Makšķerēšana jūrā

Dedzinātājs , izlasi uzmanīgāk par tām mašīnām , tur tika sarēķināts ne tikai degviela , bet arī mašīnas eksplotācija , un tā ir arī pareiza rēķināšana , jo detaļas nekur par velti neizsniedz un neviens serviss par velti neremontē , bet braucot mašīna dilst un jaunāka nepaliek .
19.oktobris 2015, 07:23 | links
 
Es te lasu un domāju,ar kādām mašīnām jābrauc lai no Jelgavas teiksim līdz Ventiņiem jeb tuvu tam jaizterē ir 140 eiras jeb litri degvielas. Tas ir LINKOLNS vai :D
Vajag sabīdīties ar vīriem dabūt kādu kuram ir mazāks autiņš un maukt pa 20 eiram turp atpakaļ :) Bet nu tas tā.
Sestdiena Jūrkalne ja nemaldos kādi 60 kāti un kādas 30 butes :) šķiet ka šnābis litros bija vairāk nekā butes :) Atpūta laba
Viss pa dienu :)
19.oktobris 2015, 06:50 | links
 
Nu es te vairāk citiem piečakarējos, nekā pats ķeru, bet no 6 vakarā līdz 2 rītā Ziemupē pa diviem uz mājām 30 butes, vēl kādām amnestija. Pamatā kondīcija un izmērs švaks, bet arī pāris labi eksemplāri trāpījās. Acīmredzot nav ko viņām ēst, bullīši vainīgi.
Pirmās copes ap 7 vakarā, pēc tam klusums kamēr mēness norietēja, tad no 10 līdz pusnaktij bija lielākā aktivitāte.
Pa dienu no 10:30 - 17:30 veči uz 6 kātiem 7 butītes.
Principā rija visu, bet labāk uz reņģi un breksi.Vārīto garneli ne visai.
19.oktobris 2015, 06:27 | links
 
Tātad vakar mājās pārrados ar 20kg+ butes, vilku ārā tikai tripletus un dupletus, ap 1 tināmies prom, kad spainis un kule jau bija pilna, perfekti ņēma uz garneli un slieku, blakus copmaņiem padsmit butes, tas vis Ovīšos.

Llama, 18.oktobris 2015, 14:46

Tikai nesaki, ka tu arī esi viens no tiem uz kuru noteikumi neattiecas. Es domāju, par to ko tu domāji par tiem 20 + kg.
19.oktobris 2015, 06:18 | links
 
Tātad vakar mājās pārrados ar 20kg+ butes, vilku ārā tikai tripletus un dupletus, ap 1 tināmies prom, kad spainis un kule jau bija pilna, perfekti ņēma uz garneli un slieku, blakus copmaņiem padsmit butes, tas vis Ovīšos.

Llama, 18.oktobris 2015, 14:46

Tikai nesaki, ka tu arī esi viens no tiem uz kuru noteikumi neattiecas. Es domāju, par to ko tu domāji par tiem 20 + kg.
19.oktobris 2015, 06:18 | links
 
es braucu uz jūru lai saķertu buti.ja tu domaataaj.brauc atpuutaa tad kāda starpība ēsmai labāk ķeras vai sliktāk un sistēmām arī .

profs, 18.oktobris 2015, 17:02


Ta ir tava darīšana kāpēc tu brauc uz jūru. Bet mēs darbā izkalkulējām, ka 1 kilometrs zem 35 centi pa kilometru ar vieglo diez kā nesanāk. Tātad man , lai aizbrauktu līdz jūrai un atpakaļ vajag 140EUR. Par tadu summu es Jelgavas tirgū varētu nopirkt 60-70 kg bušu. Nah.. man tādu čupu vajag - nezinu.
Varbūt, ka tu dzīvo 100 metru no jūras, tad ir savādāk, vai arī tavai mašīnai ir nedilstošas riepas un detaļas aug puķupodā uz palodzes, turklāt tās pašas nomainās laikā kamēr tu guli un tev ir tikai jāmaksā par degvielu un ēsmām, Jā, lūdzu, ņem un ķer, tikai likumos ir 10 kg vienā makšķerēšanas reizē. Ja tu zīmējies, ka esi noķēris vairāk kā atļauts, nu tad nebrīnies un neapvainojies, ka tev piepisas visādi idiņi, jo tu tak esi tas gudrais,uz kuru noteikumi neattiecas.
Pārējais ir tava problēma.
19.oktobris 2015, 06:16 | links
 
Pavilosta ap 30 normalām butēm, gan no krasta, gan no mola, cope pārsvarā, kad satumsa!
19.oktobris 2015, 02:10 | links
 
Tikko sazvanīju kolēģus Ovīšos - tin copes - rīt darbadiena - ap 25 - 30 butēm laba izmēra. Visas tikai tumsiņā. No 16.00 līdz 19.00 ne piesitiena.
18.oktobris 2015, 23:18 | links
 
Brauciens bija divos etapos.Sestdien no 9.00-13.00,Labrags.Neviena cope,neviena zivs.Pārbraucām uz Ovīšiem.No 16.00-1.30.kamēr gaisma,nekāda kustība.Līdz satumsa,tad process aizgāja.izmērs dažāds,vidējs un mazāks.nepilns 10l spainis bija,neskaitīju,bet 30gb.toč bija.Cope super!!!process bija praktiski visu laiku.Ēsma asara fileja,garnele,tīģerene.Žēl,bet nebija brēča vai reņģe.Bet cope super,man patika.Eksperimentējiet,mēģiniet,rezulāts būs:)Ne asakas:)
18.oktobris 2015, 22:32 | links
 
OK. Šodien ieziemoju jahtiņu Usmā. 30-mit gadu laikā šī bija pirmā reize kad to darīju tikai kreklā un biksēs - parasti biezās jakās un lietusjakās. Ar DABU kautkas notiek. Gaidīšu vējus nedēļas nogalē...
18.oktobris 2015, 22:13 | links
 
seedoo. Nekonsekvence - Tu solīji braukt tikai pēc vētrām. Es arī, bet nezvai nocietīšos. Puiši sēž Ovīšos - līdz krēslai -0, šobrīd esot jau ap 10 - 14 gb katram, izmērs vidējs.

skiperis, 18.oktobris 2015, 21:26

Uztaisīs vienu maršbrasoku, paskatīšos , kas tālajā kordonā kur nav būts, respektīvi , kur nav piebraucamo ceļu. Rīt sola mākonīti. Tas jau ir pluss. Atrakstīšos.
18.oktobris 2015, 21:52 | links
 
paldies Diametr: Braucu uz buti 1x gadā tāpēc gribu labi sagatavoties un pēc iespējas vairāk info savākt. Veikalnieks saka ka viņu sistēmas strādā ,cits saka ka tikai viņa . Paņemšu visus variantus un tad cope pati rādīs kas labāk darbojas.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 11:19

Vislabāk stradā paša taisītās sistēmas.ir jābrauc un jāanalizē.
18.oktobris 2015, 21:50 | links
 
seedoo. Nekonsekvence - Tu solīji braukt tikai pēc vētrām. Es arī, bet nezvai nocietīšos. Puiši sēž Ovīšos - līdz krēslai -0, šobrīd esot jau ap 10 - 14 gb katram, izmērs vidējs.
18.oktobris 2015, 21:26 | links
 
Rītu pazavērsimies, kas ir mainījies! Negaidīs tak to perfekto vētru. Interesants nedelas nogales burzinš pieredzes apmaiņaā:))ne asakas.
18.oktobris 2015, 21:16 | links
 
Miķeļtornis - 4,4 kg. Ņēma tikai garneli, cope no pirmā sēkļa (jūra atkāpusies). Butes vidēja izmēra, lielās acīmredzot tālāk jūrā. Copmaņu ļoti daudz, plecu pie pleca.
18.oktobris 2015, 21:04 | links
 
es braucu uz jūru lai saķertu buti.ja tu domaataaj.brauc atpuutaa tad kāda starpība ēsmai labāk ķeras vai sliktāk un sistēmām arī .
18.oktobris 2015, 17:02 | links
 
Sestdien luzna. Cope laba. Spainis pilns. Neskaitu un nesveru. Videjas un uz augshu. Bija ljoti izcili ekspl. Butes bija, tikai patalu. Tiem kas no krasta pa dienu- svaki. Patikama sajuta pec labas fiziskas dienas:)
18.oktobris 2015, 15:33 | links
 
Tātad vakar mājās pārrados ar 20kg+ butes, vilku ārā tikai tripletus un dupletus, ap 1 tināmies prom, kad spainis un kule jau bija pilna, perfekti ņēma uz garneli un slieku, blakus copmaņiem padsmit butes, tas vis Ovīšos.
18.oktobris 2015, 14:46 | links
 
tas vienā copes reizē.domātāj tikai nemuldi kad tu nekad neesi savilcis vairāk par normai.

profs, 18.oktobris 2015, 10:49


Neticēsi - neesmu gan! Neskatoties, ka man turp atpakaļ līdz jūrai ir pāri par 400 km, es braucu baudīt procesu, nevis ķert un sabāzt zivis visos spaiņos, maisos, kabatās, zābakos un varbūt arī sev @irsā, ja vairs nav kur likt, bet ķeras.
Vispār, profiņ, ja tā padomā, tās ir visas mūsu kopējās zivis. Visu, kuri ir pirkuši makšķernieka karti, vai kuriem pēc likuma tāda nav jāpērk. Ja kāds ķer personīgajā ūdenskrātuvē tad pa bungām, ko un cik tu ķer.
P.S. Ja man sanāktu virsnorma, es to nevienam tāpat neteiktu. Bet nu katram jau sava loģika.
18.oktobris 2015, 13:10 | links
 
Paldies - šos distancerus es saprotu un izmantoju bet tas ko čempions stāstīja nesaprotu. Jau sazvanījos un citu fišku jau mācos . Mācos tagad nesimetrisko mezglu .Tagad ķeršos pie distanceriem. :)
Ļoti laba fima - pēc šīs filmas daudz kas palika skaidrs . Protams tā ir fīderētājiem bet tās lietas var labi izmantot gan bušu sistēmas taisot gan uz vimbu gan uz citu grunts copes veidu .
https://www.youtube.com/watch?v=u-K50GkTi6E
18.oktobris 2015, 13:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager