Makšķerēšana jūrā

Taisnība Tavā pusē-viena nejauka reize izraisa nepatiku uz ilgu laiku.Cepumu pie ūdeņiem un darbā negraužu.Tā Sīkragam kā copes vietai,nav atšķirības no citām.Jaunciemam ir Irbes tuvuma priekšrocība.Ne asakas!

leonids, 7.decembris 2015, 23:36


K Certu ! No rīta ap 07.00 startēju no Tukuma tirgus, pa ceļam paķerot vēl vienu jūras copmani :)
7.decembris 2015, 23:44 | links
 
Taisnība Tavā pusē-viena nejauka reize izraisa nepatiku uz ilgu laiku.Cepumu pie ūdeņiem un darbā negraužu.Tā Sīkragam kā copes vietai,nav atšķirības no citām.Jaunciemam ir Irbes tuvuma priekšrocība.Ne asakas!
7.decembris 2015, 23:36 | links
 
Jā un Leonīdam jādod ordenis par regulāru jūras izlūkošanu un situācijas ziņošanu. Vot šito saprotu - tiešām riktīgs entuziasts. Žēl, ka es tik tuvu nedzīvoju, bet varbūt arī labi - visu laiku uz jūru gribētos :)
7.decembris 2015, 23:32 | links
 
Par to Sīkragu vispār ārprāts. Tie divi mani pierunāja vest šos pie brāļa vienam no viņiem. Nekas nav pretīgāks par cepumus saēdušos lūgšanos. Sevišķi, ja ar vienu no viņiem esam čomi. Tātad - no Sīkraga uz Ventspili, Tad uz Liepājas pusi - uz Priekuli. Pa ceļam uz Skrundu apmaldījos, kūlos pa kaut kādu meža ceļu, izbraucu Saldū, tad uz mājām ... Lūk tādas atmiņas par Sīkragu :)

diametrs, 7.decembris 2015, 23:29


Jā un laimīgie divi no copes mājās ieradās pēc pāris dienām
7.decembris 2015, 23:30 | links
 
Par to Sīkragu vispār ārprāts. Tie divi mani pierunāja vest šos pie brāļa vienam no viņiem. Nekas nav pretīgāks par cepumus saēdušos lūgšanos. Sevišķi, ja ar vienu no viņiem esam čomi. Tātad - no Sīkraga uz Ventspili, Tad uz Liepājas pusi - uz Priekuli. Pa ceļam uz Skrundu apmaldījos, kūlos pa kaut kādu meža ceļu, izbraucu Saldū, tad uz mājām ... Lūk tādas atmiņas par Sīkragu :)
7.decembris 2015, 23:29 | links
 
Diametr,neņem tik nopietni.Pirms gadiem 10 nodzīvoju Sīkragā vienu mēnesi,cope atvērās divas dienas pirms aizbraukšanas.Jaunciemā arī esam bijuši pāris reižu,cope laba.Šovakar pārvedu mājās 13gab normāla izmēra butes,ēsma-brēča.Vējš stājas,ūdens atkāpjas,veidojas liedags.Sākumā kātus stellēju pie pašas kāpas,dabūju pārlikt tuvāk ūdenim.
7.decembris 2015, 23:24 | links
 
Vienreiz esmu bijis Sīkragā. Laikam sliktā kompānijā. Vienam bija ļoti īsi zābaki, un abi bija sarijušies cepumus ... Bija paliels vējš un cope sūdīgā garastāvoklī. Kaut kā Jaunciems pozitīvāks liekas, kaut gan Sīkragā labāka auto novietošana, jo Jaunciemā viltīgas smiltis, kas man gan pāri nav nodarījušas
7.decembris 2015, 17:12 | links
 
Klaidoni,Sīkragā ir normāls grantēts laukums ar labu pieeju jūrai,nezinu,kā izskatās pēc pagājušās jautrības.Diametrs jauc pēdas.
7.decembris 2015, 17:04 | links
 
Un kāpēc Sīkragā ? Pati labākā vieta ? Vai arī gaidāma zivju pulcēšanās pie krasta ?
7.decembris 2015, 16:08 | links
 
Kāds nevarētu informēt,vai Sīkragā var noparkoties,tādā nozīmē,vai nav privātīpašums utt.?Paldies.

klaidonis, 7.decembris 2015, 15:53


Tur varēja līdz šim līdz jūrai aizbraukt.
7.decembris 2015, 16:04 | links
 
Kāds nevarētu informēt,vai Sīkragā var noparkoties,tādā nozīmē,vai nav privātīpašums utt.?Paldies.
7.decembris 2015, 15:53 | links
 
Sveiki.
Vai kāds nevēlas pievienoties braucienam uz jūru no Jelgavas šovakar.
interesantus rakstīt pm
7.decembris 2015, 14:20 | links
 
Nu es arī braukšu, ja nevarēs tur, tad uz Ovīšiem
7.decembris 2015, 12:54 | links
 
Neesmu ne redzējis ne dzirdējis par nogāztiem kokiem Kolkas apkārtnē.Jaunciems ir lieljūra,tur varbūt,ne jau katastrofāli daudz,tā kā brauc droši.Jūrā noteikti daudz drazas.Mani tas neatturēs,šovakar vēl būs jautri,mēģināšu.Sestdien biju aizņemts,viens drosmīgais,vietējais,tika pie vērtīga loma.
7.decembris 2015, 12:40 | links
 
Nez, doma otrdien aizbraukt uz Jaunciemu. Domāju, vai nebūs pēc vētras par agru un vai nebūs iebraucamais ceļš pilns ar kokiem.
7.decembris 2015, 08:49 | links
 
Jā kāds ir dzīvs ejiet ar ķeseli uz jūru ir mencu duru var ņemt un dzintars ar birst.
7.decembris 2015, 02:27 | links
 
Jā , ja kas tad mencas tika krastā izmestas ar.vilni
7.decembris 2015, 02:19 | links
 
Iemuku mājās,cik jautrs liedags apšuciemā,6 butes,plaukstas 3 mencas gandrīz standarts 1 cepums
7.decembris 2015, 02:14 | links
 
It nemaz. Viņa jau ir Saldajā Pārītī un redzams, ka laimīgajam anonīmajam fotogrāfam roka nedreb :) Tik vien kā cilvēcīgs cerējums, ka Vitai joprojām veiksies un viņa mūs turpinās priecēt ar jaukiem rezultātiem! Par Twix! Vitai, fotogrāfam un visiem godīgajiem jūras copmaņiem! Gaidam Laiku! (Cheers un Prozīt)!
5.decembris 2015, 21:48 | links
 
Ik katram prieks, ja viss notiek tik ārti, rezultatīvi un laicīgi :) Tomēr, ja būtu līdzi maģiskais Twix, pieļaujams, ka Vita rullētu vēl labāk?! ;)

Gaujas_Plostnieks, 5.decembris 2015, 19:55

Ceri būt saldajā pārītī???
5.decembris 2015, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager