Sedas purvs

Sveiki, vīri. Pie datora tikko tiku, laukos nebija.
Visdziļākā līdzjūtība radiniekiem. Turieties.
Bet man nedod mieru viena doma.Lasīju rakstīto, varbūt ko garām palaidu, bet... kur tā laiva palika? Cik sapratu tak plastmasas bija?
21.novembris 2010, 18:00 | links
 
vienkārši interesē ar cik es riskēju, kāmēr nav veste, tagad droši mamma vairs bez vestes ar laivu nelaidīs, labi, ne pa tēmu, viss!
21.novembris 2010, 17:57 | links
 
Pofig sods,Aigar! Galvenais drošība!
(Ne pa tēmu) Sorry....
21.novembris 2010, 17:56 | links
 
nav gluži pa tēmu, bet, ja jau te sākas runas par vestēm ...
piemēram, braucam ar mazo ufimku tepat pa Stendi, veste nav, inspektors var uzlikt sodu? cik lielu?
21.novembris 2010, 17:49 | links
 
Un varbūt arī laivu nomas punktos vajadzētu katram izsniegt vesti kopā ar izīrēto laivu
21.novembris 2010, 17:46 | links
 
sods ta ir bet kas to kontrolee es pat zivju inspektoru 2 gadus neesmu redzējis kur nu vēl kādu no VUGD
21.novembris 2010, 17:42 | links
 
...nu par laivām runājot-nu ir jau gan karikatūras,nepateikšu marku(jo nekad neiedziļinos sīkumos)...bet tai pašā Nabītē-paņēmām divvietīgo-pat elpot bija bail,ka tik nesanāk stāvus nodzerties...
21.novembris 2010, 17:42 | links
 
Lidzjutibas tuviniekiem! :(

derexx: šobrīd jau ir diezgan pamatīgs sods, ja nav glābšanas veste!
21.novembris 2010, 17:40 | links
 
nu tad tomēr nekā, visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem :(
21.novembris 2010, 17:31 | links
 
Tā ir milzīga nealaime ,domāju ka jāievieš kā normu glābšanas vestei ir jabut uzvilktai neatkarīgi ar kādu laivu tu brauc un tas ir jākontrolē ar reāliem naudas sodiem....
21.novembris 2010, 17:25 | links
 
Atrod arī trešo Sedas tīreļa dīķos noslīkušo makšķernieku Papildināts 15:19
VUGD pārstāve sacīja, ka šī vīrieša ķermenis atrasts nedaudz tuvāk krastam, nekā abu iepriekš atrasto makšķernieku ķermeņi.
Portāls «ziemellatvija.lv» informē, ka trešais atrastais ir Bruno Kazaks.
Līdzjūtība visiem piederīgajiem un paziņām.
21.novembris 2010, 17:21 | links
 
Izsaku līdzjūtību visiem tuviniekiem.....
21.novembris 2010, 15:47 | links
 
Līdzjutība tuviniekiem:( Atkal te izskanēja komentāri par laivām . Skumji ka tiek vainotas laivas nevis alkohols vai nepareiza uzvedība laivā vai drošības neievērošana un pārlieku atslābināšanās. Sedā nevar vienkārši apgāzties laiva - viņa ir jāapgāž.Blakus Burtniekā pie lielā baltā viļņa gan tas ir iespējams. Pie vainas ir tikai viņu pašu drošības noteikumu neievērošana .
21.novembris 2010, 15:38 | links
 
Līdzjūtība visiem piederīgiem....
Tik tiešām skumji
21.novembris 2010, 15:34 | links
 
Izsaku līdzjūtību!
Un lai tas ir atgādinājums mums visiem, ne jau pirmo reizi tie veči ar pīpi uz jumta bija ...
21.novembris 2010, 14:59 | links
 
Piekrītu "kaupo" ir jāpieprasa no apsaimniekotājiem , lai būtu normālas laivas.
Spilgts piemērs Laidzēnu dīķi Vecumniekos- nu bāc....maksāju 7 lvl par copi, laivas vecas kocenes, ar šķībām un salūzušām grīdas redelēm ( domāju , ka katrs kas džerko un spiningo stāvot kājās saprot , kas var notikt, ja kāja paslīd vai iesprūst vecās grīdas redelēs.Runājot par enkuriem tur vispār parodija- man tāda sajūta, ka veči enkura striķi ir aizvietojuši ar savām bikšu gumijām. Kauns ezera apsaimniekotājiem.
21.novembris 2010, 14:55 | links
 
Līdzjūtību tuviniekiem ,esiet stipri.Palasiet arī citu info par traģēdiju ,ko reaksta tv.net un citi portāli visur info atšķirīgi .Tātad manu prātu nav ko diskutēt par tēmu ko nezinam.un aigaigars te ,rakstīja (nu, ko, tomēr viens atrasts :() ,padomā kā jūtās tuvinieki un arī paziņas ,kas izlasītu tavu komentu aigaigar.es teiktu trešo brīdinājumu tev vajag
21.novembris 2010, 14:48 | links
 
gaigars es ar palasiju,vnk cilveki ir slimi
21.novembris 2010, 13:38 | links
 
tvnet.lv komentāri ...... kā var vispār, ko tādu iedomāties, kur nu vēl atļauties uzraxtīt? kādam jābūt cilvēkam, lai ..... aj, uzvilkos
:((
21.novembris 2010, 13:21 | links
 
Līdzjūtība visiem....
Skumji...
21.novembris 2010, 13:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager