgāki klāts, garnele vārīta un nevārīta.
8.decembris 2015, 21:58 | links
 
Sveiciens visiem copmaņiem! Es regulāri sekoju līdzi šim forumam, tad beidzot ari pašam kautkas jadod pretīm. :) Tad beidzot vēji ir rimušies, un beidzot varēja doties uz jūru. Šodien biju pie Irbes, no 9-19, rezultātā 6kg. Izmēri visādi, bet dominēja mazais gals. Esmu apmierināts, labi pavadīts laiks un un svaigs gaiss.
8.decembris 2015, 21:49 | links
 
Nu tātad šodien 08.12.2015 Jaunciems 09.15 - 18.15.
Laiks smuks, sākumā sānvējš. Ar straumi var sadzīvot, ja negrib mest uz kuģu ceļa.
Butes daudz, bet ļoti sīkas. Kādas padsmit amnestētas, ap 44 atbrauca mājās. Izmēra dēļ knapi pus spainis. Kā var neķerties teicām mēs - es un vēl viens no Tukuma. 2 bija slinkot atbraukuši, citi laikam sēdēt. Pēcpusdienā ieradās viens advancētāks ķērājs.
Ķērās man uz tīģereni, vēlāk uz naktstārpu, kolēģim uz tīģereni un reņģi. Kaut kas tika pavilkts arī uz mazsālītu brētliņu no plastmasas kārbiņas, kuru lielākoties iztukšoju es.
Dominēja atkal mormiškas un paštaisītas pavadiņas ar daudz un arī ar lielām pērlēm. Metu 2/3 no attāluma līdz pirmajam sēklim. Pēc vētrām sēkļa attālums apmēram tas pats, ja nui vienīgi varbūt tas skaitījās 2.sēklis.
Ja darbojas un neslinko, tad kaut kas ir. Un jā, sākumā ņēma uz nēģa fileju.
Kad sāka krēslot, redzējām, liekas, ka vilcēnu kas pieskrēja pie makšķeres un aizcilpoja atpakaļ kāpās.
Cope pie jūras ir tiešām forša, ne asakas.
Vētra paplosījusi maisos savāktos un neaizvestos cepumu iepakojumus. Fui ...
8.decembris 2015, 21:43 | links
 
ir doma trešdien uz jūru aizbraukt. Izbrauc no Jūrmalas. Meklēju kādu kam ir interese līdz braukt

trose, 8.decembris 2015, 13:19


Nu nezinu, viss OK. Es pārsvarā visu izlemju pats.
8.decembris 2015, 21:35 | links
 
Taisnība Tavā pusē-viena nejauka reize izraisa nepatiku uz ilgu laiku.Cepumu pie ūdeņiem un darbā negraužu.Tā Sīkragam kā copes vietai,nav atšķirības no citām.Jaunciemam ir Irbes tuvuma priekšrocība.Ne asakas!

leonids, 7.decembris 2015, 23:36

K Certu ! No rīta ap 07.00 startēju no Tukuma tirgus, pa ceļam paķerot vēl vienu jūras copmani :)

diametrs, 7.decembris 2015, 23:44



Kā ozons?
http://en.ilmatieteenlaitos.fi/wave-forecast#middle rāda, ka gandrīz ļapotā :)
8.decembris 2015, 13:27 | links
 
ir doma trešdien uz jūru aizbraukt. Izbrauc no Jūrmalas. Meklēju kādu kam ir interese līdz braukt
8.decembris 2015, 13:19 | links
 
Labi, dodos sapņot par jūru un butēm un citām labām lietām :)
7.decembris 2015, 23:55 | links
 
Seriālu skatīšanos atstāju sievas parziņā,lai gan tā īsti nebūs,viņa dūšīga adītāja,fonā kaut kas notiek.Es labāk apvienoju patīkamo ar lietderīgo.Dzīvē bez darba jāatrod vēl kāda nodarbe,lai neizlaiztos .Man cope jūrā uz šo brīdi vispieejamākā,lētākā,dzīvotu citur,apceltu tos ūdeņus.

leonids, 7.decembris 2015, 23:44


Mums te ir kā ir - avarēja Dzirnavdīķī notekas, sabojājot arī Valgumu un Mazezeru, kaut kas uz Kaņieri arī aizgāja. Seklis un Melnezers arī nav slaveni ar lomiem. Rideļi maksas - bet labākās vietas esot jau laicīgi aizņemtas. Visu vasaru uz karpām nobraukāju ap 20km Jaunpils virzienā. Izmaksās līdzīgi kā jūra.
7.decembris 2015, 23:54 | links
 
Man Pūrē švāģers,arī uz jūru dodas,kad var.
7.decembris 2015, 23:47 | links
 
Seriālu skatīšanos atstāju sievas parziņā,lai gan tā īsti nebūs,viņa dūšīga adītāja,fonā kaut kas notiek.Es labāk apvienoju patīkamo ar lietderīgo.Dzīvē bez darba jāatrod vēl kāda nodarbe,lai neizlaiztos .Man cope jūrā uz šo brīdi vispieejamākā,lētākā,dzīvotu citur,apceltu tos ūdeņus.
7.decembris 2015, 23:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager