Sedas purvs


Vai jūs runājat par šo Pella Nova Usmai šāda laiva ir mazākais izmērs ar kuru var sīrot.Mēs 2 puišeļi, katram puds virs simts ,lietojam šādu bordiņu bez kreņķiem Un štormi ir bijuši ne pa jokam.
20.novembris 2010, 21:25 | links
 
Man ir daudz dažādu veidu kā to nodarīt:D - liekšķeres, spaiņi, plastmasas pudeles, kuru mūsu ezeros ir miljons... viskrutākkais, ko iesppēju - caur uztveramā tīkliņa kātu.... reāls pagarinātājs:D

es jau neko nesaku un cerība mirst pēdējā... bet ja viņi iekrita ūdenī, tik ilgi slapjiem tādā laikā....
20.novembris 2010, 21:22 | links
 
Es Lobē redzēju, kā apmetās 1x pella, 1x sams "uz līdzenas vietas" un nemaz lielus vingrojumus veči neizpildīja!
20.novembris 2010, 21:20 | links
 
Vienam pella var.., bet kā ir divi un vairāk.. katram sava spicīte un vizulis kam pievērs uzmanību, sanāk tā, ka pārējais ir otrā plānā. Iegāzies nop stiklašķiedrenes neesmu.. paldies dievam, bet tuvu tam ir bijis. Un ja arī kāds izkrīt iecelt, sevišķi ziemas drēbēs varētu būt sarežģīti..
20.novembris 2010, 21:18 | links
 
Pellas vienam cilvēkam ir normālas,vieglas.Diviem gan tur tā pagrūti,kur nu vēl trijiem.Ja vajag pačuraitis,tikai trauciņā.Noslīcināt gan nav iespējams,manu pellu puikas vasārā ālēdamies gribēja noslīcināt,piesmēla pilnu,bet peldēja pa virsu,jo beņķu vietās taču ir pontoni.
20.novembris 2010, 21:12 | links
 
Tur tie purva dīķi ir daudz, motors un pārējās lietas tika izceltas vienam no tiem dīķiem taisni pa vidu.. Bet tur ik ba brīdim ir kāds iepuvis bērzs kuram pieķerties..
Un tās Pellas un tām līdzīgas, tiešām bīstamas!
Neesmu ne rads ne arī kas cits tuvāks par Lv iedzīvotāju, bet ja kādam ir sava fiška un iespēja palīdzēt. Varbūt sazvanat Mārtiņu un..
20.novembris 2010, 21:07 | links
 
Tikko tik izlasīju. Jātur īkšķi, lai atrastos sveiki un veseli!
20.novembris 2010, 21:01 | links
 
tajās laivās liekšķeri vajag ar augstām malām.lai nevajadzētu pār bortu atliet!
20.novembris 2010, 20:58 | links
 
bums - Samam nav ne vainas, pat lielos viļņos...
20.novembris 2010, 20:57 | links
 
urmaas - par laivām iebilstu. Es uzskatu ka pat mazās līdaciņnas ir ļoti labas laivas. Ir tikai jāzinba, ko tu tajā laivā gribi darīt. Trīs veči laivā, nekad nedrīkst stāvēt kājās. Es vienmēr brīnos, kā veči pat viļņos - stās pa divi vienā laivā un špinierē - tur tak atliek vienam uz zacepu tā niknāk paraut, kā otrs ir opā.... Man patīk vienam laivā - tad es apmēram nojaušu ko daru un kad gāžos....
20.novembris 2010, 20:57 | links
 
ES pats ar lielo pellu braucu naf vainas ,Bet Samā man bija bail kāpt iekšā Pagriezos un braucu mājup Tas bija Babītē
20.novembris 2010, 20:56 | links
 
:( Nav tik vienkākši. No comments...
20.novembris 2010, 20:52 | links
 
tās "pellas" un "samus" jau sen ar likumu vajadzēja aizliegt ražot.kur nu vēl tirgot!
20.novembris 2010, 20:51 | links
 
Mjā, skumji... Jātur īkšķi!
20.novembris 2010, 20:47 | links
 
esot tak identisku laivu meegginaajussi sliicinaat, bet to esot nereaali izdariit, kur tad tā ir pazudusi?

Sizzetu neredzeeju, bet ja to motoru vilka laukaa tuvu pie krasta, tad cerams ka vecci izraapojussi krastaa.
20.novembris 2010, 20:46 | links
 
Njā nupat skatījos Panorāmā kā vilka no ūdens laukā elektromotoru, štrumentu kasti.. Vispār jau bezcerīgi izklausījās, saprotu nespējīga tantiņa var vairākas dienas tupēt kur purvā kamēr atrod, bet 3 spēcīgi veči? Vairākas dienas neiziet uz nevienu māju?
20.novembris 2010, 20:43 | links
 
Plašumi drūmākie, dzīļumi.. taustot ar kokiem 2-3m, Ehalotes uzrāda dubulto gultni- ūdens, kūdra, ūdens. Un vēl no tās vietas no kuras izvilka el. motoru, pīckas, kastes- pār pa 2 metri, ūdenslīdēji teica, ka tur krūmu pa pilnam. Zemūdens dārzs.. Gribētos ticēt ka iemaldījušies meža!
20.novembris 2010, 20:41 | links
 
Zan, ir vispār kāda nojausma kur šie varētu būt aizklīduši ?
Nekad nēesmu tur bijis, bet sakot ka ļoti lieli plašumi.
20.novembris 2010, 20:33 | links
 
Svaigi kā no Sedas purviem, centos ko līdzēt. Diezgan traki.. Pazudušo copmaņu radiem un draugiem.. cerību un spēkus!!!
Ps.
Tās mūsu valsts iestādes diezgan vienaldzīgas un švakas:( Bet liels paldies Visiem!!!, kas bija klāt un palīdzēja meklēt, kas piedāvāja savus sausos cimdus, vnk palīdzēja!
20.novembris 2010, 20:31 | links
 
Copmaņu saime,turam īkšķus par copes brāļiem.Cerēsim,ka atradīs un viss būs labi.Nepazīstu tās vietas,nezinu spriezt,cik tur bīstami.Atceros gadījumu ar pensionāri,kas iegāja purvā,pazuda 4 diennaktis,atrada ar helikopteri,zemessargi izveda no purva.Tantiņai vass bija kārtībā,tik bij nosalusi un nobijusies.Ceru,ka vīri atradīsies,lai Dievs viņiem stāv klāt.
19.novembris 2010, 21:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager