Makšķerēšana jūrā

 
Užava, saule, vidējs vilnis, uz vakaru mazāks, vēja nav no 10. rītā līdz krēslai uz 2 (kopā 4 kātim)- 14 kg- lielas un vidējas, mazās maz-amnestētas, ņēma bez pauzēm, ļoti tuvu krastam, garnele- vislabāk nevārītā tīģergarnele (pelēkās saldētās astes), kad tā beidzās-parstās vārītās čaulā.
Paldies Jūrasmāt! Pielikumā dažas bildes.
23.novembris 2015, 02:49 | links
 
Tiko no Šķēdes pa 4stundām 2 butītes un 2 nerealizētas copes... Kaut kā tā.......
23.novembris 2015, 00:36 | links
 
Miķeļbāka no 14,30 līdz 19 00 , 7kg . kolēģim ap 5kg. izmērs labs ,amnestejamās maz. Pienākot pie jūras vīri teica ka nav copi redzējuši.
22.novembris 2015, 23:24 | links
 
Es prasīju pavasarī Pāvilostas zivju tirgū par butēm, viņi teica, ka īpaši neķerot, jo esot vājas un maz. Tagad varbūt, ka ķer. Kaut kādas akmeņbutes es pie viņiem redzēju kūpinātas 6 eur kg. Tad kad vējenes nāca.
22.novembris 2015, 23:02 | links
 
šodien pāvilostā uz diviem cilvēkiem 4 makšķerēm 14 kologrami butes .
izmērs normāls cope bez apstājas no pulkstens 9-17. zāles ne gramu nebija..
vienīgai apbēdinājums pašā vakarā visi zvejnieki lika tīklus. visss krasta no tīkliem sastāv kādas zivis tagad viņi ķer?

ritvarsturks, 22.novembris 2015, 20:10
ja sarkanie tīkli, tad tie laikam, ka ir mencām domāti, bet tā kā lašu liegums ir beidzies, tad domājams, ka viņi ķer visu.

Domaataajs, 22.novembris 2015, 21:22

a domā butes viņi neķer?
22.novembris 2015, 22:11 | links
 
šodien pāvilostā uz diviem cilvēkiem 4 makšķerēm 14 kologrami butes .
izmērs normāls cope bez apstājas no pulkstens 9-17. zāles ne gramu nebija..
vienīgai apbēdinājums pašā vakarā visi zvejnieki lika tīklus. visss krasta no tīkliem sastāv kādas zivis tagad viņi ķer?

ritvarsturks, 22.novembris 2015, 20:10

ja sarkanie tīkli, tad tie laikam, ka ir mencām domāti, bet tā kā lašu liegums ir beidzies, tad domājams, ka viņi ķer visu.
22.novembris 2015, 21:22 | links
 
Šodien jūra deva. Man butes, kaimińiem zāli. Pāris stundās spainis pāri pusei. Garnele parastā. Ap Irbi.
22.novembris 2015, 21:10 | links
 
O... paralēli rakstījām, nu skaidrs! Rītu mans uznāciens, tad ko sīkāk no klātienes. Ne asakas.
22.novembris 2015, 20:28 | links
 
Esam Ovīšos no 8.30. Saule, mazs vējelis, butes nāk un nāk. Sen nav vilkti tik daudz dupleti. Izmērs- ļoti labs, labs un dažas plaukstiņas, ko atlaižam. Garnele

zivjumilis, 22.novembris 2015, 10:13

Esam Ovīšos no 8.30. Saule, mazs vējelis, butes nāk un nāk. Sen nav vilkti tik daudz dupleti. Izmērs- ļoti labs, labs un dažas plaukstiņas, ko atlaižam. Garnele

zivjumilis, 22.novembris 2015, 10:13

Redz šiem personāžiem cita bilde, kā tad tur ir riktīgi bijis?!!! Arī gribētos zināt kā tikt pie tādiem lomiem , kad apkārtējiem nekā! Man paziņa arī pa nullēm pārbrauca no Ovīšiem. Ne asakas.
22.novembris 2015, 20:24 | links
 
Tautas balss man likums:) Tātad, atskaite par rezultātu. Šodien biaj tā diena, kad pie jūras vajadzēja būt līdz ar gaismiņu. Mēs bijām 8.30 pie jūras, ap 9 tā riktīgi sākām copēt, ņēma labi un smukas. Pus otras stundas laikā savilkām 27 smukas butes (spainī), kādas 6 tika atlaistas paaugties. Lielākā bija bez dažiem desmit gramiem 1 kg. riktīgi grūti bija izvilkt.
10.30, nogriez kā ar nazi. Nosēdējām līdz 13.15, bet rezultāts nemainījās. Tie, kas ieradās ap 12, nekas prātīgs nebija. Vīri bija sēdējuši pa nakti, bet tumsā tikai dažas butītes un mazas. Ēsma, tikai un vienīgi garnele, reņģei un brēčai pat nepieskārās.
Nu jau visas butes satīrītas, zupai šoreiz būs jāliek labas plaukstas, jo mazo jau nav. Bet, kas vēl ne reizi nav vārījis zivju zupu no butēm, pamēģiniet- nav nekā gardāka.
22.novembris 2015, 20:17 | links
 
šodien pāvilostā uz diviem cilvēkiem 4 makšķerēm 14 kologrami butes .
izmērs normāls cope bez apstājas no pulkstens 9-17. zāles ne gramu nebija..
vienīgai apbēdinājums pašā vakarā visi zvejnieki lika tīklus. visss krasta no tīkliem sastāv kādas zivis tagad viņi ķer?
22.novembris 2015, 20:10 | links
 
Šodien Ovīšos no 16:00 līdz 18:00 viena maza butīte.tie kuri no rīta jau bijuši arī nekā pa visu dienu.man tas tukšums jau pa 2 h ZB tāpēc esmu jau mājās.
22.novembris 2015, 19:18 | links
 
Dotajā brīdī Ziemupē. Uz diviem pusspainis. Izmērs vidējs. Ja lasītu visas, kas pieķērušās spainis būtu pāri pusei stabili. Principā rullē visas ēsmas. laiks labs, vēju nejūt, Vilnis sīks un zāles principā nav. Svins nr.4 turas.
Ne asakas un....cope jūrā ira forša:D
22.novembris 2015, 18:58 | links
 
Ir , bija kāds Ķesteros???
22.novembris 2015, 17:34 | links
 
Sveiki vīri zivjumili varētu galā atskaitīti nopublicēt ka gājis paldies
22.novembris 2015, 16:41 | links
 
Tātad,vakar Ziemupē nosēdēju no plkst 14:00 -0:00, tādu bērndārzu nebiju redzējusi.Tiešām atslēgu piekariņi.Spainī 3 butes.Labi ka vēl menčuks pieteicās (40cm). Vai šodien kāds necopē Saraiķu,Ziemupes,Pāvilostas pusē.Padalieties ar info,gribas pie kādas lielākas butes tikt ☺
22.novembris 2015, 11:50 | links
 
uz ko labak ņem šodien
22.novembris 2015, 11:25 | links
 
Vakar 42gab.,izmērs dažāds.Kāds pašnāvnieks varētu izstāstīt,kāpec lielos viļņos jābrien....Bute ir pie krasta.
22.novembris 2015, 10:14 | links
 
Esam Ovīšos no 8.30. Saule, mazs vējelis, butes nāk un nāk. Sen nav vilkti tik daudz dupleti. Izmērs- ļoti labs, labs un dažas plaukstiņas, ko atlaižam. Garnele
22.novembris 2015, 10:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager