Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Lai gan sis tas jau ir atrodams gan
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2590187
11.janvāris 2010, 23:26 | links
 
 
Sveiki ! sakiet , lūdzu ,kāda ir dienas maksa Peipusa ezerā par copi ? kāda ir ledus kvalitāte tur , tagad janvārī un copē kāda ? tnx jau iepriekš ! :)
12.janvāris 2010, 07:48 | links
 
Visa info ir tēmas kategorijā Cope Igaunijā.
Pirms ko jautat tomer vajadzetu ar pasiem savu laiku pateret lasisanai.Cienit citu laiku ar biskinj.
12.janvāris 2010, 11:42 | links
 
Tere tulemast ! paldies par norādi , Heino , es te jauniņais no šodienas un pajautāju , ne jau tāpēc ,ka zinātu ... un tā jau necieņa, ja pajautā un ,kas attiecas uz Peipusa ezeru ,ja šeit ir šāda sadaļa kāpēc Peipusa tēmas ietvaros nedrīkstu pajautāt par lietu ,kas attiecas uz šo ezeru ?!?!-nav šeit nekāds pārkāpums vai necieņa un citu laika izšķiešana- to Jums ar , pieaugušam cilvēkam, vajadzētu zināt... ja negribat , neatbildiet ,cits pateiks, ja pamanīs ! es jau te nejautāju par Gauju :D ;)

Head reisi ! :)
12.janvāris 2010, 14:12 | links
 
tāpēc vajag pašam pameklēt pa tēmām, Un tādi jauniņie kā tu besī ārā, jo nepārtraukti uzdod savus jautājumus, pat gadījumos, ja trīs komentus zemāk ir atbilde. tāpēc arī uzbrauciens un gluži pamatots.
12.janvāris 2010, 14:36 | links
 
sapratu , latvieši kašķīga tauta- ja ko pajautāsi, tad Tevi 3kārt pataisīs par stulbeni , nekā atbildēs konkrēti ,kur tieši meklējama atbilde un cits citam līdzīgie glaimo... tā turpināt godmaņveidīgie ! :D
12.janvāris 2010, 15:10 | links
 
ērgli , manipulēt ar info un bakstīties ar vārdiem no tēmas " kā būtu ja būtu" nav korekti- Tu taču nezini , vai es citur meklēju vai nemeklēju atbildi un ,cik daudz meklēju; atradu vienu vienīgu komentāru ,kas attoiecas uz manu jautājumu, kur atbilde ir ievadīta ar vārdiem :" ... makšķērēšanas maksa Igaunijā uz 3mēnešiem IT KĀ ir (nav svarīgi cik kronas), tāpēc arī te pajautāju , jo varbūt kāds zina drošu nevis apšaubāmu informāciju...


NAV KO VISUS VIENĀ KATLĀ LIKT-ja jauniņais, tad tas nenozīmē idiots, ja domā savādāk , tad jāārstējas... redz cik grūti saņemt atbildi no latviešiem- runā tā kā žīdi, riņķī apkārt un uz" pareizā ceļa" neuzved- kauns tādiem latviešiem !!!
12.janvāris 2010, 15:16 | links
 
tčk marexxs tčk atbilde tčk


Bus jau labi marexxs,es Jums izstastisu,bet Jus ludzu padezurejiet foruma un nododiet sis zinas visiem info mekletajiem.Labi?
Jaunajiem tac vairak laika un energijas.Es vairs nejauda sedet stundam ilgi un rakstit vien un to pasu cetros Latvijas forumos.Es ar grib pamakskeret.
Starp citu es ieteiktu izmantot foruma tadu lietu ka "Melkletajs".
Labi ,tagad atbildes uz jautajumiem:
1)kāda ir dienas maksa Peipusa ezerā par copi ?
--15 kronas
2)kāda ir ledus kvalitāte tur , tagad janvārī un
Atbildu:dazada!!!
(kads jautajums,tada atbilde)::))
3)un copē kāda ?
A sito luudzu apgaismo,savadak es ka igaunis lidz ritam varu domat-ka saprast jautajumu.
4) tnx jau iepriekš ! :)
tčk abet luudzu tčk
12.janvāris 2010, 17:43 | links
 
Cerams ka nebus vai katra lapa priks jauninajiem jaraksta?

http://www.copeslietas.lv/site/blogi/151-mobile-maksajums-par-tiesibam-zvejot-igaunija.htm
12.janvāris 2010, 17:53 | links
 
Liels paldies Heino par plašo informāciju- noderēs ! :))

Sekmīgu makšķerēšanu ! :)
12.janvāris 2010, 18:09 | links
 
Heino
ikkauņiem ar humoru nemaz nav tik slikti kā runā:))
12.janvāris 2010, 18:49 | links
 
Nu padalās veči kādas mormiškas ejošākās un kādi ~ izmēri?
12.janvāris 2010, 21:14 | links
 
Uz 10 gr dziga galvinas ar nekustigu aki esmu pari desit vedzelem dabujis.Tacu galvinjai ar akiti kedite labaks rezultats,un sis uz cjortikiem ari kozas.:))
Vel man bij tada mazinja 1,5 gr mormenes ar kustigu akiti un kristalinu uz galvinjas.Bet pirmaja diena visas norava,pat ar 0,16 auklinu nevarejuju atraut no dibena zivi.
12.janvāris 2010, 22:07 | links
 
Nu,nu;0.16mm mono normāla aukliņa ~4kg tur.Vienīgais ja liels dziļums,tad diezgan stingri jāpiecērt,baigi stiepjās un bieži pamūk laba zivs dēļ tās amortizācijas.Ja netur,tad jāliek 0.18
12.janvāris 2010, 22:26 | links
 
Jo resnaka auklina jo vairak spirale stav.Neder.Vinkarsi izeja ir amortizet pirmo vilcienu ar kaut ko,vai nevskaja vai minimultu.Tacu ar tadu roka vairs just kadu zivs pieskarienu ir gruuti,kur nu veel spelet ar murmuli.Murmulim tomer vajag kvalitatvu,ar labu bremziti makskeriti.
12.janvāris 2010, 22:40 | links
 
marexxs, augsti godātais, ja būtu meklējis tad butu atradis info, attiecīgi, neuzskatu Tevi par dumju. Bet ja neesi atradis tad visticamāk, ka neesi meklējis, un tāda nu ir slinkā daba, un tad mēģina atrunāties, ka visi ir nepieklājīgi, jo, redz, sliņķim neko neielej ar karoti mutē. padomā, un padarbojies, pirms mēģini atrunāties par savu neizdarību turklāt, šito figņu attiecinot uz visu tautu :D Tēma slēgta.
13.janvāris 2010, 08:00 | links
 
Sveiki.Vai ir kāda adrese vai kāds no jums pats personīgi zina kur varētu uzzināt par nakšnošanu pie ezera cik tas izmaksā utt.? Paldies jau iepriekš.
15.janvāris 2010, 19:34 | links
 
 
Состояние льда
15.01.2010

Начиная с 13 января выход на лед Чудского озера разрешен пешком, на мотосанях, а также на легких самодельных вездеходах, как для прогулок, так и для рыбной ловли до Пийрисааре (не ближе 200 метров до временной контрольной линии). По-прежнему запрещено передвигаться по льду на автомобилях и тракторах.

На эстонской стороне озер Лямми и Псковского разрешено передвижение по льду на вездеходах, автомобилях и тракторах.
- Запрещено передвижение на транспортных средствах по западной стороне «Эстонские ворота» Пийрисааре и по юго-восточной верхушке Пийрисааре;
- Запрещено передвижение ближе, чем на 100 метров от ручьев Меэкси и Наха и устья реки Выханду;
- Запрещено передвижение ближе, чем на 100 метров от окрестности острова Салу.

Начиная с границы Йыгеваского уезда территория, которая разрешена для передвижения по Чудскому озеру или рыбной ловли (200 метров до временной контрольной линии) через каждые 400 метров отмечена ветками деревьев, на которых висят желтые ленточки и предупредительной табличкой «Стой, Эстонская граница». Наряды кордонов занимаются тем, чтобы участить обозначения до 200 метров. В Ида-Вируском уезде отмечено 15 километров территории от Васькнарвы к центру Чудского озера, разрешенной для передвижения или рыбной ловли. Остальная территория пограничной зоны до границы Ида-Вирумаа еще не обозначена.

На озерах Лямми и Псковском зона, разрешенная для передвижения и рыбной ловли отмечена за 50 метров до временной контрольной линии, которая отмечена предупредительной табличкой «Стой, Эстонская граница». Также контрольная линия отмечена ветками деревьев, на которых висят желтые ленточки. Именно из-за этого следует быть особо внимательными в условиях плохой видимости, для того, чтобы не пересекать отметки. Дальше отметок передвигаться запрещено.
За незаконное пересечение временной контрольной линии закон предусматривает денежный штраф в размере до 200 штрафных единиц (до 12 000 крон).

Толщина льда на Чудском озере в пределах Ида-Вирумаа примерно 25-30 см, на замерших расщелинах 15-22 см. на остальном озере толщина льда примерно 20 см, в местах старых промоин в среднем 10 см. Толщина льда озера Лямми примерно 30 см.

С 13 января разрешено выходить на лед Нарвского водохранилища со стороны порта Кульгу в радиусе 3 километров вверх по течению на расстояние до 1 километра со стороны берега Эстонской Республики.

Толщина льда на Чудском озере в пределах Ида-Вирумаа примерно 25-30 см, на замерших расщелинах 15-22 см. на остальном озере толщина льда примерно 20 см, в местах старых промоин в среднем 10 см. Толщина льда озера Лямми примерно 30 см.
15.janvāris 2010, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager