Makšķerēšana jūrā

Bračiņ. A pēcpuse ar bušu taukiem neaizlips? :D
Es nezinu kur var likt 10kg butes. Ar tām pietiktu noēsties paprāvai ģimenei un vēl ciemiņiem. Bute kā jebkura cita zivs pēc atsaldēšanas nav ēdama. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.

urmaas, 19.oktobris 2015, 22:12


Urmās man vajag tik lielu normu lai ir uz ko tiekties:) Max ko esmu noķēris ir apm 40 butes . Jūra tālu,bute man ir eksotiska zivs. Zivis nesveru nekad - tikai trofejas . ja būs norma 100 kg tad sākšu svērt:)
19.oktobris 2015, 23:53 | links
 
Ovīšos arī viss notiek. Cope sākās pēc tumsas iestāšanās. No ( sākàm septiņos) 8:30 - 10 uz diviem ap 5-6 kg ...laidam mājās. Izmērs copes beigās labs, arī dupleti un tripleti bija.
19.oktobris 2015, 23:37 | links
 
p.s.
Askold Pirms slavini pīckotāju, padomā kurš tev gribēja noņemt zanderu normu. Zanders, ja šamais ir Ventā ienācis, tev tak ir zivs dēļ kuras pat jūrā mencās nebrauc. :)
19.oktobris 2015, 22:49 | links
 
Askold. Nu neesmu es ļauns. :) Zivis ari daudz uzturā nelietoju. Man vairāk gaļa garšo. :)
19.oktobris 2015, 22:35 | links
 
Personīgi man mājās pietiek ar 3 kg. Divas reizes nocept. ja vairāk tad dūmā iemest, bet katram jau savs viedoklis šajā lietā.

Domaataajs, 19.oktobris 2015, 22:18


Man apmēram tāpat. Saldētavā karpas arī ir. Neizlietotās garneles. Tā ka butēm nemaz tik daudz vietas nav. Nu iedodu dažreiz kaimiņiem, vēl kādam labam cilvēkam.
Vienam kaimiņam prasu - kā bija zivis ? Šis atbild - bija...
19.oktobris 2015, 22:34 | links
 
A mož vienkārši atcelt normu? Izņemot akmens butes? Lai tak kampj, kurš un cik grib, ja jau tās kā dubļi ir?

Domaataajs, 19.oktobris 2015, 22:29

Pa lielam man ir pa bungām kāda ir norma uz butēm un, vai vispār viņa ir. Ne es to lemju.:)
Tik nesaprotu tos kuri paši no loga var jūrā ierasināt un vēl kko par normām spriež. Likums nav aizliedzis 'makšķerēt katru dienu. :) Tiem kuriem ir tālāk līdz jūrai, tai skaitā ari man, ir savādāk-katru dienu neizbraukās.
19.oktobris 2015, 22:34 | links
 
Mini_Me. Nesaskatu tur nekā nosodoša. Jo ne MRK pieņēma bušu normu. Manu viedokli jau dzirdēji. :)
Tev personīgi cik kg bušu vajag, lai paēstu?
Man personīgi pietiek, ja sezonā aizbraucu dažas reizes. Pēc katras copes varu apēst pa 3-4 butēm. Vairāk man neprasās.
Copēt braucu, lai atpūstos, nevis, lai visus radus/draugus/kaimiņus apgādātu ar svaigām zivīm! :)
Nu nav tev piemērota kūpinātava aukstam kūpiņam, tāpēc arī esi tik MRKveidīgi pareizs un ļauns.
Bet man ir. To bez 35-40kg nav vērts kurināt iekšā.
Bet tā garša gala rezultātā... Mnnnn... Un, pie tam, ilgtermiņā... Mnnn...
urmaas, 19.oktobris 2015, 22:26
19.oktobris 2015, 22:32 | links
 
A mož vienkārši atcelt normu? Izņemot akmens butes? Lai tak kampj, kurš un cik grib, ja jau tās kā dubļi ir?
19.oktobris 2015, 22:29 | links
 
Mini_Me. Nesaskatu tur nekā nosodoša. Jo ne MRK pieņēma bušu normu. Manu viedokli jau dzirdēji. :)
Tev personīgi cik kg bušu vajag, lai paēstu?
Man personīgi pietiek, ja sezonā aizbraucu dažas reizes. Pēc katras copes varu apēst pa 3-4 butēm. Vairāk man neprasās.
Copēt braucu, lai atpūstos, nevis, lai visus radus/draugus/kaimiņus apgādātu ar svaigām zivīm! :)
19.oktobris 2015, 22:26 | links
 
Askold(mini_Me). Taimiņu LV upēs ari esot kā dubļu. Bet nezkāpēc vairums neatbalstija MRK ierosinājumu atļaut makšķerniekam vulgaris vienu paturēt lomā! Par butēm runājot. Mēs neiespringām apšaubīt atļautā loma kg. Tā kā nevajag muciņas mūsu virzienā ripināt. :)

urmaas, 19.oktobris 2015, 22:07

urmaas (B.)
Zems jo zems kniksis MRK par centieniem pavasarī atļaut paturēt spožo ziftiņu, bet tādu pašu indulgenci eholotes iegādes laikā piedāvāja arī vecais_labais_piickotaajs (no zive.lv laikiem, ja atceries).
P.S. Šī gan nav īstā sadaļa, lai apspriestu jūsu rebes un personiskos aizvainojumus.
P.S.1 Bet bušu loma ierobežojums ir vairāk kā smieklīgs jebkurā gadījumā.
19.oktobris 2015, 22:20 | links
 
Personīgi man mājās pietiek ar 3 kg. Divas reizes nocept. ja vairāk tad dūmā iemest, bet katram jau savs viedoklis šajā lietā.
19.oktobris 2015, 22:18 | links
 
Bračiņ. A pēcpuse ar bušu taukiem neaizlips? :D
Es nezinu kur var likt 10kg butes. Ar tām pietiktu noēsties paprāvai ģimenei un vēl ciemiņiem. Bute kā jebkura cita zivs pēc atsaldēšanas nav ēdama. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.

urmaas, 19.oktobris 2015, 22:12


Mēs mājās ēdam un garšīgi ir. Katrā reizē katrs pa pāris butēm un ļoti feini ir.
19.oktobris 2015, 22:18 | links
 
Bračiņ. A pēcpuse ar bušu taukiem neaizlips? :D
Es nezinu kur var likt 10kg butes. Ar tām pietiktu noēsties paprāvai ģimenei un vēl ciemiņiem. Bute kā jebkura cita zivs pēc atsaldēšanas nav ēdama. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.
19.oktobris 2015, 22:12 | links
 
Askold(mini_Me). Taimiņu LV upēs ari esot kā dubļu. Bet nezkāpēc vairums neatbalstija MRK ierosinājumu atļaut makšķerniekam vulgaris vienu paturēt lomā! Par butēm runājot. Mēs neiespringām apšaubīt atļautā loma kg. Tā kā nevajag muciņas mūsu virzienā ripināt. :)

urmaas, 19.oktobris 2015, 22:07


Vajag ripināt Urmās - man vajag 100 kg normu :)
19.oktobris 2015, 22:08 | links
 
Askold(mini_Me). Taimiņu LV upēs ari esot kā dubļu. Bet nezkāpēc vairums neatbalstija MRK ierosinājumu atļaut makšķerniekam vulgaris vienu paturēt lomā! Par butēm runājot. Mēs neiespringām apšaubīt atļautā loma kg. Tā kā nevajag muciņas mūsu virzienā ripināt. :)
19.oktobris 2015, 22:07 | links
 
Es te jūs nedaudz pārtraukšu. Sēžam ļūžņā ,no 19:00. Man kādas 20 kolēģim kādas 30 tas ir iesaitot atlaistās, izmērs visāds bet vairāk jau ņemamās, bute tuvu krastam, ēsma garnele un brētliņa. Tā lūk...

turbo, 19.oktobris 2015, 22:05

Tā turpināt!
19.oktobris 2015, 22:07 | links
 
Domāju, ka neesmu pazīstams ar minēto organizāciju pārstāvjiem. Bet vienalga paldies par iepriekšējo info.
Sāls joprojam ir tajā, ka ir noteikumi, kurus tā kā vajadzētu ievērot, bet ir kadri, kuri vai nu noteikumus nelasa, vai ignorē, jo katram inspektoru klāt nepieliksi.
Tas pēdējais gan uz citu foruma sadaļu attiecas.
19.oktobris 2015, 22:05 | links
 
Es te jūs nedaudz pārtraukšu. Sēžam ļūžņā ,no 19:00. Man kādas 20 kolēģim kādas 30 tas ir iesaitot atlaistās, izmērs visāds bet vairāk jau ņemamās, bute tuvu krastam, ēsma garnele un brētliņa. Tā lūk...
19.oktobris 2015, 22:05 | links
 
Ja jau tā kā dubļi, tad kāpēc pie mums vienas reizes limits 10kg?

Domaataajs, 19.oktobris 2015, 21:50

Kā gan es to varu zināt?
Pajautā karojošajiem opozicionāriem: MRK un MOSP. Pieņemu, ka iemesls ir pavisam vienkāršs: neviena no šīm organizācijām nebija iedomājusies šajā jautājumā izgāzt žulti viena uz otru, jo tas viņiem nav saistoši.
Labāk uzdod šo jautājumu Birzaka kungam.
19.oktobris 2015, 22:00 | links
 
Mini me Jopcik ! es priecājos par 30 butēm bet izrādas mans suns un kaķis norij daudz vairāk bušu kā es . Ne ko no zvejas nesaprotu (tikai no copes) bet cipari izklausas iespaidīgi.
19.oktobris 2015, 22:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager