Makšķerēšana jūrā

Kāds war pastāstīt kur ķeras akmensbutes nesmu nekad ķēris gribu pameigināt kādu noķert
19.oktobris 2015, 12:34 | links
 
p.s.
Un ja nu neizdodās atsist katru ieguldīto kapeiku. Ko tad? Cope nav izdevusies?
19.oktobris 2015, 12:23 | links
 
Ar kapeiku intīmo attiecību speciālistiem kuri copē grib atsist katru ieguldīto kapeiku. Ieteikums-pirms dodaties copēt, uzdodiet sev jautājumu, vai tiešām gribat copēt?!
19.oktobris 2015, 12:21 | links
 
sorry, vēlreiz iespamošu.
Gadījumā ja Tev ir jāsāk rēķināt izmaksas - tad nu viss prieks par copi tiek sabojāts.
Protams ka cilvēkiem vajag parēķināt vai var to atļauties - bet tā tomēr ir izklaide, tā pat kā pirtiņā ielīst, vai uz operu sievu aizvest.

Man vairāk uztrauc tie 500km. turp-atpakaļ, tieši laika ziņā, rēķini kā gribi pusotra tava dzīves diena strīpojama. un aizbrauc un zivi neesi redzējis, un tad ir tāda nu neforša sajūta...

ok cīnamies.

ruukiitis, 19.oktobris 2015, 12:02


Mans minimums ko gribu tādā pasākumā ir 10 gab.
Pārējais - analogično!
Cīnamies un ne asakas visiem!
19.oktobris 2015, 12:04 | links
 
Patiesībā ir zem 30 Eur dienā par busu.
19.oktobris 2015, 12:02 | links
 
sorry, vēlreiz iespamošu.
Gadījumā ja Tev ir jāsāk rēķināt izmaksas - tad nu viss prieks par copi tiek sabojāts.
Protams ka cilvēkiem vajag parēķināt vai var to atļauties - bet tā tomēr ir izklaide, tā pat kā pirtiņā ielīst, vai uz operu sievu aizvest.

Man vairāk uztrauc tie 500km. turp-atpakaļ, tieši laika ziņā, rēķini kā gribi pusotra tava dzīves diena strīpojama. un aizbrauc un zivi neesi redzējis, un tad ir tāda nu neforša sajūta...

ok cīnamies.
19.oktobris 2015, 12:02 | links
 
Ko var kalkulet izmaksas! Lai auto īpašnieks nebūtu apdalīts - ņemt nomā busu 2 dienasx30Eur+40Eur degviela= 100Eur, pārējo sarunā, kurš brauks!!!

aiwa, 19.oktobris 2015, 10:19


Šoferītim arī kompensāciju lūdzu!
19.oktobris 2015, 12:01 | links
 
Tātad vakar mājās pārrados ar 20kg+ butes, vilku ārā tikai tripletus un dupletus, ap 1 tināmies prom, kad spainis un kule jau bija pilna, perfekti ņēma uz garneli un slieku, blakus copmaņiem padsmit butes, tas vis Ovīšos.

Llama, 18.oktobris 2015, 14:46
Tikai nesaki, ka tu arī esi viens no tiem uz kuru noteikumi neattiecas. Es domāju, par to ko tu domāji par tiem 20 + kg.

Domaataajs, 19.oktobris 2015, 06:18
Attiecas, kāpēc man būtu jāievēro maks kg jūrā, kur tas nekādu skādi nenodara, un nenodarītu, ja katrs copmanis to darītu, jo peļķē ir tik daudz zivis, ka ar 3 kātiem lielu skādi nenodarīs. Bet tomēr iekšējos ūdeņos zivi vispar neņemu, ir izņēmuma gadījumi, bet praktiski neņemu.

Llama, 19.oktobris 2015, 09:43


Raimonds teica, ka tu esi foršs čoms, varbūt kādreiz kopā uzcopēsim, tad arī šo tēmu varam apspēlēt zem četrām acīm.
Tikai jautājums visiem. Komentāros u.c runā - vot agrāk, tikko mēs sakam ar bušu copi nodarboties, vot tad bija bute, liela un daudz, ķērām maisiem. Tagad sūdzas, ka nav lielās, nav tik daudz. Kur viņas palika? Zvejnieki ar tīkliem ķer un ķēra.
No vakar ķertajām 2 butes (!) bija ar manuprāt normāliem ikriem un pieņiem. (1+1) Pārējām nekādu pazīmju tam, ka viņas pavasarī ies uz nārstu. Slikti uzbarojušās. Zvejnieki jūrā ceļot ārā lielās butes 20+ metru dziļumā arī ar ne pārāk labu kondīciju. Bullīši noēd visu ko ēd butes. Iespējams, ka pēc dažiem gadiem būsim priecīgi, ja pusi vienas reizes normu pa diennakti savilksim. Šodien viens paņem virsnormu, otrs, un cik tad beigās dienā varētu sanākt pa visu piekrasti? Un izmērs jau nav tas lielākais, ja tā padomā. Ja butes agrāk esot bijušas do.uja, un tagad mazāk, tātad diez vai teiciens, ka mani 3 kāti neko sliktu neizdara un tie paņemtie 20 kg būs patiess.
Nekā personīga!
19.oktobris 2015, 11:57 | links
 
Kas labs notiek Liepājā no Z mola?Nav bijis kāds uz provi?

MADHAUSE, 19.oktobris 2015, 10:06


pirms pāris dienām šeit bija komenti.
19.oktobris 2015, 11:43 | links
 
Visvieglāk aprēķināt cik izmaksā brauciens ir paņemt nomas autiņu bet nedomāju ka kāds šeit savas izmaksas kalkulē kā komercautiņam jo tad vispār jāiet ar kājām.
Ja baigi gribās uz copi tad naudu neskaitu jo vienalga viņas būs par maz cik gribētos...

kutis, 19.oktobris 2015, 10:39


Es tev piekrītu.
19.oktobris 2015, 11:43 | links
 
Dedzinātājs , izlasi uzmanīgāk par tām mašīnām , tur tika sarēķināts ne tikai degviela , bet arī mašīnas eksplotācija , un tā ir arī pareiza rēķināšana , jo detaļas nekur par velti neizsniedz un neviens serviss par velti neremontē , bet braucot mašīna dilst un jaunāka nepaliek .

gintsgg, 19.oktobris 2015, 07:23


Gint, protams, ir cilvēki, kuri brauc ar mašīnām, kuru cena tirgū ir pāris tūkst eur, tur izmaksas ir savādākas, bet nu ta rēķinot, mēs visi , kas braucam kaut kur copēt, metam degvielai un viss.
Visi, kuriem ir kāds uzņēmums un transports tajā, zina, ka mašīnai pirmkārt ir sevi jāatpelna, otrkārt ir jāsapelna jaunai mašīnai, vismaz pirmajai iemaksai. Privatājiem principā ir tas pats, bet tur rēķināšana parasti notiek savādāk nerēķinot šo to svarīgu iekšā.
19.oktobris 2015, 11:42 | links
 
Visvieglāk aprēķināt cik izmaksā brauciens ir paņemt nomas autiņu bet nedomāju ka kāds šeit savas izmaksas kalkulē kā komercautiņam jo tad vispār jāiet ar kājām.
Ja baigi gribās uz copi tad naudu neskaitu jo vienalga viņas būs par maz cik gribētos...
19.oktobris 2015, 10:39 | links
 
Ko var kalkulet izmaksas! Lai auto īpašnieks nebūtu apdalīts - ņemt nomā busu 2 dienasx30Eur+40Eur degviela= 100Eur, pārējo sarunā, kurš brauks!!!
19.oktobris 2015, 10:19 | links
 
Kas labs notiek Liepājā no Z mola?Nav bijis kāds uz provi?
19.oktobris 2015, 10:06 | links
 
Taksisti zina teikt ka kilometra izmaksa sastāv no 1/3 daļas degvielas un 2/3 visa pārējā. (ok taksistu gadījumā tas ir cilvēks ar algu un nodeva saimniekam).
Tāpēc domāju ka mums ierindas mirstīgajiem koeficents noteikti būs puse uz pusi.
Tā pat jāatceras ja auto stāv garāžā tam ar ir tekošie izdevumi. Apdrošināšana, līzings, Riepu maiņa, ceļu nodoklis utt.

ruukiitis, 19.oktobris 2015, 09:42


Taisnība jau ir bet ja es gribu braukt uz copi ,zvanu draugiem saku braucam kopā. loģiski ka izdevumus dalam tikai uz degvielu . tā kapeiku drāšana nedarbojas draugu pulkā :) Saprotu ja negribu bet kāds man prasa aizvest tad varētu piestādīt tāmi. Dzīvē tā nenotiek un galīgi negribētos ar tādiem knauzeriem kopā braukt uz copi.
19.oktobris 2015, 09:58 | links
 
17.10.2015 (13:00) -18.10.2015 (agra rīts), Ovīši. Pa dienu totāls klusums (brišana vai bez brišanas - vienalga), neviens apkārt arī kātus necilāja. Pēc satumšanas situācija mainījās. Lapiņu nebija vispār. Izmērs - vidējs un labs. Nakts melnumā panesās dupleti, tripleti. Paturētas 30+ gab. Vienā brīdī atcerējos, ka pašam vien tā zivs pēc tam būs jātīra un metu mieru. Tad modās kolēģi un turpināja "skaldīt". Ēsma - garnele, visi pārējie eksperimenti tika ignorēti. Biedrs gan vienā brīdī tīri veiksmīgi vilka arī uz reņģi. Laiks - ideāls.
19.oktobris 2015, 09:52 | links
 
Tātad vakar mājās pārrados ar 20kg+ butes, vilku ārā tikai tripletus un dupletus, ap 1 tināmies prom, kad spainis un kule jau bija pilna, perfekti ņēma uz garneli un slieku, blakus copmaņiem padsmit butes, tas vis Ovīšos.

Llama, 18.oktobris 2015, 14:46
Tikai nesaki, ka tu arī esi viens no tiem uz kuru noteikumi neattiecas. Es domāju, par to ko tu domāji par tiem 20 + kg.

Domaataajs, 19.oktobris 2015, 06:18

Attiecas, kāpēc man būtu jāievēro maks kg jūrā, kur tas nekādu skādi nenodara, un nenodarītu, ja katrs copmanis to darītu, jo peļķē ir tik daudz zivis, ka ar 3 kātiem lielu skādi nenodarīs. Bet tomēr iekšējos ūdeņos zivi vispar neņemu, ir izņēmuma gadījumi, bet praktiski neņemu.
19.oktobris 2015, 09:43 | links
 
Taksisti zina teikt ka kilometra izmaksa sastāv no 1/3 daļas degvielas un 2/3 visa pārējā. (ok taksistu gadījumā tas ir cilvēks ar algu un nodeva saimniekam).
Tāpēc domāju ka mums ierindas mirstīgajiem koeficents noteikti būs puse uz pusi.
Tā pat jāatceras ja auto stāv garāžā tam ar ir tekošie izdevumi. Apdrošināšana, līzings, Riepu maiņa, ceļu nodoklis utt.
19.oktobris 2015, 09:42 | links
 
Dedzinātājs , izlasi uzmanīgāk par tām mašīnām , tur tika sarēķināts ne tikai degviela , bet arī mašīnas eksplotācija , un tā ir arī pareiza rēķināšana , jo detaļas nekur par velti neizsniedz un neviens serviss par velti neremontē , bet braucot mašīna dilst un jaunāka nepaliek .

gintsgg, 19.oktobris 2015, 07:23


Ginča es saprotu ka funktieris pašizmaksas aprēķinam tev ir pareizs .iedomājies braucam uz copi un es izdrukāju lielu lapu ar ekspluatācijas aprēķinu aprēķinu braucienam uz 400 km . motora gultņa nodilums -tik, riepu nodilums -tik, siksnas nodilums -tik,amortiņu- tik, eļļas patēriņš uz 400 km tik, sēdekļu nodilums- tik, lampu nolietojums -tik,uttt.... nemaz par degvielu nerunāju un vadītāja noguruma koeficientu :))) Tur var sarēķināt baigi skaisti :))
19.oktobris 2015, 09:03 | links
 
7diena Miķeļbākas raj. no 10:00-19:00 viss notiek ir gan smuks gan ļoti smuks izmērs un bija protams arī lapiņas, no rīta puses labāk bija garnele, pēcpusdienā jau dominēja renģe, ķērās tieši pirms otrā sēkļa.
19.oktobris 2015, 08:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager