Makšķerēšana jūrā

Sveiki vīri.
Es arī taisos ar ģimeni aizbraukt uz jūru.
kurā pusē nevajag brienamo kostīmu, lai kaut, ko noķertu, tāpēc, ka viņa nav ?
un kādam jābūt vēja virzienam?

opusums, 14.oktobris 2015, 12:42

Ovīši, Užava.
14.oktobris 2015, 12:52 | links
 
Sveiki vīri.
Es arī taisos ar ģimeni aizbraukt uz jūru.
kurā pusē nevajag brienamo kostīmu, lai kaut, ko noķertu, tāpēc, ka viņa nav ?
un kādam jābūt vēja virzienam?
14.oktobris 2015, 12:42 | links
 
Sveiki. Nedēļas nogalē plānojam pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs. Vai kāds nevarētu pastāstīt, vai iemest kādu bildi ar karti, kur varētu atstāt mašīnu Sīkraga, Mazirbes, Košraga rajonā, lai nebūtu nepatikamu pārsteigumu un zinātu iepriekš uz kurieni braukt, nevis meklēt pa nakti kur piebraukt pie jūras.
Paldies iepriekš

SoTo, 13.oktobris 2015, 22:50

Atbraukšana pie jūras tumsā vēl nebūtu tas ļaunākais. Galvenais, paņem līdzi brienamo kostīmu
14.oktobris 2015, 12:25 | links
 
Sīkragā ir liels stāvlaukums pie pašas jūras,ne asakas
13.oktobris 2015, 23:01 | links
 
Sveiki. Nedēļas nogalē plānojam pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs. Vai kāds nevarētu pastāstīt, vai iemest kādu bildi ar karti, kur varētu atstāt mašīnu Sīkraga, Mazirbes, Košraga rajonā, lai nebūtu nepatikamu pārsteigumu un zinātu iepriekš uz kurieni braukt, nevis meklēt pa nakti kur piebraukt pie jūras.
Paldies iepriekš
13.oktobris 2015, 22:50 | links
 
Visu nedēļu krasta vēji,redzēsim kādi būs rezultāti.pats braukšu nedēļas nogalē.Ne asakas:)
13.oktobris 2015, 21:58 | links
 
Ritu laizam. Doma ir starp otro un treso pakemmēt. Nemot vera ka ir silts , nems talka hidru un poloroid brilles:)) Ne asakas.
13.oktobris 2015, 20:36 | links
 
eddy47 - šorīt laikapstākļu Dievs solīja labu vēju pirmdien V-pils pusē, bet tagad skatos Windguru un jūtu, ka viņam kāds copmanis ir garīgo pabojājis :)
Jāgaida, varbūt, ka viņam oma uzlabosies :)
13.oktobris 2015, 20:24 | links
 
tos kātu turētājus var aptaustīt arī Salmo veikalos, ir ok pa ciparu

NG-NG, 13.oktobris 2015, 14:44

Danke kungi, Neoshopā čaļi visu parādīja, nju man tīkamāks likās vietējais ražojums tomēr, pārīti paņēmu notestēsim kas un kā. Čena kunga darinājums likās nju, nju tāds ne visai...
13.oktobris 2015, 20:23 | links
 
ja kads doma braukt butees no Riigas darba dienaas, labpraat pievienotos. paldies.
13.oktobris 2015, 19:09 | links
 
Sveiki. Gribēju pajautāt kā ar butēm ? pats esmu no jelgavas un gribēju zināt kā tagad ir.labāk pa nakti,vai dienu? Un kur labak braukt,Liepāju,vai kur citur. Ceru ka kāds būs kas pastāstīs. Pats pirmo reizi braukšu

andzinss, 13.oktobris 2015, 08:49
Sveiki. Gribēju pajautāt kā ar butēm ? pats esmu no jelgavas un gribēju zināt kā tagad ir.labāk pa nakti,vai dienu? Un kur labak braukt,Liepāju,vai kur citur. Ceru ka kāds būs kas pastāstīs. Pats pirmo reizi braukšu

andzinss, 13.oktobris 2015, 08:49

Vienotas receptes šajā jautājumā nav. Šodien te, rīt tur. Jelgavnieks esi - vari rakstīt PM varbūt sanāk company.

Domaataajs, 13.oktobris 2015, 10:32


Čau, es ar no jelgavas! Ja laikapstākļu dievs dos pareizu vēju tad iespējams pirmdien gāzīšu uz butēm!
13.oktobris 2015, 19:02 | links
 
I nebrauciet , i nemēģiniet, butes nav. Mani paziņas šajās dienās, dažādās vietās un kompānijās vidēji uz vienu cilvēku ir noķēruši 1,5 buti. Jāgaida Z,ZR vēji un ūdens atdzišana.
13.oktobris 2015, 18:45 | links
 
tos kātu turētājus var aptaustīt arī Salmo veikalos, ir ok pa ciparu
13.oktobris 2015, 14:44 | links
 
mini_Me
Tu gan māki ātri atrast sev dēliņus, drīzumā būs arī meitiņas :))), nezināmas personas piesaistīt Volgas strūdziniekiem, bet Eini vispār pasludināt par idiotu. Tu vēl NG pasludini par mazo breksīšu zombiju, bet Rudzinski kā karpu bučumīli.
Nu varens zellis!
Ļoti iespējams, ka gadus 20 atpakaļ tu pats mācījies no Eiņa stāstītā, rakstītā, un, pie Oltes filmētā materiāla, bet tagad viss jau ir piemirsies, un pieņemts kā savas zināšanas.
Lasot tavus komentārus un izvirzītos, utopiskos apgalvojumus, jābrīnās, ka kāds vēl tevī ieklausās. Tā īsti nav saprotams kāpēc tu savos tekstos centies aizvainot citus copmaņus - rakstītājus, jautātājus.
Jūties kā kaut kas īpašs?
Patinot interneta rullīti atpakaļ var lasīt tavas pārdomas par copi kas visnotaļ ir daļēji vērā ņemamas, bet kāpēc tu centies nolikt citus zemāk par zāli, un viņu zināšanas pielīdzināt strūdziniekiem, dēliņiem varbūt vēl kaut kādiem pseido....
Varbūt par šo ir vērts padomāt.
...un vēl pie pēdējiem komentāriem.... Tu laikam tā īsti nesaproti kam ir domātas polarizējošās brilles...:))))))). Ja nezini, bet gribi būt īpaši gudrs, tad vismaz palasi kādu informatīvu bukletu.
Jā, un Einim nodošu no tevis sveicienus, jo cik zinu tad viņš līdzīgi citiem ekspertiem ( ārpus ekspertu komentāru sadaļām) kometnos ieiet ļoti reti.
Taču tavus viņš noteikti izlasīs, un es par to parūpēšos, jo nekad neesmu lasījis vai dzirdējis, ka Einis kāda copes stilu vai ......nu nezinu ko vēl pieminēt, būtu noliedzis, aprējis vai apsaucis konkrētos tekstos.
Zinot Eināru lai Dieviņš gar tevi mini_Me nogrābstas un sargā....
13.oktobris 2015, 14:27 | links
 
hi kolegas, kas neoshopa kāta turētājus jau pamēģinājuši? kādi ir?
galvenais jautājums ir 2 veidi vieni metāla un otri alumīnija, kuri labāki, protams alu vieglāki, bet metāla ir apakšā plāksnīte ne stienītis, bet kāds svars? ir kur dzīvē viņus var aptaustīt?

hecs7, 13.oktobris 2015, 09:33

Aptaustīt var neoshopā.
13.oktobris 2015, 13:55 | links
 
rzelts. Kāds ir bušu viedoklis par apstākļiem - grūti teikt...:)). Pats mēdzu skatīties pirmkārt vēja virzienu un stiprumu. Vēlams vairīties no sānvēja - tādēļ pirms vietas plānošanas paskatos windguru.cz un piekrastes kartē. Vējš ģīmī līdz ~8m/s pa manam vēl ir ok. Galvenais, lai pašam pie jūras ciešami. Zivis? - garantijas nav nekad. Par padsmit laba izmēra butēm stundās ~ 4 sākšu
pat smaidīt.
13.oktobris 2015, 13:39 | links
 
Tādi, lai šnabis saulē nesasilst. :D

Piedod, vecīt, bet kāds jautājums, tāda atbilde.
13.oktobris 2015, 13:24 | links
 
varbūt kāds varētu lūdzu apstāstīt kādi ir piemērotāki laikapstākļi jūras copei no krasta?!
13.oktobris 2015, 13:15 | links
 
Sveiki. Gribēju pajautāt kā ar butēm ? pats esmu no jelgavas un gribēju zināt kā tagad ir.labāk pa nakti,vai dienu? Un kur labak braukt,Liepāju,vai kur citur. Ceru ka kāds būs kas pastāstīs. Pats pirmo reizi braukšu

andzinss, 13.oktobris 2015, 08:49

Sveiki. Gribēju pajautāt kā ar butēm ? pats esmu no jelgavas un gribēju zināt kā tagad ir.labāk pa nakti,vai dienu? Un kur labak braukt,Liepāju,vai kur citur. Ceru ka kāds būs kas pastāstīs. Pats pirmo reizi braukšu

andzinss, 13.oktobris 2015, 08:49


Vienotas receptes šajā jautājumā nav. Šodien te, rīt tur. Jelgavnieks esi - vari rakstīt PM varbūt sanāk company.
13.oktobris 2015, 10:32 | links
 
hi kolegas, kas neoshopa kāta turētājus jau pamēģinājuši? kādi ir?
galvenais jautājums ir 2 veidi vieni metāla un otri alumīnija, kuri labāki, protams alu vieglāki, bet metāla ir apakšā plāksnīte ne stienītis, bet kāds svars? ir kur dzīvē viņus var aptaustīt?

hecs7, 13.oktobris 2015, 09:33


Es vienus apskatīju, bet man neiepatikās. Lietot viņus varētu. Riņķi tuvu viens no otra. Tie nebija no alumīnija. Aptaustīju veikalā, kad pirku kātu un spoli.
13.oktobris 2015, 10:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager