Sedas purvs

Kā ziņots, 17.novembrī ap plkst.20 trīs 1965., 1969. un 1972.gadā dzimuši vīrieši ar laivu devās makšķerēt Sedas purva dīķos un līdz šim nav atgriezušies

Mani gan interesē kurš normāls copmanis dodas plkst 20 iekšā ezerā? Tīklus likt, ar elektrību paspēlēties? Ja būtu gaišs es neko neteiktu, bet tā šī informācija padara uzmanīgu.
20.novembris 2010, 23:01 | links
 
Brālīt..
Cik sapratu tie nerakstīšu (bija) ir čomi- draugi no līdz..
Un Bez glābšanas vestes un citām uzpariktēm, pat vistuvākais Draugs.. dažās sekundes var novilkt uz grunti. Šinī gadījumā gribu ticēt ka tā nav!

Agrāk.. ķipa pofig, bet no šodienas.. Veči.. laiž ūdeņos, nu paņem to glābšanas vesti! un lai guminieki ātri atspraižās!
Tuč, tūč mugura sāk streikot. Saldākam miegam..
cik nu salds sanāks, paņemšu vienu cepumu un ..

Ne asakas, sargiet sevi!
20.novembris 2010, 22:51 | links
 
Četros jau tumš gandrīz,pluss vēl migla!Orientācija nekāda!
20.novembris 2010, 22:37 | links
 
Piekrītu Zan,,bet sūdinotiekparasti tad kad uznāk vislielākais atslābiens. Krievos bij labs teiciens - ņeraslabļaisa -vijebut :))) Tas attiecināms uz dzīvi kā tādu :)
20.novembris 2010, 22:32 | links
 
Visiem trijiem 4ros pazuda tel sakari no torņiem
Un Brālītim.. ir jau labi ja viss iet kā pēc grāmatas, bet ne vienmēr tā ir.. Nedz man.. pieļauju ka arī tev, un arī daudziem citiem. Nāv tādas izplānotas, piemēram.. copes, astoņpadsmit pāri tikiem mēs esam tur, vējš no turienes, tu stāvi te un nekusties un es daru to, viņš šito..
20.novembris 2010, 22:29 | links
 
Nez pēc pēdējā telefona signāla nav iespējms izčekot kur telefoni vēl strādājuši? Un izskatās ka meklēšanas darbi vairāk privāti tiek organizēti,tagad tik valsts iesaistas,nožēlojamā valstī esam!
20.novembris 2010, 22:06 | links
 
Delfos jaunumi par pazudušajiem
20.novembris 2010, 22:01 | links
 
Sados gan Urmaas. Izejot nomājas jau jāievēro došības noteikumi ,ceļu,gājēju,neklīst pa tumšiem mežiem pālī ,sexojot lai triperi nenorautu utt. Tas pats un vēl vairāk attiecas uz uzvedību laivās. Atliek tikai vienam ar ceļiem atstutēties uz borta čurājot ,otraml iegties pār to pašu bortu pēc zives,,kirdik laivu var apgāzt. Ja kāds pārkrīt pār bortu - nevajag viņu stīvēt pa sānu augšā ,ku nu vēl divatā - atkal rinķī.Ir dažādi scenāriji bet skaidrs ir viens ka drošības noteikumi ir bijuši pākāpti no pašu copmaņu puses.Tur Sedā nav viļņu ,nav zemūdens šķēršļu,nav nesijas (varbūt ir).Nevajag vainot laivas un viņu ražotājus. Ir sens teiciens ... vispār viņu ir daudz......... izsaku līdzjutību tuviniekiem un draugiem,,un nemēģiniet mani pierunāt taisīt drošības kameru vietā kastes vai bagāžas nodalījumus kad pasūtīsiet laivas.Mans moto-drošība un vēlreiz drošība.Manas laivas peld kā pludiņi pa virsu arī pellas peld.
Drošības noteikumi gan iekitējam gan tiem kas laivā:
1.Ja iekrīti - laid visu no rokām vaļā
2.Peldi nevis centies nostāties
3.peldi pie laivas aizmugures vai pieturoties gar sāniem peldēt uz aizmugures bortu.
4.Kas laivā - kategoriski aizliegts pār sānu bortu ievilk izkritušo!!!!!
5.Ja traucē dzinējs - noņemt ,ieraut laivā ,vai noslīcināt .
6. Iekritušo jāvelk tikai vienam ārā ,ja vēl kāds laivā - ielaist airus un sēdēt pie airiem (airi dod papildus stabilitāti)vai līdzsvarot laivu.

Samirkušajam uzreiz novilkt visas drēbes un dalīties ar savējām - sausām. Uz krastu,čarku,karstu tēju,cope beigusies.
20.novembris 2010, 21:57 | links
 
http://www.ziemellatvija.lv/portals/bizness/raksts.html?xml_id=17581


Forumā svaigākās ziņas...
Tiem, kam uztrauc!
20.novembris 2010, 21:56 | links
 
Un fleksis arī nebija līdzi.. Ja godīgi.. gribētu ticēt ka jāmeklē krastā.. Trīs sutkas ūdenī.. tādu hobiju nav!
20.novembris 2010, 21:46 | links
 
... bet sliktākais, ja tur vēl alkoholiņš. Un kādam kompānijā parasti ir kaut kas līdzi...
Jālūdz Žēlīgais, lai būtu kāds brīnumains atrisisnājums!
20.novembris 2010, 21:41 | links
 
Bums..
Es parasti tādās laivās nekāpju, taču gadas.. Bet man 4.5 honas m... un tik pa iebrauktām sliedēm varēju tki kādu centimetru uzsēdināt:(
20.novembris 2010, 21:39 | links
 
Tur Zan ir taisnība Trancis ir jāpārvīlē 2 zirgu motoru kronšteini par šauru 5 zs bez problēmām
2 min darbs fleksim un viss čikiniekā
20.novembris 2010, 21:33 | links
 
Es tā domāt ka laiva sākas no 4 metru garum!
20.novembris 2010, 21:31 | links
 
nāks Brālītis,tad redzēsiet vellu.šamais tak par 'plastikāta laivām jumsīm pērienu iedos!!!
:DDD
20.novembris 2010, 21:30 | links
 
Vispār jau traki! Vēl jau pirmais ledus priekšā un atkal būs kāda nelaime!
20.novembris 2010, 21:29 | links
 
Par Zacepa teikto..
Šodien Sedā Pellas bija piejamas.. tik ņem.. Vai no lietus vai kā cita- līdz pusei ar ūdeni, gribējās kā ātrāk izsmēlu vienu, a tut pie pakaļ beņķa paisa. Vai no tās kabatas vai.., bet kkur ūdens smēlās, izsmēlu otru pellu, bet tai nelīda motora kronštens virsū.. Paldies džekiem kas palīdzēja sapumpēt un saštellēt savu pūsli..
Soory, ja ir, par gramatikas kļūdām. Spiežu tik pa taustiņiem..
20.novembris 2010, 21:29 | links
 
Tās ir par mazu Vismaz Usmai
20.novembris 2010, 21:28 | links
 
Tās bija Pella mini
20.novembris 2010, 21:26 | links
 
sams - svaka laiva.
pella ok, pats lietoju. Neko sliktu nevaru teikt, arī trijatā ir braukts, tiesa gan zirgu piesiet labāk izbraukt krastaa.
20.novembris 2010, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager