Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Vajadziga paliidziiba, pilet.ee visus gadus pirku atlaujas,tagad nevaru nopirkt, kas ko var pateikt.

aric56, 15.janvāris 2019, 15:48


http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/1282/?sort=desc&p=1#fpost284717



degarzivs




Ja vajag, iekopēju arī šeit, gan jau kādam noderēs!
• Ievadam adresi www.pilet.ee
• kreisajā stūrī augšā izvēlamies valodu
• In English
• По-русски
• Spiežam Мои данные / билеты
• Spiežam Регистрация в кaчестве пользовaтeля
• Reģistrējamies (ievadot visu prasītos datus)
• Izvēlamies Рaзрешение нa любительскую pыбалку
• Izvēlamies vēlamo laiku kad un cik ilgi:
Рaзрешение нa любительскую pыбалку на 1 дeнь
- 400 1.00 € / 15.65 kr 1 днеи Выберите

Рaзрешение нa любительскую pыбалку на 7 днeй
- 401 3.00 € / 46.94 kr 7 днеи Выберите

Рaзрешение нa любительскую pыбалку на 6 месяцев
- 402 13.00 € / 203.41 kr 182 днеи Выберите

Рaзрешение нa любительскую pыбалку на 12 месяцев
- 403 20.00 € / 312.93 kr 365 днеи Выберите

• Ievadam atļaujas sākuma datumu: Начало действия
• Ievadam savus datus Личный код: šādā secībā 0ggmmdd0000 (piemērs: ja dzimšanas dati ir 1990. gada 21. augusts tad ievadam 09008210000, kur 90 ir gads 08 ir mēnesis un 21 ir diena)
• Spiežam: Оплатить
• Spiežam: Кредитная карта MasterCard или Visa (der visas kartes, kas paredzētas un reģistrētas pirkumiem internetā)
• Izpildām bankas prasības (kartes numurs, drošības kods, parole u.t.t.)
• Drošības pēc izdrukājam savu atļauju no sava profila sadaļas - darbojošās biļetes.
• Braucam copēt!!!
22.decembris 2012, 08:40 | citēt | links

11.janvāris 2013, 14:23 | citēt | links
15.janvāris 2019, 16:01 | links
 
Vajadziga paliidziiba, pilet.ee visus gadus pirku atlaujas,tagad nevaru nopirkt, kas ko var pateikt.
15.janvāris 2019, 15:48 | links
 

Galvenais tak tikt līdz ezeram, kam tās tārpainās raudas Bjorgvin vajadzīgas...:)))
Par Peipusu, priekā !:)
15.janvāris 2019, 12:43 | links
 
apelsins [14.01.19]: Bjorgvins [Vakar]: 2018.gada februaris.znota saagitets nolemu velreiz aizlaist uz Peipusu.soreiz ar autobusu.iekapu autobusa.viens coperis jau guleja eja starp sedekliem.nu neko.parkapu pari un gaiu uz savu vietu.starp citu tas nebija sliktakais variants.ta vins klusinam guleja lidz galapunktam.un ari talak.copes areala vins uzradas pusdienlaika un iegazas telti pie saviem comiem.ilgi vaimanaja cik vinam slikti.sakam braukt. apmeram 70 procenti personalsastava dzera.un ta nopietni.nu tas vel nebutu nekas.mesli sakas Vangazos.tur iekapa negeris un negera draugs.nu negeris bija galigi skaidra un uzvedas pieklajigi.ko nevaretu teikt par negera draugu.uz kopeja fona vins uzvedas izteikti cucigi.nu es neesmu tads izteikts rasists,bet negeris pizika uz ledus ar makskeri ir diezgan amizanta bilde.varu iedomaties ka ieravis dzeks no cita autobusa noteikti nodomaja ka vinam vaverite atnakusi.igaunis Viktors,a varbut Kola aizveda mus uz 6.kilometru.znots jau bija apgaismojis,ka asari nekeras,ja keras tad loti mazini.jaker raudas voblam.nu labi,kersim raudas. ka jau vienmer ne viss iet pec plana.raudas nekeras nemaz.keras tikai tik tiesam mazi asarisi 50 -70 gr.mani 2 120 gr tika nosaukti par mostriem.pilnigs sviests.no pusdienlaika saka pamazam kerties raudas.uz so laiku dauzi jau mediteja.gan uz kastem gan blakus kastem. tikko cope iegaja kaut kada ritma,atbrauca igaunis Viktors.a varbut Kola,un teica ,ka jabrauc mala.pulkstenis vel nebija 15.vairak ka 3 stundas stavejam pie autobusa,soferis ari kaut kur lepna vientuliba copeja un nokera vairak par citiem. lielaka dala isinaja laiku ciema veikala alkohola nodala.beidzot sakam braukt majas.negera draugs pilnigi nojudzas.skraidija pa autobusa un blava ka gribot izteikt savu viedokli.kad vinam piedavaja to izdarit,izradijas ka ta viedokla vinam nav,vai ari nav spejigs to noformulet.negeris piedavaja vinu piekaut.jo ja vins vinu piekausot,tad tas busot mazak sapigi,neka ja vinu piekaus parejie.beidzot traca celajs sabruka. toties viens cits dzeks loti gribeja ar mani parunat.ta ka es ipasi nebiju tendets uz runasanu, tad nacas klausities vina monologu par suro dzivi.otra diena es jutos ta ka butu dzeris nedelu un regulari butu braucis pari cela rullis. izdaritais secinajums - vairs nekad nebrauksu uz Peipusu ar autobusu.un lajkam vairak vispar uz to pusi nebrauksu.tepat Latvija kaut ka mierigak.Ideaals lasaamgabals:)
Cerams, ka nonaaks Copeslietu zjurnaalaa
Šito rakstu vajag iedot kādam režisoram, lai uzfilmē, komēdija laba sanāktu....
15.janvāris 2019, 12:14 | links
 
Igoreha!

Taisāmies uz Ninu. Varbūt vari izstāstīt kādi ledus apstākļi?
Varbūt kāds cits ir bijis NINA, Kallaste, Kolkja?
15.janvāris 2019, 11:26 | links
 
Igoreha [Vakar]: Nina 3.3 kmMotilis?

Abavnieks, 14.janvāris 2019, 22:53


PAcel trubu vai atzvani. Tak uz Peipsi Jarv jābrauc!!!
15.janvāris 2019, 09:10 | links
 
Bjorgvins labais stasts :D
15.janvāris 2019, 07:38 | links
 
Šitais bija labs
15.janvāris 2019, 06:53 | links
 
Bjorgvins [14.01.19]: 2018.gada februaris.znota saagitets nolemu velreiz aizlaist uz Peipusu.soreiz ar autobusu.iekapu autobusa.viens coperis jau guleja eja starp sedekliem.nu neko.parkapu pari un gaiu uz savu vietu.starp citu tas nebija sliktakais variants.ta vins klusinam guleja lidz galapunktam.un ari talak.copes areala vins uzradas pusdienlaika un iegazas telti pie saviem comiem.ilgi vaimanaja cik vinam slikti.sakam braukt. apmeram 70 procenti personalsastava dzera.un ta nopietni.nu tas vel nebutu nekas.mesli sakas Vangazos.tur iekapa negeris un negera draugs.nu negeris bija galigi skaidra un uzvedas pieklajigi.ko nevaretu teikt par negera draugu.uz kopeja fona vins uzvedas izteikti cucigi.nu es neesmu tads izteikts rasists,bet negeris pizika uz ledus ar makskeri ir diezgan amizanta bilde.varu iedomaties ka ieravis dzeks no cita autobusa noteikti nodomaja ka vinam vaverite atnakusi.igaunis Viktors,a varbut Kola aizveda mus uz 6.kilometru.znots jau bija apgaismojis,ka asari nekeras,ja keras tad loti mazini.jaker raudas voblam.nu labi,kersim raudas. ka jau vienmer ne viss iet pec plana.raudas nekeras nemaz.keras tikai tik tiesam mazi asarisi 50 -70 gr.mani 2 120 gr tika nosaukti par mostriem.pilnigs sviests.no pusdienlaika saka pamazam kerties raudas.uz so laiku dauzi jau mediteja.gan uz kastem gan blakus kastem. tikko cope iegaja kaut kada ritma,atbrauca igaunis Viktors.a varbut Kola,un teica ,ka jabrauc mala.pulkstenis vel nebija 15.vairak ka 3 stundas stavejam pie autobusa,soferis ari kaut kur lepna vientuliba copeja un nokera vairak par citiem. lielaka dala isinaja laiku ciema veikala alkohola nodala.beidzot sakam braukt majas.negera draugs pilnigi nojudzas.skraidija pa autobusa un blava ka gribot izteikt savu viedokli.kad vinam piedavaja to izdarit,izradijas ka ta viedokla vinam nav,vai ari nav spejigs to noformulet.negeris piedavaja vinu piekaut.jo ja vins vinu piekausot,tad tas busot mazak sapigi,neka ja vinu piekaus parejie.beidzot traca celajs sabruka. toties viens cits dzeks loti gribeja ar mani parunat.ta ka es ipasi nebiju tendets uz runasanu, tad nacas klausities vina monologu par suro dzivi.otra diena es jutos ta ka butu dzeris nedelu un regulari butu braucis pari cela rullis. izdaritais secinajums - vairs nekad nebrauksu uz Peipusu ar autobusu.un lajkam vairak vispar uz to pusi nebrauksu.tepat Latvija kaut ka mierigak.
Ideaals lasaamgabals:)
Cerams, ka nonaaks Copeslietu zjurnaalaa
14.janvāris 2019, 23:02 | links
 
Igoreha [14.01.19]: Nina 3.3 km
Motilis?
14.janvāris 2019, 22:53 | links
 

Nina 3.3 km
14.janvāris 2019, 22:33 | links
 
Bjorgvins [14.01.19]: 2018.gada februaris.znota saagitets nolemu velreiz aizlaist uz Peipusu.soreiz ar autobusu.iekapu autobusa.viens coperis jau guleja eja starp sedekliem.nu neko.parkapu pari un gaiu uz savu vietu.starp citu tas nebija sliktakais variants.ta vins klusinam guleja lidz galapunktam.un ari talak.copes areala vins uzradas pusdienlaika un iegazas telti pie saviem comiem.ilgi vaimanaja cik vinam slikti.sakam braukt. apmeram 70 procenti personalsastava dzera.un ta nopietni.nu tas vel nebutu nekas.mesli sakas Vangazos.tur iekapa negeris un negera draugs.nu negeris bija galigi skaidra un uzvedas pieklajigi.ko nevaretu teikt par negera draugu.uz kopeja fona vins uzvedas izteikti cucigi.nu es neesmu tads izteikts rasists,bet negeris pizika uz ledus ar makskeri ir diezgan amizanta bilde.varu iedomaties ka ieravis dzeks no cita autobusa noteikti nodomaja ka vinam vaverite atnakusi.igaunis Viktors,a varbut Kola aizveda mus uz 6.kilometru.znots jau bija apgaismojis,ka asari nekeras,ja keras tad loti mazini.jaker raudas voblam.nu labi,kersim raudas. ka jau vienmer ne viss iet pec plana.raudas nekeras nemaz.keras tikai tik tiesam mazi asarisi 50 -70 gr.mani 2 120 gr tika nosaukti par mostriem.pilnigs sviests.no pusdienlaika saka pamazam kerties raudas.uz so laiku dauzi jau mediteja.gan uz kastem gan blakus kastem. tikko cope iegaja kaut kada ritma,atbrauca igaunis Viktors.a varbut Kola,un teica ,ka jabrauc mala.pulkstenis vel nebija 15.vairak ka 3 stundas stavejam pie autobusa,soferis ari kaut kur lepna vientuliba copeja un nokera vairak par citiem. lielaka dala isinaja laiku ciema veikala alkohola nodala.beidzot sakam braukt majas.negera draugs pilnigi nojudzas.skraidija pa autobusa un blava ka gribot izteikt savu viedokli.kad vinam piedavaja to izdarit,izradijas ka ta viedokla vinam nav,vai ari nav spejigs to noformulet.negeris piedavaja vinu piekaut.jo ja vins vinu piekausot,tad tas busot mazak sapigi,neka ja vinu piekaus parejie.beidzot traca celajs sabruka. toties viens cits dzeks loti gribeja ar mani parunat.ta ka es ipasi nebiju tendets uz runasanu, tad nacas klausities vina monologu par suro dzivi.otra diena es jutos ta ka butu dzeris nedelu un regulari butu braucis pari cela rullis. izdaritais secinajums - vairs nekad nebrauksu uz Peipusu ar autobusu.un lajkam vairak vispar uz to pusi nebrauksu.tepat Latvija kaut ka mierigak.
Humora deva pilnā pilnībā
14.janvāris 2019, 22:09 | links
 
kas ar ledu Meripalu?
14.janvāris 2019, 21:24 | links
 
2018.gada februaris.znota saagitets nolemu velreiz aizlaist uz Peipusu.soreiz ar autobusu.iekapu autobusa.viens coperis jau guleja eja starp sedekliem.nu neko.parkapu pari un gaiu uz savu vietu.starp citu tas nebija sliktakais variants.ta vins klusinam guleja lidz galapunktam.un ari talak.copes areala vins uzradas pusdienlaika un iegazas telti pie saviem comiem.ilgi vaimanaja cik vinam slikti.sakam braukt. apmeram 70 procenti personalsastava dzera.un ta nopietni.nu tas vel nebutu nekas.mesli sakas Vangazos.tur iekapa negeris un negera draugs.nu negeris bija galigi skaidra un uzvedas pieklajigi.ko nevaretu teikt par negera draugu.uz kopeja fona vins uzvedas izteikti cucigi.nu es neesmu tads izteikts rasists,bet negeris pizika uz ledus ar makskeri ir diezgan amizanta bilde.varu iedomaties ka ieravis dzeks no cita autobusa noteikti nodomaja ka vinam vaverite atnakusi.igaunis Viktors,a varbut Kola aizveda mus uz 6.kilometru.znots jau bija apgaismojis,ka asari nekeras,ja keras tad loti mazini.jaker raudas voblam.nu labi,kersim raudas. ka jau vienmer ne viss iet pec plana.raudas nekeras nemaz.keras tikai tik tiesam mazi asarisi 50 -70 gr.mani 2 120 gr tika nosaukti par mostriem.pilnigs sviests.no pusdienlaika saka pamazam kerties raudas.uz so laiku dauzi jau mediteja.gan uz kastem gan blakus kastem. tikko cope iegaja kaut kada ritma,atbrauca igaunis Viktors.a varbut Kola,un teica ,ka jabrauc mala.pulkstenis vel nebija 15.vairak ka 3 stundas stavejam pie autobusa,soferis ari kaut kur lepna vientuliba copeja un nokera vairak par citiem. lielaka dala isinaja laiku ciema veikala alkohola nodala.beidzot sakam braukt majas.negera draugs pilnigi nojudzas.skraidija pa autobusa un blava ka gribot izteikt savu viedokli.kad vinam piedavaja to izdarit,izradijas ka ta viedokla vinam nav,vai ari nav spejigs to noformulet.negeris piedavaja vinu piekaut.jo ja vins vinu piekausot,tad tas busot mazak sapigi,neka ja vinu piekaus parejie.beidzot traca celajs sabruka. toties viens cits dzeks loti gribeja ar mani parunat.ta ka es ipasi nebiju tendets uz runasanu, tad nacas klausities vina monologu par suro dzivi.otra diena es jutos ta ka butu dzeris nedelu un regulari butu braucis pari cela rullis. izdaritais secinajums - vairs nekad nebrauksu uz Peipusu ar autobusu.un lajkam vairak vispar uz to pusi nebrauksu.tepat Latvija kaut ka mierigak.
14.janvāris 2019, 21:17 | links
 
Vadāt iekšā neva nevienu citu kā savu kompāniju nevajag!
14.janvāris 2019, 20:44 | links
 
eldorado [14.01.19]: Pecka sekoja fraze ja mes vedisim pa cilvekus pa naudu mums riepas sadursot !!

Gints25, 14.janvāris 2019, 14:18
Ah, cik mīlīgi tizls brakarstils! Durtsolītāji- vietējie vaņas, jeb arī eesti?
Tas ir viņu sezonas biznes, nav ko pukstē, to visi labi zina ka
14.janvāris 2019, 20:43 | links
 
ta zeni.es redzu ,ka neviens vairs par zivim neraksta,tikai surojas par cennikiem un atceras vecos labos laikus.vispar man patik,it seviski ja ar visadiem piedzivojumiem.ta ka veci rakstit drosi. es ari sadusojos ielikt savu necilo pieredzi ar Peipusa copi.man ta ir sanacis,ka vecajos labajos laikos es uz Peipi neaizbraucu.ta ari varbut vispar neaizbrauktu ta ari butu aizgajis uz labakiem copes laukiem nepabijis uz sis copmanu Mekas.tomer jauna paaudze pierunaja mani to izdarit.2o17. gada februaris.esmu comam uz jubileju.uz Peipi planots brauciens pec 2 dienam. zvana krustdels - viss pa galam,pec 2 dienam sals - -25 gradi un vejs.jabrauc rit vai nekad.nu protams piekritu.01.nakti beidzas bankets.atskreju maias,parlecu no balles klozes Norfina.un 02.sedeju masina kas traucas Peipusa virziena.atbraucam vel tumsa.laiks super - praktiski bezvejs un + 1 grads.mus sagaidija krustdela pazinas kuri jau bija cope vakar. neka ipasa no 2 lidz 5 kg.asaris labs.nu ko - uz prieksu.mus tumsa veda pa liklocu ejam cauri torosiem,tikai nakot atpakal es sapratu lietas nopietnibu.torosi staveja ka zaga zobi.ja raptos pa viniem kaklu vai ribas salauztu ka nemetas. izdariju nopietnu secinajumu -bez zinataja un tumsa te nav ko list.nu tikam lidz copes vieta. driz vien zinosi cilveki teica ka sodien zivis nekeras.publika saka iet majas.no musu kompanijas visi bija nokerusi 2-3 zjvisman 2 kisi.nu ko ka ir ta ir.krusdels teica ka zivis esot jamekle.un aizjoza ka nelabais ar vejlukturi.viss jau neko,tikai vins aizjoza ar urbi,kas mums bija uz diviem.nu panakt man nebija reali.zapte.aizgaju un paludzu svesiem dzekiem urbi un izboreju vel 2 caurumus.viss,nodomaju, vairak neurbsu.kas bus tas bus.pirmais izradijas tikpat tukss,ka ieprieksejie.otraja nokeru 2 smukas raudas.tas notika 11.nu ko,kersu raudas. Peipusa zivju dievs iezelojas - pa stundu nokeru 10 normalus asarus,vairak ka puse 350 - 400 gr svara.nu parsteigt cilveku ,kurs cope Liepajas puse nevar.bet teikt ka slikti ari.ap 12.saka reali salt un neganti pust no Krievijas puses.13.metam mieru.mes no ledus aizgajam praktiski pedejie. krustdels zivis ta ari neatrada.tada pirma pieredze.bet tie ir tikai ziedini,odzinas bus pec tam.
14.janvāris 2019, 20:20 | links
 
eldorado [14.01.19]: Pecka sekoja fraze ja mes vedisim pa cilvekus pa naudu mums riepas sadursot !!

Gints25, 14.janvāris 2019, 14:18
Ah, cik mīlīgi tizls brakarstils! Durtsolītāji- vietējie vaņas, jeb arī eesti?
Tie bija vieteji ar saviem karakatiem 3gab veci tas bija Kaliste un tads pac gajiens bija ari Varņa!! Bet mes ka lat ju balelini ara braucot tapat parsis latgolu bralukus izvedam krasta
14.janvāris 2019, 14:54 | links
 
Pecka sekoja fraze ja mes vedisim pa cilvekus pa naudu mums riepas sadursot !!

Gints25, 14.janvāris 2019, 14:18

Ah, cik mīlīgi tizls brakarstils! Durtsolītāji- vietējie vaņas, jeb arī eesti?
14.janvāris 2019, 14:32 | links
 
nu un cenas mailite sarakstija. jūs ko ar limuzinu braucāt, un to 2 cilveki laikam. mēs no daugavpils 4 viru kompānijā cels 20 eur naktsmajas 10 eur un ievešana 10 eiro. 2 dienu atpūta iziet 50 eur. protam paisonu un škidro maizi neskaitām. un kadi 3 eur dienas licence.1 euro maksā. karoči kāš jūs nepajokam. nu ja būs ko slauc būs ari slaucēji. šogad vēl nēesmu bijis. tuvāk pavasarim rausim, kad dienas garākas paliks.
14.janvāris 2019, 14:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager