Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Piektdienas un sesdienas copē braucu uz Ninu pie Ruslana. Ir 1 vieta. Izbraucu no Rēzeknes.
12.februāris 2013, 12:40 | links
 
Zinu, ka Koļkā ir zivju "cehs" uz kuru Rīgas busi brauc, pec copes, iepirkties! Vai kāds nevar iedot telefonu vai adresi???Gribu , ja neķersies, kādu "labu" zivi nopirkt!!
Pateicos!!
12.februāris 2013, 13:02 | links
 
ļoti vienkāršī, vasarā raudas un asari uzturās dažādās vietās.
12.februāris 2013, 13:12 | links
 
aiwa-Kolkjā jebkurš iekšā vedējs pateiks tev tāl.Nr. un pastāstīs kā piebraukt,zandarts-5eir,līdaka un breksis-2eir,breksēni-1eir.
12.februāris 2013, 16:27 | links
 
P.S. par kg
12.februāris 2013, 16:27 | links
 
aivrs777
Salīdzini pannenieku asari ar tāda paša svara raudu. Asarim ir kupris gaisā un viņš skatījumā no pavēderes uz augšu ir platāks par raudu. Asaris, problēmu gadūjumā, momentāni izpleš spuras un žaunu vākus, tāpat to dara arī zandarts. Šīs ir zivis numur 1 kas pirmās aizķersies tīklos. Tāda paša svara rauda vienkārši izslīdēs tīkla acij cauri.
12.februāris 2013, 16:36 | links
 
smieklīgi. Braukt uz Peipi un pēc copes zivis pirkt.
12.februāris 2013, 19:20 | links
 
smieklīgi. Braukt uz Peipi un pēc copes zivis pirkt.

biomasters, 12.februāris 2013, 19:20


Kapēc smieklīgi??Tu katru reizi noķer 3 kilo breksi???
12.februāris 2013, 19:33 | links
 
Kapēc smieklīgi??Tu katru reizi noķer 3 kilo breksi???

braly, 12.februāris 2013, 19:33[/quote]
Bet tu tač viņu pirkt taisies nevis noķert/tas nav viens un tas pats.!!!!
esi no tiem kas nopirks un tad ateiks skat kadu noķēru nu kaa viņš pumpeeja :D:D:D:D
12.februāris 2013, 19:54 | links
 
ja kāds tādu pirkto zuvi uzdod par savējo, tad tam ir kādi kompleksi paurī, bet nopirkt un aizvest uz māju un uztaisīt foršu šmori tas būtu slikti??
12.februāris 2013, 20:08 | links
 
Es braucu ķert asari ar balansieri.Vareni gudrais.....Cik atsaldētam ir jābūt,lai kautko tādu izdomātu?:) Nekad nēesmu ķēris breksi un arī neķeršu.Saķeru savu normu asaru un pa retam- gastranomisku izvirtību dēļ -iegādājos kādu breksi.Nevaru saprast,kas tur ir nosodāms??
12.februāris 2013, 20:09 | links
 
Es uz Peipi braucu tikai lielos brekšus ķert un vakarā no zveijniekiem nopērku asarus. Nafig man tie asarēni, nekāda tačoka, bet lielais breksis labi pumpē. Bet diemžēl nēesmu nevienu noķēris.:(
12.februāris 2013, 21:04 | links
 
kādam gadījumā nav numuru par naktsmītnēm Varnjā? un kādas cenas?
12.februāris 2013, 22:21 | links
 
Ka ar iebraukšanu Ņina ar vieglo var?
12.februāris 2013, 22:23 | links
 
Es uz Peipi braucu tikai lielos brekšus ķert un vakarā no zveijniekiem nopērku asarus. Nafig man tie asarēni, nekāda tačoka, bet lielais breksis labi pumpē. Bet diemžēl nēesmu nevienu noķēris.:(

StormsLV, 12.februāris 2013, 21:04


Ne tur un ne tajā laikā to dari,BREKŠUS jābrauc ķert pavasarī uz Emajogi.:)
12.februāris 2013, 22:28 | links
 
Par to,ko rakstīja iepriekš (chp) russaku forumā ir bilde...iespaidīgi lomi!!!:)))Un tad vēl pabrēciet,ka zvejnieki ir sliktie zēni...!!!:)))Abi labi...!
12.februāris 2013, 23:46 | links
 
smieklīgi. Braukt uz Peipi un pēc copes zivis pirkt.
12.februāris 2013, 19:20 | citēt | links


Un kas tur tik smieklīgs?! Es uz ezeru braucu atpūsties kompānijā, pameklējam cītīgi lielo asari (ne vienmēr atrodam), vakarā cepums, soļanka, cepeškrāsnī cepts plaudis, jauki pavadīts laiks..... otrā dienā dodamies uz atrasto vietu(ja izdevies) atvelkamies un tad krastā vakariņas, ceļš mājup. Uz mājām paķeru lielos plaužus(daudzums atkarīgs no pasūtījuma un asara aktivitātes)
Visus mājās esmu pieradinājis pie šāda loma un neviens nemaz īpaši negrib redzēt lielo skaitu raudu un sīko asarēnu (nu varbūt kaķi sapņo).

Ps. Pagājušo reizi paņēmu 6kg zanderu, nu riktīgi labs............Tā ka nav ko pārmest citiem par atpūtu, ja pats esi pieradis, ar izriestām krūtīm, grauzt tikai savu lomu.
13.februāris 2013, 10:46 | links
 
Kāds var pateikt, kā tagad ar iešanu pa ledu? Cik ūdens, cik sniegs virsū?
13.februāris 2013, 11:28 | links
 
::))) Cava Cava Nevajag pinnjaat !!! Zivis vajag vest maajaas kaartiigas !!! Ja nekjeraas nekas praatiigs protams kad vajag nopirkt it seviskji par taadu naudu . 1.40 Ls par lieliem brekshiem un liidakaaam tas ir OK !! Mums Topinjaaa 4.90 Ls liidacinja taada makjeniit apzuvusi !! I to nevar zinaat no kurienes naakusi !! A PEIPUSA ZUVIITE AI AI Cik GARDA !! Un ja kas tad shonedeeelj veel ne bet naakosh nedeelj gan divas dienas ES PEIPSAA !!!! ::))) TIEKAMIWS TUR !!!! Ne asakassss !!!
13.februāris 2013, 14:55 | links
 
pietrūkst divu Cēsinieku,vai pa ceļam braukt gribošu copmaņu,auto ford. 15. feb. pulk. 03.00. vēl pecizēsim talr 29155507
13.februāris 2013, 17:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager