Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Labdien. Jautājums tiem, kuri braukā uz ezeru. Parādījās iespēja aizbraukt uz Peipi. Pēc ļoooti gara pārtraukuma. 8-10 marts. Kas būs ar ledu??? Ir vērts vispār cerēt?
Paldies.
25.februāris 2019, 10:06 | links
 
Smuki aiziet konzervos ka nevienu asacinu nevar just
24.februāris 2019, 23:52 | links
 
Tikai kur lai liek to balto shnagu. Esmu centies kotletes mīcīt, kaltēt, rupjās cept, nu nekā viņas tā īsti negarso. Šodien onka no Bolderājas šaurumā gandrīz 40 kg samizoja. Būs man ar ko pacept.
24.februāris 2019, 23:45 | links
 
Izskatās pēc šauruma
24.februāris 2019, 23:29 | links
 

Kurs saka ka peipi nekeras?
24.februāris 2019, 23:19 | links
 
Junior,es uz SWE braucu pirmkārt tāpēc, ka man tur ir īpašumi.Otrkārt, tāpēc ka tur ir brīnišķīga daba ,kārtīga ziema un tādas zives kas LV nav...Tas ,ka tur viņas ir lielākas kā LV ,tas ir apsveicami un viņu nopelns...Cita mentalitāte,mazāka apetīte.Tas ,ka mūspuses puiķi uz turieni brauc un ķer ,ir normāli,tāpat kā normāli ir tas ,ka viņu bankas iespiedušās Baltijā un pelna uz mumsīm...
24.februāris 2019, 22:09 | links
 

Vakar sodoen..lielakaa rauda 478
24.februāris 2019, 21:51 | links
 

Vakar sodoen..lielakaa rauda 478
24.februāris 2019, 21:51 | links
 
aric56 [24.02.19]: Vieni brauc uz Kanarij salaam,citi uz EEgipti. Es braucu uz savaam lauku maajaam, kur pavadiju beerniibu pie vecmaates un tas ir kaifs.
Man draugi ker Latgalee un Lietuvaa, tas ir blakus, bet es shogad jau 4-to reizi laizzu uz Peipi uz 3isdienieku un man tas ir kaifs.Te raksta ka raudas izmaksa ir 10 eiro/kg.Shogad mums ir lloti veicies
Mustvee,Omedu,Klkjaa, un Ninaa mazak par 25kg nevienam nebija padivaam dienaam, jaamaak ne tikai rakstiit,bet arii kert.(Atvainojos par valodu,kautkur pazuda latvieshu teksts).
Viss pareizi:)
24.februāris 2019, 11:39 | links
 
Vieni brauc uz Kanarij salaam,citi uz EEgipti. Es braucu uz savaam lauku maajaam, kur pavadiju beerniibu pie vecmaates un tas ir kaifs.
Man draugi ker Latgalee un Lietuvaa, tas ir blakus, bet es shogad jau 4-to reizi laizzu uz Peipi uz 3isdienieku un man tas ir kaifs.Te raksta ka raudas izmaksa ir 10 eiro/kg.Shogad mums ir lloti veicies
Mustvee,Omedu,Klkjaa, un Ninaa mazak par 25kg nevienam nebija padivaam dienaam, jaamaak ne tikai rakstiit,bet arii kert.(Atvainojos par valodu,kautkur pazuda latvieshu teksts).
24.februāris 2019, 10:59 | links
 
Tonis [24.02.19]: Ir tak cilvēki,kas savu vaļasprieku un hobiju kilogramos un naudas izteiksmē mēra,žēl tādus...
Tieši tāpēc tu nemēri un brauc uz valsti, kur zivis ir lielākas un vairāk. :D
24.februāris 2019, 10:01 | links
 
Ir tak cilvēki,kas savu vaļasprieku un hobiju kilogramos un naudas izteiksmē mēra,žēl tādus...
24.februāris 2019, 05:01 | links
 
Zinot ka nekas labs vairs nebūs kā agrāk ..bet tāpat 3 reiz pa ziemas sezonu un kadas 5 vasarā aizbraucu tāpat ..ziemā uz vienu dienu .bet vasarā uz 3 jam ar telti uz emijogi grīvas .pārsvarā ka zandartu liegums beidzas un tas ir vissuperigakais laiks
24.februāris 2019, 00:47 | links
 
ANDRIS COPE.mums pie vienas tavi zandarti.aborigens.
23.februāris 2019, 21:46 | links
 
mjuniors [23.02.19]: AHA, no sērijas, ka tik iedod. :))
Kuram tad nepatīk, kad iedod:)
23.februāris 2019, 21:41 | links
 
AHA, no sērijas, ka tik iedod. :))
23.februāris 2019, 21:36 | links
 
AndrisCopee [23.02.19]: Peipis vispar maz sāk vilināt. Ja te pirms pāris gadiem makšķenieku ka nosēts bija, tad tagad viņu maz. Tas jau vien par kaut ko liecina. To divu kilogramu pēc.. Aizeju uz veikalu pēc laša. Aura tur maz ko palīdzēs, ja lomi smieklīgi.
Kādreiz te ar atskaites bira čupām, bet tagad jāklausās kā gāja kādreiz. Domāju čaļi paši sevi smuki māna.

mjuniors, 23.februāris 2019, 21:09
Atceļā sarēķinājām, ka mūsējā rauda izmaksāja ~10eur/kg :D Lai zandarts nogrābstās....
Ne jau naudā laime:)
23.februāris 2019, 21:24 | links
 
Peipis vispar maz sāk vilināt. Ja te pirms pāris gadiem makšķenieku ka nosēts bija, tad tagad viņu maz. Tas jau vien par kaut ko liecina. To divu kilogramu pēc.. Aizeju uz veikalu pēc laša. Aura tur maz ko palīdzēs, ja lomi smieklīgi.
Kādreiz te ar atskaites bira čupām, bet tagad jāklausās kā gāja kādreiz. Domāju čaļi paši sevi smuki māna.

mjuniors, 23.februāris 2019, 21:09

Atceļā sarēķinājām, ka mūsējā rauda izmaksāja ~10eur/kg :D Lai zandarts nogrābstās....
23.februāris 2019, 21:18 | links
 
Peipis vispar maz sāk vilināt. Ja te pirms pāris gadiem makšķenieku ka nosēts bija, tad tagad viņu maz. Tas jau vien par kaut ko liecina. To divu kilogramu pēc.. Aizeju uz veikalu pēc laša. Aura tur maz ko palīdzēs, ja lomi smieklīgi.
Kādreiz te ar atskaites bira čupām, bet tagad jāklausās kā gāja kādreiz. Domāju čaļi paši sevi smuki māna.
23.februāris 2019, 21:09 | links
 
Mums gan 20+kg savilkās, pamatā jau rauda.
23.februāris 2019, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager