Makšķerēšana jūrā

Vesela strēmele ar murgiem, bet atskaites kā nav, tā nav. Beidziet mēslot forumu to var darīt arī citos portālos (tas par kapeikas skaitītājiem un bla bla bla)

endyz, 19.oktobris 2015, 21:51


No problem, brauc uz jūru un atskaities. Tas kolhozs, kas šajās dienās esot starp V-pili un Kolku, ja arī iegriežas šeit, tad tikai lai paskatītos, kas kur un uz ko ķeras. Nu atskaitot, protams, dažus biedrus, kuri šeit arī atskaitās.
19.oktobris 2015, 21:59 | links
 
Vesela strēmele ar murgiem, bet atskaites kā nav, tā nav. Beidziet mēslot forumu to var darīt arī citos portālos (tas par kapeikas skaitītājiem un bla bla bla)
19.oktobris 2015, 21:51 | links
 
Ja jau tā kā dubļi, tad kāpēc pie mums vienas reizes limits 10kg?
19.oktobris 2015, 21:50 | links
 
Tātad vakar mājās pārrados ar 20kg+ butes, vilku ārā tikai tripletus un dupletus, ap 1 tināmies prom, kad spainis un kule jau bija pilna, perfekti ņēma uz garneli un slieku, blakus copmaņiem padsmit butes, tas vis Ovīšos.

Llama, 18.oktobris 2015, 14:46
Tikai nesaki, ka tu arī esi viens no tiem uz kuru noteikumi neattiecas. Es domāju, par to ko tu domāji par tiem 20 + kg.

Domaataajs, 19.oktobris 2015, 06:18
Attiecas, kāpēc man būtu jāievēro maks kg jūrā, kur tas nekādu skādi nenodara, un nenodarītu, ja katrs copmanis to darītu, jo peļķē ir tik daudz zivis, ka ar 3 kātiem lielu skādi nenodarīs. Bet tomēr iekšējos ūdeņos zivi vispar neņemu, ir izņēmuma gadījumi, bet praktiski neņemu.

Llama, 19.oktobris 2015, 09:43

Ibio rio zivju krājumu speciālist,kurā vietā tu esi to izrāvis, kad nenodara nekādu skādi? Pārkāpj noteikumus un vēl lielās. Pēc būtības esi atzinies pārkāpumā vajadzētu, lai tev tos 100 eirikus sodu uzliek.

gramanitis, 19.oktobris 2015, 13:26

Ak, Dies', cienītie...
Atkārtošos vēlreiz: jūrjā butes ir kā dubļi.
Jo (jautājums/atbilde):
1. Vai karstajiem šīs sugas resursu aizstāvjiem ir zināms, cik vienā dienā ar gruntenieku paceļ "Baltika" tipa zvejas kuģis?
Pareizā atbilde: Apmēram 10 tonnas.
2. Vai karstie šīs sugas resursu aizstāvji maz zina, cik "Baltika" tipa kuģi katru dienu tiek nodarbināti bušu zvejā?
Pareizā atbilde: LR zonā vismaz 10 katru dienu.
3. Sarežģīts uzdevums karstajiem resursu aizstāvjiem: 10x10=???
Pareizā atbilde: pajautājiet saviem Sīčiem.
4. Un pēdējais jautājiens: kādā veidā tiek izmantoti šie nozvejotie resursi?
Pareizā atbilde: Tiek nodoti max. pa 20 centiem kilogramā pārstrādei zvēru barībai.

Nevienā valstī nepastāv iegūtā loma ierobežojums bušu makšķerēšanā no krasta...
19.oktobris 2015, 21:43 | links
 
ZILus jums te. Vot ar šitāda tipa verķi kur grib, tur piebrauc pie jūras.
https://www.youtube.com/watch?v=usws6hJkPGk
19.oktobris 2015, 21:29 | links
 
ja 140 eur pa 1nu copes reizi,tad pec 10mitās reizes mašīnu uz tolmetu un ņem citu

gatins38, 19.oktobris 2015, 18:34
Varbūt cilvēkam ir auto ar 8 litru karburatora dzinēju. :)

crockyy, 19.oktobris 2015, 18:59
Tas jau pretendē uz ZIL-130 :D

urmaas, 19.oktobris 2015, 19:02


ZIL 4147 limuzīns copei pašā laikā. ;)
19.oktobris 2015, 20:54 | links
 
Par to braukšanu nu tā ja gribās tad brauc un neprasi cik maksās, jo copes adrenalīnu nopirkt nevar. Man jautājums cits vai kāds ir mēģinājis ķert butes Lietuvā? Jo tur ūdeņi itkā dziļāki.

wopezdyns, 19.oktobris 2015, 20:09


Braļukas laiž pie mums butes copēt. Tur tā kā mencas lielākas esot.
19.oktobris 2015, 20:17 | links
 
Katram ir sava kalkulācijas metode uz transporta izmaksu aprēķiniem. Uzņēmumiem savi rēķini, privātajiem savi.
Vakar kolēģis pamanījās izpeldēties ar brienamo kostīmu. Es pat neievēroju kurā brīdī šis to paspēja. Tikai pienāca pilēdams un pateica, ka izpeldējies jūrā. Kad 0,5 vēderā tad jūra līdz ceļiem. Teicu, lai nebrien, vai tad klausīs, pirksti vēdeklī un uz priekšu. Telefons kirdik, sērkociņi un škiltavas slapji, aizpīpēt nevar, rezerves drēbes līdzi nav. Labi, ka fufaiku bija atstājis krastā. Gandrīz cope bija pagalam paša sākumā. Nu nekas - būs mācība visiem.
Bet ja tā padomā, varēja būt arī tā, ka vienā brīdī būtu sācis domāt - pie velna, kur ir kolēģis?
19.oktobris 2015, 20:16 | links
 
Vìri cik var malt vienu to pasu,sadaĺa tak par Copi Jùrà
Nekà personìga!
INTERESANTI tak palasìt tiesi kà katram copè gàjis utt padalìties pieredzè un padiźoties ar Lomiem.
19.oktobris 2015, 20:13 | links
 
Par to braukšanu nu tā ja gribās tad brauc un neprasi cik maksās, jo copes adrenalīnu nopirkt nevar. Man jautājums cits vai kāds ir mēģinājis ķert butes Lietuvā? Jo tur ūdeņi itkā dziļāki.
19.oktobris 2015, 20:09 | links
 
Nu vīri,ja šitā skaitam centus,tad tiešām sēžam mājās un nekur nebraucam.Diezgan nožēlojami to visu lasīt.Ja pats esmu izdomājis braukt un kolēģim nebūs nauda degvielai,tak paņemšu līdz viņu tāpat,lai tak makšķerē.Jo pats tak esmu nolēmis jebkurā gadījumā braukt.Kompānijā jautrāk:)Veiksmi visiem!:)
19.oktobris 2015, 20:08 | links
 
Var teikt, ka man paveicās bijām copē, no katra pa 10 ēbrejiem sametāmies, labi ka nepaprasīja no mums amortizāciju par sēdekļu deldēšanu, durvju virināšanu un bremžu dilšanu pirms apstāšanās, kur nu vēl par bagānieka izmantošanu , laikam paveicās :)

opusums, 19.oktobris 2015, 19:21

Nu redzi , no katra pa ceinerim un viss kārtībā , bet jā vienām par visiem jāmaksā , kuram tas patiks ?

gintsgg, 19.oktobris 2015, 19:27


Tev Ginča :)))))
19.oktobris 2015, 19:47 | links
 
Var teikt, ka man paveicās bijām copē, no katra pa 10 ēbrejiem sametāmies, labi ka nepaprasīja no mums amortizāciju par sēdekļu deldēšanu, durvju virināšanu un bremžu dilšanu pirms apstāšanās, kur nu vēl par bagānieka izmantošanu , laikam paveicās :)

opusums, 19.oktobris 2015, 19:21


Nu redzi , no katra pa ceinerim un viss kārtībā , bet jā vienām par visiem jāmaksā , kuram tas patiks ?
19.oktobris 2015, 19:27 | links
 
Var teikt, ka man paveicās bijām copē, no katra pa 10 ēbrejiem sametāmies, labi ka nepaprasīja no mums amortizāciju par sēdekļu deldēšanu, durvju virināšanu un bremžu dilšanu pirms apstāšanās, kur nu vēl par bagānieka izmantošanu , laikam paveicās :)
19.oktobris 2015, 19:21 | links
 
Taksisti zina teikt ka kilometra izmaksa sastāv no 1/3 daļas degvielas un 2/3 visa pārējā. (ok taksistu gadījumā tas ir cilvēks ar algu un nodeva saimniekam).
Tāpēc domāju ka mums ierindas mirstīgajiem koeficents noteikti būs puse uz pusi.
Tā pat jāatceras ja auto stāv garāžā tam ar ir tekošie izdevumi. Apdrošināšana, līzings, Riepu maiņa, ceļu nodoklis utt.

ruukiitis, 19.oktobris 2015, 09:42

Taisnība jau ir bet ja es gribu braukt uz copi ,zvanu draugiem saku braucam kopā. loģiski ka izdevumus dalam tikai uz degvielu . tā kapeiku drāšana nedarbojas draugu pulkā :) Saprotu ja negribu bet kāds man prasa aizvest tad varētu piestādīt tāmi. Dzīvē tā nenotiek un galīgi negribētos ar tādiem knauzeriem kopā braukt uz copi.

Bralitis, 19.oktobris 2015, 09:58


Es nekad nerēķinu cik man izmaksā brauciens uz copi , jo cope ir mans vaļasprieks . Ka atsist atpakaļ copē ieguldīto naudu ir nereāli , to zina visi , bet es arī skatos ar ko es braucu uz copi , jo esmu guvis labu mācību . Kādreiz aizbraucām bariņā uz copi , aizbraucu savācu večus no mājām , pēc copes izvadāju pa mājām , kopējais nobraukto km skaits ap 400 , un tikai viens no četriem večiem izdomāja man piešķirt 3 latus , pārējie , paldies par copi , kaut neviens no večiem nedzīvo sliktāk par mani , visiem ir mājas , darbs un savi autiņi . Kāpēc man vienām par visu jāmaksā ? Uz copi es protu arī viens aizbraukt , man nav vajadzīgs būt par pamuļķi kaut kādiem haļavščikiem .
19.oktobris 2015, 19:20 | links
 
p.s.
Pat tam bij mazāk. 6 podniekam bij 4,7L dzinējs. :)
19.oktobris 2015, 19:05 | links
 
ja 140 eur pa 1nu copes reizi,tad pec 10mitās reizes mašīnu uz tolmetu un ņem citu

gatins38, 19.oktobris 2015, 18:34
Varbūt cilvēkam ir auto ar 8 litru karburatora dzinēju. :)

crockyy, 19.oktobris 2015, 18:59

Tas jau pretendē uz ZIL-130 :D
19.oktobris 2015, 19:02 | links
 
ja 140 eur pa 1nu copes reizi,tad pec 10mitās reizes mašīnu uz tolmetu un ņem citu

gatins38, 19.oktobris 2015, 18:34

Varbūt cilvēkam ir auto ar 8 litru karburatora dzinēju. :)
19.oktobris 2015, 18:59 | links
 
ja 140 eur pa 1nu copes reizi,tad pec 10mitās reizes mašīnu uz tolmetu un ņem citu
19.oktobris 2015, 18:34 | links
 
Zem Lūžńām viss notiek. Pa div stundu padsmit ir! Laiks ideāls, pat mazs rulis ir.

seedoo, 19.oktobris 2015, 16:33

Gaidi ciemiņus :))
19.oktobris 2015, 17:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager