Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
noverojums taads ,ka tiem kuri nesen regjistrejusies CL,peipii kjeras ljoti labi!mosk izmegjinaat ?:)
6.februāris 2013, 22:04 | links
 
Ko nu mēģināsi, copesvietā pārreģistrēties.
Gan jau esi arī dzirdējis par padsmitnieku1 nakts varoņdarbiem, tipa 5x
:)
6.februāris 2013, 22:49 | links
 
Ruu.Nu nezinu,tad jau to lenteni var sutināt atsevišķi ar tomātu mērci,brr.
7.februāris 2013, 07:46 | links
 
snitraM.Varbūt tu vienkārši nēesi ieskatījies par tiem lenteņiem un pucē tik iekšā,es cik atceros Kodaverē,kur tā upīte iztek,gar to krastu vienmēr viņas trāpījās,vienu vakaru pēc copes tīrot raudas no pilnas kastes,labi ja panna sanāca.
7.februāris 2013, 07:52 | links
 
Viņas vienkārši nevajag ņemt Jau izvelkot no āliņģa var nokonstatēt kura ir tā saucamā seļitjornaja .Kaut gan tieši sanitārā nozīmē tas ir ieteicams.Tā bija ar Sasmakas lenteņiem 90% breksēnu tas zaraza sēdēja iekšā Tagad nav dzirdēts .Usmā arī trāpās pa kādai.5-7 m dziļumā Peipusā tā jau ir retāka parādība
7.februāris 2013, 08:13 | links
 
BUMS ka to var zinaat ka rauda lentenjainaa?Neesmu taa ieskatijies,izkritusies vai kaa?
7.februāris 2013, 08:51 | links
 
Man pēdējos četros gados ir tikai kādas 5 tārpainas bijušas! Un braucu diezgan regulāri, tā ka atkal notiek plika iršana! Ja kadam trāpās tārpainas uzreiz var atmest uz ledus, gan kāds lidonis vai rudais savāks!
7.februāris 2013, 08:51 | links
 
oi, nu neticīgajiem salikšu tos tārpus maisiņā un pa pastu nosūtīšu :)

Zivij jau nav ne vainas, tas tārps cilvēkam nemetās, ja cep, līdzīgi kā salaku vai luču nematodes. bik pretīgi tikai, ka tīrot lien uz visām pusēm :)

Zivs ar lenteni vēderā izskatās nedabīgi resna, par laimi viņš ir tikai raudām un pličiem.
7.februāris 2013, 09:33 | links
 
Nu mani drusku paarprata dazhi,neaicinu lentenjus eest,kaut gan Kjiinietis siekalu tecinaatu taadu smuku baltu lentu ieraugot.Es to vairaak par pashu raudu kulinaaro labumu:)Paaris reizes ir bijis lentenis arii liidakaas,ashukam gan nav noveerots.
7.februāris 2013, 09:56 | links
 
Un par lenteni runaajot,kameer veel pusauga,zivij tas jaabaro duushiigi,liidz ar to arii zivij nekad nebuus gana.Kad lentenis pieaudzis,tas nospiezh zivij peldpuusli un zivs vairs nespeej ienirt un kuuljaajas pa uudens virsu,kur to salasa kaads putninjsh un kljuust par starp saimnieku taa turpmaakajaa dziives posmaa:)
7.februāris 2013, 09:59 | links
 
Zanix, vai Tu patiešām biji Peipusā??? Mēs ar bijām 1. un otrajā bet nu tādu copi nemanījām. otrajā vispār cope bij tikai no rīta un vakarā!?

ozo77, 4.februāris 2013, 20:51

Mūsu kompānija arī bija 02.02 lomi 8,7kg 16kg 17kgun 18kg,bet ņēma negribīgi,pārsvarā smuka rauda
7.februāris 2013, 10:04 | links
 
Autobuss no Rīgas uz Peipi vēl kursē? Kaut kā baigais klusumus forumā :(
7.februāris 2013, 11:06 | links
 
to tnig
kā tad var nepamanīt to kukaini kad tīri zivis? es dēļ tiem zvēriem vairāk vimbas ziemā neķeru, man ar tām neveicas, pagājušajā ziemā tuvāk pavasarim Buļļupē no -4-ām 3-jām bija bonusi, nu i nah tās vimbas
Šo sestdien ir doma braukt uz Peipusu, izskatās ka no darbiem tikšu vaļā, tad jau manīs kas un kā būs..
7.februāris 2013, 11:09 | links
 
Dzabars> Kursē gan, pagājušo sestdien visiem plus mīnus 3-4 kg zupas izlase ( Nina). Ja ir vēlme piebiedroties t.66000888, brīvas vietas vēl ir.
7.februāris 2013, 14:46 | links
 
Nu lūk un mēs pabijam uz to Peipuss.Ko var pateikt par ezeru-lielisks.Mūs mājās t.i. Latgales pusē daudz ezeru,bet tādu sajūsmu,gandarijumu un atpūtu nevar saņemt ne uz viena.Pirmkārt piecu stundu ceļš turp un tikpat atpakaļ ar dziesmām un gandrīz dejām tas jau ir kautkas.Nakts mājas,nevar pateikt ka pieczvaigžņu numurs,bet tomēr saimnieks cenšas un mēs esam apmierināti.Ar ievešanu arī nav problēmu,gan traktors,gan sniega mocis.Un galvenais cope-visi palika gandarīti.Cope sanāca man pirmo reizi pa 20 gadiem copes Peipī divas dienas viens caurums un galvenais kā nomērīts-krastā uz svariem 9 kg i pirmajā i otrajā dienā.Un vēl bija prieks par to ka nevajadzēja skaldīt,bet abas dienas vajadzēja mānīt un pierādīt,ka cilvēks tomēr ir gudrāks.Cope visu dienu ar mānīšanu,pārsvarā rauda 150-300 gr.,gab.20 asaru-viens bonuss 350gr.man un viens 700gr.kolēģim,un kādi 20 ķīši tika paņemti eksperimentam-tika dzirdēts par ķīšu čipsu pagatavošanu,bet tagad sieva sauc asari ir uzcepušies .Visu labu un ne asakas.
7.februāris 2013, 16:32 | links
 
P.S.Bonusa bilde būs albūmā
7.februāris 2013, 16:33 | links
 
Kuros Rīgas veikalos tagat var tikt pie lētāka motiļa ???
7.februāris 2013, 17:17 | links
 
 
Veikalā Crabis bija 0.45 lvl par 10gr
7.februāris 2013, 17:25 | links
 
Peipusnieks> Tā jau igauņu lēnā zemestrīce zemstrīce :)
7.februāris 2013, 17:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager