Makšķerēšana ārpus Latvijas

Toni, piekrītu un pilnībā atbalstu- Zviedrija ir skaista!
6.septembris 2011, 14:49 | links
 
eMKa,no mārketinga viedokļa ,tīri labi izstrādāts projekts,vienīgi grūti paspēt izlasīt kas rakstīts...,lai veicas,Zviedrija tiešām ir skaista...
5.septembris 2011, 22:48 | links
 
eMKa
Muzička no zvaigžņu kariem man neliekas īpaši piemērota ;)
Ja nu vienīgi ...tiešām ir atklāts ūdens uz Marsa un tiek organizētas pirmās copmaņu tūres uz turieni ;)
Viss protams pilnīgi subjektīvi.
5.septembris 2011, 21:38 | links
 
Protams ka ir arī te, bet Zviedros ir lielāka daudzveidība ...... man jau te apnicis vilkt tikai foreles!! Alata vēl ne viena nav trāpijusies, un arī ezera foreles ,man šķiet te nav, vismaz nav gadijušās!
Ko tad nu slēpt bagātajos Zviedrijas ūdeņos, kaut kādas vietas, tur zivju pietiek visiem un gaļinieku tur nav!!!! :):):)
5.septembris 2011, 21:03 | links
 
jurčik,tā Tev kāds atklās tās slepenās vietiņas...,bet ja nopietni, tad Ziemeļzviedrijā praktiski jebkurā kaut cik vērā ņemamā upītē ir foreles un alatas,un jo grūtāk tām piekļūt,jo vairāk to ir. Domāju ka Ziemeļnorvēģijas kalnu nogāzēs ir tas pats...
5.septembris 2011, 20:05 | links
 
Nu redz....itkā jau nav dārgi,bet šite tas sanāk lētāk, jo ap 28ls. sanāk gada karte un tad vēl atsevišķi katram ūdenim....ap 20ls. sezonas licence, kopumā sanāk stipri lētāk!!
Varbūt var uzzināt precīzi vietu kur notiek jūsu cope Ziemeļzviedrijā? Man tassanāk pietiekami tuvu ,lai varētu kādu reizi aizskriet atpūsties!!
5.septembris 2011, 19:20 | links
 
Opā- 18Ls dārgi ??!!
Nu sorry, tad par ko vispār stāsts?
Nē, tā ir vienīgā licences maksa!
5.septembris 2011, 14:06 | links
 
Dārgi!!!! Bet vai tur pietiek ar vienu licenci, vai tā pat kā te....viena vispŗējā un tad vēl katram "dīķim"atsevišķi? "Te", ir domāts NORGE.
5.septembris 2011, 13:13 | links
 
Konkrēti tur :) - apmēram 18Ls nedēļa...
5.septembris 2011, 12:34 | links
 
Cik tur licences maksā....ja nav noslēpums?
5.septembris 2011, 12:02 | links
 
Cik tur licences maksā....ja nav noslēpums?
5.septembris 2011, 12:02 | links
 
Cik tur licences maksā....ja nav noslēpums?
5.septembris 2011, 12:02 | links
 
Plds ;)
5.septembris 2011, 11:22 | links
 
emka

5.septembris 2011, 10:22 | links
 
Sveiki copmaņi!
Kaut kā nesanāk pievienot video, tamdēļ to ievietošu šeit. Uzreiz saku, ka tas ir neliels reklāmas klipiņš, vnk., vēlos uzzināt jūsu domas, viedokli, galvenais konstruktīvu :)

http://www.youtube.com/watch?v=hp7YArW9iw4&feature=related
5.septembris 2011, 09:50 | links
 
Laikam visi Zviedrijā .....
29.augusts 2011, 15:34 | links
 
Sveiki kolēģi !
Man viens jautājums, moš ne pa tēmu, bet aktuāls .
Taisos aizšaut uz Zviedriju ar auto kurai gāze ....
Cik daudz tur LPG tankštellu un vai tur ir kādas fīčas ? Dzirdēju ka viņu pistolēm vajadzīgas pārejas mūsu ligzdām utt ,,, Iepriekš paldies par atbildēm
26.augusts 2011, 20:39 | links
 
Neliels precizējums:
8.08. braucam medīt foreles, bet aktuāls ir brauciens 10.09.- 20.09. Mērķa zivis ir alatas, bet upē ir arī laši, vidēji 5-10kg
5.augusts 2011, 23:12 | links
 
Novēlu MRK biedriem labi atpūsties, pabaudīt dabu un arī, protams, kādu treknu asaku noķert...
Bet pagaidām piedāvāju kārtējos jaunumus no Gofishing. www.gofishing.lv ir pēdējais apraksts un foto no svaigākā brauciena.
8.09. braucam atkal. Ja kādam ir vēlme vēl šogad piebiedroties, tad ir aktuāls alatu pasākums pašos Zviedrijas ziemeļos, septembra vidū.

Āķus siekstā!
5.augusts 2011, 22:59 | links
 
Nākoš pirmdien briest normāls MRK biedru izbraukuma copes pasākums Zviedrijā ,viena vieta uz ''brieža'' vēl brīva...Ja kāds ''trakais'' grib piebiedroties ,rakstiet personīgi.
28.jūlijs 2011, 09:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager