Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
 
andris1415 [03.01.19]: Tā kā visi šogad uz Alūksni,Čalīts tur licenzes pārdod,kā teikt doļā iegājis...)

Tonis, 2.janvāris 2019, 21:29
kur var iegadāties licensi uz Peipusa ezeru?
Caur internetu japasuta
3.janvāris 2019, 10:35 | links
 
Tā kā visi šogad uz Alūksni,Čalīts tur licenzes pārdod,kā teikt doļā iegājis...)

Tonis, 2.janvāris 2019, 21:29

kur var iegadāties licensi uz Peipusa ezeru?
3.janvāris 2019, 10:30 | links
 
Jurik [02.01.19]: seedoo [22:04]: Peipis tas ir kruta. Esmu to nomalis krustu šķērsu. Ir tur sava aura...Esi kādreiz arī ar cirvi tur mēģinājis? Kaut kādā internetliteratūrā esmu manījis, ka ir veči kas šamo veiksmīgi pielieto gan Peipī gan Kuršos
Vienreiz Tallinieši ar mums kopa dragaja ar taporiem. Teikšu švaki. Klasika izpogāja. Pērnavā citebilde. Starp citu pag gad decembrī jau paspēju pirms norāva copmaņus. Ne asakas.
2.janvāris 2019, 23:21 | links
 
seedoo [02.01.19]: Peipis tas ir kruta. Esmu to nomalis krustu šķērsu. Ir tur sava aura...
Esi kādreiz arī ar cirvi tur mēģinājis? Kaut kādā internetliteratūrā esmu manījis, ka ir veči kas šamo veiksmīgi pielieto gan Peipī gan Kuršos
2.janvāris 2019, 22:49 | links
 
Peipis tas ir kruta. Esmu to nomalis krustu šķērsu. Ir tur sava aura...

seedoo, 2.janvāris 2019, 22:04

nu ja no rīgas brauc tad arī līdz alūksnei var paspēt auru noķert:DDD
2.janvāris 2019, 22:32 | links
 
Pasākums Peipusā ir krietni jautrāks nekā Alūksnē, serviss pārāks, licenze lētāka. Tā ka tā. Peipuss rullē..
2.janvāris 2019, 22:28 | links
 
Peipis tas ir kruta. Esmu to nomalis krustu šķērsu. Ir tur sava aura...
2.janvāris 2019, 22:04 | links
 
Ir divas brīvas vietas braucienam uz copi Kallastē,copējam divas dienas 5 un 6 janvārī.Izbraucu no Rīgas no piekdienas uz sesdienu 1,00 naktī.Tel-28450708
2.janvāris 2019, 21:46 | links
 
Gints25 [02.01.19]: Klau cik saprotu šeit ir forums kur runa par zveju peipusa !! Nevis savstarpejas skaodrošanas!!
Piekrītu, tie pimpajūļi sabojā forumu.
Vienmēr iepriekš ienācu, izlasiju kur katrs bijis kāds ledus, un kā gājis, a tgd huiņu kautkādu te dzen.....
2.janvāris 2019, 21:35 | links
 
Tā kā visi šogad uz Alūksni,Čalīts tur licenzes pārdod,kā teikt doļā iegājis...)
2.janvāris 2019, 21:29 | links
 
Peipī vienmēr ir zivis . Esmu no tiem retajiem kas augstākais 2 pannām paņem - pārējo izdalu . Man nevajag tos kilogramus . Alūksnē savukārt kā visur Latvijā - var arī būt absolūtais atsoss. Bet ezers foršs un tuvāk. Tur jau Dzilna visu izķēris -redzēju fb bildes. Nav vairs Alūksnē zivju .
2.janvāris 2019, 21:23 | links
 
Lidz Aluksnes ezeram nesmu bijis bet doma sogad apciemot
2.janvāris 2019, 21:18 | links
 
man peipis nepatīk,bet stāstus patīk palasīt.Forši kad ir piedzīvojumi ko atcerēties un atstāstīt

uldens2, 2.janvāris 2019, 19:26
Nu šitā gan nevajadzēja rakstīt! Te drīkst postēt tikai cildinošas atsauksmes, pieminot auru, īpašās sajūtas utt.! Visvairāk ievērtēs tad, ja šo ūdenstilpni sauksi par brīnumezeru!!! :))) Savādāk, atnāks te "īstie peipusnieki" un sāks Tevi saukt par kapeik.isēju, tādu kas no copes un kompānijas kopā būšanas neko nejēdz un tmldz.... :D :D :D

Chalitis, 2.janvāris 2019, 20:21
nu nez,man labāk aluksnes ezers patīk nekā peipis
2.janvāris 2019, 21:04 | links
 
Klau cik saprotu šeit ir forums kur runa par zveju peipusa !! Nevis savstarpejas skaodrošanas!!
2.janvāris 2019, 20:57 | links
 
Tonis [02.01.19]: Jā,redz cik tālu esam nonākuši,kad normāli veči grib padalīties ar jaunajiem gurķiem savā ilggadējā copes pieredzē,sākās žults izgāšana..Paši pār lūpu pāršpļaut nemāk.Laikam jau skauž...
Gribās tik ātrāk ielūrēt ,kur un uz ko tagadiņ tā zive kožas...:)
Normāli veči ha ha!!! To tu par sevi?:)))
Normāli veči filtrē to ko raksta un vecumam te nav nozīmes.
2.janvāris 2019, 20:52 | links
 
Chalitis [02.01.19]: man peipis nepatīk,bet stāstus patīk palasīt.Forši kad ir piedzīvojumi ko atcerēties un atstāstīt

uldens2, 2.janvāris 2019, 19:26
Nu šitā gan nevajadzēja rakstīt! Te drīkst postēt tikai cildinošas atsauksmes, pieminot auru, īpašās sajūtas utt.! Visvairāk ievērtēs tad, ja šo ūdenstilpni sauksi par brīnumezeru!!! :))) Savādāk, atnāks te "īstie peipusnieki" un sāks Tevi saukt par kapeik.isēju, tādu kas no copes un kompānijas kopā būšanas neko nejēdz un tmldz.... :D :D :D
Chaliit, DaktersP ir Draugs!!
Un es toch taa domaaju.
Mosh salabstat?!
2.janvāris 2019, 20:24 | links
 
man peipis nepatīk,bet stāstus patīk palasīt.Forši kad ir piedzīvojumi ko atcerēties un atstāstīt

uldens2, 2.janvāris 2019, 19:26

Nu šitā gan nevajadzēja rakstīt! Te drīkst postēt tikai cildinošas atsauksmes, pieminot auru, īpašās sajūtas utt.! Visvairāk ievērtēs tad, ja šo ūdenstilpni sauksi par brīnumezeru!!! :))) Savādāk, atnāks te "īstie peipusnieki" un sāks Tevi saukt par kapeik.isēju, tādu kas no copes un kompānijas kopā būšanas neko nejēdz un tmldz.... :D :D :D
2.janvāris 2019, 20:21 | links
 
man peipis nepatīk,bet stāstus patīk palasīt.Forši kad ir piedzīvojumi ko atcerēties un atstāstīt
2.janvāris 2019, 19:26 | links
 
Jā,redz cik tālu esam nonākuši,kad normāli veči grib padalīties ar jaunajiem gurķiem savā ilggadējā copes pieredzē,sākās žults izgāšana..Paši pār lūpu pāršpļaut nemāk.Laikam jau skauž...
Gribās tik ātrāk ielūrēt ,kur un uz ko tagadiņ tā zive kožas...:)
2.janvāris 2019, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager