Makšķerēšana jūrā

Miķeļtornis no 6 līdz 14,viss būtu ok,ja nebūtu lielais OBLOMOVS.0.
2.decembris 2015, 19:14 | links
 
Vilnis, straume dulkis. Jura kapas. Distances visas, var turet. Zivis nulle! Izskatas ka sis ko sliktu jut. Pie krasta nav. Laikam naks vel vetra viena pari. Tas Mazirbes puse.
2.decembris 2015, 10:37 | links
 
Būtībā izskatās, ka rīt ir tā vienīgā diena, šonedēļ, kad jau naktī iepūtīs pareizais vējš, no krasta, un līdz trešdienas pēcpusdienai varētu būt ļoooooti labi lomi. Pats arī labprāt brauktu, bet....vēdzeles un lielas. Tās saista vairāk un cik tad var tās butes ķert?:)))

einis, 1.decembris 2015, 14:32

Vejš ta pareizais , tikai paciets. Jura vel liedagu glauda. Pats taisos! Panemu kadu rezerves katu, ja skali luzis! Gaidu ar zinju no Leonida.Interesetu vairak distance, kur šīs mieru meklee. Ne asakas.
1.decembris 2015, 17:56 | links
 
....atvainojos, UZ KRASTU.
1.decembris 2015, 14:33 | links
 
Būtībā izskatās, ka rīt ir tā vienīgā diena, šonedēļ, kad jau naktī iepūtīs pareizais vējš, no krasta, un līdz trešdienas pēcpusdienai varētu būt ļoooooti labi lomi. Pats arī labprāt brauktu, bet....vēdzeles un lielas. Tās saista vairāk un cik tad var tās butes ķert?:)))
1.decembris 2015, 14:32 | links
 
Evaldsc,Tev taisnība,attāluma priekšrocība ar mazu korekciju:ir ir irrr.Nav tāda jēdziena-nav,ja nedabūju, pats biju lempis.Tādēļ arī uz tuvāko Eldorado-Ventu aizbraucam labi ja pāris mēnešos reizi.Šovakar viennozīmīgi-jūra.Kolkas mājas lapā uz šo brīdi vējš ir ap 16m/s,vakarā mazliet atlaidīsies.Ap ragu tas būs spēcīgs sānvējš.Drosmīgie lai pareizi ekipējas,vieglākie lai saber akmeņus zābakos un kabatās,nav ko kautrēties.
1.decembris 2015, 12:59 | links
 
pēc patreizējam prognozēm var divas nedēļas par piemīlīgu copi jūrā aizmirst,rudens vētras ir klāt.....

tataars_, 30.novembris 2015, 20:37

Neizturēšu!!! Trešdien agri no rīta bridīšu pa pielieto liedagu līdz metkai:))) Vētras tas ir labi, cerams arī uzžmiegs pēcāk mīnusi.Ne asakas.
30.novembris 2015, 20:49 | links
 
pēc patreizējam prognozēm var divas nedēļas par piemīlīgu copi jūrā aizmirst,rudens vētras ir klāt.....
30.novembris 2015, 20:37 | links
 
Var pamēģināt plieņciemā kaut ko noķert.
30.novembris 2015, 19:03 | links
 
To Evaldsch
Nee, es biju domaajis riitvakar! Tad Tu saki ka ir varianti, nokjert var?

jonis009, 30.novembris 2015, 15:21

ZR,Z trapus pa visu pikrasti. Ritvakar par cietu. Jura ir kapa! Ja vel nepatzini vietas tad uz rzultatu tata. Nebrauc pagaidi kad rimsies. Bet ja nemiers dida gaisu var braukt paelpot, bet ne pa tumsu!!!
30.novembris 2015, 15:32 | links
 
To Evaldsch
Līcī nokjert, piemēram Apšuciemā var? Man Tie ir 20 km, tpc gribās pameigjināt!
30.novembris 2015, 15:31 | links
 
To Evaldsch
Nee, es biju domaajis riitvakar! Tad Tu saki ka ir varianti, nokjert var?
30.novembris 2015, 15:21 | links
 
To jonis009
Ja Tu esi iesācējs, tad šādos laika apstākļos paliec mājās! Buti noķert var, bet iesācējiem nav tas labākais laiks. Pats dzīvoju no jūriņas 262km, ķeru buti jau 12 gadi. Es uz jūriņu tagad nebrauktu! Leonīdam ir attāluma priekšrocība- ir, ir, nav, nav!
Nu tā kaut kā.
30.novembris 2015, 15:11 | links
 
Sveiki! Esmu iesācējs, tpc man Jums ir jautājums! Vai ir jēga braukt butēs uz līci, vai tas ir tuks nr? Piemēram kādā no ciemiem? Esmu bijis atklātā jūra copē, bet no manas dzīvesvietas, tas ir baigais gabals, vrb var krietni tuvāk! Cēru uz atbildi. Paldies!
30.novembris 2015, 14:18 | links
 
Bija jautri:21 ļoti skaista izmēra butes.Copēju no18-21.Ūdens nāca virsū ar joni,vairākas reizes nācās pārvākties tuvāk kūmiņa valdījumam.Biju pabraucis mazliet uz Vaides pusi-nenožēloju.Ja pēc pūtiena nav ko zāģēt,vējš nav bijis.Šovakar darīšanas,jautrība izpaliek.
30.novembris 2015, 12:59 | links
 
Protams ar kaķeni,citiem jau nav.Tūliņ startēšu uz jūrmalu.Kā dažš saka,būs tikai jautrāk.

leonids, 29.novembris 2015, 16:03

Venspili rauj jumtus nost. Kur ir Leonīds!?
30.novembris 2015, 12:49 | links
 
Biju Jaunciemā savilku 20 butes. Bet salīdzinot ar diametra 12 OK.

Janisardiviems, 29.novembris 2015, 21:09


Ja biji naktī varbūt. Pa dienu nevienam nebija tik daudz, varbūt citā dienā biji
29.novembris 2015, 23:25 | links
 
Užava 10.00-15.00 lieli viļņi, sānu vējš, zāle, pēcpusdienā jūra vārījā, diezgan stiprs vējš, svins 100 tomēr turējās.11 butes vidējas un mazas uz garneli tīģrgarneles astes saldētas vakuma iepak.nevārītas un bonusā menca 1.kg 100.gr- pie krasta. Kad sākās vētra-tinām makšķeres- jā, jūras cope tiešam forša.
29.novembris 2015, 22:32 | links
 
Biju Jaunciemā savilku 20 butes. Bet salīdzinot ar diametra 12 OK.
29.novembris 2015, 21:09 | links
 
Jūrā neizdzēru nevienu alu, toties savācu kādas piecas svešas bundžas un maisu ar citu drazu, piemēram "cepumu papīrīši".
Un kā saprast tos ļaudis, kas salasīja "cepumu papīrīšus" maisos un atstāja uz kāpas. Kas tos nesīs prom ? Vilki ? Lapsas ? Vai tas jādara zvejniekiem, kam iestiprināta teritorija ? Varbūt zvejnieki varētu atstāt savus mēslus Jūsu pagalmā ?
29.novembris 2015, 20:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager