Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
http://news.pskovfish.ru/news-449.html Te bišku var palasīties
5.februāris 2013, 17:20 | links
 
Kas notiek Ņinā?Varbūt pie krasta bedrēs,vai uz akmeņu grēdas ir parādījies normāla izmēra "strīpainais partizāns"??
5.februāris 2013, 18:12 | links
 
Gan sitīs arī mana stundiņa ! Paldies par atskaitēm! NE ASAKAS
5.februāris 2013, 21:58 | links
 
Zanix, vai Tu patiešām biji Peipusā??? Mēs ar bijām 1. un otrajā bet nu tādu copi nemanījām. otrajā vispār cope bij tikai no rīta un vakarā!?

ozo77, 4.februāris 2013, 20:51

Patiešām biju, un 2.02 visu dienu sēdēju teltī. 01. Bija nelieli plusi, varēja iztikt bez telts. 3. Km asaris bija aktīvāks, iespējams vajadzēja apurbt lielāku rādiusu, jo, kā iepriekš rakstīju, katram no mums 6 cilvēkiem bija pa 1-2 300 gramniekiem. Tas viss priekšpusdienā. Kā jau rakstīju 6-7 km uzgājām raudu un tā nebija nejaušība, jo tur ķeram jau 3-šo gadu. Ar navigatora palīdzību atrodam saglabātās koordinātes. Protams lai noturētu raudu jāpiekopj pārbaudīta piebarošanas tehnika. Strādā uz Rāznas arī, diemžēl atklāt gan to nevaru. Vienīgais ko varu pateikt, raudām patīk lēni grimstoša un labi izkliedējoša barība.
5.februāris 2013, 23:39 | links
 
Jā un aizmirsu piebilst, 2. Datumā kolēģis bija izvilcis 1 pus kilo un vairākus ~ 300 gr. Un 2 apkodušies estiņi braukdami garām pat apstājās, lai nofočētos.
5.februāris 2013, 23:46 | links
 
zanix da par tavu iebarošanas metodi... nav liela māksla. Rupji samalti kviešu vai tritikāles graudi kuru miltus izmērcē ūdenī. nu un protams klasika auzu pārslas kas ūdenī grimst lēni un loti garšo raudai un plaudim :) ne asakas
6.februāris 2013, 05:06 | links
 
es daru taa ka applauceeju Dobeles dzirnavnieka kombikormu un tas lejaa iet ar maakoniiti,kas raudaam dikti patiik,klaat pieshauj veel motili un lieta dariita:)Peipuss jau nu toch nav taa vieta kur ziviim buutu kaut kaadas super slepenaas eesmas:)
6.februāris 2013, 10:32 | links
 
a ko jūs ar tām raudām iesākat??

ok, voblas, bet tās nelietoju. Svaiga ar oliņu izcepta vēl kaut kā noēdās...bet saldēta ir nekāda, esmu mēģinājis gan dārzeņos, gan marinādē/želejā, gan kotletēs...karoč, jo vairāk ņemās, jo vairāk laika un produktu izķēzīts. :(

Asarīts - cita lieta, es tā pa ~kilogramam notīrītu iesaldēju un tad tukšajā laikā uzčurkstinu, mmm :))

Tāpēc mērķtiecīgi braucu uz asari un raudu uzskatu par nekam nederīgu"piezveju". Turklāt šoreiz gandrīz katrai raudai lenteņi iekšā. Tāda arī voblai neder manuprāt...
6.februāris 2013, 10:51 | links
 
A kur tad process...!!!:)))Kaķi ēd raudas uz urrā !:)Zupņikā iekšā un pa pirmo!:)Kotletes ar pa pirmo!:)Voblās citi liek neķidājot...a pēc tam,kad pivo s vodačkai,tad jau pa barabanu!!!:)))
6.februāris 2013, 10:59 | links
 
zivis ar lenteni ir rijiigaakas kaa citas.Jaatiira laukaa taadas.Un kotleteem viss aiziet.Var arii ar tomaatu meerci sasutinaat,nav ne vainas
6.februāris 2013, 10:59 | links
 
man process sākas ar "āķu" pirkšanu un trīšanu un beidzās ar loma apēšanu. Ja kaut kas izpaliek, tad nejūtu gandarījumu.

Teiksim Maltā nevarēju noķertās zivis uzšmorēt, abidna ...tāpat nespēju iedomāties kā var makšķerēt ar īrētiem rīkiem :))
6.februāris 2013, 11:08 | links
 
Katram savs,katram savs...!!!:)))
6.februāris 2013, 11:10 | links
 
Kur jūs tanī Peipusā tām raudām parazītus atrodat? Cik pa pagājušo gadu, cik pa šo gadu nēesmu nevienu zivi ar svešo atradis. Par to raudu gastranomisko vērtību - ēdama viņa ir kotletēs, pat ļoti labi sanāk, tikai ķēpa paliela. Ja sacept tad tikai tik cik vienā piegājienā var notiesāt, piemetot nedaudz ķiploku un piliens citrona, tad to visu kādu stundu pamarinē un sanāk ļoti labi. Bet asaris tā ir pavisam cita lieta, šitie nelielie kas tagat ķeras ļoti ātri un labi tīrās, cepti ir vienkārši brīnišķīgi. Mani ar tām raudām uztrauc cita lieta - tām tāpat kā pie mums ir parādījušies melnie punkti - pēdējā braucienā es 3 ar tādām dabūju - jācer ka tās no kautkurienes bija ieklīdušas.
6.februāris 2013, 11:16 | links
 
man pagaajusho gad,taadas pusjeelas ar taadu kaa suuninju pa virsu.Rokaas njemt negribaas,pretiigi.Taadu ne atpakalj laist,ne maisaa baazt.Koleegjis gan izteicaas,ka eedot arii taadas,bet vai vajag...
6.februāris 2013, 11:20 | links
 
Tādas vairāk uz pavasari, pirms nārsta izgreznojas, nekas traģisks. Notīra un miers.
6.februāris 2013, 12:18 | links
 
zivis ar lenteni ir rijiigaakas kaa citas.Jaatiira laukaa taadas.Un kotleteem viss aiziet.Var arii ar tomaatu meerci sasutinaat,nav ne vainas

Ruu, 6.februāris 2013, 10:59

Tad jau var arī zvirbuļus ar visu spalvu močīt iekšā...
kaut gan 2.pasaules kara laikā lenteni no zivīm izmantoja tauku vietā.
Neķeriet pie krasta un zivis būs tīras.Pie krasta līdz ar sniega pazušanu no ledus pazūd arī raudas ar lenteni.Un starp citu,velkot ārā zivi,ja tā nepretojas,tad varam droši teikt,ka iekšā ir tārps...
6.februāris 2013, 12:59 | links
 
Sveiki...
gribētu zināt kā ar zivīm pepusā...
kā ķeras un cik tālu no krasta

vnk ir doma 6dien aizbraukt līdz peipusam
6.februāris 2013, 15:37 | links
 
Tāds gabaliņš no vēstures!!!
6.februāris 2013, 17:56 | links
 
tas jau radio nevis video, bet ragavas ar buru baigi labas!:)
6.februāris 2013, 18:15 | links
 
šodien bijām Varnjā. diena ļoti jauki pavadīta un lomi ar apmierinoši. bijām 4. iebraucām 3.5 k uz ezera. man 7,5 kg ,pārējiem 7,7 , 11.5 un vienam ļoti labs loms 25kg. vairāk bij raudas.trāpījās ar pa kādam lielākam asarim
6.februāris 2013, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager