Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Tonis [09.01.19]: Tas Vortjarv ir baigi seklais,vienreiz biju aizskrējis.Tāpēc uz turieni no Peipja zives dodas nārstot...
Tas gan vienkārši interesē kur pa ledu var uzzināt ...rudenī ritigi līdakas zandarti nāca ārā ..ziemā esmu bijis asari uz salas pusi kur akmenji ..bet šogad visur savādāk ar to ledu ..tāpēc gribu uzzināt
9.janvāris 2019, 11:26 | links
 
Tas Vortjarv ir baigi seklais,vienreiz biju aizskrējis.Tāpēc uz turieni no Peipja zives dodas nārstot...
9.janvāris 2019, 11:19 | links
 
Nav pa tēmu bet šitadu pašu bildi vai kko var kļūt redzēt par vortjarv
9.janvāris 2019, 11:08 | links
 

Īsumā
9.janvāris 2019, 10:17 | links
 
Vieta aizrunāta.
8.janvāris 2019, 20:06 | links
 
Fishmens
Vecie nu token kašķi nemeklē! :) Vecajiem sava vieta šaipus mākoņiem sen jau ir sakārtota! :)
8.janvāris 2019, 20:06 | links
 
Naktī no piektdienas 11. 01. uz sestdienu 12.01. braucam uz Peipusu , copējam divas dienas.Naktsmājas Rannā pie Hilara.Izbraucam no Madonas ar VW transportieri, viena vieta brīva. T26438912
8.janvāris 2019, 20:01 | links
 
Puiķi,es jau jūs labi saprotu,man jau arī tas Peipis dziļi sirdī iesēdies un neskatoties uz tiem Zviedrijas vilinājumiem,tāpat vienreiz ziemā aizbraukšu...
Tam Peipim aura ir netņemama,un pa lielam, jau ne uz veikalu braucam...
8.janvāris 2019, 19:28 | links
 
Alex [08.01.19]: Pirms 6 gadiem viss ir izveidots. http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/forum/32/
Nepiekritīšu gan,visums tak neradās sešos gados.
8.janvāris 2019, 19:10 | links
 
neviens nepardzivo Toni,tik ir viens bet.....,tema ir Peipuss
8.janvāris 2019, 19:06 | links
 
Pirms 6 gadiem viss ir izveidots. http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/forum/32/
8.janvāris 2019, 19:04 | links
 
Reims [08.01.19]: Piekrītu Sushnjakam. Ja gribat muldēt izveidojat tēmu ''Tukša Diršana '' un uz priekšu , savādāk ntās lapas un nekas par aktuālo uz ezera
Var jau vel sadalīt pēc rases,reliģiskās pārliecības,naudas maka biezuma,bez ...iršanas,tikai ar iršanu,vienīgi bārdaiņiem vai gludi skūtajiem,Līdz 30 un pēc 50.utjpr.Realitāte ir kāda ir.
Jaunie ir nepacietīgi,bet veči grib ....iirst.
Jeb pastāstīt.;)
8.janvāris 2019, 19:00 | links
 
Puiķi nepārdzīvojat tik traki,mēs,vecie pirdieni,šeitan jūs bieži netraucēsim,tik dažreiz kad jums garlaicīgi paliks tos kilogramus staipīt...Mēs jau atstaipījāmies...:)
8.janvāris 2019, 18:52 | links
 
Piekrītu Sushnjakam. Ja gribat muldēt izveidojat tēmu ''Tukša Diršana '' un uz priekšu , savādāk ntās lapas un nekas par aktuālo uz ezera
8.janvāris 2019, 18:45 | links
 
Toni,es nokjeru pannai,nu varbut divam,tici man pietiek,shodien visi sukaja,es tapat divas pannas saskrapeju nu atdevu chomam,man negribejas tirit.kjert maku,kautko saprotu,tik nevajag piesarnjot forum please.
8.janvāris 2019, 17:31 | links
 
eu vechi,tikai mieru,PIETIEK,lai tak sadalja paliek-PEIPUSSSSS
8.janvāris 2019, 17:23 | links
 
sushnjaks [08.01.19]: pievienoshos daudziem te-----------,sakot ar Toni un tamlidzigiem,eijiet gulet un dzert laicigi,Z.B.jau jusu spriedelejumi,TEMA IR PEIPUSA EZERS.
A viņiem palika garlaicīgi savā starpā gudri irst politikas un ekonomikas mapē par lietām kuras ļoti pārzin, tā pēc tg iznāca pastaigāties pa citām tēmām pastāstīt par neaizmirstamajiem 90mitajiem, pameklēt kašķi un svaigas asinis! Vai arī kungi vnk ir aizsvinējušies.!
Bet uztraukumam nav pamata! Pēc pieredzes domāju, ka 2-3 dienas, ne ilgāk viņi te pamācīs visus dažādām dzīves gudrībām un tad tēma atkal būs atvērta pēc tās sākotnējās nozīmes!
Paciešamies nedaudz, jo tur ne ko nevar darīt!:)))))
Ne asakas!
8.janvāris 2019, 17:16 | links
 
Par autiņu,viedi vārdi!
Vecim,Antona gados,vajag divas lietas-Vecu auto un jaunu sievu! Tad vecis ir nojājies gan dienu,gan nakti!
8.janvāris 2019, 17:14 | links
 
sushnjaks [08.01.19]: pievienoshos daudziem te-----------,sakot ar Toni un tamlidzigiem,eijiet gulet un dzert laicigi,Z.B.jau jusu spriedelejumi,TEMA IR PEIPUSA EZERS.
Edža
Mierru, tikai mierru! :)
8.janvāris 2019, 17:03 | links
 
Maile,tu jau pats kā no tās goļevudjes te izlīdi,domā ka benzīnu atsitīsi?Tu jau puika ekanomisks esi...:)

Tonis, 8.janvāris 2019, 16:42


ar tadam rokam, ka man, diezvai ko var atsist. ;) cope ir ka vecs autins. tikai investe, investe un kaa akaa.
8.janvāris 2019, 16:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager